Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 17 marca Poznań » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 17 marca Poznań 6 Ankieta - średnia ocena: 2,836 Ankieta - średnia ocena: 2,836 Ankieta - średnia ocena: 2,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tafutek
Lord


Data rejestracji: 27-08-2011
Postów: 254
Klan: AIR
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gedania

17 marca Poznań Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z racji tego, że żadnemu poznańczykowi nie chce się zorganizować małego piwa, a ja akurat będę tego dnia w Poznaniu to może jakieś piwo/wódeczkę czy coś podobnego uda się opróżnić...

Zbiórka pod Pręgierzem w okolicach 18... a potem przemarsz gdziekolwiek gdzie będzie miejsce Smile




PS 1. Niestety znam tylko 2-3 puby na starówce i Jameson ( czy jakoś tak ).

PS 2. Jestem idiotą i nie wiedziałem który dzisiaj jest...

Zamknij ktoś temat

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tafutek: 07-03-2012 20:38.

07-03-2012 17:38 Tafutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tafutek Dodaj Tafutek do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.przed wypłatą nigdzie nie ide
2.akurat mam robote
3.dałeś za mało czasu by ludzie zauważyli temat

reasumujac pewnie znowu będzie Was 2 xD

__________________

07-03-2012 20:06 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

not this time... Nocuje u znajomego, lepszy repertuar alkoholowy zaplanował w szerszym gronie Smile

__________________

07-03-2012 20:09 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Tafutek
Lord


Data rejestracji: 27-08-2011
Postów: 254
Klan: AIR
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gedania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tafutek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co ja wam poradzę, że akurat wtedy będę w Poznaniu, a właściwie ... w budynku TP :|

__________________

07-03-2012 20:10 Tafutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tafutek Dodaj Tafutek do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

17 jeszcze gorzej Tongue
h\jak zarzucisz nr na fejsie to zobacze co da sie zrobic na sobote(10) ale nic nie obiecuje Tongue

__________________

08-03-2012 06:36 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Tafutek
Lord


Data rejestracji: 27-08-2011
Postów: 254
Klan: AIR
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gedania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tafutek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dni mi się popierdzieliły...

Byłem pewien, że 10 marca to jest przyszły tydzień ..

__________________

08-03-2012 07:02 Tafutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tafutek Dodaj Tafutek do Listy kontaktów
broxio
Full Member


images/avatars/avatar-19927.jpg

Data rejestracji: 27-11-2009
Postów: 51
Skąd: Poznań / Warszawa o.O'

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElMasmix napisał(a)
not this time... Nocuje u znajomego, lepszy repertuar alkoholowy zaplanował w szerszym gronie Smile

haha, gayparty Big Grin

__________________
cytat:
ElMasmix napisał(a)
cytat:
broxio napisał(a)
a ja jednak bede bez polowicy mej nadobnej...


masz mnie <333

08-03-2012 10:19 broxio jest offline Szukaj postów użytkownika: broxio Dodaj broxio do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tafutek napisał(a)
Dni mi się popierdzieliły...

Byłem pewien, że 10 marca to jest przyszły tydzień ..


chyba że...
to 17 napewo odpada Tongue

__________________

08-03-2012 12:24 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Tafutek
Lord


Data rejestracji: 27-08-2011
Postów: 254
Klan: AIR
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gedania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tafutek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego zamknij temat.

__________________

08-03-2012 17:10 Tafutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tafutek Dodaj Tafutek do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie jestem zielona Tongue
tylko zielony moze zamykac czyjeś tematy Smile

__________________

08-03-2012 20:07 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Tafutek
Lord


Data rejestracji: 27-08-2011
Postów: 254
Klan: AIR
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gedania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tafutek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kargho napisał(a)
nie jestem zielona Tongue
tylko zielony moze zamykac czyjeś tematy Smile


Przepraszam, miało być:


Zamknij ktoś temat Frown

__________________

08-03-2012 20:08 Tafutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tafutek Dodaj Tafutek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 17 marca Poznań

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH