Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » Co dalej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co dalej 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
troucer
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2010
Postów: 12

Co dalej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie zastanawia co dalej chce robić Administracja... Widziałem ostatnio grę doh w którą grałem bardzo dawno temu i od tego czasu nic się nie zmieniło a servery się wyludniły... Na bw na szczęście tak nie ma, ale nietrudno zauważyć że serwer moria na którym gram nie jest już taki jak kiedyś graczy jest niewiele, stagnacja na serwerze staje się coraz większa... Pamiętam dawne czasy kiedy każde zalogowanie było zaskoczeniem.. A nuż ktoś cie zaatakował i próbuje przejąc twoje mieszkanie, mobilizacja klanów, odwołanie się do sojuszników planowanie Lini obrony... 90% klanów było aktywnymi ,a gracze po prostu potrafili grać... Teraz za każdym razem jest tak samo, loguje się robię kilka wypraw i ataków, logout... Nawet Akt III nie pocieszył mnie na długo pozachwycałem się kilka dni ,aż zrozumiałem że oprócz evo, które będę mógł robić dopiero od 70 poziomu (do 70 jest tylko absorpcja) oraz bonusu z tatoo nie dostałem nic... budynków klanowych nikt nie robi a król wzgórza jest tak diabelnie trudny że mało kto na niego chodzi... repki jak zwykle nie ma.... każdego dnia widać jak gra umiera... Nawet modyfikacje nie są wprowadzane tak często jak kiedyś, kiedyś znaczek Nowe lśnił nawet raz na tydzień a teraz fajnie jak się raz na dwa miesiące coś nowego pojawi ,a zazwyczaj pisze tylko coś w stylu "zwiększenie przyrostu ludzi z pośredniaka". Zastanawiam się co dalej chce robić szefostwo?? Jakie są plany?? Grze potrzeba naprawdę niezłego kopa.
14-03-2012 09:56 troucer jest offline Szukaj postów użytkownika: troucer Dodaj troucer do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teraz, prawdopodobnie pracują z runami, a jesli administracja będzie chciała podzielić sie tym co robi, to założy sobie temat jak to było w przypadku aktu 3.

__________________
Regulamin Handlu


14-03-2012 10:09 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » Co dalej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH