Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Pomocy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pomocy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Pomocy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa jest taka, jak najeżdżam kursorem np. na pałkę to nie wyświtlają mi sie jej statysyki, tak samo jest ze znacznikiem ekspy, kw, areny, nie widzę ludzi którzy dołączyli. Także w zakładce klan najeżdżając na kogokolwiek nie wyświetla mi się jego status.

Edyta
Zapomniałem dodać że przeglądarka to mozilla, w operze wszystko gut Big Grin

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez STOLPIK: 17-03-2012 14:53.

17-03-2012 14:50 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Tafutek
Lord


Data rejestracji: 27-08-2011
Postów: 254
Klan: AIR
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gedania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyłącz i włącz przeglądarkę.

__________________

17-03-2012 14:53 Tafutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tafutek Dodaj Tafutek do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tryb komórkowy masz włączony?
17-03-2012 14:57 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez STOLPIK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Włączałem i wyłaczałem przeglądarke, trybu komórkowego też nie mam włączonego.

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

17-03-2012 15:58 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinieneś wiedzieć, że w takich przypadkach usuwa się cookisy i pamięć podręczną.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

17-03-2012 16:00 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JavaScript odpalony?

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
17-03-2012 16:02 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez STOLPIK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko już gra, mały format i poszło Big Grin

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

19-03-2012 08:04 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Pomocy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH