Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 44903 ; 34717 ; 30819 ; 40086 ; 25858 ; 40974 ; 39336 ; 53080 ; 28583 ; 30771 ; 57594 ; 29573 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 44903 ; 34717 ; 30819 ; 40086 ; 25858 ; 40974 ; 39336 ; 53080 ; 28583 ; 30771 ; 57594 ; 29573 42 Ankieta - średnia ocena: 6,26
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

44903 ; 34717 ; 30819 ; 40086 ; 25858 ; 40974 ; 39336 ; 53080 ; 28583 ; 30771 ; 57594 ; 29573 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

44903
Login betrezen
Postać Betrezen
34717
Login DILER
Postać DILER
30819
Login niuut
Postać lilu
40086
Login toledo
Postać toledo
25858
Login diboy
Postać diboy
40974
Login NIOBEE
Postać niobee
39336
Login don_kichot
Postać don_kichot
53080
Login swiatiwid
Postać Światowid
28583
Login Nekron
Postać Nanet
30771
Login Szty
Postać Arglez
57594
Login Cave_man
Postać Cave_man
29573
Login niggasek
Postać Niggas
1711
Login barszcz0
Postać barszcz0
41539
Login BOLIVAR
Postać BOLIVAR
42790
Login ingramos
Postać ingramos
35558
Login renik83
Postać reni
56566
Login D1GG3R
Postać FreezeR
16151
Login lis
Postać BoliOli
18289
Login Roni
Postać Ronisan


multikonta/wielokrotne zasiadanie, pushing
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-03-2012 15:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ingramos
Forum Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 78
Klan: Klan Cienia
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pajęczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ingramos z tej strony nie widze powodu dlaczego mam mieć ban za pushing a tym bardziej multikonto nie mówiąc o zsiadaniu ?
Mozesz mi wyjaśnić na jakiej podstawie zostało zablokowane moje konto ? i Dlaczego na stałe ?

p.S jest możliwość odwołania po 30 dniach ?

i co ze skladkami jestem skarbnikiem Klanu Cienia a teraz 1/3 ma bana ?
co jeżeli moja sprawa nie zostanie rozpatrzona pozytywnie ?
czy bedziemy rozmawiać po 30 dniach ?


Edit literówki

żeby nie było
konto aktualne
matiii login
postać tymczasowyy
zalozone 30 minut po banie

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez ingramos: 26-03-2012 15:56.

26-03-2012 15:28 ingramos jest offline Strona domowa ingramos Szukaj postów użytkownika: ingramos Dodaj ingramos do Listy kontaktów AIM Screen Name of ingramos: d YIM Account Name of ingramos: d Zobacz profil MSN ingramos
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pushing z
reni
wpłacane więcej niż inny, więc to raczej nie składki

don_kichot

BOLIVAR

FreezeR


zasiadanie z wieloma kontami stąd

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-03-2012 15:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ingramos
Forum Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 78
Klan: Klan Cienia
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pajęczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurde Ce Freezer gra z 1ip poniewaz mamy siec osiedlową te samo ip to ok nie zglosiłem fakt moj blad i teraz w bibliotece czasem
don kichot jest z częstochowy
bolivar z Wałbrzycha chyba jak kojarze
wiec

a reni dawala mi pr za sprzedane itemy klanowe ktore trzyma a sa przestarzałem wiec to było liczone jako zwrot za sprzet klanowy i do kasy klanu wplacane uwzglednione w arkuszu

__________________

26-03-2012 15:58 ingramos jest offline Strona domowa ingramos Szukaj postów użytkownika: ingramos Dodaj ingramos do Listy kontaktów AIM Screen Name of ingramos: d YIM Account Name of ingramos: d Zobacz profil MSN ingramos
kamillysiak
Double Ace


Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 113
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem co jest grane, ale zostalo usadzone polowe graczy z KC - w tym wypadku szefowa i vice, wiec prosze o przekazanie mi zastepsta. Nikt chyba nie ma nic przeciwko temu...

Edit: moj nick: lysy24

__________________


cytat:
a ja myślę że c47 i szeszej to tez multikonto..../joke/

cytat:
Diabelska Grzesznica 6 wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kamillysiak: 26-03-2012 16:15.

26-03-2012 16:14 kamillysiak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamillysiak Dodaj kamillysiak do Listy kontaktów
ernest-07
Newbie


Data rejestracji: 10-10-2010
Postów: 7
Klan: Legend Reborn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam FreezeR się kłania dlaczego mam blokadę za multikonto i zasiadanie ?
Ban jest bez podstaw juz tłumaczę
ingramos sieć osiedlowa ip to samo ip komputerów inne mieszkamy od siebie dosłownie chwile drogi (ten sam blok)
jedyne co to pożyczylem od ingramosa 15k na miesiac wszystko zglaszane pozyczka nastąpiła w bibliotece z tego ip z ktorego teraz pisze można łatwo sprawdzić
tak jak kolega napisał wyżej gra z 1ip prawdpodobnie nie była zgłaszana poniewaz zapomnieliśmy

Więc reasumując :
zasiadania multikonta nie ma
pozyczka 15k pr zglaszana można sprawdzić
wraz z uwagami
więc zostaje tylko nie zgloszona gra z 1ip (sieć osiedlowa) ale to chyba nie podchodzi pod bana stałego bo prócz pozyczki zadnej innej pomocy nie było

jak znajde zgłoszenie to podeślę tutaj
p.s pisze z biblioteki



Oto zgłoszenie :

[R4] [ID 42790] Długoterminowe pożyczki/sprzedaż ratalna

Zgłaszający: Id 42790, login: ingramos, char: ingramos, IP 83.2.47.14
------------------------------------------------

Rodzaj zgłoszenia: zaciągnięcie pożyczki

nick udzielającego pożyczki/sprzedającego(sprzedaż ratalna): ingramos
nick biorącego pożyczkę/kupującego: FreezeR

Punkty: 15000

Przewidywany termin oddania/spłaty (dotyczy tylko zaciągnięcia pożyczki): 19.04.2012
Pożyczkodawca i pożyczkobiorca grają z tego samego IP: TAK

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
udzielenie pożyczki w bibliotece 1 ip [Wink ]

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ernest-07: 26-03-2012 17:27.

26-03-2012 17:23 ernest-07 jest offline Szukaj postów użytkownika: ernest-07 Dodaj ernest-07 do Listy kontaktów
don_kichot
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2008
Postów: 65
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
pushing z
reni
wpłacane więcej niż inny, więc to raczej nie składki

don_kichot

BOLIVAR

FreezeR


zasiadanie z wieloma kontami stąd


proszę o wyjaśnienie w którą stronę ten push bo jeśli ode mnie do reni to nie było żadnego pushu reni była skarbnikiem klanu zanim został nim ingramos a ja wpłacałem składki nie co tydzień tylko za jakiś okres teraz tez zalegałem ze składkami od końca stycznia.
Jeśli w drugą stronę to poproszę o jakieś dowody bo nic takiego nie miało miejsca wedle mojej wiedzy

__________________
ID r4 -> 3577
26-03-2012 18:03 don_kichot jest offline Szukaj postów użytkownika: don_kichot Dodaj don_kichot do Listy kontaktów
reni
Newbie


images/avatars/avatar-9963.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałam przekazac zastestwo i itemy klanowe które sa u mnie lysyemu24 , prosze mi to umożliwić

__________________

R4 reni
26-03-2012 19:05 reni jest offline Szukaj postów użytkownika: reni Dodaj reni do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ingramos napisał(a)
don kichot jest z częstochowy
bolivar z Wałbrzycha chyba jak kojarze


czyli zasiadanie potwierdzone
to też jako odpowiedź dla don_kichot

zasiadanie jest pewne (i w większości na ban stały), pushing dotyczy nie wszystkich kont


freezer, pożyczka punktów a później kupno rzeczy od niego?
no i było u ciebie też zasiadanie z AntyHryst


jeżeli tak dużo osób jest z jednego klanu (czego nawet nie sprawdzałem, konta były po kolei sprawdzane przez powiązania w logach logowań) to proponuję osobom niezablokowanym założenie nowego klanu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-03-2012 19:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ingramos
Forum Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 78
Klan: Klan Cienia
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pajęczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
ingramos napisał(a)
don kichot jest z częstochowy
bolivar z Wałbrzycha chyba jak kojarze


czyli zasiadanie potwierdzone
to też jako odpowiedź dla don_kichot

zasiadanie jest pewne (i w większości na ban stały), pushing dotyczy nie wszystkich kont


freezer, pożyczka punktów a później kupno rzeczy od niego?
no i było u ciebie też zasiadanie z AntyHryst


jeżeli tak dużo osób jest z jednego klanu (czego nawet nie sprawdzałem, konta były po kolei sprawdzane przez powiązania w logach logowań) to proponuję osobom niezablokowanym założenie nowego klanu


czy ja mu tez rzeczy za darmo dalem placil pr tak jak stało na rynku aktualnie czy juz handlowac nie można po normalnych cenach ?
a co to zasiadania można wyciag z logów na pw ? bo sprawa defakto mnie dotyczy ?
i wytłumacz mi z któym kontem miałem powiązania jako multi ? bo nie widze tutaj w twoich wypowiedziach tego a wiesz czemu bo żadnego multi nie było ani pushu jezeli takowy stwierdzasz i od kogo prosze jasno mi napisać !
FreezeR znajomy pozyczka na miesiac zgłaszana
handel itemami dokladnie db pasterze i db orcha po cenach rynkowych to push wedlug Ciebie śmieszne
człowieku i ostatnia rzecz zasiadanie z Anty Hryst ?> omg widziales logi z jego konta u mnie w domu ? na ip komputera
logi kiedy mielismy razem to były w bibliotece można sprawdzic ip komputerów z ktorych było logowanie ?
biblioteka jest otwarta max do 18 wiec zobacz czy nastąpilo logowanie na jego konto po 18 godzienie z mojego komputera ? nie ! bo nigdy nie wbijalem na jego postac bo mi nie sa potrzebne kłopoty
a freezer ma takie samo ip jak ja sieć osiedlowa ? mieszka w bloku obok mam Ci zdjecie wyslac komputerów w bibliotece? albo zdjęcia nas samych ? wyslać na piśmie od Telekomunikacji S A potwierdzenie ze ip jest osiedlowe ?
Proszę o wyjaśnienie


?

Teraz pytanie Do Ciebie bezpośrednio
czy będzię mozliwość odwolania po 30 dniach ? bo to co napisałes nie zasługuje na 100% ban stały

Edit
sprawdz to ip czy z tego ip i ip komputera były kiedys logowania na freezera albo antyhrysta nigdy Wink przyjamniej ip komputera bo ip jest osiedlowe internetu

ręce opadają :>

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ingramos: 26-03-2012 19:57.

26-03-2012 19:40 ingramos jest offline Strona domowa ingramos Szukaj postów użytkownika: ingramos Dodaj ingramos do Listy kontaktów AIM Screen Name of ingramos: d YIM Account Name of ingramos: d Zobacz profil MSN ingramos
ernest-07
Newbie


Data rejestracji: 10-10-2010
Postów: 7
Klan: Legend Reborn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie zasiadanie ? wchodziliśmy z biblioteki jak napisał ingramos ! a kilka dni temu fakt był u mnie a ze ja mam 2 laptopy to zglosilismy gre z 1 ip na okres tych kilku godzin można sprawdzic czy jeszcze kiedys było logowanie ? a Co do kupna rzeczy od ingramos to wszystko było po cenach rynkowych bez pushu a jak tak proszę o wysokość mniemanego pushu ? Pozdrawiam licze na szybką odpowiedź


Oto potwierdzenie zgłoszenia :

Zgłaszający: Id 56566, login: D1GG3R, char: FreezeR, IP 83.2.47.110
------------------------------------------------

- D1GG3R FreezeR ; pawlox1x1x AntyHryst

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
Mamy tego samego dostawce internetu. Ale logowania będą na innych komputerach.

Data wysłania: 2012-03-21 15:19:00

__________________

26-03-2012 20:11 ernest-07 jest offline Szukaj postów użytkownika: ernest-07 Dodaj ernest-07 do Listy kontaktów
don_kichot
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2008
Postów: 65
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)


czyli zasiadanie potwierdzone
to też jako odpowiedź dla don_kichot




przepraszam bardzo moje pytanie dotyczyło pushu z reni, więc jaka to jest odpowiedz na moje pytanie ?

chciałbym uzyskać odpowiedz na pytanie, które zadałem a nie na to, na które ktoś zna odpowiedź

__________________
ID r4 -> 3577
26-03-2012 21:01 don_kichot jest offline Szukaj postów użytkownika: don_kichot Dodaj don_kichot do Listy kontaktów
kamillysiak
Double Ace


Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 113
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C47 a co z przekazaniem sprzętu klanowego oraz szefostwa?

Pisałem PW do Ciebie oraz Konrada, reni (jakoszef klanu) również pisała do Konrada oraz tutaj w temacie.

Długo mamy czekać? Lecą na nas oblegi i niedługo zostaniemy na lodzie - prosił bym o interwencję

__________________


cytat:
a ja myślę że c47 i szeszej to tez multikonto..../joke/

cytat:
Diabelska Grzesznica 6 wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki

26-03-2012 21:12 kamillysiak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamillysiak Dodaj kamillysiak do Listy kontaktów
kamis i ishe
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 189
Klan: Breed
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Chodaków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co ja mogę dodać hmmm byłą taka sytuacja w MASS i tam też leciały obelgi i od razu przekazano vicka a tu jeszcze sam C-e proponuje nowy klan to hmmm ktoś tu ma w tym interes by ten klan się rozpadł i ktoś na tym zarobi tylko kto? pilnujesz pr z składek i rzeczy z z/k bo w tym zamieszaniu mogą zginąć
27-03-2012 02:13 kamis i ishe jest offline Strona domowa kamis i ishe Szukaj postów użytkownika: kamis i ishe Dodaj kamis i ishe do Listy kontaktów AIM Screen Name of kamis i ishe: ... YIM Account Name of kamis i ishe: ... Zobacz profil MSN kamis i ishe
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ingramos napisał(a)
czy ja mu tez rzeczy za darmo dalem placil pr tak jak stało na rynku aktualnie czy juz handlowac nie można po normalnych cenach ?

nie pisałem, że te wymiany to pushing
ale pożyczka punktów by kupić od tej samej osoby przedmioty jest oszustwem
to nie jest zakup skoro daje się punkty należące do tej osoby - wtedy to można traktować najwyżej tylko jak pożyczka przedmiotu i oddawanie PR w ratach
dodatkowo jest też fakt transakcji z jednego IP, co tymbardziej wskazuje na próbę łamania regulaminu

a nawet bez tego jest wielokrotne zasiadanie (nie z nim)

cytat:
a co to zasiadania można wyciag z logów na pw ? bo sprawa defakto mnie dotyczy ?

Sun Dec 25 17:23:42 CET 2011 z 16151
Sun Dec 18 18:52:40 CET 2011 z 53080
Mon Dec 12 17:04:54 CET 2011 z 30819
Sun Nov 27 12:55:28 CET 2011 z 39336
Sun Nov 27 12:53:15 CET 2011 z 34717
Sun Oct 23 15:03:28 CEST 2011 z 40974
Mon Oct 10 13:00:08 CEST 2011 z 29573

i inne (we wcześniejszym czasie)
wymieniłem tu zasiadanie, nie zwykłe przelogowania, bo czasem faktycznie jedna osoba przychodziła do innej by się zalogować


cytat:
czy będzię mozliwość odwolania po 30 dniach ?

tak


cytat:
ernest-07 napisał(a)
Zgłaszający: Id 56566, login: D1GG3R, char: FreezeR, IP 83.2.47.110
------------------------------------------------

- D1GG3R FreezeR ; pawlox1x1x AntyHryst

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
Mamy tego samego dostawce internetu. Ale logowania będą na innych komputerach.

Data wysłania: 2012-03-21 15:19:00


na poczatku istnienia konta były logowania z jednego komputera
tak samo kilka dni temu, ale tu już raczej nie było to zasiadanie

ogólnie tego zasiadania nie było dużo, ale ponieważ konto nie jest zbyt stare, więc i ilość takich logów w stosunku do reszty jest duża

ale ty możesz się odwołać po 14 dniach


cytat:
don_kichot napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)


czyli zasiadanie potwierdzone
to też jako odpowiedź dla don_kichot




przepraszam bardzo moje pytanie dotyczyło pushu z reni, więc jaka to jest odpowiedz na moje pytanie ?

chciałbym uzyskać odpowiedz na pytanie, które zadałem a nie na to, na które ktoś zna odpowiedź


potwierdzone zostało łamanie regulaminu
karą za to jest ban stały, więc dodatkowe przewinienia niczego nie zmieniają

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-03-2012 13:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ingramos
Forum Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 78
Klan: Klan Cienia
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pajęczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie c47 pr które otrzymalem od freezera nie był z pozyczki lecz ze sprzedazy przez niego zlomu mial troszke Wink i wlasnie nie wszystkie transakcje był za pr niektore palicił złomem swoim tak wiec tutaj jest fakt uzasadniony nie mialem na mysli lamania regulaminu tylko sprzedaz rzeczy które były mi poprostu zbędne finito

2 sprawa
możesz mi podac wysokość mniemanego puszu ? ktorego nie było ?
kwote pr jaką miałbym puszować którąś z wymienionych osób

3 sprawa
które z tych niby konta jest moim multikontem bo nie rozumiem ?

edit
te prki nie były przez nas traktowane jak splata dlugu dla wyjaśnienia i ile tych pr wrocilo do mnie z tej pozyczki za sprzet 1,5k ktore traktowalem jak zysk za sprzet nie splate pozyczki a przeciez freezer tez mial troche pr na koncie nie wiem ile ?
wiec czemu zarzut ze chcialem oszukac system ?

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ingramos: 27-03-2012 13:47.

27-03-2012 13:45 ingramos jest offline Strona domowa ingramos Szukaj postów użytkownika: ingramos Dodaj ingramos do Listy kontaktów AIM Screen Name of ingramos: d YIM Account Name of ingramos: d Zobacz profil MSN ingramos
kamillysiak
Double Ace


Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 113
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C47 nie widac moich wiadomosci czy co??

Prosze o przekazanie szefostwa i sprzetu. Jeden obleg juz obronilismy, teraz leci kolejny.

Prosze o szybka interwencje!! W przypadku mass bylo to zrobione natychmiast ''od reki''. My jestesmy slabsi to mamy czekac tydzien??

__________________


cytat:
a ja myślę że c47 i szeszej to tez multikonto..../joke/

cytat:
Diabelska Grzesznica 6 wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki

27-03-2012 13:52 kamillysiak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamillysiak Dodaj kamillysiak do Listy kontaktów
Marsellus
Newbie


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 2
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zegrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C47, czekamy na przekazanie szefostwa i przedmiotów klanowych i prków klanowych!!!

W klanie Cienia gra więcej osób. Będziesz zwlekał do czasu aż wszyscy potracimy nasze kwadraty???
27-03-2012 14:50 Marsellus jest offline Szukaj postów użytkownika: Marsellus Dodaj Marsellus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
jeżeli tak dużo osób jest z jednego klanu (...) to proponuję osobom niezablokowanym założenie nowego klanu


__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-03-2012 15:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ingramos
Forum Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 78
Klan: Klan Cienia
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pajęczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ingramos napisał(a)
Panie c47 pr które otrzymalem od freezera nie był z pozyczki lecz ze sprzedazy przez niego zlomu mial troszke Wink i wlasnie nie wszystkie transakcje był za pr niektore palicił złomem swoim tak wiec tutaj jest fakt uzasadniony nie mialem na mysli lamania regulaminu tylko sprzedaz rzeczy które były mi poprostu zbędne finito

2 sprawa
możesz mi podac wysokość mniemanego puszu ? ktorego nie było ?
kwote pr jaką miałbym puszować którąś z wymienionych osób

3 sprawa
które z tych niby konta jest moim multikontem bo nie rozumiem ?

edit
te prki nie były przez nas traktowane jak splata dlugu dla wyjaśnienia i ile tych pr wrocilo do mnie z tej pozyczki za sprzet 1,5k ktore traktowalem jak zysk za sprzet nie splate pozyczki a przeciez freezer tez mial troche pr na koncie nie wiem ile ?
wiec czemu zarzut ze chcialem oszukac system ?


prosiłbym o odpowiedz na 2 i 3 sprawe
skoro jestm oskarzony o push multi i zasiadanie chcialbym wiedziec dokladnie ktore konto jest uwazane za moje multi a z ktorym mialem mniemany push


p.S po co nowy klan skoro w starym mamy dobrze rozwiniete budynki ? i sporo czasu nas to kosztowalo ?

__________________

27-03-2012 15:24 ingramos jest offline Strona domowa ingramos Szukaj postów użytkownika: ingramos Dodaj ingramos do Listy kontaktów AIM Screen Name of ingramos: d YIM Account Name of ingramos: d Zobacz profil MSN ingramos
kamillysiak
Double Ace


Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 113
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z budynkami klanowymi? Jak by nie one to bysmy juz dawno to zrobili...

Prosze w dalszym ciagu o przekazanie szefostwa, pr oraz itemow

Ale z tego co widze to komus zalezy aby nasz klan sie rozpadl

__________________


cytat:
a ja myślę że c47 i szeszej to tez multikonto..../joke/

cytat:
Diabelska Grzesznica 6 wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki

27-03-2012 15:31 kamillysiak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamillysiak Dodaj kamillysiak do Listy kontaktów
sooka
Triple Ace


Data rejestracji: 10-06-2009
Postów: 200
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

połowa waszego klanu to MULTI
co to za klan? jednoosobowy...?!

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
27-03-2012 17:26 sooka jest offline Szukaj postów użytkownika: sooka Dodaj sooka do Listy kontaktów
reni
Newbie


images/avatars/avatar-9963.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co ze sprawa przekazania władzy w klnie? ile mozna prosic i czekac?
jak narazie Panie C-47 rzuciłes oskarżenia i poblokowałes konta ale zadnych konkretów nie podałes,ja na przykład nie wiem konkretnie jakiej zbrodni sie dopusciłam oprócz rzekomego puschingu z ingramosem (skarbnikiem klanu), wszystkie pozyczki zgłaszałam zawsze, nie posiadam multikont i nigdzie nie zasiadam , takze sytuacja jest smieszna.

prosze ponownie o przekazanie lidera łysemu24

__________________

R4 reni
27-03-2012 18:06 reni jest offline Szukaj postów użytkownika: reni Dodaj reni do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
reni napisał(a)
ja na przykład nie wiem konkretnie jakiej zbrodni sie dopusciłam


dla przykładu
potwierdzone zasiadanie z 16151
34717
39336
25858
1711
42790

i innymi

to, że może ty się nie logowałaś na cudzych kontach też nie znaczy, że inni się nie logowali na twoim, bo podałaś hasła

tak czy inaczej zasiadanie występowało, wielokrotnie



nie mam możliwości przekazania lidera



ingramos, w pierwszym poście masz napisane ogólnie za co był ban
i po co mam podawać też więcej powodów bana skoro samo wielokrotne zasiadanie (co występowało) jest karane banem stalym

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-03-2012 19:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ingramos
Forum Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 78
Klan: Klan Cienia
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pajęczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak ale chcialem wiedziec czemu udowodniliscie mi 1 to nei znaczy ze nie moge znać innych zarzutów jakie są kierowane w moim przypadku zasiadanie fakt moze i było malo wazne ale nie dam sobie wmówic o jakims multi czy gorzej pushu ?
napisz mi z ktorymi kontami mialem zasiadanie procz bolivara i dona ? zadnymi
z kim mialem multi z nikim
gdzie był push nigdzie mam racje ?

__________________

27-03-2012 20:07 ingramos jest offline Strona domowa ingramos Szukaj postów użytkownika: ingramos Dodaj ingramos do Listy kontaktów AIM Screen Name of ingramos: d YIM Account Name of ingramos: d Zobacz profil MSN ingramos
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)

nie mam możliwości przekazania lidera



przekazanie vice

Podwójne standardy i to na tym samym serwerze? Wink

cytat:
Konrad napisał(a)
Vice został przekazany na prośbę lidera klanu, ponieważ zarówno vice jak i lider zostali zablokowani. Robiliśmy tak kilkukrotnie w przeszłości dla różnych klanów na różnych serwerach i jakoś nigdy nie budziło to wątpliwości. Widocznie dlatego, że w tamtych przypadkach nikt nie opierał swojej strategii gry na tym, że lider i vice dostali bana.
27-03-2012 20:11
reni
Newbie


images/avatars/avatar-9963.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to prosze vice przekazac łysemu24, chyba to masz mozliwos zrobic?

__________________

R4 reni
27-03-2012 20:12 reni jest offline Szukaj postów użytkownika: reni Dodaj reni do Listy kontaktów
kamillysiak
Double Ace


Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 113
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

j.w, oraz itemki klanowe. jak trzeba to reni napisze liste

__________________


cytat:
a ja myślę że c47 i szeszej to tez multikonto..../joke/

cytat:
Diabelska Grzesznica 6 wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki

27-03-2012 20:21 kamillysiak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamillysiak Dodaj kamillysiak do Listy kontaktów
don_kichot
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2008
Postów: 65
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dwa łatwiejsze pytania:

1) Czy można prosić o przekazanie vice lysy24 ?

2) Czy istnieje możliwość odwołania po 30 dniach ?

__________________
ID r4 -> 3577
27-03-2012 20:24 don_kichot jest offline Szukaj postów użytkownika: don_kichot Dodaj don_kichot do Listy kontaktów
Guciak
Triple Ace


Data rejestracji: 08-07-2008
Postów: 233
Klan: FAJNY KLAN
Kraina: Necropolia III
Skąd: top one turcja

madzia ma pytanko Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomyłka

__________________

PaniCiemności magda1 top ONE- R 1( turkish)
PaniCiemności magda1 top 44 FR6
magda1 UK top 44

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Guciak: 27-03-2012 21:08.

27-03-2012 21:08 Guciak jest offline Szukaj postów użytkownika: Guciak Dodaj Guciak do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 44903 ; 34717 ; 30819 ; 40086 ; 25858 ; 40974 ; 39336 ; 53080 ; 28583 ; 30771 ; 57594 ; 29573

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH