Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » Zapamiętywanie typu wyprawki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zapamiętywanie typu wyprawki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Azur
Triple Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 189
Kraina: Moria IV

Zapamiętywanie typu wyprawki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy tylko mnie denerwuje opcja zapamiętywania typu wyprawki jaką się ostatnio robiło? Robiłem wyprawy na ipodzie aby uzbierać krew na obleg. Na kilka minut przed końcem 1 fazy przeniosłem się na laptopa i gdy puściłem ostatnią wyprawę to okazało się, że zamiast bliskiej poleciała pielga bo gra zapamiętała, że dzień wcześniej robiłem pielgi na laptopie. Oczywiście zawaliłem przez to obleg bo pielga skończyła się już w 2 fazie oblężenia. Nie możecie ustawić tego tak jak było przed A3 albo żeby po wylogowaniu gra nie zapamiętywała typu ostatniej puszczonej wyprawki?
26-03-2012 19:30 Azur jest offline Szukaj postów użytkownika: Azur Dodaj Azur do Listy kontaktów
Sanchez
Lord


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 439
Klan: Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WETO Big Grin

Gra ma pamiętać, a gracz ma patrzeć co robi Pleased
26-03-2012 19:36 Sanchez jest offline Szukaj postów użytkownika: Sanchez Dodaj Sanchez do Listy kontaktów
Azur
Triple Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 189
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Azur
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sanchez napisał(a)
WETO Big Grin

Gra ma pamiętać, a gracz ma patrzeć co robi Pleased


Niech sobie pamięta ale wtedy kiedy jestem zalogowany. Po wylogowaniu powinno wracać do stanu standardowego.
26-03-2012 19:47 Azur jest offline Szukaj postów użytkownika: Azur Dodaj Azur do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bo większości pasuje zapmiętywanie i takie sytuacje są sporadyczne.

__________________
Regulamin Handlu


26-03-2012 19:48 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » Zapamiętywanie typu wyprawki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH