Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » "Prezent Świąteczny" - Necro » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "Prezent Świąteczny" - Necro 26 Ankieta - średnia ocena: 6,5026 Ankieta - średnia ocena: 6,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i jakiej odpowiedzi oczekujesz? Myślisz, że będziemy cię logicznie przekonywać? Nie. Równie dobrze odpowiedzią dla ciebie może być "bo tak".
Następnym razem nie damy żadnego eventu, bo szkoda naszych nerwów na czytanie głupich komentarzy ludzi, którym zawsze coś nie pasuje i robią z tego powodu raban jak przekupka na targu, której sprzedali zgniłego pomidora.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




07-04-2012 19:43 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Bethrezenn
Lord


images/avatars/avatar-16867.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 306
Klan: New World Order
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowa Ruda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad ma rację. Jest event - albo korzystasz albo nie. PROSTE. Nie wiem po co tyle chałasu. Może odrazu wszystkim po 100k na święta ?

__________________

07-04-2012 19:54 Bethrezenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn Dodaj Bethrezenn do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
No i jakiej odpowiedzi oczekujesz? Myślisz, że będziemy cię logicznie przekonywać? Nie. Równie dobrze odpowiedzią dla ciebie może być "bo tak".
Następnym razem nie damy żadnego eventu, bo szkoda naszych nerwów na czytanie głupich komentarzy ludzi, którym zawsze coś nie pasuje i robią z tego powodu raban jak przekupka na targu, której sprzedali zgniłego pomidora.



no jak to przeczytalem to az mnie krew zalala chyba nie tego spodziewali sie tysiace graczy WASZYCH klientów...

o co pytalem o to dla czego tak a nie inaczej.
Czego oczekiwałem odpowiedzi skąd taki pomysł a nie inny. Skoro będe brać w czymś udział i coś jjest nakładane na mnie to chciałbym znać tego przyczyny.
Ja nic nie smęce nie mówie że zły event tylko PYTAM czemu TAK A NIE INACZEJ

jakiej odpowiedzi oczekiwalem?
LOGICZNEJ niestety zawiodlem sieFrown

Ale mam nadzieje ze może w kolejnym poście przedstawiasz stanowisko administracji a nie strzelisz focha mówiąc zrobiliśmy coś dla was nie podoba się wam to następnym razem nic nie dostaniecie...
takie założenie to w przedszkolu dzieci maja...

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

07-04-2012 20:03 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Bethrezenn
Lord


images/avatars/avatar-16867.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 306
Klan: New World Order
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowa Ruda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

calipso997 a potrafiłbyś logicznie wytłumaczyć dlaczego zrobiłeś kupę na okrętkę a nie jak cygaro rotfl

Dostajesz coś za free a marudzisz że ci nie pasują godziny bo ty wtedy smacznie śpisz - no proszę....

__________________

07-04-2012 20:11 Bethrezenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn Dodaj Bethrezenn do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
No i jakiej odpowiedzi oczekujesz? Myślisz, że będziemy cię logicznie przekonywać? Nie. Równie dobrze odpowiedzią dla ciebie może być "bo tak".
Następnym razem nie damy żadnego eventu, bo szkoda naszych nerwów na czytanie głupich komentarzy ludzi, którym zawsze coś nie pasuje i robią z tego powodu raban jak przekupka na targu, której sprzedali zgniłego pomidora.


No i macie czego chcieliście rotfl rotfl rotfl

edit:
BUNIO - podlizujmy się razem xD

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 07-04-2012 20:34.

07-04-2012 20:11 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
Zolkan
Member


Data rejestracji: 19-02-2009
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja w sumie tez nie rozumiem czemu tak Frown

byly juz 2 razy eventy swiateczne z +50 do lucka i z noca bohaterow i innymi rzeczami i kazdemu sie podobalo, bo kazdy mial cos dla siebie a teraz jest event niby dla kazdego ale tak z 1/3 osob nie pasuje kompletnie wiec nie dziwi mnie pytanie Calipso "dlaczego tak?"

Jak mawia moj kumpel "nowe jest wrogiem działającego" i tu niestety mamy tego przyklad, byl sprawdzony event swiateczny, admini postanowili wykazac sie inwencja no i niestety nie kazdemu sie spodobalo...

szczerze powiedziawszy ja gram droperem i nie chodze na ekspy i ogolnie staram sie unikac dostawania zbednego doswiadczenia wiec nie dosc, ze event Wielkanocny tego roku mi sie kompletnie do niczego nie przyda to jeszcze bede musial zmienic godziny gry zeby sie "przypadkiem" na niego nie zalapac Frown


P.S. juz ktorys raz czytam "dac palec chca reke" a mnie sie zdaje ze powinno byc "dac palec to chca palec a nie paznokiec" Tongue Przeciez nikt nie mowil ze chce cos wiecej niz dali na Boze Narodzenie, po prostu tamte eventy byly zajefajne bo 4 rozne i kazdy kto chcial to skorzystal z czego chcial a tu jest 1 w dodatku dla nolifow i nie umywa sie do tamtych 4 ba do kazdego z nich z osobna sie nie umywa Frown

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zolkan: 07-04-2012 20:42.

07-04-2012 20:21 Zolkan jest offline Szukaj postów użytkownika: Zolkan Dodaj Zolkan do Listy kontaktów
BUNIO
Lord


images/avatars/avatar-22745.jpg

Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 330
Klan: UKOJENI
Kraina: Necropolia V
Skąd: OPOLE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skonczcie w koncu lamentowac

kiedys nie bylo eventow i tez sie gralo

ale nie dac palec to chcecie cala reke

mnie tylko szkoda ze nie podwaja ilosci evo ten event

poza tym popieram postawe Konrada

i z gory zaznaczam ze mam wyjechane na opinie ze podlizuje sie administracji Big Grin

__________________
R7:antonio_montana

R10:Ten_Maniek








Wypadki nie zdarzają sie ludziom , którzy uważają je za osobistą zniewagę ;-)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BUNIO: 07-04-2012 20:33.

07-04-2012 20:32 BUNIO jest offline Szukaj postów użytkownika: BUNIO Dodaj BUNIO do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co za płaczki, eventy różne są...

http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.p...Event_serwerowy

deal with it.
07-04-2012 20:43
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widac ze nikt nie czyta moich postow
ja pytalem czemu w takich godzinach a nie innych...
i nawet admini nie potrafia/ nie chca odpowiedziec na to pytanie... moze sami nie wiedza czemu tak zrobili


ale ja wpadlem na genialne wytlumaczenie tegoBig Grin

Szaleństwo Podwójnych Nocy czyli event musi byc w nocy a ze podwojne noce to 2 noce pod rzad xD

jakby nie mozna bylo odrazu tak powiedziec?Tongue i bym byl szczesliwyBig Grin

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

07-04-2012 22:25 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
PIOPIO
Member


Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 33
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JASNE, pogódźmy się ze wszystkim i płaćmy premke - NA TYM TO POLEGA!!!!!!!

ALE JAK DLA MNIE NIE DO KOŃCA.....

Są różne możliwości, ale czy wykorzystane? NA 100% NIE!!!!

CIESZCIE SIĘ BO JEST WAM DANE szkoda tylko, że nie do końca to co potrzebuje większość.

BW to jednak firma, która ma przynosić kase właścicielom, tylko jak się nie słucha klienta to wcześniej czy później padnie.

znów przypomnę, że nie da się walczyć bez SUPER dropa.....

__________________
r6 HellRiser
07-04-2012 22:29 PIOPIO jest offline Szukaj postów użytkownika: PIOPIO Dodaj PIOPIO do Listy kontaktów
Sorgetergeft
Full Member


images/avatars/avatar-21779.jpg

Data rejestracji: 24-11-2009
Postów: 56
Klan: Wiewiórki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe, a ja pamiętam czasy jak eventów nie było i nikt nie płakał. daj palec a urwą rękę normalnie. aż się wierzyć nie chce. jak chcecie korzystajcie, jak nie to nie. o ile się nie myle bywało tak, że o eventach nie było za wczasu informacji. jakbyście się nie połapali jest to zdarzenie losowe, a to że admini informują o tym, że takowe wystąpi to uprzejmość z ich strony, jak widać zbędna, bo niedoceniona. suponuje ponowne wprowadzenie pisanek, pistoletów na wode i tym podobnych. mnie osobiście ubawiły świąteczne np zabójcze karpie zemsty;] no i apel: ludzie, to jest gra! GRA!!! jak się prezent nie podoba, to pozwole sobie zauważyć, że nikt nie miał obowiązku go dawać. pozdro i wesołych, choć osobiście nie obchodze;]

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

07-04-2012 22:40 Sorgetergeft jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorgetergeft Dodaj Sorgetergeft do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PIOPIO napisał(a)
JASNE, pogódźmy się ze wszystkim i płaćmy premke - NA TYM TO POLEGA!!!!!!!

ALE JAK DLA MNIE NIE DO KOŃCA.....

Są różne możliwości, ale czy wykorzystane? NA 100% NIE!!!!

CIESZCIE SIĘ BO JEST WAM DANE szkoda tylko, że nie do końca to co potrzebuje większość.

BW to jednak firma, która ma przynosić kase właścicielom, tylko jak się nie słucha klienta to wcześniej czy później padnie.

znów przypomnę, że nie da się walczyć bez SUPER dropa.....


Właśnie administracjo! Dla was się liczy tylko kasa! Wyzyskujecie z nas opłatę za premium tylko dla zysku firmy, a nic was nie obchodzi nasze zdanie! a szczytem w tym wszystkim jest dawanie za darmo eventów, które się nam nie podobają Roll Eyes

edit: temat jest jak na moje do zamknięcia...

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 07-04-2012 22:46.

07-04-2012 22:45 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
PIOPIO
Member


Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 33
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od kiedy "dawanie eventów" jest "za darmo"?:
http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.p...Event_serwerowy

cieszmy się więc z każdego dropa na pieldze, bo przecież za legende powinniśmy się kłaniać - quest trudny daje - przedmioty zwykłe, dobre oraz doskonałe

ŻYJMY NADZIEJĄ I PŁAĆMY TWARDĄ KASKĄ Smile

__________________
r6 HellRiser
07-04-2012 22:57 PIOPIO jest offline Szukaj postów użytkownika: PIOPIO Dodaj PIOPIO do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
calipso997 napisał(a)
Widac ze nikt nie czyta moich postow
ja pytalem czemu w takich godzinach a nie innych...
i nawet admini nie potrafia/ nie chca odpowiedziec na to pytanie... moze sami nie wiedza czemu tak zrobili


A muszą? Taką mieli fantazję, takie natchnienie, stwierdzili że to może być fajny pomysł. Nie jest? Trudno, bywa.

Nigdzie w opisie tego co daje konto Premium nie widziałem nigdy "specjalne świąteczne eventy". Bo nie są one płatnym przywilejem. Ba, nie są w ogóle funkcjonalnością niezbędną do grania. Są miłym akcentem, prezentem dla graczy. ZABAWĄ.

Oczywiście to nie znaczy, że każdy taki event z definicji jest dobry i że należy je z pokorą przyjmować, z "dziękuję Panie Administratorze" na ustach i głębokim ukłonem. Wręcz przeciwnie, administracja raz za razem udowadnia, że opinie graczy są dla niej istotne. Ba, mogę się mylić, ale eventu na Wielkanoc chyba w ogóle nie było w planach, pojawił się dopiero po temacie na forum od graczy.

Ale na miłość boską, chyba można swoje zdanie wyrazić w sposób dostosowany do sprawy którą się porusza. Czyli "słuchajcie, pomysł wam nie wyszedł, na przyszłość róbcie to proszę inaczej". A nie "żądam natychmiast wyjaśnienia, dlaczego tak a nie tak ja bym chciał i zmieńcie to ale już".
O ile mogę taką postawę zrozumieć (ledwo) wobec ważnych funkcji gry, to w sprawie która jest błaha, dotyczy rzeczy "ekstra" dorzuconej do gry i za parę dni i tak nikt nie będzie o niej pamiętał; wydaje mi się kompletnym oderwaniem od rzeczywistości i utratą miary rzeczy.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

08-04-2012 00:52 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
No i jakiej odpowiedzi oczekujesz? Myślisz, że będziemy cię logicznie przekonywać? Nie. Równie dobrze odpowiedzią dla ciebie może być "bo tak".
Następnym razem nie damy żadnego eventu, bo szkoda naszych nerwów na czytanie głupich komentarzy ludzi, którym zawsze coś nie pasuje i robią z tego powodu raban jak przekupka na targu, której sprzedali zgniłego pomidora.


Nie rozumiem tego podejscia.

Jestescie w pracy. Lacza nas/graczy - Was/Administracje stosunki biznesowe. Wy sprzedajecie usluge ktora my kupujemy, jakkowiek to sobie nazwiecie w regulaminie - taki jest fakt.

Pomijajac juz ten konkretny event, mam wrazenie, ze macie jakis problem z tymi stosunkami. Podejscie emocjonalne ? A na co to komu ?

Dodaliscie opcje w swojej usludze ktora wywolala w pewnym stopniu niezadowolenie. Powinniscie co najwyzej przeliczyc w jakim stopniu i u kogo - a z tego wnioski, czy stanowi to problem, czy nie. Powyzszy post jest zbedny i nieprofesjonalny.

To tyle ode mnie.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 08-04-2012 00:55.

08-04-2012 00:54
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeba było dodac jeszcze w opisie eventu - dwukrotnie zmniejszona szansa na udasny atak - 15 ataków weszło 8 - super rotfl

Co do eventu to traktuje go na zasadzie jest to jest ale dla mnie to mogło by go również nie być. rotfl

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
08-04-2012 02:26 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tym eventem , to niezłe jaja proponuje powołać komisje pod wodza Antka Macierewicza zwołać specjalistów i ustalić kto za tym wszystkim stoi, ze adm . chce zabrać czas na święta i każe siedzieć po nocach ... rotfl

tematów , mnóstwo od bugów , poprzez system , na skargach kończąc...jak przed eventem , marudzenie , ze kto tam będzie siedział po nocach , tak teraz się okazało ze sporo ludzi jednak poświeciła swój cenny czas ...mi ten event jest , obojętny i nie zamierzam bić piany o pierdołę ze zamiast 300 pnt . dostane 150 , ale jak widać wyścig szczurów trwa ....miała być zabawa , wyszła śmiertelnie poważna sprawa . Dobrze ze są święta , 2 dni Łódź może spać spokojnie ... ( sarkazm zamierzony zdanie subiektywne ).

Ps. Adm. nieświadomie rozpętaliście piekło Big Grin ACTA może się schować Big Grin

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 08-04-2012 11:48.

08-04-2012 11:43 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
malef
Triple Ace


images/avatars/avatar-22351.jpg

Data rejestracji: 08-05-2010
Postów: 206
Klan: Loża Szyderców
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: /dev/null

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To już lepsze są te eventy w dzień co lecą Big Grin
Planowane czy nie?

Na r9 wczoraj wieczorem i dziś od rana noc bohaterów Smile
Na r11 też wczoraj przed północą i dziś od rana jakiś leci ale badziew, tyle że nie przeszkadza.

__________________
Spiel mit mir: Kult CCG, WFB, WFRP, Diablo II BN und mehr...
http://zk.nakoz.org/45768r9.png
08-04-2012 11:50 malef jest offline Szukaj postów użytkownika: malef Dodaj malef do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
malef napisał(a)
To już lepsze są te eventy w dzień co lecą Big Grin
Planowane czy nie?

Na r9 wczoraj wieczorem i dziś od rana noc bohaterów Smile
Na r11 też wczoraj przed północą i dziś od rana jakiś leci ale badziew, tyle że nie przeszkadza.


Na r 10 Noc Krwawych Bogów , wiec jednak coś tam jest ciekawego w zamian , ciekawe jak na innych serwerach , zapewne malkontentom , eventy oprócz plus 50 do lucka , nie zastąpią nocnego eventu , ale zawsze coś jest do ogarnięcia .

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

08-04-2012 12:11 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaria napisał(a)


Właśnie administracjo! Dla was się liczy tylko kasa! Wyzyskujecie z nas opłatę za premium tylko dla zysku firmy, a nic was nie obchodzi nasze zdanie! a szczytem w tym wszystkim jest dawanie za darmo eventów, które się nam nie podobają Roll Eyes

edit: temat jest jak na moje do zamknięcia...


nikt Ci nie kazał kupic premki, chcesz kupić to kupisz, nie chcesz to nie kupisz, gdyby każdy kto ma premkę mógł dostać dropa, to wtedy każdy by dropił i rynek byłby zawalony dsk runicznymi gaciami czy leg dsk "dropami" nikt by tego nie kupował, a jakby już kto kupił to za cene o wiele niższą niż teraz, bo każdy mógłby przecież wydropić cos takiego, czaisz?

Wszystko opiera sie na kasie, goście mieli dobry pomysł stworzyli grę, dodali bonusy za premium i jak widać połowa forum jest już uzależniona od gry, wymaga aby admini dawali "super" eventy, bo przecież do jasnej anielki "płacę" za premium a wiec coś mi sie od życia należy... ale to tak nie działa, na R11 jest teraz: event "Świeża Krew" a na R1 "Noc krwawych bogów" gdyby szedł waszym tokiem rozumowania, to można by rzec, że na R11 w tamtym miesiacu zarobili mniej kasy niż na R1, a wiec niech mają nauczkę...


Ludzie to gra, a nie cały świat, eventy są tylko dodatkiem do gry, tyle na ten temat.

__________________
R3: adek008
08-04-2012 12:20 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r8 dodatkowo ( w międzyczasie ) jest event Trzęsienie ziemi - brawa - Czas budowy: 246 d. 11 godz. 17 min. 6 sek - Pośredniak rotfl

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
08-04-2012 14:41 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czemu noca ? proste ... w swieta w dzien sie nie gra , ludzie trzeba miec troche zycia poza komputerem ... do kosciola pójść , z rodziną sie spotkac ...
a nie BW BW BW BW ...
Jak się nie podoba nikt wam nie każe kupować premium nie ? xD
event dobry , bo w nocy , w dzien nie wszyscy mają czas...
LUDZIE ZA OKNEM TEŻ JEST ŚWIAT !! xd
A tak poza tym wesołych Wink
I obfitego dyngusa;p

__________________
R3 = Patolog
08-04-2012 14:50 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tam narzekacie nie jest może to jakiś super event jakiego każdy się spodziewał ale ważne że jest .

To taki dodatek nikt nie musi korzystać jak nie chce .

ostatnio była wizja kaina z +50 lucka i noce bohaterów to teraz taki urozmaicenie , może nie do końca odebrane właściwie przez graczy ?


Cieszmy sie że w ogóle jest event Wink kiedyś administracja humorystycznie zmieniała nam nazwy broni na zające , pisanki i pistolety na wodę Wink i to w formie eventu .


Widzę że niektórym po bonusach +50 lucka i nocy bohaterów ciężko dogodzić eventem .
Apetyt rośnie w miarę jedzenia Tongue ?
Lepsze to niż nic


wesołych świąt Happy

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordeth: 08-04-2012 15:24.

08-04-2012 15:23 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
orophin1337
Member


Data rejestracji: 03-03-2011
Postów: 29
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie poprostu gdy przeczytalem OD ZACHODU a pozniej jakis swit astronomiczny to jest jakas pomylka Smile przykro mi. Event FAJNY ale nie o dziwnych godzinach. 1 caly dzien niech wszyscy sie ciesze bo nie kazdy moze po nocach siedziec i tyle.
W takim momencie wolalbym byc na r15 gdzie sa 2 pelne dni kaina ?

__________________
nick w grze : orooro
08-04-2012 16:38 orophin1337 jest offline Szukaj postów użytkownika: orophin1337 Dodaj orophin1337 do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
biggie87 napisał(a)
cytat:
Alvaria napisał(a)


Właśnie administracjo! Dla was się liczy tylko kasa! Wyzyskujecie z nas opłatę za premium tylko dla zysku firmy, a nic was nie obchodzi nasze zdanie! a szczytem w tym wszystkim jest dawanie za darmo eventów, które się nam nie podobają Roll Eyes

edit: temat jest jak na moje do zamknięcia...


nikt Ci nie kazał kupic premki, chcesz kupić to kupisz, nie chcesz to nie kupisz, gdyby każdy kto ma premkę mógł dostać dropa, to wtedy każdy by dropił i rynek byłby zawalony dsk runicznymi gaciami czy leg dsk "dropami" nikt by tego nie kupował, a jakby już kto kupił to za cene o wiele niższą niż teraz, bo każdy mógłby przecież wydropić cos takiego, czaisz?

Wszystko opiera sie na kasie, goście mieli dobry pomysł stworzyli grę, dodali bonusy za premium i jak widać połowa forum jest już uzależniona od gry, wymaga aby admini dawali "super" eventy, bo przecież do jasnej anielki "płacę" za premium a wiec coś mi sie od życia należy... ale to tak nie działa, na R11 jest teraz: event "Świeża Krew" a na R1 "Noc krwawych bogów" gdyby szedł waszym tokiem rozumowania, to można by rzec, że na R11 w tamtym miesiacu zarobili mniej kasy niż na R1, a wiec niech mają nauczkę...


Ludzie to gra, a nie cały świat, eventy są tylko dodatkiem do gry, tyle na ten temat.


Znasz takie pojęcie jak ironia?
Niech ktoś to w końcu zamknie!

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
08-04-2012 17:16 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tunajerzy napisał(a)
Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda !

Pasuje Ci event wykorzystaj go. Nie pasuje twoja strata. O co tu szaty drzeć ?


i tym optymistycznym akcentem zamknac te spamowisko , bo afera jak po K jak kartony i śmierci Hanki M.


PARANOJA

EDIT. Swoja droga brać to na miętko tak jak ksiege ciemności , pomyśleć chwile wystarczyło i voiala , trzeci akt itp. tu tez traktować jako zabawę , a tu zmierzch / świt / brzask / noc / dzień ... bla bla bla nie ma x2 evo , nie ma lucka , admini na Madagaskar , a łódź spalić ehhhh

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 08-04-2012 17:54.

08-04-2012 17:46 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Event dobry jak każdy inny... Tylko szkoda, że jest dobierany (narzucany) przez twórców gry. Kiedyś podobno było to losowe...


fragment z BWpedia
"Eventy serwerowe nie mają określonych dat ani godzin wystąpienia. Zdarzają się całkowicie losowo jako efekt przepływu many lub działania nanitów na planetę."


Gdyby było to nadal przestrzegane nikt nie miałby pretensji do nikogo! Z chwilą kiedy gracze dowiedzieli się, iż jest możliwość wyodrębnienia eventu przez Konrada zaczęli jęczeć.Wink Ot cała prawda.

Życzę spokojnych świąt!Wink

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
08-04-2012 18:03 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
zombiee
Junior Member


Data rejestracji: 26-08-2009
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pojebańcyTongue starczy

+ 1 za spam.

__________________
zombie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kitten: 25-04-2012 13:51.

08-04-2012 20:43 zombiee jest offline Szukaj postów użytkownika: zombiee Dodaj zombiee do Listy kontaktów
Bethrezenn
Lord


images/avatars/avatar-16867.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 306
Klan: New World Order
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowa Ruda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gdyby było to nadal przestrzegane nikt nie miałby pretensji do nikogo! Z chwilą kiedy gracze dowiedzieli się, iż jest możliwość wyodrębnienia eventu przez Konrada zaczęli jęczeć. Ot cała prawda.


kłania się staropolskie przysłowie - dać gnojowi palec to ci zeżre całą rękę

__________________

08-04-2012 20:58 Bethrezenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn Dodaj Bethrezenn do Listy kontaktów
Bulik 1
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2009
Postów: 50
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Specjalnie dla Ciebie Xalenie rozłożę to na czynniki pierwsze:
1) start 8 kwietnia 0:00, koniec 8 kwietnia wschód słońca
2) start 8 kwietnia zachód słońca, koniec 9 kwietnia wschód słońca
3) start 9 kwietnia zachód słońca, koniec 9 kwietnia 23:59.



mamy teraz 8 kwietnia i godzine 21:26

wg informacji kiedy jest zachód słońca w dniu 8 kwietnia dla Łodzi wychodzi że jest to godzina 19:28

więc gdzie jest kurna ten event???

__________________
r4 - Bulik - Emerytura
r9 - Bulik - Oddane
r10 - Bulik - Oddane
r11 - Bulik - a tak dla jaj
r12 - Smok
08-04-2012 21:28 Bulik 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulik 1 Dodaj Bulik 1 do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » "Prezent Świąteczny" - Necro

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH