Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » KLAN TESTOWY Vs. BTK :> » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony KLAN TESTOWY Vs. BTK :> 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adrosxx
Double Ace


Data rejestracji: 28-02-2007
Postów: 140
Kraina: Necropolia
Skąd: 3/3/3 ;]

KLAN TESTOWY Vs. BTK :> Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i Btk ponownie na deskach ...
A z wypowidedzi jednej osoby z BTK :
"Mamy asa w rekawie, na peewno wygramy" :>
Z przewaga 1 osoby polegli wiec pytam sie, gdzie ten as? Tongue

KLIK

__________________
NEKROPOLIA
Nick: adrosx
ID: 26263

MORIA
Nick: adrosx
ID: 797

Życie mamy tylko jedno, szanujmy je.
23-04-2007 21:24 adrosxx jest offline Szukaj postów użytkownika: adrosxx Dodaj adrosxx do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panowała burzliwa dyskusja ilu naszych wyłączyć z oblężenia żebyśmy w końcu nabili te punkty reputacji. Tongue

jeden wystarczył do pewnej wygranej więc gratki także dla BTK za postawę Big Grin

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
23-04-2007 21:27 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
silerone
Triple Ace


images/avatars/avatar-5624.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 239
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ponownie gratki zwyciestwaWink pokazaliście klaseBig Grin

Podtrzymuje propozycje zamknięcia tematu. Może on spowodować niepotrzebne napięcia.

__________________

Polecam Grafika Catherine Elizabeth, Buziaki dla niej ;*
A także wielki buziak dla Siostrzyczki Agnieszka!:*

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez silerone: 23-04-2007 21:55.

23-04-2007 21:28 silerone jest offline Szukaj postów użytkownika: silerone Dodaj silerone do Listy kontaktów
rOOt
Triple Ace


images/avatars/avatar-2555.gif

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 155
Klan: - Morphis - | BIG
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa ;) Bielany

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratulacje, znów pustakami się zamieniacie ? Big Grin
chyba nowy, silny klan wyrósł Tongue oby tak dalej Wam szło Wink

__________________
R1 - Resurrecti0n
R3 - Larron

23-04-2007 21:30 rOOt jest offline Strona domowa rOOt Szukaj postów użytkownika: rOOt Dodaj rOOt do Listy kontaktów
Smith
Triple Ace


images/avatars/avatar-3168.gif

Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 189
Kraina: Necropolia III
Skąd: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to moze ja proponuje juz zamknac temat, bo zaraz bedzie masa postow, ktore nikogo tak naprawde nie interesuja, a pozatym niema czym sie cieszyc wygrany obleg. Nic specjalnego, no moze pokazalismy tylko ze bez znacznej pomocy od sojusznika tesz potrafimy wygrac.
Oby tak dalej :p

__________________
ID: 41197
Jeśli coś wygram/sprzedam pisz w grze.


Najlepszy grafik na forum: mrozyk, POLECAM!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Smith: 23-04-2007 21:40.

23-04-2007 21:38 Smith jest offline Szukaj postów użytkownika: Smith Dodaj Smith do Listy kontaktów
Hyale
Lord


images/avatars/avatar-3141.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 457
Klan: -
Kraina: Moria
Skąd: OzW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieje, ze nie dalismy BTK pustaka.. Pustaki naleza sie jednemu klanowi Smile Thx za walke BTK Smile

__________________
"To err is human... To forgive, divine..."

23-04-2007 21:42 Hyale jest offline Szukaj postów użytkownika: Hyale Dodaj Hyale do Listy kontaktów
Cypo
Triple Ace


images/avatars/avatar-25479.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 226
Klan: BORN TO KILL
Kraina: Moria
Skąd: Cieszyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no troche kiepsko z organizacją u nas dzisiaj było, ja sam z przyczyn niezależnych odemnie nie miałem full hp, ale co zrobić real life jest ważniejsze, gratki dla obu stron, i zgadzam się z propozycją Smitha żeby zamknąć temat, tak na wszelki wypadek by nie prowokować zbędnej napinki

__________________
r17 - Grudin
KZoo
Born To Kill


23-04-2007 21:51 Cypo jest offline Szukaj postów użytkownika: Cypo Dodaj Cypo do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BTK ładnie walczy, Krzykacz ładnie wzmocnił swój klan, który nie był kiedyś tak silny - szczerze mówiąc osobiście szkoda że to na Was padło, ale skoro PSD zabiera nam kwadraty, musimy gdzieś je odbić.

I moja wypowiedź daleka jest od ironii.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

23-04-2007 22:15 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż musimy pomyśleć gdzie upchnąć pustaka którego dostaliśmy. Nie lubię tego robić, ale jeszcze bardziej nie lubie jak nasi ludzie na takich kwadratach siedzą.

Gratki wygranej i tyle. Żadnych napinek nie będę robił wystarczy, że Thoth zmniejszył wagę Waszego zwycięstwa prubując Nas poniżyć.


EDIT: Nikomu nie będziemy żałować punktów rankingu o ile zdoła nas pokonać.

Thorga mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie staniemy z Wami do walki jak równy z równym. Niestety na pewno nie teraz gdyż jednego z naszych lepszych graczy na zbanowano.

__________________
R13- KRZYKACZka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzykacz: 24-04-2007 05:47.

24-04-2007 05:18 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja cos napisze od siebie: to ze czesc waszych "czloneczkow" zrobila sobie z naszego klanu przechowalnie to mi tam wisi ale dostalem wiadomsc wlasnie od kumpla ktory jest z nami od poczatku klanu i szanowne grono Testowego namawialo go na odejscie od nas i dojscie do nich PIEKNA POLITYKA Wink to tak do informacji wszystkich!!
24-04-2007 06:53 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
BisToR
Member


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 49
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
A ja cos napisze od siebie: to ze czesc waszych "czloneczkow" zrobila sobie z naszego klanu przechowalnie to mi tam wisi ale dostalem wiadomsc wlasnie od kumpla ktory jest z nami od poczatku klanu i szanowne grono Testowego namawialo go na odejscie od nas i dojscie do nich PIEKNA POLITYKA Wink to tak do informacji wszystkich!!


pewnie sie wielce zbulwersow bo zamiast korzysci majatkowych czy stolka jak to oferuja w naszym rzadzie dostal tylko propozycje z racji tego ze mamy jeszcze kilka wolnych spotow w klanie

wspolczucie.org

__________________
...psychodelicznym stylem rozbijemy wasza zbroje...

Heroes will rise... Legends will fall...
The Burning Crusade has begun...
24-04-2007 07:09 BisToR jest offline Szukaj postów użytkownika: BisToR Dodaj BisToR do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie doszly sluchy, ze nawet ludzi z PSD zapraszali do siebie Tongue zamiast sciana smiechu powinni nazywac sie sciana placzu... wiadomo dlaczego Wink
24-04-2007 07:27 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
BisToR
Member


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 49
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie doszly sluchy ze w weekend byles w kraku i od mlodziezy dostales kilkoma jajkami ale czy tzn ze to jest absolutna prawda (albo ze jestesmy nietolerancyjni)?

__________________
...psychodelicznym stylem rozbijemy wasza zbroje...

Heroes will rise... Legends will fall...
The Burning Crusade has begun...
24-04-2007 07:36 BisToR jest offline Szukaj postów użytkownika: BisToR Dodaj BisToR do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buhehehe sek w tym, ze pw widzialem Tongue Wink
24-04-2007 08:57 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BisToR napisał(a)
a mnie doszly sluchy ze w weekend byles w kraku i od mlodziezy dostales kilkoma jajkami ale czy tzn ze to jest absolutna prawda (albo ze jestesmy nietolerancyjni)?


A mi sie wydaje, ze powinienes zmienic forum bo to co piszesz to obrazanie innego uzytkownika. Ale Lunarka juz sie tym zajmie :>

Well, bywa. Nie zawsze się wygrywa. Szkoda tylko że niektórzy z każdego swojego zwycięstwa robią wielkie halo i starają się obrazić przeciwników...

__________________
Klik Klik
24-04-2007 09:56 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wlasnie... natomiast malo kto potrafi GODNIE przegrywac... na pewno nie potrafia tego pseudo wojownicy z Khan... za to sciana placzu tylko ubolewac potrafi i zapewniac, bo nawet dumnie wygrac jest im obce Wink a to juz znaczy, iz sa beznadziejni jako klan Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 24-04-2007 10:34.

24-04-2007 10:14 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
unibot
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jasne moze jestem beznadziejny , ALE MAM SUPER NAUCZYCIELI , dzieki K, N, I, moze dzieki Wam jest dla mnie nadzieja

tak pisze do kogo sie da by sie dolaczyl do nas, na forum katastrofe zapraszalem wczoraj

tak jestescie wszyscy piekni madrzy i wspaniali i wiecie o co chodzi zawsze i wszedzie

tak rozmawiamy o oblezeniu sciany smiechu na btk, dobra walka byla po dobranocce, brava i dziekuje za rep

btw, gdyby 2 dni temu pis nie zdjelo obl na Khan, to bysmy z nimi walczyli i nie mieli krwi na btk , gratuluje sojuszu i wzajemnej pomocy

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez unibot: 24-04-2007 10:38.

24-04-2007 10:32 unibot jest offline Szukaj postów użytkownika: unibot Dodaj unibot do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcialem przeprosic was ze mowie na was "ZAKON PUSTAKOW"

I chcialbym prosic zebyscie zdjeli ze mnie oblezenie .
bo niechce zeby thoth siedzial w 5 strefie kolejne 48 godzin.

Prosze o uwzglednienie mojej prosby i przyrzekam ,
ze juz nigdy nie bede sie z was smial a szczegolnie z thotha .

I przepraszam iz powiedzialem ze gimnick i hyale prosili o zdjecie oblezenia
przz btk.I przepraszam ze mowie na was ......... .

To sie juz nigdy wiecej nie przytrafi.

I przepraszam za przepraszanie.

pozdrawiam serdecznie


na tym koniec .
24-04-2007 11:09 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Katast, ale jak oni zdejma oblezenie na Was, to beda musieli dac go dla waszych sojusznikow, prawda?

Poświęćcie się choć raz dla nich Wink

Gratulacje dla BTK za dzisiejszą, również ładną jak zwykle walkę i mobilizację Smile
(bez ironii oczywiście, bo kiedyś na R2 jako Khan również tak walczyliśmy przez wiele tygodni i wiem jak się czujecie Smile )

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

24-04-2007 11:22 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krzykacz napisał(a)
Gratki wygranej i tyle. Żadnych napinek nie będę robił wystarczy, że Thoth zmniejszył wagę Waszego zwycięstwa prubując Nas poniżyć.


e tam. ja nie mam już nic do BTK i szanuję ten klan za organizację i postępy Wink czasem trzeba jednak tuszować nasze organizacyjne wpadki humorem ale skoro bierzecie to do siebie to już Wasza sprawa Wink

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
24-04-2007 12:01 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Smith
Triple Ace


images/avatars/avatar-3168.gif

Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 189
Kraina: Necropolia III
Skąd: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mowilem zamknac temat bo jak zawsze wiele bajek tu powstaje. Wiele osob pisze tu tylko poto aby obrazic przeciwnika itp. pytam sie na chuj obleg byl, zamiescilismy go na forum to komentujcie to co jest zamieszczone a nie jakies historyjki ktore sobie wymyslacie i tutaj dopowiadacie, bez przesady ..

__________________
ID: 41197
Jeśli coś wygram/sprzedam pisz w grze.


Najlepszy grafik na forum: mrozyk, POLECAM!
24-04-2007 12:09 Smith jest offline Szukaj postów użytkownika: Smith Dodaj Smith do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Smith napisał(a)
A mowilem zamknac temat bo jak zawsze wiele bajek tu powstaje. Wiele osob pisze tu tylko poto aby obrazic przeciwnika itp. pytam sie na CHUJ obleg byl, zamiescilismy go na forum to komentujcie to co jest zamieszczone a nie jakies historyjki ktore sobie wymyslacie i tutaj dopowiadacie, bez przesady ..


wydaje mi sie, iz temu Panu nalezy sie warn za wulgaryzmy Wink

hmmm a po za tym nie widze tu nic obrazliwego chytry Katastrofa przeprosil i wszystko jasne Tongue na pewno wystraszyl sie sciany placzu Tongue
24-04-2007 12:32 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Smith
Triple Ace


images/avatars/avatar-3168.gif

Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 189
Kraina: Necropolia III
Skąd: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolega wyzej jednak nierozumie o co mi chodzi. No coz niemoja wina

__________________
ID: 41197
Jeśli coś wygram/sprzedam pisz w grze.


Najlepszy grafik na forum: mrozyk, POLECAM!
24-04-2007 12:44 Smith jest offline Szukaj postów użytkownika: Smith Dodaj Smith do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt tego nie wkleił? dziwne bo ciekawe oblężenie było Smile



__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
24-04-2007 14:39 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
BisToR
Member


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 49
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Diabellus napisał(a)
cytat:
BisToR napisał(a)
a mnie doszly sluchy ze w weekend byles w kraku i od mlodziezy dostales kilkoma jajkami ale czy tzn ze to jest absolutna prawda (albo ze jestesmy nietolerancyjni)?


A mi sie wydaje, ze powinienes zmienic forum bo to co piszesz to obrazanie innego uzytkownika. Ale Lunarka juz sie tym zajmie :>


czytanie ze zrozumieniem ftw... ale wyjasnie Ci ocb jak prostem czlowiekowi (bo garbaty zakladam ze w mlodym wieku nie jestes zeby nie bylo ze ublizam twojej inteligencji:<)... kazdy moze se napisac pierdole nie podajac konkretow (w tym wypadku informatora ani o kogo chodzi) "bo mi sie wydaje ze cos jest na rzeczy ale nie jestem pewien to moze jak cos takiego napisze to sami sie odkryja"
zreszta jakby to byla wielka zbrodnia z drugiej strony ze daje sie ludziom dobrym info ze powstaje nowy klan ktory ma podstawy do tego zeby obalic obecne rzady PSD... z powietrza sie ludzi nie wezmie przeciez...

__________________
...psychodelicznym stylem rozbijemy wasza zbroje...

Heroes will rise... Legends will fall...
The Burning Crusade has begun...
24-04-2007 17:38 BisToR jest offline Szukaj postów użytkownika: BisToR Dodaj BisToR do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BisToR napisał(a)
zreszta jakby to byla wielka zbrodnia z drugiej strony ze daje sie ludziom dobrym info ze powstaje nowy klan ktory ma podstawy do tego zeby obalic obecne rzady PSD... z powietrza sie ludzi nie wezmie przeciez.....


hmm nie wiem czy dobrze widze :
piszesz iz PSD rzadzi czyli w koncu ktos napisal prawdeWink ,bo odkad pamietam
to zawsze albo Khan albo Zakon byly najlepsze .Tzn tak pisaliscie.No ale widze
iz po paru porazkach zaczynacie sensownie myslec.

pozdrawiam

edit:Ale nasze rzady sa demokratyczne ,my tylko warchołow z zycia publicznego eliminujemy.Wiec nie moge waszego zrywu traktowac jako walke o wolnosc i sprawiedliwosc lecz jako typowo lobuziarskie rozroby .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 24-04-2007 18:52.

24-04-2007 18:50 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Smith napisał(a)
pytam sie na [ocenzurowano] obleg byl..


warn za wulgaryzm.

Ps.Zostało w wklejone kolejne oblężenie ,a Wy nawet nie raczycie dyskutować na ten temat Smile .Proszono mnie o zamknięcie tematu,jednak nie zrobie tego i poczekam aż rozmowa wejdzie na właściwe tory.

__________________
FREEDOM

24-04-2007 19:56 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
BisToR
Member


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 49
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katast.. napisał(a)
cytat:
BisToR napisał(a)
zreszta jakby to byla wielka zbrodnia z drugiej strony ze daje sie ludziom dobrym info ze powstaje nowy klan ktory ma podstawy do tego zeby obalic obecne rzady PSD... z powietrza sie ludzi nie wezmie przeciez.....


hmm nie wiem czy dobrze widze :
piszesz iz PSD rzadzi czyli w koncu ktos napisal prawdeWink ,bo odkad pamietam
to zawsze albo Khan albo Zakon byly najlepsze .Tzn tak pisaliscie.No ale widze
iz po paru porazkach zaczynacie sensownie myslec.

pozdrawiam

edit:Ale nasze rzady sa demokratyczne ,my tylko warchołow z zycia publicznego eliminujemy.Wiec nie moge waszego zrywu traktowac jako walke o wolnosc i sprawiedliwosc lecz jako typowo lobuziarskie rozroby .


no to wtopilem teraz to czas zaczac sie bronic xD
rzady moge byc albo najsilniejszego albo demokratyczne czyli wiekszosci... w tym wypadku oczywiste jest ze mowimy o demokratycznych w koncu PSD niczym PiS zebral wokol siebie wiekszosc klanow bw jako akademie, zlobki czy inne cuda majace PSD jako kolokwialnie zwany dupochron a my czyli zakon i khan jako opozycja musimy sie na was wybic bo w polsce przeciez co sezon musi sie zmieniac grupa rzadzacaWink

a wracajac do tematu no oblezenie to drugie bylo o lipnej godzinie bo wiekszosc z nas miala zajecia w tym czasie ale widac btk tez chyba mialo ten problem a przy zakladaniu oblega zapomnieli o tymWink

__________________
...psychodelicznym stylem rozbijemy wasza zbroje...

Heroes will rise... Legends will fall...
The Burning Crusade has begun...
24-04-2007 20:49 BisToR jest offline Szukaj postów użytkownika: BisToR Dodaj BisToR do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)
Gratulacje dla BTK za dzisiejszą, również ładną jak zwykle walkę i mobilizację Smile
(bez ironii oczywiście, bo kiedyś na R2 jako Khan również tak walczyliśmy przez wiele tygodni i wiem jak się czujecie Smile )


Dziekujemy za uznanie, niestety walke ktora dalo rade wygrac wtopilismy. Okrim niestety NATYCHMIAST musial odejsc od kompa i mimo, ze mial juz krew na arkana nie dolaczyl Evil
Life is brutal, real wazniejszy.

Walka ladna, jak pisalem wynik mogl byc rownie dobrze odwrotny ale gratuluje kolejnego zwyciestwa.
Mam nadzieje, ze zanim zdam dowodzenie przeprowadze reorganizacje, ktora pozwoli nam ponownie wygrywac

__________________
R13- KRZYKACZka
24-04-2007 21:15 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » KLAN TESTOWY Vs. BTK :>

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH