Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Kradzież » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kradzież 25 Ankieta - średnia ocena: 9,6825 Ankieta - średnia ocena: 9,6825 Ankieta - średnia ocena: 9,6825 Ankieta - średnia ocena: 9,6825 Ankieta - średnia ocena: 9,68
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mindanao
Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 31
Klan: Tęczowe Misie
Kraina: Necropolia IX

Kradzież Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolega English pożyczył ode mnie itemki na 2h, następnie zrobił reset postaci, zmienił nicka na miki i obecnie ma 1 pk.Działanie celowe gdyż zaraz po pozyczeniu nastąpił reset postaci a moja zwrotna oferta handlu została odrzucona. Proszę o zwrot itemków i ukaranie gracza gdyż jest to robione z pełnym rozmysłem w celu osłabienia klanu przed atakiem.Dodam jeszcze że w chwili wypożyczenia miał ponad 90 pkt rankingowych.

linki:


http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3a726fafcc
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=975a0069e6



Proszę o szybkie rozpatrzenie

__________________
R-18 Cat

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez mindanao: 19-04-2012 14:53.

19-04-2012 14:32 mindanao jest offline Szukaj postów użytkownika: mindanao Dodaj mindanao do Listy kontaktów
Triti
Triple Ace


images/avatars/avatar-21162.jpg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 153
Klan: Valhalla
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk ;)

RE: Kradzież Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piszę żeby rozwiać wszelkie plotki dotyczące chamskich zagrań zwiaznych z rzekomą wojną.... i przyjmę +1 na klatę.

cały klan Valhalla jak i nasza Akademia są przejeci całą sprawą, ludzie z akademii próbują złapać delikwenta na fejsbuku i jakoś przemówić mu do rozsądku, nikt o niczym nie wiedział, wszyscy są w szoku i nic nie było zaplanowane...

na zwrot itemów poprzez opa nie ma co liczyc bo eq było pozyczane za PR, ale może uda sie po dobroci załatwić sprawę z Englishem i skontaktować się z nim jakoś i przekonać do zwrotu itemów....

prosze o nie snucie plotek o celowych działaniach.

życze jak najlepiej, mam nadzieje że uda się z nim dogadać, robimy co możemy i miejmy nadzieje, że odzyskasz itemki jak najszybciej

pozdrawiam

__________________
r10: kiedyś Wink
r14: Velis

[ ZŁOŻ OFKĘ ]
19-04-2012 15:22 Triti jest offline Szukaj postów użytkownika: Triti Dodaj Triti do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 77385
Postać: miki

Kradzież - ban stały

Przedmioty pożyczane za PR nie są niestety zwracane.

cytat:
ale może uda sie po dobroci załatwić sprawę z Englishem i skontaktować się z nim jakoś i przekonać do zwrotu itemów....


Przedmioty zostały skasowane razem z postacią.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 15:26 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
noicoteraz
Forum Ace


Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ja mam takie jedno spostrzezenie jak pozyczone za pr skoro nie otrzymala za nie zadnej zaplaty moze mi kto to wyjasnic umowa byla jakas ale nie zostal sfinalizowana jak dla mnei wiec iteamy powinny zostac zwrocone z takiej rpostej rpzyczyny jak napisalem powyzej

__________________
r14: niuniek69

C jest naszym wielkim Bogiem, banowanie jest jego nałogiem .Daje bany w prawo w lewo,nie ukryjesz się kolego. Nie ukryjesz koleżanko , pręgież to twoje nowe mieszkanko
19-04-2012 15:36 noicoteraz jest offline Szukaj postów użytkownika: noicoteraz Dodaj noicoteraz do Listy kontaktów
mindanao
Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 31
Klan: Tęczowe Misie
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mindanao
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepis dotyczący braku oddawania przedmiotów pożyczanych za pr dotyczył zapewne przypadku kiedy zapłata następowała w momencie pożyczenia w celu omijania innych przepisów regulaminu w tym zakamuflowanej sprzedaży.Pomijam fakt iż tego typu interpretacja zabija wypożyczalnie na serwie przy jednoczesnym wymaganiu od wypożyczającego restrykcyjnych zapisów na forum .Stosowane jest natomiast domniemanie że każde wypożyczenie przy wpisie na forum jest wypożyczeniem za pr co jest krzywdzące i czasem nie adekwatne do stanu faktycznego.Pomijam przy tym całkowicie fakt że są równi i równiejsi (patrz temat Dewastatora ) .Wobec powyższego czekam na ponowne rozpatrzenie sprawy pod kontem który wskazałam i mam nadzieję ze wyżej wymieniony przepis zostanie zastosowany wziąwszy pod uwagę ducha prawa a nie tylko bezmyślne stosowanie bez wzięcia pod uwagę dwuznaczności przepisów ( wypożyczenie za pr jest wtedy kiedy te pr zostaną zapłacone,wcześniej jest to tylko DOMNIEMANIE, krzywdzące dla prowadzącego wypożyczalnie).
Czekam na odpowiedź, Alpini

__________________
R-18 Cat

19-04-2012 15:38 mindanao jest offline Szukaj postów użytkownika: mindanao Dodaj mindanao do Listy kontaktów
Cerebrus
Triple Ace


images/avatars/avatar-23434.gif

Data rejestracji: 07-07-2011
Postów: 215
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddajcie te itemy.. przecież celowo ukradzione zostały (złośliwość, zazdrość czy cokolwiek), dlaczego ma na tym cierpieć uczciwy gracz a złodziej mieć z tego niezły ubaw ? Moim zdaniem to już lekka przesada. Regulamin regulaminem, ale czasem trzeba wziąć pod uwagę okoliczności..

Poza tym skoro nie dostała PR za transfer to przedmioty zostały pożyczone za darmo.

__________________

19-04-2012 15:55 Cerebrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerebrus Dodaj Cerebrus do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma znaczenia, czy PR są podawane przy pożyczeniu, czy przy oddawaniu sprzętu. Wpis na forum jest świadectwem pożyczki za PR. Że nie wspomnę o poprzednich, identycznych pożyczkach tego gracza.

Edit: Nie zamierzam po raz KOLEJNY prowadzić dyskusji na temat tego przepisu, a już szczególnie nie zamierzam prowadzić jej tutaj.

Jeżeli chcecie by administracja zmieniła ten przepis, proszę założyć temat w Misz-maszu i tam dyskutować.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 15:56 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
szmaszmo
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moge dostac +1 ale co tam, podpisuje sie pod tym co napisala Alpini rekami i nogami. Zapewne działanie kradziezy jesli chodzi o Valhalle nie bylo celowe, ale juz przez w/w gracza napewno.
I tu znow regulamin kuleje patrzac przez pryzmat tego co napisała Alpini. Mam nadzieje ze tym razem sprawa zakonczy sie sprawiedliwym wyrokiem i przedmioty zostana odzyskane bo w gruncie rzeczy na pewno istnieje taka mozliwosc. Niestety Alpini, bedaca obecnie nasza liderka przekazala nam wiadomosc ze nie bedzie dla niej sensu dalej grac jesli nie odzyska przedmiotow, ale kto by sie dziwil a jak sadze ani ja ani zaden z naszych klanowiczow nie chce stracic tak wspanialej graczki i mam nadzieje, ze szanowny admin i cala administracja BW okaze dobra wole i pokaze rowniez ze tak samo zalezy im na uczciwych graczach jak nam.

__________________

R14 - Yrre
Robię grafikę kiedy chcę, pisz na PW może się udaSmile
19-04-2012 15:56 szmaszmo jest offline Szukaj postów użytkownika: szmaszmo Dodaj szmaszmo do Listy kontaktów
R14English
Newbie


Data rejestracji: 03-03-2012
Postów: 4
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, przepraszam najmocniej za zaistniala sytuadcje, nie byla ona celowa. Dziewczyna była zazdrosna o grę i jak wyszedłem do sklepu to skasowała konto z itemami Alpini po złości. Planowalem kasacje od jakiegos czasu i włączyłem okres ochronny dużo wcześniej. Oczywiscie poniose konsekwencje tej niemiłej sytuacji jednak proszę aby itemy wrócily do właścicielki. Wiem, ze w przypadku kradzieży nie podlegają one zwrotowi jeśli były pożyczane za PR jednakże w tym wypadku nie była to kradzież - ja jako ten rzekomy złodziej proszę Ciebie Caen abyś zwrócil itemy Alpini... przepraszam najmocniej poszkodowaną, jest mi bardzo przykro i zrobie wszystko aby Alpini odzyskała swoj sprzet,

pozdrawiam,
English

__________________
Kupie dobry/ą szybki/ą nóż/sztylet/miecz/rapier/topór/kastet/pałkę zemsty
R14 English
19-04-2012 15:58 R14English jest offline Szukaj postów użytkownika: R14English Dodaj R14English do Listy kontaktów
pitupitu1
Junior Member


images/avatars/avatar-23466.jpeg

Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie walek na maxa.

O ile pamietam juz miales problem z pozyczka/zaplata za sprzet.



Ave
19-04-2012 16:11 pitupitu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: pitupitu1 Dodaj pitupitu1 do Listy kontaktów
noicoteraz
Forum Ace


Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a to ja mam pomysl nie ebde wypozyczal sprzetu za pr tylko beda mi placic w takim ukaldzie za to ze ja siedze goly czy takie rozwiazanie i wpis to nie jest ominiecie regualminu jest wiec od teraz nie bedize pozyczanie sprzetu za pr lecz oplata za czas ze jestem bez niego a sprzet bede pozyczal za darmo i wtedy bedziecie wzracac mi eq jak mi ukradna mam rozumiec mozesz sie do teog odniesc?

__________________
r14: niuniek69

C jest naszym wielkim Bogiem, banowanie jest jego nałogiem .Daje bany w prawo w lewo,nie ukryjesz się kolego. Nie ukryjesz koleżanko , pręgież to twoje nowe mieszkanko
19-04-2012 16:15 noicoteraz jest offline Szukaj postów użytkownika: noicoteraz Dodaj noicoteraz do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pewnie dostanę warna ale truno

noicoteraz - w takim wypadku ban za push, a nie ominięcie regulaminu Smile

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 19-04-2012 16:18.

19-04-2012 16:17 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
mindanao
Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 31
Klan: Tęczowe Misie
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mindanao
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ja domagam się równego traktowania, jeśli jeden gracz odzyskuje swoje eq, choćby przez pomyłkę Caena dlaczego ja go nie mogę odzyskać?? Gdzie równe zastosowanie przepisów regulaminu?? Poza tym nie dyskutuję na temat przepisów a na temat jego zastosowania które jak widać może być różne. Poza tym każdy przepis można stosować w oderwaniu od życia albo biorąc pod uwagę realia i wydaje mi się że ponieważ jest to gra wskazane byłoby elastyczne stosowanie przepisu gdyż w innym przypadku cała praca gracza idzie na marne i cała radość z gry pruska przez jedno "nie bo nie" podczas gdy przecież istnieje możliwość "ludzkiego" zastosowania i tegoż oczekuję.

__________________
R-18 Cat

19-04-2012 16:17 mindanao jest offline Szukaj postów użytkownika: mindanao Dodaj mindanao do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
noicoteraz napisał(a)
a to ja mam pomysl nie ebde wypozyczal sprzetu za pr tylko beda mi placic w takim ukaldzie za to ze ja siedze goly czy takie rozwiazanie i wpis to nie jest ominiecie regualminu


Nie, to nie jest ominięcie regulaminu, bo regulamin nie przewiduje opłat za "siedzenie bez sprzętu", opłata taka będzie więc pushingiem.

Prosiłem by dyskusję prowadzić gdzie indziej. Nie lubię dawać tu ostrzeżeń, jeszcze bardziej nie lubię gdy te ostrzeżenia skutkują banami.

cytat:
mindanao napisał(a)
Ale ja domagam się równego traktowania, jeśli jeden gracz odzyskuje swoje eq, choćby przez pomyłkę Caena dlaczego ja go nie mogę odzyskać??


Jeśli przy wprowadzaniu patcha ktoś będzie (jak to już miało kiedyś miejsce) mógł w czasie jednej walki walczyć bronią dwuręczną jedną ręką, to od tej pory już wszyscy powinni móc, "żeby było sprawiedliwie"? Roll Eyes
Pomyłka jest pomyłką, to nie precedens. I nie ma nic wspólnego z "równym traktowaniem".
Edit: Nie mówiąc już o tym, że tamta sytuacja była zupełnie inna niż ta.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 16:19 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
mindanao
Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 31
Klan: Tęczowe Misie
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mindanao
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Byłam grzeczna i uprzejma więc są dwie opcje:
1. Ignorujesz specjalnie i celowo to co piszę dla własnej wygody i spokoju bo ewidentnie omijasz kwestie poruszone w moich wypowiedziach
2. nie potrafisz czytać ze zrozumieniem w co szczerze wątpię czytając Twoje inne korespondencje
Wobec powyższego pozostaje punkt pierwszy
Ponadto straszenie mnie banem /ostrzeżeniem w sytuacji w której rozważam skasowanie konta jest raczej nieskuteczne. Oczekuję rzeczowej odpowiedzi z odniesieniem się do kwestii poruszanych w mojej korespondencji.

__________________
R-18 Cat

19-04-2012 16:30 mindanao jest offline Szukaj postów użytkownika: mindanao Dodaj mindanao do Listy kontaktów
Aequitas
Forum Ace


images/avatars/avatar-24937.gif

Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 81
Klan: 69
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co w przypadku kiedy napisał gracz o imieniu "XXx" poprosił o pożyczenia sprzętu ale nie ma pr, ok rozmowa trwa nakłania nas do pożyczenia sprzętu za darmo. Super dla niego. Pożyczam sprzęt a on bez mojej wiedzy daje wpis na forum i kasuje się? sprzęt miał być pożyczony za darmo ale XXX go ukradł ... i co w takim przypadku ? regulamin handlu mówi tutaj wyraźnie "okradziony odzyskuje swoje przedmioty, jeśli pożyczył je osobie mającej 90 i więcej punktów rankingowych oraz pożyczka NIE była w zamian za punkty rozwoju/złom." Nie uzyskał przy tym żadnego zarobku, został oszukany a wpis na forum został dodany bez jego wiedzy. I co teraz? co w takim przypadku CAEN ?!

__________________

r14 - Aequitas
19-04-2012 16:36 Aequitas jest offline Szukaj postów użytkownika: Aequitas Dodaj Aequitas do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Słowa o ostrzeżeniach odnosiły się nie do Ciebie, tylko do osób nie związanych ze sprawą a się wypowiadających.

Nie wiem skąd zarzut że cokolwiek ignoruję. Podałaś trzy argumenty:
1. PR były podawane przy zwrocie itemów.
2. Powołanie się na inny temat, z inną sytuacją.
3. Regulamin powinien być elastyczny i uwzględniać że są różne sytuacje.

Na dwa pierwsze punkty odpowiedziałem w poprzednich postach. Trzeci jest absurdalny, bo sugerujesz że Twoja sytuacja jest w jakiś sposób wyjątkowa i nie pomyślano o niej przy pisaniu regulaminu. Nie, ten punkt dotyczy właśnie takich sytuacji.

@Aequitas - ostatni raz proszę, żeby dyskusje i propozycje umieszczać GDZIE INDZIEJ.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 16:40 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
mindanao
Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 31
Klan: Tęczowe Misie
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mindanao
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I to jest właśnie DOMNIEMANIE z Twojej strony.

__________________
R-18 Cat

19-04-2012 16:46 mindanao jest offline Szukaj postów użytkownika: mindanao Dodaj mindanao do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mindanao napisał(a)
I to jest właśnie DOMNIEMANIE z Twojej strony.


Nie, jestem całkiem pewien że słowa o ostrzeżeniach nie były kierowane do Ciebie.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 16:48 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
blooddead
Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia VI
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uważam ze cała ta dyskusja tutaj jest po prostu chora i przypomina udowadnianie że nie jest się wielbłądem....pytane - jaki sens ma gra skoro w pewnym momencie można stracić cały eq ciułany od początku serwa - stracić prawie dwa lata poświęceń czasu itd z powodu takiej absurdalnej sytuacji- Skoro tworzymy tą grę to nie można teraz odwracać się plecami od takiej sytuacji- ona bije we wszystkich- skoro każdy ma taką perspektywe to jaki sens ma nasza gra ??? żaden....nie wiem ale czy Adminom zależy na sytuacji opuszczania gry przez najlepszych graczy ??? do czego takie super sztywne trzymanie się notabene dla mnie absurdalnego przepisu ma doprowadzić...może jest możliwość aby przedsatwić sprawe jakiemuś najważniejszemu czlowiekowi od tej gry i zeby on mogł w takiej sytuacji jakoś zareagować ??

__________________
---------------------------------------------------------------------------
----------------
Jesli coś wygrałem - ofka na - blooddead
19-04-2012 16:52 blooddead jest offline Szukaj postów użytkownika: blooddead Dodaj blooddead do Listy kontaktów
mindanao
Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 31
Klan: Tęczowe Misie
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mindanao
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I to jest własnie dowód na to że ignorujesz i drwisz z gracza..odpowiadasz dokładnie na to na co ci pasuje i uważasz że jesteś źródłem wszelkiej mądrości o czym świadczy złośliwe podejście choćby do mojej ostatniej uwagi. Traktujesz lekko i z drwiną sprawę która dla mnie jest bardzo ważna i istotna gdyż poświęciałm dla tej gry dużo czasu , pomijam kwestie finansowe. Na powyższą uwagę możesz już nie odpowiadać, nie kopiować i darować sobie złośliwe uwagi. Pamiętaj jednak na przyszłość że pytanie gracza nie jest tekstem z którego można sobie wyjąc słowa z kontekstu i podrwić dla rozrywki. Dla każdego jego sprawa jest jedyna i wyjątkowa.

__________________
R-18 Cat

19-04-2012 16:55 mindanao jest offline Szukaj postów użytkownika: mindanao Dodaj mindanao do Listy kontaktów
R14English
Newbie


Data rejestracji: 03-03-2012
Postów: 4
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem jeszcze dodać że to wypożyczenie EQ było za darmo, wpisałem sie na forum żeby nikt nie zajął mi tej godziny i nie spamował Alpini o sprzet. Jednak ustalilismy w grze że tym razem daje mi za darmo bo pomogłem jej wcześniej z inną ekspą, czy w tej sytuacji moglbys Caen zwrócić jej Eq? bardzo proszę.
Pozdrawiam,
English

__________________
Kupie dobry/ą szybki/ą nóż/sztylet/miecz/rapier/topór/kastet/pałkę zemsty
R14 English
19-04-2012 16:57 R14English jest offline Szukaj postów użytkownika: R14English Dodaj R14English do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie "wyjął z kontekstu"? Zacytowałem cały post. Właśnie o to chodzi, że NIE PRZEDSTAWIŁAŚ kontekstu.

Ja sobie nie drwię, w każdym razie nie bez celu. Jeżeli rzucasz uwagą, która może się odnosić do któregokolwiek zdania z kilkunastu które napisałem, to rozumiem że mam sobie wybrać losowo? chytry

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 16:59 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ sprawa jest dla mnie precedensowa, z powodu postawy gracza winnego skasowania itemów, sprawę przekazuję do SOPa by ustalił wykładnię na ten przypadek. Żeby znowu nie było na mnie, że niesłusznie idę graczom na rękę (a że niesłusznie dowodzi chyba jak tamta sytuacja jest mi rzucana w twarz teraz...).

Temat zamykam do czasu uzyskania tej wykładni.

Ewentualne dalsze uwagi/pytania osób związanych ze sprawą poproszę na PW.

Uwagi/pytania osób NIE związanych ze sprawą, proszę kierować do odpowiednich tematów w Misz-maszu/Systemie.

A ze swojej strony pragnę tylko przypomnieć/uświadomić, że ja NIE tworzę regulaminu gry. Nie mogę też postępować wbrew niemu. Więc kierowanie do mnie uwag na temat tego czy innego przepisu jest bezcelowe - proszę je kierować do osób je tworzących.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 17:08 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po konsultacji z C47 - niestety, przedmioty nie mogą być w tej sytuacji zwrócone.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 17:33 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
mindanao
Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 31
Klan: Tęczowe Misie
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mindanao
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę że nawet jak jest pożyczenie za darmo a nie za pr stosujecie stare wyjście z sytuacji: zamieść pod dywan i zapomnieć i gracz NIGDY nie ma racji. A gdy przez przypadek ma rację patrz punkt 1.

__________________
R-18 Cat

19-04-2012 18:00 mindanao jest offline Szukaj postów użytkownika: mindanao Dodaj mindanao do Listy kontaktów
Cerebrus
Triple Ace


images/avatars/avatar-23434.gif

Data rejestracji: 07-07-2011
Postów: 215
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co wy w ogóle wyczyniacie ludzie???
Jedno słowo tu pasuje - ŻAL

Nawet facet, który ponoć nie z własnej woli "ukradł" ten sprzęt, chce aby go zwrócono.. Administracja ma chyba pomagać graczom a nie jeszcze robić pod górkę w sytuacji jasnej jak słońce, masakra... Skoro nie dostała tych PR to można chyba pójść graczowi na rękę i przyjąć, ze była to darmowa pożyczka albo niesfinalizowana pożyczka?

Ale nie.. trzeba oczywiście gracza ciach bo regulamin tak mówi a w tym miejscu, jest akurat całkowicie porąbany bo po co w takim razie prowadzić wypożyczalnie jak w każdym momencie mogą Cię ciach, wystarczy że ktoś i tak kasuje swoje konto a przy okazji wpadnie na pomysł, żeby zrobić innemu na złość i może ukraść mu przedmioty, których już nie odzyska.. Rozumiem, że ten zapis w regulaminie ma faworyzować takich leszczy??

Nie mam pytań.

__________________

19-04-2012 18:12 Cerebrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerebrus Dodaj Cerebrus do Listy kontaktów
mindanao
Member


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 31
Klan: Tęczowe Misie
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mindanao
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodam jeszcze iż ze stanowiska Twojego i C47 jasno widać ze być może lepszy niż wy byłby komputer, przesłanki są następujące:
1.rzeczy zostały pożyczone,
2.konto pożyczającego zostało skasowane z rzeczami ( dowód odpowiednie zapisy na koncie wypożyczającego i pożyczkobiorcy)
3. kasacja nastąpiła przez przypadek , przez osobę nieupoważnioną ( dowód: oświadczenie pożyczkobiorcy)
4. Wypożyczenie miało być za darmo ( dowód: oświadczenie pożyczkobiorcy)

Jasno z tego wynika że nie znajduje tu zastosowanie regulaminu mówiący o nieoddawaniu rzeczy skradzionych a pożyczonych za pr, natomiast gracz pożyczający miał ponad 90 pkt rankingowych więc rzeczy powinny być bezwzględnie zwrócone. Brak zwrotu świadczy o nie uznaniu z przyczyn bliżej nie znanych wyżej wymienionych dowodów i niechęci wogóle do rozpatrywania sparwy a tym samym jest to łamanie regulaminu i traktowaniu ludzi jak idiotów. Pozdrawiam.

__________________
R-18 Cat

19-04-2012 18:40 mindanao jest offline Szukaj postów użytkownika: mindanao Dodaj mindanao do Listy kontaktów
szmaszmo
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeglądałem wiele razy pręgierze, skargi itp itd, szliście na ręke ludziom za poważne przewinienia, którzy zreszta nawtykali wam CH.. do D... bo nie zgadzali się z waszym zdaniem, a tu kulturalnie nie można rozwiązać sprawy pomimo iż gość przyznaje się do wszystkiego, co było na dodatek dziwnym zbiegiem różnych zdarzeń. Nie rozumiem też tego iż nie można sie wypowiadać w takich tematach, po to jest forum i po to ludzie piszą rzeczy właśnie związane z problemami serwera które dotycza nas wszystkich i za to dostajemy ostrzeżenia bo chcemy trochę sprawiedliwości? A ci co opowiadaja się za nie zwróceniem sprzętu to banda hipokrytów którzy ciekawe pewnie nigdy nic nie wypozyczyli za PR ( LOL )

__________________

R14 - Yrre
Robię grafikę kiedy chcę, pisz na PW może się udaSmile
19-04-2012 18:55 szmaszmo jest offline Szukaj postów użytkownika: szmaszmo Dodaj szmaszmo do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3. brak dowodów
zresztą udostępnienie hasła powoduje poniesienie wszelkich tego konsekwencji

4. jest wypożyczalnia
jest post w temacie z wypożyczalnią o pożyczce
więc nic nie wskazuje na to, że jednak miała być za darmo

najwyżej wskazuje to na to, że był zamiar ominięcia zasady dot. oddawania przedmiotów, co nadal chcecie zrobić

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-04-2012 18:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Kradzież

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH