Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA *** mnie, meduza, kochaj mnie, Xena96, Andzia482, kyodai00, Azu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony *** mnie, meduza, kochaj mnie, Xena96, Andzia482, kyodai00, Azu 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

*** mnie, meduza, kochaj mnie, Xena96, Andzia482, kyodai00, Azu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 55050
Postać: *** mnie

ID: 55059
Postać: meduza

ID: 55057
Postać: kochaj mnie

ID: 54998
Postać: Xena96

ID: 69882
Postać: Andzia482

ID: 35927
Postać: kyodai00

ID: 64215
Postać: Azu

MUltikonta/zasiadanie - ban stały

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-04-2012 16:33 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
kyodai00
Junior Member


Data rejestracji: 10-05-2008
Postów: 12
Klan: Assassin of Light [AoL]
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w sumie odwołuję się, kyodai00 moje konto, Azu konto brata. Graliśmy na tym samym IP (livebox w domu) i ja chciałbym wrócić do gry. A że ban jest, jakby nie patrzeć niesprawiedliwy, proszę o jakieś postępowanie.

PS1. reszty kont nie znam, nie wiem czy je też ze mną powiązaliście.
PS2. nie zgłosiłem gry na jednym ip, bo gdy dowiedziałem się, że trzeba to zrobić, oboje już mieliśmy założone konta.
15-07-2012 20:42 kyodai00 jest offline Szukaj postów użytkownika: kyodai00 Dodaj kyodai00 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jakie kryterium "sprawiedliwości" sugeruje, że ban jest niesprawiedliwy. Ja wiem z całą pewnością że był słuszny - korystano z wielu kont na jednym IP, nie tylko z dwóch.

Ponadto jeśli konta nie zostały zgłoszone od razu, to należało je zgłosić gdy się zorientowano że jest taki obowiązek.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

15-07-2012 22:13 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
kyodai00
Junior Member


Data rejestracji: 10-05-2008
Postów: 12
Klan: Assassin of Light [AoL]
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta, wcześniej było tak, że trzeba było zgłosić PRZED założeniem kont. Na bank bo się dopytywałem na forum.

Nie wiem jak wy powiązaliście te konta... tamte nicki widzę pierwszy raz na oczy.
Na IP mojego liveboxa korzystano TYLKO z tych dwóch kont: kyodai00 i Azu (brat)!

Pożałować takiej moderacji... naprawdę...

Pierwszy raz się spotykam z takim bykiem. Szkoda, że nic nie mogę zrobić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kyodai00: 27-07-2012 15:28.

27-07-2012 15:28 kyodai00 jest offline Szukaj postów użytkownika: kyodai00 Dodaj kyodai00 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA *** mnie, meduza, kochaj mnie, Xena96, Andzia482, kyodai00, Azu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH