Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » ?? Legendarny Doskonały Czarny Pierścień Występku ?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ?? Legendarny Doskonały Czarny Pierścień Występku ??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mroczny444
Lord


images/avatars/avatar-15379.png

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 278
Klan: R1-BK II, R6-HaSan, R10-Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: MchW

?? Legendarny Doskonały Czarny Pierścień Występku ?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Czarny Pierścień Występku

Pierścień
Cechy: WYGLĄD -7, WPŁYWY +36
Wymagania: POZIOM: 39 (40), WYGLĄD: 28, Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 23 000 PLN

Wielu za to?
http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ec18cbc7c4

__________________

22-04-2012 19:12 Mroczny444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny444 Dodaj Mroczny444 do Listy kontaktów
sombremes
Triple Ace


images/avatars/avatar-21947.gif

Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 229
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VIII; Necropolia IX
Skąd: z r6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wow fajne hmmm 150k? nie jestem pewien odrazu mowie Big Grin

EDIT:

cytat:
Strzelec !!! napisał(a)
150k ??? to zart ? ;] boże.. i pomyśleć ze ktoś wycenia go na tyle.. leg dsk czarny ring zwykł bez niczego wart z 500k.. sądz ze 700k na cm i bańka powinna pęknąc Big Grin chętnych na to będzie duzoo.. bo leg dsk secior daje niezły dopałek Smile a tym bardziej jak komuś brakuje tylko takiego ringu.. za dodatkowe wpływy jak mówiłem.. 700k na cm a wart ok. 1kk. Wink


Napisalem nie jestem pewien to po raz Smile "boże" pisze sie z wielkiej litery to po dwa Wink Po trzy nie rzucaj sie jak gowno w trawie Tongue A po cztery 1kk? rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl Chyba jak sie zarejestrujesz i dasz tyle Tongue

Jak juz to max 300k jak heros napisal :>

__________________


cytat:
Bronek R12 napisał(a)
Tak Rebel zapomniałem ty wiesz najlepiej wszystko Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sombremes: 22-04-2012 23:30.

22-04-2012 19:50 sombremes jest offline Szukaj postów użytkownika: sombremes Dodaj sombremes do Listy kontaktów
Strzelec !!!
Member


Data rejestracji: 22-03-2012
Postów: 33

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

150k ??? to zart ? ;] boże.. i pomyśleć ze ktoś wycenia go na tyle.. leg dsk czarny ring zwykł bez niczego wart z 500k.. sądz ze 700k na cm i bańka powinna pęknąc Big Grin chętnych na to będzie duzoo.. bo leg dsk secior daje niezły dopałek Smile a tym bardziej jak komuś brakuje tylko takiego ringu.. za dodatkowe wpływy jak mówiłem.. 700k na cm a wart ok. 1kk. Wink

__________________
r3 - Vegeta
r7 - Veronique
22-04-2012 20:44 Strzelec !!! jest offline Szukaj postów użytkownika: Strzelec !!! Dodaj Strzelec !!! do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Roll Eyes

Dla mnie 300k+,jak chcecie przepłacać to wasza sprawa Tongue

__________________

22-04-2012 22:18 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Mroczny444
Lord


images/avatars/avatar-15379.png

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 278
Klan: R1-BK II, R6-HaSan, R10-Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: MchW

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny444
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę jeszcze o kilka wycen... bo na razie jest bałagan i równie dobrze mógłbym dać na CW - 1kk oraz 200k, a chciałbym określić cenę, bo na 100% idzie pod młotek, ponieważ nie mam db speeda, więc nawet go nie wykorzystam tak jak trzeba Crying

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mroczny444: 23-04-2012 08:42.

23-04-2012 08:42 Mroczny444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny444 Dodaj Mroczny444 do Listy kontaktów
Mroczny444
Lord


images/avatars/avatar-15379.png

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 278
Klan: R1-BK II, R6-HaSan, R10-Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: MchW

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny444
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierścień wystawiony na Aukcji

Proszę zamknąć temat Wink

__________________

23-04-2012 13:34 Mroczny444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny444 Dodaj Mroczny444 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » ?? Legendarny Doskonały Czarny Pierścień Występku ??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH