Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » "Pogromcy" PSD vs PSD » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "Pogromcy" PSD vs PSD
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Cool "Pogromcy" PSD vs PSD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Smith napisał(a)

Tak sie narodzil pogromca Possessed



chcieli Nas zaskoczyc oblezeniem konczacym sie po 2 w nocy, jak widac dla PSD kazda pora jest dogodna 8) o godzinie 1-2 on line byla jeszcze przynajmniej polowa Klanu Wink oblezenie trwalo 3 rundu Wink po czym na forum mozna bylo przeczytac lament i placz Thorgi zawarty ponizej

Wielka wojowniczka płacze

eeech widac ktos nie potrafi przegrywac Wink w dodatku ktos odwraca kota ogonem Wink dla Khan to prawdziwa Katastrofa Tongue a jabym powiedzial tylko, ze ten se smieje kto sie smieje ostatni Wink smialiscie sie z Nas to My posmiejemy sie z Was Wink niestety My wam drugiego policzka nie nadstawimy... Wink

na dniach przygotujemy Nasze sojusznicze Klany TAK, aby rowniez dawaly sobie rade bez problemu z najezdzcami z Khan i placzkami ze sciany Wink

Brawo dla najznamienitszego wodza, doskonalego pod kazdym wzgledem taktyka, technicznie urozmaiconego i jakby tego bylo malo... z wyobraznia Wink brawa dla Katastrofy Roll Eyes

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 25-04-2007 07:41.

25-04-2007 07:39 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raga niech PSD tak nie kozaczy, bo repa za oblegi nie będzie dostawało(2-krotnie większe zadane obrażenia). Gratulacje....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

25-04-2007 07:41 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i tak nie dostajemy za wiele, jedynie na oblezeniach po za Klanem... Tongue Evander moze Ty mi powiesz dlaczego dostalem tylko 25 repa? Tongue czy do tego ma sie jakos utrata pz podczas oblezenia czy co? bo to az dziwne ;P Evil

edit: ok z reputacja wyjasnione Wink wszystko wiem Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 25-04-2007 07:59.

25-04-2007 07:43 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gf ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 25-04-2007 07:52.

25-04-2007 07:46
Fatir
Newbie


Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Faktycznie, ci|ko jako[ uzasadni naliczanie repa, na chBopski rozum zaczynajc obl|enie nie wpeBni siB (50% |ycia) zadaje ponad 600 dmg, nie gine, i dostaje repa na minusie gdzie raczej po takim wyczynie powinni pisac o mnie piesni i takie tam Pleased

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fatir: 25-04-2007 08:06.

25-04-2007 08:06 Fatir jest offline Szukaj postów użytkownika: Fatir Dodaj Fatir do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

repa oblicza sie w ten sposob:

(zadane obrazenia / 2) - ilosc utraconych pz w oblezeniu

i na koncu dodaje sie pkt za kazdego zabitego (100) Wink

dziala poprawnie Tongue

edit:

niech mnie ktos poprawi jesli zle napisalem Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 25-04-2007 08:11.

25-04-2007 08:10 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fatir napisał(a)
Faktycznie, ci|ko jako[ uzasadni naliczanie repa, na chBopski rozum zaczynajc obl|enie nie wpeBni siB (50% |ycia) zadaje ponad 600 dmg, nie gine, i dostaje repa na minusie gdzie raczej po takim wyczynie powinni pisac o mnie piesni i takie tam Pleased


Problem tego minusa leży w tym, że liczą się obrażenia brakujące do pełni hp a nie te które dostałeś podczas oblężenia. (wszystkie idą na minus)
Gdybyś przystąpił do oblężenia z 1hp i przez całą walkę uniknąłbyś WSZYSTKICH ciosów twoja reputacja też byłaby na minusie Evil

W tej części zasady naliczania są z jednej strony dziwne (wojownik który świetnie walczy ma minusowy rep) ale z drugiej bardzo sprawiedliwe ponieważ odzwierciedlają również przygotowanie do oblężenia.


P.S. Gratuluję przekonującej wygranej Big Grin

__________________
R13- KRZYKACZka
25-04-2007 08:25 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
pryrates
Double Ace


images/avatars/avatar-25393.jpeg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 126
Klan: Przylądek TI
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratulacje dla zwycięzców.
fakt przegranej posłuży nam jako nauka na przyszłość i w końcu będziemy wygrywać. na wszystko trzeba czasu.

__________________
Pryrates r15

25-04-2007 08:46 pryrates jest offline Szukaj postów użytkownika: pryrates Dodaj pryrates do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No moze skonczy sie to piszczenie na forum jacy to niesamowici jestescie.
W dzien mysle iz 1.5 rundy to max co by bylo .Wiecej napewno nie.


Ale najwazniejsze chcialbym :
SERDECZNIE PODZIEKOWAC SOJUSZNIKOM bez was nie bylo by POSSESSED.
tak trzymac dalej Panie i Panowie.
25-04-2007 08:58 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
bloodykiss
Full Member


images/avatars/avatar-2310.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 62
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[quote]pryrates napisał(a)

fakt przegranej posłuży nam jako nauka na przyszłość i w końcu będziemy wygrywać.

I takie powinno być nastawienie każdego gracza. Brawo.

__________________
Bloodykiss
25-04-2007 09:07 bloodykiss jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykiss Dodaj bloodykiss do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na moje oko brakowało nam krwi i bunkrów. ale będzie już tylko lepiej Big Grin więc gratki i do rewanżu

co do samego kwadratu. gdy się dowiedziałem że kastrat, wódz 'najlepsiejszego' klanu, siedzi na złupionym od gimnazjalistki z naszego klanu kwadracie to o mały włos abym nie wytrzymał Shocked Tongue

aha jeszcze jedno. wcale mi się nie spieszy z opuszczeniem V. mam tu taki drop o jakim mógłbyś sobie pomarzyć w III czy nawet w II. ale po co się chwalić. w dodatku ten spokój, hektolitry krwi i już totalne olewanie ataków. żyć nie umierać. pozdro Wink

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
25-04-2007 10:45 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
satanek
Member


Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
na moje oko brakowało nam krwi i bunkrów. ale będzie już tylko lepiej Big Grin więc gratki i do rewanżu

co do samego kwadratu. gdy się dowiedziałem że kastrat, wódz 'najlepsiejszego' klanu, siedzi na złupionym od gimnazjalistki z naszego klanu kwadracie to o mały włos abym nie wytrzymał Shocked Tongue

aha jeszcze jedno. wcale mi się nie spieszy z opuszczeniem V. mam tu taki drop o jakim mógłbyś sobie pomarzyć w III czy nawet w II. ale po co się chwalić. w dodatku ten spokój, hektolitry krwi i już totalne olewanie ataków. żyć nie umierać. pozdro Wink


prosze moderatora o zamkniecie tematu , bo jak widac Khan nie pozostało nic innego jak pisac głupoty !!!! a po co sie obrazac , nie umieja walczyc jedynie siac propagande i obrazac ludzi
25-04-2007 10:48 satanek jest offline Szukaj postów użytkownika: satanek Dodaj satanek do Listy kontaktów
unibot
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratulowalem juz katastrofie teraz pogratuluje calemu pis, dobrze walczycie , mocno bijecie graty

dziekuje czlonkom sciany i gosciom ,tym ktorzy mieli krew za starniai postawe
to dopiero poczatek zabawy

zobaczymy jak dzis nam pojdzie mam nadzieje ze to my bedziemy sie cieszyc
25-04-2007 10:51 unibot jest offline Szukaj postów użytkownika: unibot Dodaj unibot do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jednak nie jestescie nas wstanie zadziwic.

Wlasnie dzis rano napisalismy u nas w klanie ze nas zaatakujecie w 2 klany o 5 ranoWink
brawo widze iz pol nocy nie spaliscie zeby to wymyslec Wink


Ciesze sie bedziecie chodzic nie wyspani a my tak jak dzis po 2/3 kwadraty o 10 rano.

milych snow Wink o 5 rano heheheheh


edit: nie dawajcie warnow temu desperatowi thothowi bo to jest nedzna (watpliwej renomy postac) . I nie warto takimi osobami sie zajmowac.Niech sobie popisze poobraza co mu zostalo.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 25-04-2007 13:29.

25-04-2007 11:10 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm...taka ksiazka "Wladca Much" mi sie przypomina jak to czytam...pozdro.

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
25-04-2007 11:30 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
DarkWolf
Lord


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 380
Klan: nie oglądam :)
Kraina: Moria II
Skąd: się biorą nupy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
satanek napisał(a)
cytat:
i_love_u napisał(a)
na moje oko brakowało nam krwi i bunkrów. ale będzie już tylko lepiej Big Grin więc gratki i do rewanżu

co do samego kwadratu. gdy się dowiedziałem że kastrat, wódz 'najlepsiejszego' klanu, siedzi na złupionym od gimnazjalistki z naszego klanu kwadracie to o mały włos abym nie wytrzymał Shocked Tongue

aha jeszcze jedno. wcale mi się nie spieszy z opuszczeniem V. mam tu taki drop o jakim mógłbyś sobie pomarzyć w III czy nawet w II. ale po co się chwalić. w dodatku ten spokój, hektolitry krwi i już totalne olewanie ataków. żyć nie umierać. pozdro Wink


prosze moderatora o zamkniecie tematu , bo jak widac Khan nie pozostało nic innego jak pisac głupoty !!!! a po co sie obrazac , nie umieja walczyc jedynie siac propagande i obrazac ludzi



a ja bym prosil tego pana by wiecej uwagi przeznaczyl na to kto do jakiego klanu nalezy ot co, wygraliscie, mozna pogratulowac, sciana smiechu sie nie przylozyla, mozna tylko zalowac, a Ty zamiast odniesc sie do oblega zbednie spamujesz
25-04-2007 13:25 DarkWolf jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkWolf Dodaj DarkWolf do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapowiadają się ciekawe oblężenia, jeszcze na tym serwerze nie było żeby tyle się działo dzień w dzień z moim udziałem Wink

katast- jak zwykle rzucasz obelgi, piszesz bzdury, zero argumentów. jeden schemat odpowiedzi. żałosny poziom. koniec dyskusji z tobą na tym forum.

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
25-04-2007 16:35 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawie? a ja powiem tylko tyle, ze taktyke macie nieprzemyslana i do bani... Wink kto to wymyslil te oblezenia 2, ktore jutro sie skoncza? Thorga? Wink hehe Wink jak na moje powinniscie oblezenia zalozyc na odwrot Wink najpierw Khan pozniej Sciana Wink najzabawniejsze jest to, ze oblezenie na mnie zaczyna sie chwilke po oblezeniu od SCB Wink dziwne... bo o wiele korzystniej byloby silniejszym Klanem najpierw, a slabszym pozniej... wtedy slabszy mialby szanse na kwadrat Wink a tak PSD ma szanse na sporo pkt reputacji Tongue dzieki Thoth moze w koncu cos tej reputacji zarobie i na smoka sie udam Wink
25-04-2007 17:07 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
pyzol
Triple Ace


images/avatars/avatar-2511.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 229
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
ciekawie? a ja powiem tylko tyle, ze taktyke macie nieprzemyslana i do bani... Wink kto to wymyslil te oblezenia 2, ktore jutro sie skoncza? Thorga? Wink hehe Wink jak na moje powinniscie oblezenia zalozyc na odwrot Wink najpierw Khan pozniej Sciana Wink najzabawniejsze jest to, ze oblezenie na mnie zaczyna sie chwilke po oblezeniu od SCB Wink dziwne... bo o wiele korzystniej byloby silniejszym Klanem najpierw, a slabszym pozniej... wtedy slabszy mialby szanse na kwadrat Wink a tak PSD ma szanse na sporo pkt reputacji Tongue dzieki Thoth moze w koncu cos tej reputacji zarobie i na smoka sie udam Wink


to moze zaczniemy juz sie umawiac na ekspedycje? Big Grin
SZUKAM "partnera" 130+ zwinki ^^

__________________

25-04-2007 17:14 pyzol jest offline Szukaj postów użytkownika: pyzol Dodaj pyzol do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krytykę taktyki oszczędź sobie na później Wink poza tym jaką masz pewność że jeden klan jest dużo silniejszy od drugiego na chwilę obecną? wszystko zależy od strategii, dyscypliny i krwi Wink

może to wybiórcze fragmenty ale... Big Grin

Thoth (*) zadaje cios krytyczny z broni Skorpion (+3), SILVERSURFER zostaje zraniony za 87 PKT ŻYCIA.
Thoth (*) zadaje cios krytyczny z broni Skorpion (+3), Satan zostaje zraniony za 92 PKT ŻYCIA.
Bloodykiss (@) zadaje cios krytyczny z broni Sztylet Samobójcy (+5), Smith zostaje zraniony za 84 PKT ŻYCIA.

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
25-04-2007 17:47 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zdecydowanie wybiorczy fragment, co widac po podsumowaniu walki ;p
25-04-2007 18:38
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)
krytykę taktyki oszczędź sobie na później Wink poza tym jaką masz pewność że jeden klan jest dużo silniejszy od drugiego na chwilę obecną? wszystko zależy od strategii, dyscypliny i krwi Wink

może to wybiórcze fragmenty ale... Big Grin

Thoth (*) zadaje cios krytyczny z broni Skorpion (+3), SILVERSURFER zostaje zraniony za 87 PKT ŻYCIA.
Thoth (*) zadaje cios krytyczny z broni Skorpion (+3), Satan zostaje zraniony za 92 PKT ŻYCIA.
Bloodykiss (@) zadaje cios krytyczny z broni Sztylet Samobójcy (+5), Smith zostaje zraniony za 84 PKT ŻYCIA.


to zaczyna byc ciekawe Wink 2 rundy walki no ale zmienia taktyke i juz wygraja Wink

tia a swistak siedzi a thoth w 5 strefieWink hehehe
25-04-2007 19:01 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez napinki , z kulturą bez pisania kto jest nędzny a kto żałosny , bo naśle na was lunarkę i skończy się komentowanie oblężeń

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
25-04-2007 19:04 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gorbaczov napisał(a)
hmm...taka ksiazka "Wladca Much" mi sie przypomina jak to czytam...pozdro.



cytat:
pyzol napisał(a)
to moze zaczniemy juz sie umawiac na ekspedycje?
SZUKAM "partnera" 130+ zwinki ^^


warny za spam.
tylko tak dalej ...

__________________
FREEDOM

25-04-2007 21:43 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Fatir
Newbie


Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Krzykacz


Problem tego minusa leży w tym, że liczą się obrażenia brakujące do pełni hp a nie te które dostałeś podczas oblężenia. (wszystkie idą na minus)
Gdybyś przystąpił do oblężenia z 1hp i przez całą walkę uniknąłbyś WSZYSTKICH ciosów twoja reputacja też byłaby na minusie Evil


Dzieki za wyja[nienie, co prawda taka metoda naliczania jest troch "diwna" ale w sumie w ka|dym systemie znajdzie si jakie[ luki.
25-04-2007 22:51 Fatir jest offline Szukaj postów użytkownika: Fatir Dodaj Fatir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » "Pogromcy" PSD vs PSD

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH