Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » z cyklu oceńcie mnie :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony z cyklu oceńcie mnie :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Chryha_
Newbie


Data rejestracji: 31-12-2011
Postów: 4
Klan: [Z_K]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

z cyklu oceńcie mnie :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem początkującym grafikiem więc nie krzyczeć Baby

Prace wykonywane w GIMP 2.0

W temacie proszę o pisanie mniej więcej w ten sposób :
-ocena 1-10
-co ci się podoba co nie
-co poprawić , jak to poprawić np. tutoriale lub opisać
-który portret najbardziej się podoba , dlaczego


Oto moje ,,dzieła'' rotfl


1.

2
.

3.

4.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Chryha_: 28-04-2012 08:41.

28-04-2012 08:15 _Chryha_ jest offline Strona domowa _Chryha_ Szukaj postów użytkownika: _Chryha_ Dodaj _Chryha_ do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

RE: z cyklu oceńcie mnie :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5/10
Nie wiem czy można to uznać że mi się podoba, ale co do poziomu początkujących grafików to twój nie jest najgorszy, ale widać że jesteś początkujący bo mocno z efektami eksperymentujesz. Nie podoba mi się brak wtopienia rendera i wszystko jest zbyt jasne (szczególnie 2). Co do tej 2 to można by tam użyć innej postaci i przyciemnić to tło i nawet by mi się podobało Big Grin .
Poprawić jasność(przyciemnić) mniej efektów, wtapiać render, tutoriala nie dam bo nie wiem jakim programem Happy .
Najbardziej podoba mi się 3 bo da się na niego patrzeć i wygląda nawet ładnie

edit: -ale ja się nie znam-

edit2:

gimpuj.info ^^

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 28-04-2012 08:49.

28-04-2012 08:39 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oceń mnie cz. 7
Tylko przeczytaj regulamin na 1 stronie...

1. 2/10 - mono-kolor, mono-efekt, napis do wywalenia.
2. 1,5/10 - j.w + render nie pasuje w ogóle do tła.
3. 4/10 - kolorystycznie pasuje pod render tyle że rener nie wtopiony, napis do wywalenia, ta ramka łomfg (do wywalenia)
4. Jestem pewny że to było ze stocka którego w zasadzie nie obrobiłeś. Napis do wywalenia i ten efekt (hmm właśnie jak go nazwać ?) też brzydko wygląda.

Wniosek : Zajrzyj do tutoriali.

__________________




28-04-2012 13:15 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Flara nad głową wygląda co najmniej nieprofesjonalnie. Tym bardziej ze zmniejszonym kryciem. Flary ze zmniejszonym kryciem nie mają sensu bytu. Pleased
Napis kompletnie nie pasuje, za duża monokolorystyka.
2. Tutaj napis pasuje o tyle o ile zrobisz efekt rozmycia na renderze, co zaefektuje efektem (masło maślane O_o) postaci w pomieszczeniu/jaskini poza którą coś bardzo jasno świeci (np. eksplozja bomby). Ogólnie lepsza od pierwszej.

3. Render taka troszkę porażka. Połączenie tła z C4D z nim w zamiarze widzę dobre, lecz w efekcie nie. Brakuje połączenia płomieni z łapki z tymi z tła. Ramka nie dotyka krawędzi pracy, obniża to jej efektowność.
Dochodzi jeszcze ten artefakt wyglądający jak martwe piksele w ekranie (zgięcie ręki) - takie rzeczy się usuwa!

4. Stock napis, przepuszczenie przez filtr i tyle. Takich rzeczy nawet nie wstawiaj tutaj. Smile


No i to co napisał Otter, mamy tutaj temat do oceniania, chyba że chcesz założyć własną galerię w której będą mogli userzy zamawiać prace. Wink

/edit:
Ocen w skali 1-10 nie ma, gdyż do poziomu gdy zacznę je oceniać w skali jeszcze Ci trochę brakuje. chytry

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 03-06-2012 23:56.

03-06-2012 23:43 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » z cyklu oceńcie mnie :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH