Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia [R1] » Legendarna Doskonała Przeklęta Pałka Odwagi » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Przeklęta Pałka Odwagi 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
07zglossie
Forum Ace


images/avatars/avatar-4820.gif

Data rejestracji: 28-09-2006
Postów: 94
Kraina: Necropolia

Legendarna Doskonała Przeklęta Pałka Odwagi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Przeklęta Pałka Odwagi


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 147 - 155
Cechy: trafienie +11, obrażenia zwiększone o 6 na każde 4 poziomy postaci, PKT ŻYCIA (bazowe i z budynków) -10 %, ZWINNOŚĆ +11, CHARYZMA +9
Wymagania: WIEDZA: 18, POZIOM: 27, Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 21 200 PLN

Ile takie coś?
Nie do sprzedania Wink

__________________

ID 9253

U mężczyzn nie ma bałaganu-jest feng shui.

10-05-2012 08:27 07zglossie jest offline Strona domowa 07zglossie Szukaj postów użytkownika: 07zglossie Dodaj 07zglossie do Listy kontaktów
christov
Forum Ace


images/avatars/avatar-14197.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 87
Klan: khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: torun

RE: Legendarna Doskonała Przeklęta Pałka Odwagi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ide na pierwszy ogien wiec...

przekleta nie demon...
palka nie noz...
zwinka kuleje (ni na oblegi, ni na ataki na db bialasow)
bunkry - temat rzeka, zalezne od jakosci bunkra
jak dla mnie 150k bo nadaje sie tylko na palniakow i na kw....

wszystkoe zalezy kto bedzie szukal bo dla Twojego poziomu treningu / sprzetowego to raczej nijakie...


a potrzebna Tobie jeszcze ta pałka po tym co zobaczylem?? Wink

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=88b6cbf153
(atak w testowanym ekwipunku)

ps dla krzykaczy:
nie krytykować, opierdzielać tylko własny osąd wydaj...

__________________
sarmata

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez christov: 10-05-2012 11:06.

10-05-2012 11:05 christov jest offline Strona domowa christov Szukaj postów użytkownika: christov Dodaj christov do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.125
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie do sprzedania :p juz wiem dlaczego Big Grin


300k item wart Wink dmg jest i troche zwinki Wink

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



10-05-2012 13:31 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
malekith
Triple Ace


images/avatars/avatar-1253.jpg

Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 214
Kraina: Necropolia
Skąd: Stegna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurde chyba trochę przesadzacie

to tylko zabawka na KW i ekspy ewentualnie - na bunkry się nie nadaje, na bunkry mamy inne zabawki - prawda Egzotick?

ja kiedyś za taką zapłaciłem 80k - kupiłem ją na ekspy, teraz mam fajniejszą zabawkę

no i moja wycena - niech zostanie te 80k wtedy było dobrze to i teraz powinno być tyle, no może 100k bo fakt obrażenia aktualnie ważniejsze niż zwinka

__________________


the roof, the roof, the roof is on fire
we don't need no water
let the motherf***er burn
burn motherf***er, burn



10-05-2012 13:47 malekith jest offline Szukaj postów użytkownika: malekith Dodaj malekith do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

100k max nupy
nie znacie sie

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

10-05-2012 17:06 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

100K MAX DLA napalonego Wink

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



10-05-2012 17:08 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia [R1] » Legendarna Doskonała Przeklęta Pałka Odwagi

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH