Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 Brak przedmiotu w zbrojowni po expie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak przedmiotu w zbrojowni po expie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Drako30PL
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2011
Postów: 11
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Brak przedmiotu w zbrojowni po expie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Damon
Przeglądarka internetowa: fire fox Mozilla

Opis problemu: Po udanej expie nie dodalo mi przedmiotu w tym przypadku Doskonolej Kuszy Driady ,zamieszczam link z expy
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=23c5f9602a
sprawdzalem na wszystkie sposoby czy przypadkiem nie sprzedalem jednak odkopalem sklep daleko do tylu i nadal jej nie ma.
Prosze admina o sprawdzenie tego jak da rade bo szczerze mowiac mam pierwszy raz taki przypadek.

__________________
ID: 61163

Drako30PL



Kupiłeś przedmiot prosze o offke !!!
11-05-2012 17:30 Drako30PL jest offline Szukaj postów użytkownika: Drako30PL Dodaj Drako30PL do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ile masz przedmiotów w zbrojowni? W sklepie powinno być napisane

ed down: rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 11-05-2012 18:09.

11-05-2012 17:36
Demon7
Forum Ace


images/avatars/avatar-22495.jpg

Data rejestracji: 27-10-2009
Postów: 89
Klan: Demony Ciemności
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znaleziony przedmiot przecież dostaje założyciel ekspedycji a nie wszystkie osoby które uczestniczą Smile A Ty Damon nie jesteś założycielem, dlatego jej nie masz w zbrojce Wink

__________________



Lord Jon Snow - R14

11-05-2012 17:57 Demon7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Demon7 Dodaj Demon7 do Listy kontaktów
Drako30PL
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2011
Postów: 11
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Drako30PL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AJJJJJ SORKI Faktycznie to chyba upal mnie dobil Frown nie bylem zalozycielem tej expy.

__________________
ID: 61163

Drako30PL



Kupiłeś przedmiot prosze o offke !!!
11-05-2012 18:00 Drako30PL jest offline Szukaj postów użytkownika: Drako30PL Dodaj Drako30PL do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
Regulamin Handlu


11-05-2012 18:26 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 Brak przedmiotu w zbrojowni po expie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH