Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE Koalicja vs Khan Raiders » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Koalicja vs Khan Raiders
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Koalicja vs Khan Raiders Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thorga by mnie tak nie lubila gdybym byl zawsze posluszny. Takze gwoli kronikarskiej ścisłości i ku rozproszeniu pogłosek, jakoby Khan upadało Wink :



i 3 minutki pozniej



no i jeszcze male pytanko na boku do naszych przeciwnikow:

Wyspaliscie sie dzisiaj dobrze? Pleased

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
26-04-2007 16:57 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Paker
Double Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 120
Klan: EQUILIBRIUM [constant]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
no i jeszcze male pytanko na boku do naszych przeciwnikow:

Wyspaliscie sie dzisiaj dobrze?

Wiesz co nie narzekam spalo mi sie calkiem calkiem szkoda tylko ze Khan i Sciana smiechu czy jaki im tam nie podjelo walki. Zaraz mi ktos tu powie ze to bylo planowane. Ale skomentuje tylko tak Buhehehe. Troche wiecej adrenaliny zycze i mniej unikania. Btw ciekawe jak wy sie dzisiaj wyspicie. Co do walki powyzej to coz i porazka sie czasami zdazy ale taki numer tylko raz sie uda. Pozdro

__________________
Nick w grze: R2 : Paker
GG : 3102393[niewidoczny]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Paker: 26-04-2007 17:09.

26-04-2007 17:09 Paker jest offline Szukaj postów użytkownika: Paker Dodaj Paker do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, słoneczko, że nie było to planowane. Po prostu Thorga swoim starym zbójeckim obyczajem zagoniła wszystkich do oblega rozdając kopniaki na prawo i lewo i waląc nahajem gdzie popadnie. A jakich słów przy tym używała. Do tej pory mam na plecach skórę pomarszczoną i nie wiem jak ja te wszystkie fałdy rozprasuję.
A najtrudniej było oczywiście z Gorbim. Nie dawał się nijak od flaszki oderwać charakternik jeden (wybacz, Gorbi, że zdradzam tajemnice twojej alkowy, ale przecież bynajmniej nie wszystkie).

A tak nieco bardziej serio. Może się mylę, ale zdaje się, że to nie my ustaliliśmy czas i warunki tych oblegów. A koordynacja była niezła. Ostatnie 5 sekund.

Pozdrówka dla PSD i M-J

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu
26-04-2007 17:26 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak juz wpsomnial Paker, 2 raz wam sie ta sztuczka nie udaWink . Dziwie sie ze tylko 19 osob sie u was dolaczyloWink Jakby ten myk robila koalicja, to dolaczylo by sie 30Tongue

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




26-04-2007 17:54 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Luciusz
Full Member


images/avatars/avatar-380.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 67
Klan: [..KATY..]
Kraina: Moria II
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie przeciez PSD to debesciaki, szkoda ze dzis tego nie pokazali, nie wspominajac M_J ktore bylo w przewadze. Big Grin

__________________
I ujrzałem:. oto koń trupio blady,. a imię siedzącego na nim Śmierć

R5 - Luciusz
UK - ANUBIS
26-04-2007 18:04 Luciusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Luciusz Dodaj Luciusz do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

E, teraz to dałeś do pieca, jak mawia mój młody. I do tego dołączyłoby pewnie 30 od was, gdybyście nie byli pewni, że idziecie po swoje. Obśmiałam się jak norka widząc, jak w ostatniej minucie rozpaczliwie dołączają wasze niedobitki będące on-line. Zacytowałabym tu powiedzonko popularne wśród amerykańskich lotników, ale dostałabym warna za wulgaryzmy.
A 2 razu zapewne nie będzie, co widać już obecnie w grze. Zawsze to lepiej dmuchać na zimne.

PS. 19 starczyło aż nadto (a praktycznie rzecz biorąc, przy mojej zerowej skuteczności - to 18.)

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vesper: 26-04-2007 18:06.

26-04-2007 18:05 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brawo .

gratulowalem juz Dexterowi mial wam przekazac podejrzewam ze to zrobil.


Nie ma wytllumaczenia ,porazka i tyle.A czy 19 czy 30 ,sie dolaczylo
to znaczenia nie ma.Jakby bylo 5:4 wynik bylby ten sam .
26-04-2007 18:15 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klasa.
Spodobało mi się, nawet jeśli ma to małe znaczenie.

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu
26-04-2007 18:25 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
AligatoR
Triple Ace


images/avatars/avatar-3829.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 162
Klan: Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muszę przyznać że Khan się udało
Brawo Smile

__________________

Początkujący Grafik

26-04-2007 18:26 AligatoR jest offline Szukaj postów użytkownika: AligatoR Dodaj AligatoR do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
Jak juz wpsomnial Paker, 2 raz wam sie ta sztuczka nie udaWink .

to taki jednorazowy wypadzik był. dziękuje przede wszystkim Genriemu, który to organizował, oraz wszystkim którzy chcieli mnie bronić

cytat:
Sejan napisał(a)
Dziwie sie ze tylko 19 osob sie u was dolaczyloWink Jakby ten myk robila koalicja, to dolaczylo by sie 30Tongue

bo tylko tylu było online. było to naprędce organizowane przez Genriego i chwała mu że aż 19 osób załatwił (w sumie to 18 bo ja jak nup sie wyłamałem i dołączyłem do oblega zdrowo wcześniej Big Grin )

a co do samych oblegów - ghast i Tygrysek pokazali klasę. Genri również się wykazał, w końcu to ostatnia ostoja Khan Wink swoim już gratulowałem, teraz thx dla oponentów - rep sie przyda 8)

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil
26-04-2007 19:41 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
hei_
Lord


Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 352
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no takiej akcji jescze niewidizalem zeby tyle osob sie dolaczalo do oblega w ostatnie 5 sekund :p sam to obserwowalem i mialem palec na DOŁĄCZ ,niestety nacisnołem w 0:00 a to juz bylo za pozno, wiec poszedlem na pomoc M_J.
Graty za te oblegi, Ghast i Tygrysek niezle repa nalapali szkoda tylko ze dzis go oddadzą Tongue teraz tylko czekam co znowu wymyślicie, ale zaskoczyc nas juz nie bedzie wam tak latwo Smile
.
PoZdRo

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2 - motylas
26-04-2007 21:56 hei_ jest offline Szukaj postów użytkownika: hei_ Dodaj hei_ do Listy kontaktów
Luciusz
Full Member


images/avatars/avatar-380.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 67
Klan: [..KATY..]
Kraina: Moria II
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musze przyznac ze ladnie nam to wyszlo mimo ze to byla spontaniczna akcja. Czasem mozna jednak zaskoczyc czym przeciwnika. Big Grin

__________________
I ujrzałem:. oto koń trupio blady,. a imię siedzącego na nim Śmierć

R5 - Luciusz
UK - ANUBIS
26-04-2007 23:06 Luciusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Luciusz Dodaj Luciusz do Listy kontaktów
_ghash_
Double Ace


images/avatars/avatar-10930.jpg

Data rejestracji: 21-12-2006
Postów: 107
Klan: [INC]->[constant]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: R'lyeh

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje dla khan.... niezly manewr. Nawet sie siesze ze na r2 jest jako taka "rownowaga sil" dzieki temu nie jest nudno, w koncu oblegi i wojny to nieodzowna czesc tej gry. Oby nigdy nie zabraklo przeciwnikow na rownym poziomie bo wtedy gra straci urok.

jeszcze raz gratki ... ale jak to mowia raz na wozie raz w nawozie Big Grin

Pozdrawiam Wink

__________________
R2/R5 ghash
The valiant never taste of death but once
Coward die many times....

EQUILIBRIUM
27-04-2007 01:55 _ghash_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _ghash_ Dodaj _ghash_ do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hei_ to chyba na r1 nie grales skoro takie akcje z dolaczaniem w ostatnich sekundach sa Ci obce Wink kiedys dawno temu stracilem tak kwadrat... oddalem go komus tam... i w rezultacie kwadrat dostala Thorga Tongue uhehehe a byl na prawde beznadziejny Tongue i w dodatku w 5 strefie Wink
27-04-2007 07:17 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten ostatni post to taki bardziej z dupy i nijak się ma do topicu. Jak chcesz, słoneczko, klanowemu kolesiowi robić wykłady z historii r1, to rób to na PW. Mam nadzieję, że jakiś moderator się tym zajmie.

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu
27-04-2007 10:25 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a vesper jak zawsze nie na temat eeech ty sie nigdy nie nauczysz sensownie pisac? Wink jakby nie patrzec twoj post ZWLASZCZA ma sie nijak do tematu... ja tylko odpowiedzialem na posta powyzej Wink co znaczy, ze jest jak najbardziej w temacie... pomysl nim cos powiesz dziewczyno Wink tym zajmie sie na pewno moderator Thorga Big Grin
27-04-2007 10:44 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nawet sie siesze ze na r2 JEST jako taka "rownowaga sil" dzieki temu nie jest nudno, w koncu oblegi i wojny to nieodzowna czesc tej gry. Oby nigdy nie zabraklo przeciwnikow na rownym poziomie bo wtedy gra straci urok"

zgadzam się z Vesper post ghasha dotyczył chwili obecnej i wyrażał żal że na r1 nie można normalnie grać i radość z tego że na r2 można czego dowodem jest obecne oblężenie (oblężenia) gratulacje Smile

robienie wykładów z HISTORII r1 jest zaś conajmniej niestosowne.

dla Khan ponownie gratulacje, wydawało by się iż mogliby przez "informacje o mojej śmierci sa znacznie przesadzone" Smile
27-04-2007 10:53 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
ja tylko odpowiedzialem na posta powyzej Wink co znaczy, ze jest jak najbardziej w temacie... pomysl nim cos powiesz dziewczyno Wink tym zajmie sie na pewno moderator Thorga Big Grin


i to właśnie bylo na rzeczy. Chcesz edukować klanowych kolesiów w zakresie historii r1, rób to na PW i i nie wpieprzaj się w topic, który cię nie dotyczy. Jakoś cię nie widziałam w oblegu PSD.
Rozumiałabym tego typu zachowanie u kogoś, kto w młodości byl lany kablem od żelazka, ale przecież ciebie to nie dotyczy, prawda Raga? Oboje mieliśmy kochających rodziców.
Jeśli chodzi o zastosowanie zaleceń Schopenhauera w zakresie erystyki, to doradzam pogłębione studia jego twórczości. Uwierz mi, ona naprawdę nie kończy się na negowaniu zdolności umysłowych interlokutora.
I daruj sobie wreszcie aluzje do Thorgi. Gotowam pomyśleć, że masz na jej punkcie jakieś kompleksy. Nie znam wprawdzie kompetentnych psychiatrów, ale dla ciebie jestem gotowa poszukać.

PS. Kubuś, dzięki za rzeczowy wtręt. Jeszcze pół roku i gotowam cię polubić. Skasuję miejsce pochodzenia w profilu forumowym.

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vesper: 27-04-2007 15:09.

27-04-2007 15:04 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wracając do tematu oblężeń - znów mi się udało je stylowo zakończyć krytykiem Tongue

Katinka zadaje cios krytyczny z broni Karabin snajperski (+2), neMo zostaje zraniony za 122 PKT ŻYCIA.
neMo kończy swoje nie-życie na polu walki.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

27-04-2007 16:29 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vesper ,Ragabash konieć tego przygadywania.
Po ostrzezeniu słownym tym razem.
Chyba wiecie dlaczego.

__________________
FREEDOM

27-04-2007 19:25 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
silerone
Triple Ace


images/avatars/avatar-5624.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 239
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ach podobały mi się te walkIBig Grin
ładne obrażenia zadałem Tongue P hehe ach ta moja skromność;p <lol2>

__________________

Polecam Grafika Catherine Elizabeth, Buziaki dla niej ;*
A także wielki buziak dla Siostrzyczki Agnieszka!:*

27-04-2007 21:02 silerone jest offline Szukaj postów użytkownika: silerone Dodaj silerone do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE Koalicja vs Khan Raiders

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH