Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony obraza 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
rafik18
Member


Data rejestracji: 19-07-2010
Postów: 26

obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie życzę sobie by ktoś wyzywał mnie od pajacówFrown (

http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...05666473&type=2


Nadawca: Al_GoThi
Tytuł wiadomości: Re: xxxxxx
Data wysłania: 2012-05-14 14:52:50
jakos mi na niej specjalnie nie zalezalo... wieksza satysfakcje bede mial z
Twojego bana nawet jak wyjezdzasz i na rok pajacu;]



Pajac-Człowiek, robiący z siebie pajaca, idiotę, wyglądający i zachowujący się co najmniej dziwnie, często w dresie.

__________________
r1- Chlopaczynazblokow(było sobie kiedyś)
GG:5516797

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rafik18: 14-05-2012 15:04.

14-05-2012 14:54 rafik18 jest offline Szukaj postów użytkownika: rafik18 Dodaj rafik18 do Listy kontaktów
Obarek.
Member


Data rejestracji: 25-01-2012
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przynajmniej będziesz mial czas na zapoznanie się z regulaminem.

A co do obrazy ("pajac") - jak coś wygląda jak wielbłąd, wydaje dźwięki jak wielbłąd i je to co wielbłąd to hm... widocznie do wielbłąd;]




@down - spokojnego? Ciebie nazwałbym raczej śmiesznym (bazując na pw) stąd też nie zostałeś nazwany "oazą" tylko "pajacem". Słowo to wulgarne na szczęście nie jestSmile

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Obarek.: 14-05-2012 15:06.

14-05-2012 15:00 Obarek. jest offline Szukaj postów użytkownika: Obarek. Dodaj Obarek. do Listy kontaktów
rafik18
Member


Data rejestracji: 19-07-2010
Postów: 26

Autor tematu Temat rozpoczęty przez rafik18
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Obarek. napisał(a)
przynajmniej będziesz mial czas na zapoznanie się z regulaminem.



dla tego masz spokojnego gracza obrazac od pajacow?Smile

__________________
r1- Chlopaczynazblokow(było sobie kiedyś)
GG:5516797
14-05-2012 15:03 rafik18 jest offline Szukaj postów użytkownika: rafik18 Dodaj rafik18 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za mało

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-05-2012 15:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
LaCocaine
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2011
Postów: 20
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pajac-Człowiek, robiący z siebie pajaca, idiotę, wyglądający i zachowujący się co najmniej dziwnie, często w dresie.

Musze sie odwolac do tego tlumaczenia z kad go wzioles ?xD

co to znaczy "Czesto w dresie"? lol

co maja wspolnego dresy z pajacowaniem ? w dzinsach tez sa pajace zalezy od osoby a nie od stroju w jaki sie ubieraja

Ciekawi mnie jak bys "okreslil" Szkotow w ich minowkach Big Grin pozdro

Ce wiec ja sie upieram na bana dla osoby , ktora to napisala bo obraza duza czesc graczy , gdyz podejrzewam ze spora czesc osob chodzi w dresie ^^

__________________
R1 - LaCocaine
R14 - Kasmola

________________________
cytat:
azazael napisał(a)
CE STUKNIJ ODPOWIEDZ W KLAWISZE NA OBA PYTANIA MOJE I BROXIo Big Grin

BROX POZDRO OD MOJEJ ŻONY Wink

14-05-2012 17:42 LaCocaine jest offline Szukaj postów użytkownika: LaCocaine Dodaj LaCocaine do Listy kontaktów
rafik18
Member


Data rejestracji: 19-07-2010
Postów: 26

Autor tematu Temat rozpoczęty przez rafik18
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sam chodze w dresach dla tego mnie to uraziło dla tego ja prosze o bana dla gracza;|

http://www.miejski.pl/slowo-Pajac

a myślę la cocaina że to nie twój temat więc po co się udzielasz?

__________________
r1- Chlopaczynazblokow(było sobie kiedyś)
GG:5516797
14-05-2012 18:12 rafik18 jest offline Szukaj postów użytkownika: rafik18 Dodaj rafik18 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH