Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 SB przez telefon nie dziala dobrze. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony SB przez telefon nie dziala dobrze.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

SB przez telefon nie dziala dobrze. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:
Wiec tak,po pierwsze przepraszam za brak polskich liter,pisze z telefonu.

Na r7 nie moge pisac na SB klanowym lub globalnym.wciskam na pasek do pisania i pojawia mi sie na sekunde klawiatura i po chwili znika.

na r10 moge pisac bez problemu na SB klanowym i globalnym .

wszystko tyczy sie oczywscie grania przez telefon:-) i powiem szczerze nie wiem czemu tak dziwnie jest...

__________________
Nick w grze
Burning Avenger
24-05-2012 02:21 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

model telefonu i jaka przeglądarka? Bo bez tego raczej nikt Ci nie pomoże...
24-05-2012 03:51
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oraz pytanie czy masz włączony tryb komórkowy/automatyczny.
24-05-2012 08:36 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez benek98
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WHacko napisał(a)
Oraz pytanie czy masz włączony tryb komórkowy/automatyczny.


otóż to;-) zakładałem wczoraj od nowa postać na r7 i nie włączyłem opcji auto ;-) dzięki,wszystko już działa.

pozdrawiam serdecznie;-) temat do zamknięcia.

__________________
Nick w grze
Burning Avenger
24-05-2012 10:10 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 SB przez telefon nie dziala dobrze.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH