Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA dotycząca informacji o dołączeniu do KW... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dotycząca informacji o dołączeniu do KW... 7 Ankieta - średnia ocena: 3,577 Ankieta - średnia ocena: 3,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zerro
Junior Member


Data rejestracji: 13-08-2011
Postów: 17
Skąd: Polska

dotycząca informacji o dołączeniu do KW... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

... w profilu gracza.

Proponuję aby informacja o możliwości dołączenia do kw znalazła się pod informacją dotyczącej możliwości dołączenia do expy w profilu gracza...

Aktualnie:
Możliwość dołączenia do kolejnej ekspedycji: 31 min. 34 sek.

Po zmianie:
Możliwość dołączenia do kolejnej ekspedycji: 31 min. 34 sek.
Możliwość dołączenia do kolejnej ekspedycji Król Wzgórz: 1d. 31 min. 34 sek.
27-05-2012 23:30 Zerro jest offline Szukaj postów użytkownika: Zerro Dodaj Zerro do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie wystarczy informacja z zakładki Klan? Możesz sprecyzować dlaczego powinna być wprowadzona taka zmiana?

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

28-05-2012 07:02 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
YubY napisał
A nie wystarczy informacja z zakładki Klan? Możesz sprecyzować dlaczego powinna być wprowadzona taka zmiana?


tylko w klanie w którym jesteś widać czy ktoś jest wolny na kw czy nie, tak samo jak z ekspami. skoro takie info nt eksp jest, to czemu nie z kw. osobiście mi to bez różnicy, bo dla mnie jest to zbędne(tak jak i to o ekspach), no ale wiem że niektórym czasem się przydaje, a że niezbyt skomplikowane to pewnie wejdzie przy okazji. btw dołączyć do kw można nie co dwa dni, a codziennie - "zmieniony opis".

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 28-05-2012 07:44.

28-05-2012 07:39
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to fakt, ale do tej pory to nikomu nie przeszkadzało, chociaż jeśli czasami jest potrzeba ściągać kogoś z innego klanu na kw to może być przydatne... Ja tam nie mam takiej potrzeby, ale jeśli komuś sie przyda no to niech i będzie Wink

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

28-05-2012 08:45 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm a gdzie niby w profilu jest pokazane za ile gracz moze dolaczyc do expy?

poza tym to czy ktos moze dolaczyc do kw lub expy czy nie moze jest wyraznie pokazane w zakladce klanu wiec jak na moje jest to zupelnie zbedne...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
28-05-2012 09:28 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pod blaszkami pisze ...
28-05-2012 09:47 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
hmmm a gdzie niby w profilu jest pokazane za ile gracz moze dolaczyc do expy?


Pod zakładką z blachami.

Sam pomysł wydaje mi się jednak zbędny ... nie widzę potrzeby wołania na KW ludzi z poza klanu. Zawsze też jest SB

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
28-05-2012 09:47 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
AdamS33
Member


images/avatars/avatar-23580.gif

Data rejestracji: 28-04-2012
Postów: 25
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Necropolia R6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ma_Jae_Hoon napisał(a)
cytat:
deviljin84 napisał(a)
hmmm a gdzie niby w profilu jest pokazane za ile gracz moze dolaczyc do expy?


Pod zakładką z blachami.

Sam pomysł wydaje mi się jednak zbędny ... nie widzę potrzeby wołania na KW ludzi z poza klanu. Zawsze też jest SB


Hmm tyle czasu gram i nawet nie zwróciłem uwagi na to że w profilu pod blachą to pisze Smile O_o
Więc moim zdaniem też jest to zbędne Wink

__________________


Gdy wygram aukcję oferta zostanie złożona po godzinie 17
28-05-2012 18:59 AdamS33 jest offline Szukaj postów użytkownika: AdamS33 Dodaj AdamS33 do Listy kontaktów
Mocny_Full
Forum Ace


images/avatars/avatar-20634.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 78
Klan: Niszczyciele Khaina
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile dobrze pamiętam to na BETA testach takie info było wyświetlane w profilu każdego gracza, chodź mogę się mylić Smile Niemniej opcja wygodna dla osób które tego potrzebują Happy

__________________

r1: Dante
28-05-2012 21:29 Mocny_Full jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny_Full Dodaj Mocny_Full do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pieczka xD napisał(a)
pod blaszkami pisze ...


dziekuje za oswiecenie Big Grin

o boze boze boze bozenka...
nawet nie wiedzialem ze to tam jest Tongue

w sumie bez sensu skoro jest teraz sb...

niech administracja sie zajmie czyms pozyteczniejszym ;]
podejrzewam ze polowa graczy jak nie wiecej nie wie ze jest tam takie info Tongue

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
28-05-2012 23:42 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kw to i tak głównie składy ustawiane.. więc zastosowanie znikome

.

__________________
Big Grin

29-05-2012 19:50 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA dotycząca informacji o dołączeniu do KW...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH