Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Włamanie na konto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Włamanie na konto
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Włamanie na konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałem Konto Dziadek_samo_zlo od Hellboy'a jakiś czas temu i dziś skończyłem robić wyprawy oddałem sprzęt do zk następnie się przelogowałem na 2gie konto, po ponownym zalogowaniu na konto wyskoczył komunikat że podany login lub hasło są złe, emaila nie zmieniałem ponieważ premium się kończy 10 czerwca i miałem wykupić na pół roku i przy okazji wszystko pozmieniać, prosze o szybką reakcję, ja osobiście nie mam jak odzyskać konta ponieważ nie mam pojęcia kto mógł się na nie włamać...

Pozdrawiam
Racu

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
28-05-2012 13:34 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto oddane, można zamknąc, stary właściciel wbił bo myślał że konto nieaktywne,

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
28-05-2012 13:57 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Włamanie na konto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH