Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA dodatkowa kropka do aren » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dodatkowa kropka do aren 11 Ankieta - średnia ocena: 5,09
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Question dodatkowa kropka do aren Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
czy istnieje mozliwosc dorobienia kropki arenowej? zdaje mi sie ze byla podobna propozycja ale nie moge jej odszukac.

cytat:
Organizator Lokacja Uczestnicy Operacje
Leon Zawodowiec Góry Mądrości 5 469 / 850 *
ukulele Kamienne Bagna 1 82 / 580 -
Burcyk Pustynia Efermeh II 3 240 / 490 -
Desmodontidae Pajęcza Przepaść 5 440 / 690 -
Vidugaria Pajęcza Przepaść 5 446 / 690 -
CHERUBIN Palec Diabła 3 233 / 440 -
NaSiR Pajęcza Przepaść 5 429 / 690 -


jak widac znalezienie ludzi w niedzielne popoludnie jest dosc zmudnym zajeciem gdy wbija 27 osob a w klanie jest ponad 40...
kropka moglabybyc okresowa tylko w weekend
czerwona gdy jest ktos na arenie (zalozyl/dolaczyl)
zielona wiadomo gdy wolny

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

03-06-2012 19:37 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za, sam mam ten problem, a skoro takie kropki są już do ekspedycji i KW to można by je dać też do aren.

Niby dwie doby, ale ja znam takich co jak się piszę klanówki to nie odpisują, ale jak już się do nich indywidualnie pisze to wbijają, a ja muszę patrzeć kto już wbił do areny, a kto może jeszcze dołączyć Wink .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 03-06-2012 19:50.

03-06-2012 19:41 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale areny sa raz na tydzien, do tego az 2 dni na zebranie skladu...

nie za duzo tych 'fajnych' opcji?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
03-06-2012 19:45 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czwarta kropa do aren? ja myślę, że to mało, a co dajmy tak z 10 kropek Roll Eyes
nie wiem kim trzeba być by nie ogarnąć tematu aren, gdzie masz dwie doby na przyjęcie. Ofc na nie.

ed: pomyśleć można zawczasu, tj. pon-pt Baby

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 03-06-2012 19:59.

03-06-2012 19:47
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Legend@R4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja rozumiem ze masz 2 doby, ale jest weekend, jak wiekszosc nomalnych ludzi, odpoczywam po tygodniu w pracy, robie zakupy, ogarniam dom a nie napieprzam tylko w BW. ponadto patrzac ze jest cieplo idzie lato, ludzie robia grilla, jezdza na wypoczynek i nie mysla przez 2 dni raczej o zbieraniu ekipy na arene, ale przychodzi niedziela, pozne popoludnie mozna zajrzec na bw i o wiele latwiej byloby ogarnac temat. 4ta kropka roznicy nie zrobi, jak juz są 3, a moze byc pomocna dla wielu innych graczy.
pomijajac glupi sarkazm to nie wiem do czego mialyby byc nastepne kropki i to 10?
online/expa/kw/arena i bylby komplet. jak komus przeszkadza wizualnie, kropka od poniedzialku do piatku moze byc czarna/niewidoczna/nieistniejaca*
moze byc poprostu kropka przy tych ktorzy nei dolaczyli/zalozyli a po dolaczeniu poprostu znikac zupelnie

*niepotrzebne skreslic.

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

03-06-2012 19:56 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Sunnnika
Forum Ace


images/avatars/avatar-23636.jpg

Data rejestracji: 26-05-2012
Postów: 75

RE: dodatkowa kropka do aren Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedna kropka, jedna starczy.
Z obecnych 3-ech zrobić jedną kropkę.
Po najechaniu na nią otwiera się okienko gdzie imć PockarptuxxvXRcRR jest dołączony a gdzie nie jest dołączony, gdzie może a gdzie nie może dołączyć, taka rozwijana lista.

Bo 4-ta kropka jak dojdzie przy nicku to faktycznie będzie kuriozalne.

Boję się tylko że ta rozwijana lista będzie zrobiona niewidzialna dla niepłacących premium.



edit:

A jeszcze jakby rasę i tatek tam wymieniało to już byłaby pełnia szczęścia.
Wszystkie potrzebne info na jednej stronce Klanu by się znalazły.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sunnnika: 03-06-2012 20:15.

03-06-2012 20:12 Sunnnika jest offline Szukaj postów użytkownika: Sunnnika Dodaj Sunnnika do Listy kontaktów
MiM
Triple Ace


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może tą samą listę klanowiczów przerzucić do zakładki "Arena" ?
Albo taka sama lista klanowiczów jak w "Klan" i kropka tylko dotycząca Aren, albo lista osób które mogą dołączyć do Areny.
Przejrzyściej chyba by było - listy by nie zaśmiecało.

__________________
R10: mimus93

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MiM: 03-06-2012 20:20.

03-06-2012 20:19 MiM jest offline Szukaj postów użytkownika: MiM Dodaj MiM do Listy kontaktów
Sunnnika
Forum Ace


images/avatars/avatar-23636.jpg

Data rejestracji: 26-05-2012
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MiM napisał(a)
A może tą samą listę klanowiczów przerzucić do zakładki "Arena" ?


Nie, zdecydowanie nie.
Niby różnica w kilobajtach niewielka ale po co mi lista całego Klanu na każdej ze stronek BW? Ma być na stronce Areny? Na profilu też ma być? W sklepie też ma być?
Na stronce ekspedycji pewnie też?
Po co? Jak można stronkę Klanu mieć otwartą w zakładce obok?
03-06-2012 20:41 Sunnnika jest offline Szukaj postów użytkownika: Sunnnika Dodaj Sunnnika do Listy kontaktów
mocin
Double Ace


images/avatars/avatar-10606.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 141
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria VI

RE: dodatkowa kropka do aren Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sunnnika napisał(a)
Jedna kropka, jedna starczy.
Z obecnych 3-ech zrobić jedną kropkę.
Po najechaniu na nią otwiera się okienko gdzie imć PockarptuxxvXRcRR jest dołączony a gdzie nie jest dołączony, gdzie może a gdzie nie może dołączyć, taka rozwijana lista.

Bo 4-ta kropka jak dojdzie przy nicku to faktycznie będzie kuriozalne.

Boję się tylko że ta rozwijana lista będzie zrobiona niewidzialna dla niepłacących premium.



edit:

A jeszcze jakby rasę i tatek tam wymieniało to już byłaby pełnia szczęścia.
Wszystkie potrzebne info na jednej stronce Klanu by się znalazły.


Ten pomysł jest tak głupi, że aż nie wierze, że ktoś mógł na niego wpaść. Rozumiesz ideę tych 3 kropek? Wchodzisz w klan i INSTANT widzisz, kto może wbić, a kto nie. Twój pomysł zakłada machania myszką jak debil po każdym klanowiczu.



Co do 4tej kropki:

niech ona pokazuje się tylko od soboty 00:00 do niedzieli 23:59.
A tak przez resztę dni jej w ogóle nie będzie.
03-06-2012 23:55 mocin jest offline Szukaj postów użytkownika: mocin Dodaj mocin do Listy kontaktów
Sunnnika
Forum Ace


images/avatars/avatar-23636.jpg

Data rejestracji: 26-05-2012
Postów: 75

RE: dodatkowa kropka do aren Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mocin napisał(a)

Ten pomysł jest tak głupi, że aż nie wierze, że ktoś mógł na niego wpaść. Rozumiesz ideę tych 3 kropek? Wchodzisz w klan i INSTANT widzisz, kto może wbić, a kto nie. Twój pomysł zakłada machania myszką jak debil po każdym klanowiczu.

Co do 4tej kropki:

niech ona pokazuje się tylko od soboty 00:00 do niedzieli 23:59.
A tak przez resztę dni jej w ogóle nie będzie.


Tobie to przeszkadza? Mi wcale. I tak musisz machać myszka na stronce Aren by widzieć kto oczekuje na akceptację u innych.

Może tam przy każdym nicku damy od razu szachownicę? 4x4 żeby na przyszłość starczyło. Aż 16 kropek. I od razu dwie linijki zajęte bo druga linijka kropek by mówiła czy ten nick oczekuje na akceptację już u kogoś innego. I od razu wszystko każdy wie spojrzawszy na stronkę Klanu. To dopiero jest głupie.
04-06-2012 13:38 Sunnnika jest offline Szukaj postów użytkownika: Sunnnika Dodaj Sunnnika do Listy kontaktów
juen
Viking


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia
Skąd: KRK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

logicznie skoro sa do kw i exp to az dziwne, ze nie ma do aren.

opcji tej bardzo brakuje i oczywiscie idealnym rozwiazaniem by bylo pojawienie sie kropki wylacznie na weekend plus poniedzialek do godziny 22 (dla zapominalskich Wink

no po prostu nic dodac nic ujac...

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=433 mody do bw!



Amiga Rulez!
10-06-2012 22:11 juen jest offline Strona domowa juen Szukaj postów użytkownika: juen Dodaj juen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PROPOZYCJA dodatkowa kropka do aren

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH