Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Dziecko Neostrady-Obraza czy nie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dziecko Neostrady-Obraza czy nie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
xxlolxx
Forum Ace


Data rejestracji: 25-04-2007
Postów: 80
Klan: XerVerQer
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: r1-Xvq

Dziecko Neostrady-Obraza czy nie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziecko Neostrady-Obraza czy nie


prosze o odpowiedz

__________________
Zawsze w sercu XerVerQer
Zdjąć Stefana! Nie pozwólmy żeby dzieci Neo miały władze!
r3 Mroczny_lord - Klan XerVerQer

28-04-2007 14:42 xxlolxx jest offline Szukaj postów użytkownika: xxlolxx Dodaj xxlolxx do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie.

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
28-04-2007 14:49 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
traczyniak
Viking


images/avatars/avatar-4322.png

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 592
Klan: R1-Legion Bobasów; R2-Mroczna Armia
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chrupencjusz - Czy aby na pewno nie? chytry

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dziecko_Neostrady

Przeczytaj sobie to, to zobaczysz czy obrazliwe. Tongue

__________________
Kupię narząd rozrodczy męski w dobrym stanie. Więcej informacji na numerz GG: 9232850 PILNE

28-04-2007 15:05 traczyniak jest offline Strona domowa traczyniak Szukaj postów użytkownika: traczyniak Dodaj traczyniak do Listy kontaktów
xxlolxx
Forum Ace


Data rejestracji: 25-04-2007
Postów: 80
Klan: XerVerQer
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: r1-Xvq

Autor tematu Temat rozpoczęty przez xxlolxx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy jakbytos ci to bnapisal obrazilbys sie?

__________________
Zawsze w sercu XerVerQer
Zdjąć Stefana! Nie pozwólmy żeby dzieci Neo miały władze!
r3 Mroczny_lord - Klan XerVerQer

28-04-2007 15:14 xxlolxx jest offline Szukaj postów użytkownika: xxlolxx Dodaj xxlolxx do Listy kontaktów
Branor
Lord


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 419
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
traczyniak napisał(a)
Chrupencjusz - Czy aby na pewno nie? chytry

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dziecko_Neostrady

Przeczytaj sobie to, to zobaczysz czy obrazliwe. Tongue
Dzięki za poprawienie chumoru , naprawde mnie rozbawiło (to nie ironia Tongue ) Tongue .

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=1964

r2: Branor
r4: Branorka Tongue

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Branor: 28-04-2007 15:16.

28-04-2007 15:14 Branor jest offline Szukaj postów użytkownika: Branor Dodaj Branor do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xxlolxx napisał(a)
czy jakbytos ci to bnapisal obrazilbys sie?


Tak samo jak wyżej-Nie.

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
28-04-2007 15:26 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
traczyniak
Viking


images/avatars/avatar-4322.png

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 592
Klan: R1-Legion Bobasów; R2-Mroczna Armia
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xxlolxx napisał(a)
czy jakbytos ci to bnapisal obrazilbys sie?


Nie to ze bym sie obrazil, ale bym mu odpowiedzial, cos rowniez milego. Wink


Branor - nie ma sparwy. Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
Kupię narząd rozrodczy męski w dobrym stanie. Więcej informacji na numerz GG: 9232850 PILNE

28-04-2007 15:37 traczyniak jest offline Strona domowa traczyniak Szukaj postów użytkownika: traczyniak Dodaj traczyniak do Listy kontaktów
Vieczny
Viking


images/avatars/avatar-6625.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 506

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niezły artykuł, ale prawdzaiwy, nie powiem...

Ja uważąm że to jest obraźliwe dlakogoś, kto wie o co chodzi Big Grin

Jakbyś do mnie albo do któregokolwiek z moich kumpli powiedział "magic" to byśmy się obrazili, ale Wy zapewne nie wiedzielibyście o co chodzi (działa to też w drugą stronę - obrażający wie o co chodzi, a jego cel pozostaje w nieświadomości)

__________________

28-04-2007 15:43 Vieczny jest offline Szukaj postów użytkownika: Vieczny Dodaj Vieczny do Listy kontaktów
traczyniak
Viking


images/avatars/avatar-4322.png

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 592
Klan: R1-Legion Bobasów; R2-Mroczna Armia
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vieczny ma rację, kiedys nie wiedzialem o co chodzi to nie zdawałem sobie z tego sprawy. Teraz jest inaczej.

__________________
Kupię narząd rozrodczy męski w dobrym stanie. Więcej informacji na numerz GG: 9232850 PILNE

28-04-2007 15:54 traczyniak jest offline Strona domowa traczyniak Szukaj postów użytkownika: traczyniak Dodaj traczyniak do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zależy kto i w jakich okolicznościach tego użył
jak dobry kolega powie do ciebie "aleś ty głupi" to jest to obraza, żart, 'przekomarzanie się', itp?

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-04-2007 17:54 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Cherry_Coke
Triple Ace


images/avatars/avatar-3206.jpg

Data rejestracji: 19-04-2007
Postów: 245

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie to obraża. Rozumiem dziecko NEO , ale że neostrady ? sam mam neostrade 1024 i jakoś nie czuje sie noobem , któremu rodzice podłączyli internet Tongue
28-04-2007 18:26 Cherry_Coke jest offline Szukaj postów użytkownika: Cherry_Coke Dodaj Cherry_Coke do Listy kontaktów
traczyniak
Viking


images/avatars/avatar-4322.png

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 592
Klan: R1-Legion Bobasów; R2-Mroczna Armia
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kazdy po czesci ma racje. Jesli ktos z kolegow do mnie powie, to ja mu tez cos odpowiem i zaczniem sie śmiać. Kiedy jakis dres na ulicy do mnie to powie (raczej nie to, tlko cos innego, ale obrazliwego Tongue ) to mu nic nie odpoweim bo dostalbym w japę. Tongue

__________________
Kupię narząd rozrodczy męski w dobrym stanie. Więcej informacji na numerz GG: 9232850 PILNE

28-04-2007 18:34 traczyniak jest offline Strona domowa traczyniak Szukaj postów użytkownika: traczyniak Dodaj traczyniak do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedys bylo takir powiedzenie "dzieci kwiaty" i odnosilo sie do hipisow i zaleznie od kontekstu moglo byc obrazliwe lub nie , teraz po latach okreslenie to laczone jest z nostalgia za tamtymi czasami , no wiecie drugs,sex and rock&roll , teraz okreslenie "dzieci neostrady" jest okresleniem pejoratywnym zaleznym tez od kontekstu , mozna okreslenie to rozumiec jako mlody wiek lub noobowatosc osoby do ktorej sie odnosi , oba powiedzenia sa aktualne do czasow w ktorych powstaly.
A teraz taka mala dygresja , jezeli ktos czuje sie urazony , poniewaz ktos mu napisal ze jest "dzieckiem neostrady" , to tylko swiadczy o tym ze za bardzo sie przejmuje i bierze na "banie" to co niektorzy tu wypisuja , TROCHE LUZU NIE ZASZKODZI I NIE WSZYSTKIM NALEZY SIE PRZEJMOWAC.

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

28-04-2007 20:55 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja sam nie wiem czy to obraza czy nie...
Jak ktoś rzeczywiście bluzga na mnie(lub na kogoś innego) no to chyba rzeczywiście tak, ale w innych wypadkach nie...

__________________

Herms

29-04-2007 15:51 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zależy w stosunku do kogo to jest wypowiedziane Wink Więc może być to albo obraza albo szczerość Big Grin

ja bym się obraził i nie pozostał dłużny Tongue

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
29-04-2007 16:10 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Morward
Full Member


Data rejestracji: 14-12-2006
Postów: 64
Kraina: Necropolia
Skąd: Złotoryja

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kazde slabsze wyzwisko jak sie powie dobrym tonem i po przyjacielsku nie jest takie
zle ... mozna powiedziec glupek np w sensie pozytywnym a mozna kogos wyzwacBig Grin Big Grin
dla mnie dziecko neostrady to jest obrazliwe ;] bo jakie to ma pozytywne strony??

__________________
Marzę o rekonstrukcji calej gry i powrotnym starym r1...
29-04-2007 19:37 Morward jest offline Szukaj postów użytkownika: Morward Dodaj Morward do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mialem kiedys sytuacje:
na jednym forum powiedzialem do admina ze jest noob'em( bo lamal wlasny regulamin. czytaj: obrazal mnie) on mi wyjechal z tekstem :
-ale z ciebie ''cenzura''
na co mu odpowiedzialem:
- A zastanawieles sie kiedys ze moze jestes dzieckiem neostrady?
po czym dostalem bana Big Grin

jak sie pozniej okazalo skasowal te posty.

wniosek:
zalezy do kogo tak powiesz

aha. koles niewiedzial co to znaczy noob bo w powodzie bana bylo ze wrzucalem na jego matke Big Grin
29-04-2007 20:11 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Dziecko Neostrady-Obraza czy nie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH