Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Euro 2012 ... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Euro 2012 ... 25 Ankieta - średnia ocena: 6,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Thumb Up! Euro 2012 ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dział dla tych, którzy interesują się tym wydarzeniem.
Obstawiajcie i typujcie wyniki. Dzielcie się spostrzeżeniami.

Ja obstawiam szanse wyjścia naszej drużyny z grupy 50:50%.

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
04-06-2012 16:49 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Jonaszek
Full Member


images/avatars/avatar-10737.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI
Skąd: Bloody Kingdom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja niestety obstawiam że nie wyjdą. Jak zwykle dadzą "ciała" w ważnym momencie Smile )

__________________
R1: 12408 - Jonaszek (skasowany)
R16: 12495 - Jonasz
04-06-2012 16:50 Jonaszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Jonaszek Dodaj Jonaszek do Listy kontaktów
Kriksus
Double Ace


Data rejestracji: 10-05-2007
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"wyjda, bo jak nie wyjda to ja wyjde" by Lato

Tongue

__________________
ID: 41847
04-06-2012 16:53 Kriksus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kriksus Dodaj Kriksus do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyjdą - już po losowaniu grup było widać, że wszystko jest ułożone żeby Polska wyszła z grupy a co za tym idzie uefa zarobi kilka milionów euro więcej na turnieju.

__________________
R1 : ID 21327


04-06-2012 16:54 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Dead_Diviner
Member


images/avatars/avatar-24415.jpg

Data rejestracji: 30-03-2012
Postów: 37
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stawiam że wygramy Pleased

Nie potrzebujemy nawet sterowanej piłko - biedronki

Polska Pleased

__________________

----------------------------------------------------------
T A R O T H
04-06-2012 16:56 Dead_Diviner jest offline Szukaj postów użytkownika: Dead_Diviner Dodaj Dead_Diviner do Listy kontaktów
~Franek
Member


Data rejestracji: 25-02-2012
Postów: 28
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyjdziemy Wink

Ale i tak Hiszpania obroni tytuł,szkoda że Bez Villi...

__________________
Kupię :
-Legendarne Doskonałe Runiczne Maska/Obręcz
-Legendarne Doskonałe/Dobre Ringi Arkanowe/Szczęścia 11/14Lucka
-Legendarny Dobry Amulet Szczęścia
04-06-2012 17:02 ~Franek jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Franek Dodaj ~Franek do Listy kontaktów
PCSX2
Full Member


images/avatars/avatar-22631.jpg

Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 62

RE: Euro 2012 ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyjdziemy z grupy, jest korupcja to się kupi mecze Wink

a na zwycięzców turnieju obstawiam Holendrów rotfl

__________________

R1 Truskawiec
R14 Impact

04-06-2012 17:07 PCSX2 jest offline Szukaj postów użytkownika: PCSX2 Dodaj PCSX2 do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez apostata
Thumb Up! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilii faktycznie szkoda. Dla mnie faworyci to: Niemcy lub Holandia. W półfinale zagrają Czesi (ale na półfinale koniec) , więc któraś z drużyn powyżej odpadnie. Drugiej drużyny do finału nie potrafię wytypować. Mam nadzieję, że to będzie jakaś niespodzianka (czarny koń). Ewentualnie do finału obstawiam Hiszpanię.

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
04-06-2012 17:48 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Aqq.r12R3
Triple Ace


images/avatars/avatar-23481.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 209
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polska Grecja 2-1
Polska Czechy 2-2 lub 1-0
Polska Rosja 1-0 lub 1-1


Wyjdziemy Big Grin

__________________

04-06-2012 18:03 Aqq.r12R3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aqq.r12R3 Dodaj Aqq.r12R3 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aqq.r12R3: brak YIM Account Name of Aqq.r12R3: brak
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez apostata
Thumb Up! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aqq.r12R3 napisał(a)
Polska Grecja 2-1
Polska Czechy 2-2 lub 1-0
Polska Rosja 1-0 lub 1-1


Wyjdziemy Big Grin


Toś ty optymista WIELKI.
Też bym tego życzył Wink

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
04-06-2012 18:09 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
BUNIO
Lord


images/avatars/avatar-22745.jpg

Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 330
Klan: UKOJENI
Kraina: Necropolia V
Skąd: OPOLE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja obstawiam powtorke z mistrzostw swiata czyli final Hiszpania-Holandia

a przynajmniej tego bym sobie zyczyl Smile

co do Polski to uwazam ze wyjdziemy z grupy na 2 miejscu

__________________
R7:antonio_montana

R10:Ten_Maniek








Wypadki nie zdarzają sie ludziom , którzy uważają je za osobistą zniewagę ;-)
04-06-2012 18:11 BUNIO jest offline Szukaj postów użytkownika: BUNIO Dodaj BUNIO do Listy kontaktów
dziunks
Double Ace


images/avatars/avatar-21298.jpg

Data rejestracji: 19-01-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: PODKARPACIE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyjdą z grupy musza wkoncu są gospodazami razem z Ukraina

__________________
cytat:
Dodana została nowa rasa C47

r1 dziunks
04-06-2012 18:20 dziunks jest offline Szukaj postów użytkownika: dziunks Dodaj dziunks do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dziunks napisał(a)
Wyjdą z grupy musza wkoncu są gospodazami razem z Ukraina


znaczy, ze Ukraina też wyjdzie? chytry

oczywiście także obstawiam wyjście Polski z grupy, a tytuł w rękach repry Niemiec.
04-06-2012 18:31
szybki22
Junior Member


Data rejestracji: 18-01-2012
Postów: 10
Klan: SiH
Kraina: Necropolia
Skąd: Zaborów koło brzeska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czasami gospodarze nie mają zapewnionego awansu ??

A jak nie wyjdą z grupy to sie Polacy wkurzą i będzie rozróba na pół kraju Tongue

__________________
R1 derzawi1

________________________________________________________________________

JEŚLI WYGRAŁEM LICYTACJE PROSZĘ O KONTAKT NA PW
04-06-2012 18:48 szybki22 jest offline Szukaj postów użytkownika: szybki22 Dodaj szybki22 do Listy kontaktów
czarna_zjawa
Double Ace


images/avatars/avatar-21993.gif

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 109
Klan: Decados/Khorn
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl rotfl W ramach protestu przeciw uwięzieniu Julii Tymoszenko nasi chłopcy przepi****lą wszystkie mecze rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________


Koniec z r3-Dirae ID:47270- Dzięki wszystkim Saints'om za grę

Necropolia (R1) de6v6il6 ID:33762


TEMAT ZAMKNIĘTY?OFERTA NIEAKTUALNA!!!

04-06-2012 18:51 czarna_zjawa jest offline Szukaj postów użytkownika: czarna_zjawa Dodaj czarna_zjawa do Listy kontaktów
Bang 8)
Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 44
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja obstawiam ze Polacy zagraja tradycyjnie tylko trzy mecze Big Grin
1) Mecz otwarcia
2) Mecz o wszystko
3) Mecz o honor

deal with it Big Grin
04-06-2012 18:53 Bang 8) jest offline Szukaj postów użytkownika: Bang 8) Dodaj Bang 8) do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z grupy wyjdą ale na tym koniec, wpadniemy na niemcow a z nimi mamy pozamiatane;/

zreszta Niemcy to moj żelazny faworyt do mistrzostwaSmile

__________________
Druidek
04-06-2012 18:54 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez apostata
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo na holendrow ;/

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
04-06-2012 19:14 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Aqq.r12R3
Triple Ace


images/avatars/avatar-23481.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 209
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Ja Stawiam że

Miejsce 1 Niemcowie

Miejsce 2 Holenderczycy

Miejsce 3 Hiszpanowie


Big Grin Big Grin

__________________

04-06-2012 19:25 Aqq.r12R3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aqq.r12R3 Dodaj Aqq.r12R3 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aqq.r12R3: brak YIM Account Name of Aqq.r12R3: brak
~Franek
Member


Data rejestracji: 25-02-2012
Postów: 28
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aqq.r12R3 napisał(a)
A Ja Stawiam że

Miejsce 1 Niemcowie

Miejsce 2 Holenderczycy

Miejsce 3 Hiszpanowie


Big Grin Big Grin



wtf ? Shocked

__________________
Kupię :
-Legendarne Doskonałe Runiczne Maska/Obręcz
-Legendarne Doskonałe/Dobre Ringi Arkanowe/Szczęścia 11/14Lucka
-Legendarny Dobry Amulet Szczęścia
04-06-2012 19:42 ~Franek jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Franek Dodaj ~Franek do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Finał Holandia - Niemcy obstawiam, kto wygra zależy od tego kto będzie w lepszej dyspozycji.

My? Mam nadzieję na to drugie miejsce, z Rosjanami nie wygramy (ale może remis?) ale Grecy czy Czesi są moim zdanie w zasięgu na skromne 1:0 lub 2:1.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
04-06-2012 20:00 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lewy strzeli 3 bramki i będzie królem strzelców Big Grin
04-06-2012 20:01
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
Lewy strzeli 3 bramki i będzie królem strzelców Big Grin


*w Polskiej Reprezentacji rotfl

__________________

04-06-2012 20:14 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyjsc wyjdziemy ale na tym zakonczymy nasza przygode z Euro.


Obstawiam ze wygra Holandia

__________________

04-06-2012 20:19 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Autor tematu Temat rozpoczęty przez apostata
Thumb Up! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aqq.r12R3 napisał(a)
A Ja Stawiam że

Miejsce 1 Niemcowie

Miejsce 2 Holenderczycy

Miejsce 3 Hiszpanowie


Big Grin Big Grin


W EURO nie ma 3 miejsca. Wiec ostatnie typowanie odpada.

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
04-06-2012 20:20 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Bang 8)
Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 44
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
Lewy strzeli 3 bramki i będzie królem strzelców Big Grin


LOL!
Przeciez kazdy wie ze krulem szczelcow na euro 2012 bedzie Messi!
04-06-2012 20:21 Bang 8) jest offline Szukaj postów użytkownika: Bang 8) Dodaj Bang 8) do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bang 8) napisał(a)
cytat:
JMPK napisał(a)
Lewy strzeli 3 bramki i będzie królem strzelców Big Grin


LOL!
Przeciez kazdy wie ze krulem szczelcow na euro 2012 bedzie Messi!


a przepraszam widziałem to nagranie, w którym prawdziwi znawcy tez podzielali to zdanie, przepraszam wygłupiłem się. rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

btw nie kminię czemu niektórzy wątpią w wyjście z grupy Mad
04-06-2012 20:23
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JMPK napisał(a)
cytat:
Bang 8) napisał(a)
cytat:
JMPK napisał(a)
Lewy strzeli 3 bramki i będzie królem strzelców Big Grin


LOL!
Przeciez kazdy wie ze krulem szczelcow na euro 2012 bedzie Messi!


a przepraszam widziałem to nagranie, w którym prawdziwi znawcy tez podzielali to zdanie, przepraszam wygłupiłem się. rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

btw nie kminię czemu niektórzy wątpią w wyjście z grupy Mad


mój znajomy zrobił flame war na onecie tekstem "Czemu messi nie gra w Reprezentacji Hiszpanii? Przecież gra w Barcelonie, dziwny jest ten ich trener"

Big Grin

__________________

04-06-2012 20:26 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja w 1 kolejce postawilem
Polska - Grecja 1
Holandia - Dania 1
Irlandia - Chorwacja 2

I ide niedlugo postawic, ze Euro wygra Francja. Chcialem postawic na Portugalie jednak chlopaki za bardzo imprezuja, takze maja bardzo male szanse (tylko indywidualnosci beda mogly cos zdzialac jezeli przeciwnicy nie beda skuteczni). Królem strzelcow zostanie nie kto inny jak Fernando Torres, dla mnie to pewniak. Polska powinna wyjsc z grupy i to z pierwszej pozycji, raczej nie mamy groznych przeciwnikow. Jednak historia nie napawa mnie az tak wielkiem optymizmem i nie zdziwie sie gdy wyjdzie to co zwykle. A i warto postawic na to, ze z grupy C z Hiszpanami wyjdzie Chorwacja. Planuje sie wzbogacic stawiajac przeciwko Anglikom (Nie wiem czy to poprawna nazwa, bo w sumie przeciwko Liverpoolowi tez by sie zgadzalo Big Grin ) i Włochom.

__________________

04-06-2012 21:57 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
Dzilos1
Double Ace


Data rejestracji: 04-05-2012
Postów: 108
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Taka mała wieś-Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właściwie to jeśli chcemy dojść do półfinału musimy wygrac grupę. No chyba że ktoś będzie tak naiwny że będzie myślał że hiszpania zajmie 2 miejsce u siebie.

Wiadomo że licze iż wygra Polska ale stawiam raczej na Niemców.
A w grupie nie powinniśmy się bać czechów i greków ale Rosjan już tak... Ech dobrze sobie radzą ivany walone xD

__________________
I znowu w BW...

Nick na r1- Dzilos

wiem co to Lupara Smile Wiem co to ojciec chrzestny i wiem co to mafia Wink Lepiej niz Ci sie wydaje piccolo
-Borubara
04-06-2012 23:10 Dzilos1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzilos1 Dodaj Dzilos1 do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Euro 2012 ...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH