Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ak 47 rulez » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ak 47 rulez
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Canabis
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 33

ak 47 rulez Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CRAZYY vs FREEDY
43 POZIOM 48
1198 / 1198 PKT. ŻYCIA 704 / 704
48 Obrona 41
33 SIŁA 51
46 ZWINNOŚĆ 134
x
x
x
x

=== RUNDA 3 ===
Freedy zadaje cios krytyczny z broni Dobry Sztylet Samobójcy, crazyy zostaje zraniony za 188 PKT ŻYCIA.
crazyy atakuje bronią Ak-47, Freedy zostaje zraniony za 47 PKT ŻYCIA.
Freedy atakuje bronią Dobry Sztylet Samobójcy, crazyy zostaje zraniony za 88 PKT ŻYCIA.
crazyy atakuje bronią Ak-47, Freedy zostaje zraniony za 45 PKT ŻYCIA.
Freedy zadaje cios krytyczny z broni Dobry Sztylet Samobójcy, crazyy zostaje zraniony za 128 PKT ŻYCIA.
crazyy atakuje bronią Ak-47, Freedy zostaje zraniony za 45 PKT ŻYCIA.
Freedy atakuje bronią Dobry Sztylet Samobójcy, crazyy zostaje zraniony za 81 PKT ŻYCIA.
crazyy atakuje bronią Ak-47, Freedy zostaje zraniony za 42 PKT ŻYCIA.
crazyy atakuje bronią Ak-47, Freedy zostaje zraniony za 43 PKT ŻYCIA.
- PODSUMOWANIE -
crazyy 12/1198
Freedy 0/704

raczej nie był w ubranku na wyprawy.....

Pozdrawiam

__________________

Homo sum et nihil humani ame alienum esse putto


wspomagaj mnie ja wspomogę ciebie
29-04-2007 01:01 Canabis jest offline Szukaj postów użytkownika: Canabis Dodaj Canabis do Listy kontaktów
Evil
Lord


images/avatars/avatar-3378.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 362
Klan: Arkham_Asylum
Kraina: Moria
Skąd: Cię znam? :D

RE: ak 47 rulez Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze: wygrałeś przewagą Hp
po drugie: do pola bitew to... Wink

chrupencjusz spamerze... co ma zwinka do palnej?? Tongue Tongue

__________________


SPRZEDAM: Lekki Sztylet Samobójcy(+5) <<ZAPRASZAM>>

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Evil: 29-04-2007 13:26.

29-04-2007 09:51 Evil jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil Dodaj Evil do Listy kontaktów
Canabis
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Canabis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zawsze się czymś wygrywa - nie mniej różnica poziomów znaczna a wygrać z numer 1 rankingu nie jest tak łatwo.....

__________________

Homo sum et nihil humani ame alienum esse putto


wspomagaj mnie ja wspomogę ciebie
29-04-2007 10:12 Canabis jest offline Szukaj postów użytkownika: Canabis Dodaj Canabis do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo ładna walka ^^ miał dużo dużo więcej zwinki od ciebie ^^ gratz

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
29-04-2007 10:57 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ten dział.

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

29-04-2007 11:33 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli uwazasz, ze ak47 rulez... to zapraszam do mnie Wink nie wiem czy dasz rade chociaz 1/4 hp mi zjechac Wink nick w grze: Ragabash

ak to zlomik Smile na mane i nanity poszly juz chyba ze 3 sztuki Wink

edit: wygrac z nr 1 w rankingu jest chyba najlatwiej z calego top 50 Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 29-04-2007 11:46.

29-04-2007 11:45 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Canabis
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Canabis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raga na ciebie szykuję inny zestaw ;-)

__________________

Homo sum et nihil humani ame alienum esse putto


wspomagaj mnie ja wspomogę ciebie
29-04-2007 11:55 Canabis jest offline Szukaj postów użytkownika: Canabis Dodaj Canabis do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja czekam w takim razie na cos specjalnego Wink 2 samoboje i minimum 135 zwinnosci? chytry czy tank z fn-falem minimum 160 defa? chytry jak wolisz Wink i tak juz sporo podpowiedzialem Wink
29-04-2007 12:02 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Canabis
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Canabis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szedłem w kierunku tanku - do 135 zwinki mi trochę brakuje ;-)

__________________

Homo sum et nihil humani ame alienum esse putto


wspomagaj mnie ja wspomogę ciebie
29-04-2007 12:07 Canabis jest offline Szukaj postów użytkownika: Canabis Dodaj Canabis do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to czekam na tanka Wink
29-04-2007 12:16 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

RE: ak 47 rulez Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Canabis napisał(a)
- PODSUMOWANIE -
crazyy 12/1198
Freedy 0/704


dodaj Freedy 1100 hp, więcej siły z arkan, silniejsze lecz rzadsze krytyki i będziesz miał Ragę. sorka za psucie niespodzianki ale to wygląda jakby wilk namawiał owieczkę na odwiedziny Big Grin

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
29-04-2007 14:08 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Canabis
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Canabis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem, umiem czytać, to już sobie o ragabashku poczytałem (pamiętam go z czasów Rebell Yell btw). W jego przypadku w grę wchodzi jakaś inna opcja - oczywiście będę pracował nad rozwiązaniem problemu.

__________________

Homo sum et nihil humani ame alienum esse putto


wspomagaj mnie ja wspomogę ciebie
29-04-2007 14:42 Canabis jest offline Szukaj postów użytkownika: Canabis Dodaj Canabis do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Racja ak47 to złom jeśli nie potrafisz go dobrze ustawić, a jak widać ty masz źle ustawione uzbrojenie pod akacza. Do mnie też wpadnij nick: CoBrA Big Grin

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

29-04-2007 15:13 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w moim przypadku nie ma wiele opcji... ja to bUg w grze Tongue z naciskiem na U Tongue

ehehehehe no do Cobry tez idz Big Grin

w sumie to masz tylko 1 opcje do wyboru... tank, z fn falem, powyzej 160 obrony i z 1500 pz Wink bo nawet zwinnosc i samoboje u mnie czasem rady nie daja Tongue

XZAR vs RAGABASH
47 POZIOM 46
1204 / 1204 PKT. ŻYCIA 1968 / 1968
57 Obrona 50
50 SIŁA 62
138 ZWINNOŚĆ 126

- PODSUMOWANIE -
Xzar 0/1204
Ragabash 574/1968


a u Cobry stawialbym na tanka lub na smiercionosny secik + 2 skorpiony Wink Tongue

Canabis Rebel Yell to dawne czasy, bardzo dawne... poczatek r1 Wink pamietam, ze bylo wtedy okolo 10 Klanow w rankingu.. jako kto grales wtedy? Wink

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 29-04-2007 15:27.

29-04-2007 15:14 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

RE: ak 47 rulez Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evil napisał(a)

chrupencjusz spamerze... co ma zwinka do palnej?? Tongue Tongue


Heh, no też się nad tym zastanawiam Wink

Walka według mnie ładna, bo miales mniej zycia(ale więcej ataków ;P) i dlatego wygrałeś Smile

__________________

Herms

29-04-2007 16:01 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ojejku zapomniałem z tą zwinką ^^

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
29-04-2007 16:07 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

RE: ak 47 rulez Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evil napisał(a)
Walka według mnie ładna, bo miales mniej zycia(ale więcej ataków ;P) i dlatego wygrałeś Smile


z tego co widze atakujacy ma wiecej zycia i wiecej atakow... Wink ak47 = 6 atakow, 2 biale jednoreczne = 4 ataki Wink w dodatku przewaga pz atakujacego nad obronca 300 pz Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 29-04-2007 16:14.

29-04-2007 16:13 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

RE: ak 47 rulez Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
cytat:
Evil napisał(a)
Walka według mnie ładna, bo miales mniej zycia(ale więcej ataków ;P) i dlatego wygrałeś Smile


z tego co widze atakujacy ma wiecej zycia i wiecej atakow... Wink ak47 = 6 atakow, 2 biale jednoreczne = 4 ataki Wink w dodatku przewaga pz atakujacego nad obronca 300 pz Wink


Ahh, no fakt, po prostu źle to zauważyłem Big Grin

__________________

Herms

29-04-2007 16:15 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Vithal
Lord


images/avatars/avatar-10558.jpg

Data rejestracji: 21-12-2006
Postów: 360
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe a ja zapraszam wszystkim z bronia biala nick Rakoth^__^
29-04-2007 16:19 Vithal jest offline Szukaj postów użytkownika: Vithal Dodaj Vithal do Listy kontaktów
Canabis
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Canabis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raga - a pamiętam jak was kiedyś broniliśmy - takie fajne stare obleżenie - wtedy byłem w TI - crazycuba - obecnie od dawna nie gram na r1.

__________________

Homo sum et nihil humani ame alienum esse putto


wspomagaj mnie ja wspomogę ciebie
29-04-2007 17:47 Canabis jest offline Szukaj postów użytkownika: Canabis Dodaj Canabis do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aaaa Wink to juz wiem Tongue hehehe polowe TI wtedy sciagnalem do RY Tongue i bronilismy mojego kwadratu przed X-World Tongue co do Rakotha... rzeczywiscie z biala nikt do niego ani nie ma wjazdu ani nie wybroni sie poki co Wink

- PODSUMOWANIE -
Rakoth 464/1375
Ragabash 0/1968

ponad 160 obrony, 1400 pz i 6 strzalow z uziakow robi wrazenie Wink w sumie to mogl tez przegrac, gdyby nie uzyl jadu wielkopchlego i gdybym ja nie chybil az 7 razy Wink nie ma jednak co gdybac Wink walka skonczyla sie w 8 rundzie hyhy... troche wiecej pz i moglby byc remis Tongue lecz mnie remisy nie satysfakcjonuja, wole przegrac... wtedy mam motywacje Smile crazy ze sprzetem taki jak ma Rakoth lub podobnym masz szanse Wink czyli mniej wiecej to co wyzej gdzies tam napisalem Smile palna, 1500 pz i duza obrona Wink bo inaczej to nawet zawodnicy po 140 zwinnosci czesto topia Wink mimo tego, iz mam zaledwie 126 zwinnosci Wink

cuba ja tez pamietam jak z ghostem i gloomym bronilismy TI przed Vendetta... i wybronilismy Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 29-04-2007 19:03.

29-04-2007 19:00 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Canabis
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Canabis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ano stare czasy - fajnie wtedy było.... za rady dziękuję, postaram się poprawić w ustawieniach sprzętu....

__________________

Homo sum et nihil humani ame alienum esse putto


wspomagaj mnie ja wspomogę ciebie
29-04-2007 19:31 Canabis jest offline Szukaj postów użytkownika: Canabis Dodaj Canabis do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ak 47 rulez

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH