Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU obraza w opisie... i groźba :/ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony obraza w opisie... i groźba :/ 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

obraza w opisie... i groźba :/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już zgłaszałem sprawę w tym temacie http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=114665
ale wielki C47 raczył ją olać, jak i wiele innych przewinień molasara


http://r1.bloodwars.pl/?a=profile&uid=18821

LISTA LESZCZY:
0. Skryhull - House of Vampires [HoV]


nie dość że nadal mnie obraża w profilu to jeszcze to "aktualizował"
wcześniej byłem w klanie BHV i pisał w opisie "Skryhull- Blood house vamp [bhv]"

Jakby tego było mało w swym poście obraża mnie nieraz i oczernia, m.in. o oszukiwanie i multikonta w grze. Wie o całej sprawie, ale opisu zmienić nie zamierza i jeszcze go utrzymuje, bo się czuje bezkarnie, o czym świadczy jego aktualizacja...

Do cholery jasnej co to ma wogule być? Ja dostaje bana za nazwanie kolesia "polewkowym noobem" w odpowiedzi na wiadomość w której mi groził odnośnie reala a on zostaje bezkarny? Mimo że ja nie złamałem regulaminu a on ewidentnie?


A tu jego kolejna groźba...
wklejam ją tu, acz cały żałosny wywód tego dzieciaka znajduje się pod linkiem na samej górze (groźba którą cytuje jest na końcu jego posta)



cytat:

ps. Skryhull, obiecałem ci, że ktoś się zajmie namierzeniem twojego IP (bynajmniej nie w celu wybrania się do ciebie)...

IP: 81.190.221.28
host: host-81-190-221-28.wroclaw.mm.pl

MULTIMEDIA
Multimedia Polska S. A.
Cable Internet Voice Provider
Node Wroclaw

fikaj dalej, to powalczymy na BW... z tym, że ty będziesz bez tych swoich wyczesanych itemków... zobaczymy wtedy, ile jesteś wart...



No no... ciekawe ile JA bym dostał za takie coś. I ciekawe jaka byłaby reakcja wielkiego C47 gdybym też nazwał molasara leszczem w moim opisie (choć to nie byłaby już obraza, ale komplement...)




czekam na wyrok dla Molasara.
Wyrok a nie zamknięcie tematu i gadki szmatki o tym, że on niby jest niewinny, że nazwał mnie od "Abramis brama" (z łaciny leszcz) jak to powiedział C47.

To co? Czy z tego wynika że moge go nazwać od dowolnego zwierzęcia, np od psa? Przecież psy też mają łacińską nazwę... (Canis lupus familiaris)

No... wiadomości na pw jakoś olewasz, jakbyś był nie wiadomo jak wielku Big Grin
Dlatego musze pisać tutaj. I nawet nie gadaj że niby Molasara mogło nie być to mógł nie zmienić opisu tak jak to gadałeś ostatnio. Tak samo nie mów, że niby nie możesz go ukarać bo nie było gróźb odnoszących się mniej lub bardziej do RL, chociaż ci już niejedną zgłaszałem, i nieraz ci cytowałęm regulamin... Ale ty swoje, ty pisałeś że niby nie było gróźb, że to to niby nie groźba...

I CO MOŻE MI POWIESZ ŻE TO CO NA FORUM PISAŁ TO TEŻ NIE GROŹBA ?


...

__________________
ID: 11363
29-04-2007 05:50 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w tej chwili jest na urlopie, więc ban nic nie da
jak wróci i nie zmieni to daj znać, dostanie 1 dzień, opis nadal będzie musiał sam zmienić

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-04-2007 12:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skryhull
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a możesz mi uzasadnić, dlaczego on ma dostać tylko jeden dzień ?
Ja za dużo lżejszą obrazę (jeśli można to tak nazwać) miałem aż 5 dni. Twierdziłeś że niby "recydywa". A w przypadku Molasara też jest recydywa, obraża mnie już nie pierwszy raz, za co miał od ciebie zaledwie 2 dni za pierwszym razem...

Więc uzasadnij w czym mniej obraźliwe jest nazwanie kogoś "leszczem", (i to publiczne) od nazwania "śmiesznym noobkiem" w odpowiedzi na groźbę odnoszącą się do RL ? To, że to była odpowiedź to chyba powinna być okoliczność łagodząca...


Druga sprawa to to, że czekam na rozpatrzenie skargi odnośnie jego groźby odnoszącej się częściowo do RL częściowo do gry (tej że mnie niby namierzył)

I nawet mi nie pisz, że to nie była groźba, bo przecież jak byk widać...



pozdrawiam

__________________
ID: 11363
30-04-2007 13:34 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
RESET
Newbie


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 7
Kraina: Necropolia
Skąd: KLEPARY

RE: obraza w opisie... i groźba :/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skryhull napisał(a)



[QUOTE]
ps. Skryhull, obiecałem ci, że ktoś się zajmie namierzeniem twojego IP (bynajmniej nie w celu wybrania się do ciebie)...

IP: 81.190.221.28
host: host-81-190-221-28.wroclaw.mm.pl

MULTIMEDIA
Multimedia Polska S. A.
Cable Internet Voice Provider
Node Wroclaw

fikaj dalej, to powalczymy na BW... z tym, że ty będziesz bez tych swoich wyczesanych itemków... zobaczymy wtedy, ile jesteś wart...


przecierz pisze w nawiasie u góry że to nie w celu wybrania sie do ciebie Tongue i na samym dole tez pisze że jak
cytat:
będziesz fikał dalej
to powalczysz z nim na BW (pisze że bez twoich wyczesanych itemków) czyżby jakaś kradziesz sie szykowała Big Grin Big Grin Big Grin


a i sorki za spam ale musiałem wyjaśnic sytuacje (pewnie warna dostane) to juz z góry dziękuje za warna od C47 Roll Eyes

__________________
duperele Tongue ale to nie link referencyjny , komu sie podoba niech sie zarejestruje Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RESET: 30-04-2007 22:02.

30-04-2007 22:01 RESET jest offline Szukaj postów użytkownika: RESET Dodaj RESET do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo przepraszam za spam...ale coś tu śmierdzi. powiedział że namierzy jego ip NIE PO TO ŻEBY SIE SPOTKAĆ. i potem pisze że powalczą ale BEZ JEGO WYCZESANYCH ITEMKÓW. chodzi o to, że on chce ukraść mu hasło!

Mam nadzieje że obejdzie się bez warna

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ...Chrupencjusz...: 01-05-2007 09:53.

01-05-2007 09:52 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skryhull
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi C47 koleś już wyłączył urlop.

To że pisze że niby namierza mnie "nie po to by odwiedzić" to dlatego że już groził na gg że niby "zaraz do mnie wpadnie" (lol)

A już chyba samo to że grozi mi zhackowaniem powinno być ukarane. Bo to nie jest zwykła groźba w grze typu "dostaniesz pustaka". Ona odnosi się z deka do RL bo grożąc włamaniem na kompa i wyczyszczeniem kompa to grozi też grzebaniem po tym kompie, a to już jest coś poza BW...

zresztą były poprzednie groźby? Były...

Eh... no ale nie wracając do tych gróźb- skoro za obraze po raz 2gi dajesz 5 dni to czemu jemu dajesz tylko jeden dzień?

czekam na wyjaśnienia (albo sprawiedliwy wyrok dla Molasara)

__________________
ID: 11363
02-05-2007 20:51 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 dzień za brak zmiany opisu

posty niezwiązane z tematem usunięte

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-05-2007 10:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47, znowu mnie "zadziwiłeś"...
Skoro mój post w całości został usunięty (jakoby nie będąc związanym z tematem - bynajmniej, a jakże!! Widzę, że cenzura nadal działa - mimo tego, że PRL skończył się dawno temu), to ostrzeżenie za wulgaryzm (gdzie tam użyłem jakiegoś wulgaryzmu, się pytam...??!! proszę o cytat, skoro łaska) - które dostałem - powinno zostać cofnięte (nie ma posta - nie ma wulgaryzmu)... Nie, żeby mi to ostrzeżenie przeszkadzało w jakikolwiek sposób, ale chodzi - drogi C47 - o zasady, i zwykłą, ludzką uczciwość (ja dostałem ostrzeżenie, a on nie...? i w tej, i w poprzedniej skardze... hmm, ciekawe:|)... I skoro - dając mi bana - popierasz tym samym chamstwo i brak poszanowania innych graczy na BW, to Twoja sprawa... Jeśli regularne banowanie mnie ma być "ceną" za pokazanie ludziom tego "problemu", niejako bolączki tej gry (włącznie z, coraz częściej, niesprawiedliwymi wyrokami Adminów), to trudno - poświęcę te 4-5 dni PREMIUM na miesiąc... Stać mnie, bo sam na nie zarabiam - w przeciwieństwie do typka, który skarży się w tym temacie... Ciekaw jestem tylko, ile ludzi nadal będzie się z tym godzić...? C47, czy Ty nie widzisz, że swoimi "wyrokami" tylko lejesz wodę na jego młyn...?
I wyjaśnij mi, jak to jest...? Ja kolesia jedynie nazywam w swoim profilu "leszczem" (na co sobie sam zaslużył tymi ponad pięćdziesięcioma - jak do tej pory - atakami... dodam, że żadnej walki nie wygrałem - Skryhull, łatwo jest leszczyć mając 20 więcej zwinki, co...?), a on wysyła(ł) mi na forum takie PW, za które ostro może beknąć (gdy któregoś dnia stracę cierpliwość, i przejdę się do prokuratora)... I jaką odpowiedź słyszę na moje liczne zapytania słane do Administracji - "...nie można czytać PW na forum... nic nie możemy mu zrobić, poza przekonaniem, że ban się należy..." - pięknie, nie ma co... Skomentuję to krótko - mamw głębokim poważaniu (to nie wulgaryzmPleased ) to, że nie możecie czytać PW z forum... Skombinujcie sobie zatem takie oprogramowanie, które będzie na to pozwalało... I nie piszcie mi, że się nie da, bo przy dzisiejszym rozwoju informatyki, to żaden problem - kwestia kasy i tyle (niech pójdą nasze pieniądze z PREMIUM na coś sensownego)... Bo, jak tak dalej pójdzie, to ten dzieciak zacznie pisać mi (przekonany o swojej bezkarności) PW z groźbami karalnymi, a Wy dalej będziecie pisać mi "...nie mamy możliwości technicznych..." - blablabla... I coś mi się wydaje, że chyba przestanę grać w tę grę (nie, żeby mi się nie podobała - bo jest jedną z najlepszych gier sieciowych, jakie widziałem), bo nie mogę już dłużej bezczynnie patrzeć, jak Administracja olewa graczy dzieląc ich na "lepszych" i "gorszych", ferując na lewo i prawo coraz bardziej niesprawiedliwe wyroki... Bo jeśli mam płacić za to, żebym mógł łaskawie przeczytać komunikat "Twoje konto zostało zablokowane czasowo.", to DZIĘKUJĘ BARDZOEvil
Gratuluję zatem kolejnej, jakże "słusznej", decyzji zbanowania kogoś za nic... Jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem... Rób tak dalej C47, na pewno będziesz miał większe "poważanie" i "autorytet" wśród takich, jak on...
Pozdrawiam serdecznie, C47...

PS. Jeszcze jedno Skryhull - co do tego, że niby oczerniałem cię w kwestii posiadania multikont... To była sugestia rzucona tylko po to, aby Administracja trochę cię prześwietliła... Bo owszem - oszukujesz, jak to ująłeś... Na co niezłym dowodem są twoje własne "tłumaczenia" z wątku znajdującego się w Pręgierzu (przy okazji, jest to ten sam wątek, w którym twoje IP pokrywa się z tym podanym przeze mnie)...

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=105453

cytat:
Skryhull napisał
5 od góry- dobre magnumy. Ja je spylam, a on mi tylko dostarczył żebym i jego spylił. Bo ciężko spylić je za 300 pr, a ja właśnie za tyle spylam. Chyba nie ma w tym nic złego?

Jak można nazwać "spylanie" noobkom Dobrych Magnumów po 300 PR-ek w momencie, gdy są one warte - na forum - około 10 razy mniej...? OSZUKIWANIEM!!

__________________

Ten post był edytowany 10 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 03-05-2007 14:32.

03-05-2007 13:36 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dostałeś ostrzeżenie w grze oraz tutaj na forum, że jak nie zmienisz tego to zostaniesz zbanowany na jeden dzień co się stało
po banie masz kolejne 24h na zmianę opisu, jak tego nie zrobisz ban będzie dłuższy

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-05-2007 15:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47, z całym szacunkiem - chodziło mi o ostrzeżenie na forum za wulgaryzm...

__________________

03-05-2007 15:40 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

użyłeś kilku wylgaryzmów, może nie mocnych ale zawsze
i cytowałeś teksty na forum publicznym co szczególnie w skargach jest łamaniem regulaminu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-05-2007 15:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU obraza w opisie... i groźba :/

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH