Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Opis przedniotu legendarnego dosc mylny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Opis przedniotu legendarnego dosc mylny 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zaharyna 1
Forum Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 84
Klan: b33rs33k3rs
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Dolny Ślask

Opis przedniotu legendarnego dosc mylny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro przedmioty legendarne mozemy zakladac od 50 lvl (bendac w akt 2) to opis wielu przedmiotow jest mylny np..

Legendarny Doskonały Mistyczny Rapier


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 19 - 27
Cechy: trafienie +27, INTELIGENCJA +6, obrażenia wszystkich broni +14
Wymagania: POZIOM: 25 (31), ZWINNOŚĆ: 21 (26), SIŁA: 4, INTELIGENCJA: 9 (11), WIEDZA: 6 (7), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 23 400 PLN

powinno byc w opisie min 50 LVL lub wiecej w zaleznosci od danego przedmiotu a nie 31 lvl i (25 w przypadku potempienca)

Wiem ze to dla graczy z duzym doswiadczeniem pierdola ale opis lvlu zaprzecza sam sobie z tym co jest w tutku i tu cytat z niego

Do Aktu II gracz może awansować, jeśli:

zdobył 50 poziom

i kolejny

Przedmioty legendarne będzie można znaleźć oraz ekwipować tylko w Akcie II.

__________________

r6-Zwiastun Śmierci (kasacja lvl 97)



*KUPUJĄCY* JEST ZOBOWIĄZANY:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT
15-06-2012 00:33 Zaharyna 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaharyna 1 Dodaj Zaharyna 1 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wymagania są koniunktywne, tzn. żeby założyć jakiś przedmiot trzeba spełnić je wszystkie, nie jedno z nich lub kilka wybranych.

Dlatego tu nie ma żadnej sprzeczności, bo to że spełniasz jeden z warunków (level) nie ma żadnego wpływu na to, czy spełniasz drugi (akt).
Żeby to zobrazować lepiej, wystarczy wyobrazić sobie postać z 55-tym poziomem, która nie przeszła do drugiego aktu. Co więc z tego, że spełni wymagania levelowe zrobione tak jak je proponujesz (czyli min. 50lvl) skoro WCIĄŻ nie będzie mógł założyć przedmiotu?

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

15-06-2012 00:52 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Zaharyna 1
Forum Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 84
Klan: b33rs33k3rs
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Dolny Ślask

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Zaharyna 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caen dobrze prawisz i zgadzam sie z Toba lecz w opisie powinno byc napisanie 50 lvl (skoro legendarny pomijam sufy-prefy ) i byc w akt 2.Bo skoro nie mam 50 lvl to nie jestem w akt 2 no i tak tego nie zaekwipuje.No chyba ze to duzo zmian w kodzie i nie warto to zmieniacSmile

__________________

r6-Zwiastun Śmierci (kasacja lvl 97)



*KUPUJĄCY* JEST ZOBOWIĄZANY:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT
15-06-2012 01:08 Zaharyna 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaharyna 1 Dodaj Zaharyna 1 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zaharyna 1 napisał(a)
Caen dobrze prawisz i zgadzam sie z Toba lecz w opisie powinno byc napisanie 50 lvl (skoro legendarny pomijam sufy-prefy ) i byc w akt 2.Bo skoro nie mam 50 lvl to nie jestem w akt 2 no i tak tego nie zaekwipuje.No chyba ze to duzo zmian w kodzie i nie warto to zmieniacSmile


Ale po co? Przecież to nie ma żadnego wpływu na to, jak i kiedy możesz założyć przedmiot. Musisz spełnić wszystkie warunki, również akt.

Dlaczego ktoś miałby myśleć "ok, mam 31-szy poziom, więc mogę to założyć" skoro nie spełnia innego warunku (który napisany jest jak byk)? I którego może nie spełniać niezależnie od tego, jaki ma poziom.

Jest to zmiana czysto kosmetyczna i do niczego nie prowadząca.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

15-06-2012 01:23 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Zaharyna 1
Forum Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 84
Klan: b33rs33k3rs
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Dolny Ślask

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Zaharyna 1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caen ja wiem ze to pierdolka kosmetyczna jak pisalem w pierwszym poscie o ten lvl. A ty mistrz konwersacji niczym Sejan wiec wyklucac sie nie bende o takie bzdetySmile bo i tak nie wygramSmile )Milej nocki zyczeSmile Mozna zamknacSmile

__________________

r6-Zwiastun Śmierci (kasacja lvl 97)



*KUPUJĄCY* JEST ZOBOWIĄZANY:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT
15-06-2012 01:37 Zaharyna 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaharyna 1 Dodaj Zaharyna 1 do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
RE: Opis przedniotu legendarnego dosc mylny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zaharyna 1 napisał
Legendarny Doskonały Mistyczny Rapier

Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 19 - 27
Cechy: trafienie +27, INTELIGENCJA +6, obrażenia wszystkich broni +14
Wymagania: POZIOM: 25 (31), ZWINNOŚĆ: 21 (26), SIŁA: 4, INTELIGENCJA: 9 (11), WIEDZA: 6 (7), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 23 400 PLN


Przecież to info na zielono w zupełności wystarczy.
15-06-2012 01:40
alkuzad
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2007
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może ktoś lubi 1 akt tak bardzo, że do 55lvlu bedzie tam siedzial ? I co ?

Ja juz widze te tony tematow w bugach "OMG czemu ja nie moge nosic tego itemu skoro mam 5X (x>0) lvl"
15-06-2012 04:05 alkuzad jest offline Szukaj postów użytkownika: alkuzad Dodaj alkuzad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Opis przedniotu legendarnego dosc mylny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH