Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necro Hardcore [R8] » dsk szorty nocy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dsk szorty nocy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

dsk szorty nocy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonałe Szorty Nocy


Spodnie
Obrona: 4
Cechy: ZWINNOŚĆ +34
Wymagania: POZIOM: 34 (48), ZWINNOŚĆ: 32 (45)
Cena sprzedaży: 28 500 PLN




http://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=06d6b6a0af

PROSZE POMÓŻCIE WYCENIĆ BO TAK RZADKO LECI ŻE NAWET JA NIE WIEM-z 2lata temu 1.2KK dałem za takie a raczej wiele ich nie przybyło

__________________
zawsze wiarygodny
22-06-2012 19:40 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

RE: dsk szorty nocy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie sprzedawaj inaczej niż na licytacji, chyba że ktoś machnie 1.5kk na kt
cm=1kk+48h, kt=1.5kk i jedziesz.
22-06-2012 20:23 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nyguss-LS
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do zamkniecia thx

__________________
zawsze wiarygodny
28-06-2012 13:48 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necro Hardcore [R8] » dsk szorty nocy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH