Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » po co w zasadzie jest szczeście » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony po co w zasadzie jest szczeście
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MemR
Forum Ace


images/avatars/avatar-2499.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 87
Klan: Monastyr i DaTe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Profundice partes del infierno

po co w zasadzie jest szczeście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ktos mi wytlumaczy po co jest szczęście w tej grze bo napewno nie pomaga przy wyprawach !!!! Jak nie mam nic szczęścia nic nie znajduje i jak mam szczęście to tez nic!! co jest grane ??
Ostatnio mialem taka sytuacje: Mialem 60 szczescia i zrobilem 20 wypraw i nic pozniej oddalem kumplowi pare rzeczy ze szczęściem i z 60 zrobilo sie 0 i dropnowlem wiecej rzeczy jak ze szczęsciem znam rachunek prawdopodobienstwa prosze mi go nie tlumaczyc.Ze szczęściem powienno byc wieksze prawdopodobienstwo na znalezienie czegos a nie mniejsze!!!!!!!!!!!



zrobie maly test bede robil jednego dnia wyprawy bez i z szczesciem daje sobie czas do 15 maja wtedy konczy mi sie premium jak nic nie dropne to kasuje postac nie mam zamiaru sie scierac i kupywac itemki ze szczesciem a kolo ktory nie ma szczescia i ma slabsza postac ode mnie mam na mysli staty wyciaga co chwile cos z wypraw gdzie tu jest sprawiedliwośc !!!!!?!?

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MemR: 30-04-2007 13:45.

30-04-2007 13:40 MemR jest offline Szukaj postów użytkownika: MemR Dodaj MemR do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczęście daje większy % na udaną wyprawe i podobno przy 100 szczęścia jest większe prawdopodobieństwo znalezienia itemu z pref./suf.

Jak kasujesz postać to z chęcią wezme itemki Wink
30-04-2007 13:53 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
MemR
Forum Ace


images/avatars/avatar-2499.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 87
Klan: Monastyr i DaTe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Profundice partes del infierno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MemR
RE: po co w zasadzie jest szczeście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak skasuje postac to z itemami nie ma nic za darmo Pleased

i nie zdadzam sie z tym co piszesz bo znam goscia ktory znalazl duzo itemow z sufix. i nie mial nic szczescia a ja sie caly czas scieram i lipa

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MemR: 30-04-2007 13:58.

30-04-2007 13:57 MemR jest offline Szukaj postów użytkownika: MemR Dodaj MemR do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat podobny juz byl , a zeby nie bylo spamu , bo nie masz szczescia osobistego i tyle Big Grin

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

30-04-2007 14:58 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
MemR
Forum Ace


images/avatars/avatar-2499.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 87
Klan: Monastyr i DaTe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Profundice partes del infierno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MemR
RE: po co w zasadzie jest szczeście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem moze masz racje urodzilem sie 13 Pleased ale to nie ma nic do tego.
Operatorzy gry powinni zwiekszyc prawdopodobienstwo troche znam duzo osob ktore zrezygnowalo z gry przez to, nie da rady nic kupic z samych atakow, liczac na same ataki to zaczne sie konkretnie rozwijac za jakies 6 miesiecy

__________________

30-04-2007 15:16 MemR jest offline Szukaj postów użytkownika: MemR Dodaj MemR do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
STOLPIK napisał(a)
Temat podobny juz byl , a zeby nie bylo spamu , bo nie masz szczescia osobistego i tyle Big Grin


To samo mógłbym powiedzieć Pleased
Innym to sie dropią takie przedmioty, że szkoda gadać Wink
Może tym razem ci się coś przyfarci. Wink
Ale zawsze to szczęscie coś daje, bo dropisz juz palek tylko noze Wink

__________________

Herms

30-04-2007 15:25 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
MemR
Forum Ace


images/avatars/avatar-2499.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 87
Klan: Monastyr i DaTe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Profundice partes del infierno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MemR
RE: po co w zasadzie jest szczeście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam zamiar zrobic test bede wkleja do tego postu wyprawy ze szczesciem i bez wtedy moze ktos zobaczy roznice

__________________

30-04-2007 15:30 MemR jest offline Szukaj postów użytkownika: MemR Dodaj MemR do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma po co takiego przedsięwzięcia robić, bo od tego dropy Ci się nie polepszą Wink

__________________

Herms

30-04-2007 15:32 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
MemR
Forum Ace


images/avatars/avatar-2499.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 87
Klan: Monastyr i DaTe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Profundice partes del infierno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MemR
RE: po co w zasadzie jest szczeście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem ale moze zmnieni to myslenie adminow i moze zrobia cos zeby nie bylo to takie trudne przed chwila kolezanka dropnela Zdobyłaś 36 pkt. doświadczenia oraz 65 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Dobry Przebiegły Pierścień, Dobre Ak-47 i miala 46 szcześcia

__________________

30-04-2007 15:40 MemR jest offline Szukaj postów użytkownika: MemR Dodaj MemR do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wierz mi, raczej nie zrobią, ponieważ są ważniejsze rzeczy Wink
Ale nie ma co narzekać, sam mam słabe dropy i się nie skarżę ;]

__________________

Herms

30-04-2007 15:42 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
MemR
Forum Ace


images/avatars/avatar-2499.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 87
Klan: Monastyr i DaTe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Profundice partes del infierno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MemR
RE: po co w zasadzie jest szczeście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do tej pory sie nie skarze ale jak ma sie dlugi a nie ma sie z czego splacic to jest lipa

__________________

30-04-2007 15:45 MemR jest offline Szukaj postów użytkownika: MemR Dodaj MemR do Listy kontaktów
ChaosMaster
Lord


images/avatars/avatar-6387.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 295
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Memr ma racje szczęście nic nie daje.Bez niego wyprawy się częściej udają a z nim prawie wogóle a o dropach już nie mówiąć bo żal tyłek ściska Evil

__________________
Życie jest jak gra w szachy. Albo posuwasz królową, albo bijesz konia.

R1 - SlAy3r
30-04-2007 15:51 ChaosMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: ChaosMaster Dodaj ChaosMaster do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiedziałbym, że z udaniem wyprawy nie jest tak źle, a dropy, to ja jeszcze nigdy nie miałem szczęścia na sobie i szamanskie spodenki mi wypadły Smile

__________________

Herms

30-04-2007 15:58 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
wyder_master
Lord


images/avatars/avatar-3071.jpg

Data rejestracji: 04-02-2007
Postów: 352
Kraina: Necropolia
Skąd: masz żółwia??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrz MemR to tak samo jak u mnie dlatego już nie gram w BW

__________________
Nasza Twórczość/Grafika <- NAJLEPSZY DZIAŁ
30-04-2007 18:52 wyder_master jest offline Szukaj postów użytkownika: wyder_master Dodaj wyder_master do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pRZESTANCIE JUZ TYLE PLAKAC , TRZEBA SOBIE RADZIC I TYLE A NIE UZALAC SIE ZE SIE NIE DROPNELO NIC DOBREGO

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

30-04-2007 19:15 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
cmikt25
Double Ace


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 138
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczęście nic nie daja trzeba mieć szczęście w zyciu
mnie tez to drażni z tymi dropami nic i nic ale przez to gra zprowadza sie do handlu na przy stale spadających cenach przedmiotów sprowadza sie do znależienia leszcza co tanio sprzeda i drugiego co drogo kupi bo inaczej z samych ataków i wypraw przy powiedzmy 60 pr kupić item za np. 24 k niemożliwe

__________________
nick:R1- CMIKT R2-cmiktus R3-SIRcmikt R8-cmikt2 R8-cmikt2
id: 5822


STRENGTH and HONOR

30-04-2007 19:29 cmikt25 jest offline Szukaj postów użytkownika: cmikt25 Dodaj cmikt25 do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy jeszcze mozecie kupic za pr , a na Morii tylko za kamyki , i jak ktos nie ma szczescia do itemow i kamykow , no coz , musi starac sie dalej Big Grin

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

30-04-2007 19:49 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Aureliusz14
Full Member


images/avatars/avatar-3047.jpg

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ciężko jest trafić coś dobrego .Ja miałem farta na początku gry trafiłem szamańską kolczugę i po pewnym czasie dobrą wzmocnioną kurtkę gwardzisty Big Grin

__________________
Mój nick to Coles (R2) , Aureliusz (R3)

gg-7740912
01-05-2007 07:23 Aureliusz14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aureliusz14 Dodaj Aureliusz14 do Listy kontaktów
ChaosMaster
Lord


images/avatars/avatar-6387.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 295
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta i tak Necro jest fajniejsza niż moria Tongue
Mój najlepszy przedmiot jaki trafiłem BYŁ warty 2kpr
Reszta złom Evil

__________________
Życie jest jak gra w szachy. Albo posuwasz królową, albo bijesz konia.

R1 - SlAy3r
01-05-2007 10:39 ChaosMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: ChaosMaster Dodaj ChaosMaster do Listy kontaktów
Krakk18
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 111
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Nie z Krakowa!!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje najlepsze itemy to kurtka kobry i zlosliwy kask.... gram 4 miechy i jak do konca maja lub czerwca nic mi niepoleci to kasuje konto... na cholere place kase za konto premium jak to nic niedaje

__________________
GG: 5332390
Nick: Krakk

Sygnatura usunięta przez SuperModeratora

01-05-2007 12:32 Krakk18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk18 Dodaj Krakk18 do Listy kontaktów
mikolaj123
Lord


Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 282
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram od sierpnia, zrobilem moze ze 3-4k wypraw i najlepsze co dropnelem to : KASK WIESZCZA !!!! ;/ wtedy byl wart ok. 3k, ale czy to jest sprawiedliwe? ze np. taki gracz z TOP50 sprzedaje dziennie 3dobre kalachy?? :/ dla niego dobre ak47 jest jak noz dla mnie... a praktycznie same palki lapie... ehhh

__________________
r1 :
Uckyducky, id : 24810
r3 :
Foka, id : 38870
Gadu - Gadu :
3025522
01-05-2007 19:52 mikolaj123 jest offline Szukaj postów użytkownika: mikolaj123 Dodaj mikolaj123 do Listy kontaktów
Killl
Lord


images/avatars/avatar-3635.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 287
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mikolaj123 napisał(a)
ja gram od sierpnia, zrobilem moze ze 3-4k wypraw i najlepsze co dropnelem to : KASK WIESZCZA !!!! ;/ wtedy byl wart ok. 3k, ale czy to jest sprawiedliwe? ze np. taki gracz z TOP50 sprzedaje dziennie 3dobre kalachy?? :/ dla niego dobre ak47 jest jak noz dla mnie... a praktycznie same palki lapie... ehhh



i dlatego na necropoli juz nie gram ;/ myslalem ze w Mori mi sie polepszy tyle szczescia mozna latwo zebrac ale oczywiscie kicha , mam lekko 60 szczescia ale co jak nic mi fajnego nie wpada;/ jedynie jakis czas temu dropnal mi sie antyczny sztylet ale co z tego jak teraz wszyscy po 130 (srednio) zwinki maja to nie da sie trafic albo strzelcy duzo sposta i szansa na zasadzke 30%... ja biduje z niepelna setka i zaczynam sie zastanaiac nad koncem gry bo juz sie tylko "denerwuje" ...
01-05-2007 22:08 Killl jest offline Szukaj postów użytkownika: Killl Dodaj Killl do Listy kontaktów
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Killl napisał(a)
cytat:
mikolaj123 napisał(a)
ja gram od sierpnia, zrobilem moze ze 3-4k wypraw i najlepsze co dropnelem to : KASK WIESZCZA !!!! ;/ wtedy byl wart ok. 3k, ale czy to jest sprawiedliwe? ze np. taki gracz z TOP50 sprzedaje dziennie 3dobre kalachy?? :/ dla niego dobre ak47 jest jak noz dla mnie... a praktycznie same palki lapie... ehhh



i dlatego na necropoli juz nie gram ;/ myslalem ze w Mori mi sie polepszy tyle szczescia mozna latwo zebrac ale oczywiscie kicha , mam lekko 60 szczescia ale co jak nic mi fajnego nie wpada;/ jedynie jakis czas temu dropnal mi sie antyczny sztylet ale co z tego jak teraz wszyscy po 130 (srednio) zwinki maja to nie da sie trafic albo strzelcy duzo sposta i szansa na zasadzke 30%... ja biduje z niepelna setka i zaczynam sie zastanaiac nad koncem gry bo juz sie tylko "denerwuje" ...


to co to za problem sie przestawic na inny typ postaci ... ja walczylem tez biala poki szlo mi dobrze ale pozniej jak kolesie zaczeli miec po 130 -140 zwinki przerzucilem sie na palna - opierdzielilem itemki do białej ... trzeba kombinowac a nie tylko "plakac"

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



01-05-2007 23:48 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
Killl
Lord


images/avatars/avatar-3635.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 287
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leo napisał(a)
cytat:
Killl napisał(a)
cytat:
mikolaj123 napisał(a)
ja gram od sierpnia, zrobilem moze ze 3-4k wypraw i najlepsze co dropnelem to : KASK WIESZCZA !!!! ;/ wtedy byl wart ok. 3k, ale czy to jest sprawiedliwe? ze np. taki gracz z TOP50 sprzedaje dziennie 3dobre kalachy?? :/ dla niego dobre ak47 jest jak noz dla mnie... a praktycznie same palki lapie... ehhh



i dlatego na necropoli juz nie gram ;/ myslalem ze w Mori mi sie polepszy tyle szczescia mozna latwo zebrac ale oczywiscie kicha , mam lekko 60 szczescia ale co jak nic mi fajnego nie wpada;/ jedynie jakis czas temu dropnal mi sie antyczny sztylet ale co z tego jak teraz wszyscy po 130 (srednio) zwinki maja to nie da sie trafic albo strzelcy duzo sposta i szansa na zasadzke 30%... ja biduje z niepelna setka i zaczynam sie zastanaiac nad koncem gry bo juz sie tylko "denerwuje" ...


to co to za problem sie przestawic na inny typ postaci ... ja walczylem tez biala poki szlo mi dobrze ale pozniej jak kolesie zaczeli miec po 130 -140 zwinki przerzucilem sie na palna - opierdzielilem itemki do białej ... trzeba kombinowac a nie tylko "plakac"



tyle ze ja juz mam tatuaz wykonany i jedyne co moge uzyc to palnej dwurecznej a to mi nie bardzo odpowiada Tongue
02-05-2007 09:29 Killl jest offline Szukaj postów użytkownika: Killl Dodaj Killl do Listy kontaktów
Ouragan
King


images/avatars/avatar-296.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 759

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla niewierzących w szczęście. (Chodze na 63 lucka) i od 4 m-cy (aczkolwiek wiekszość wypraw się marnuje, gdyż idą w pielgrzymki, dalekich wypraw mam może z 400-500) znalazłem to:

Pielgrzymki

1. Doskonały Ozdobny Kask przezorności
2. Doskonały Glock x 9
3. Doskonałe Giętkie Spodnie
4. Doskonała Kosa x 2
5. Doskonałe magnum x 3
6. Doskonałe AK-47
7. Szmaragdowy ring
8. dobry ring twardej skóry
9. doskonała strzelba
10. doskonały ring koncentracji
11. dobry miedziany amulet x 2
12. doskonały kunsztowny kask wytrzymałości
13. doskonały zwinny nóż
14. doskonały runiczny kask
15. dobra elfia kurtka
16. dobra przeklęta pałka
17. dobry rogaty kask

Dalekie wyprawy

1. Dobrą Demoniczną Pałkę Zwinności
2. Dobry pierscień lewitacji
3. dobry rogaty kask
4. dobre ak
5. dobre giętka kurtka
6. dobre spodnie przemytnika
7. dobre uzi
8. dobra szybka pałka
9. dobry srebrny ring
10. dobry pierscień krwi
11. dobra cwiekowana kurtka orchideii

To właśnie daje szczęście.

I nie pisac do mnie czy bym pozyczył, bo nie pozycze Tongue

__________________
Moj Nick:

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ouragan: 02-05-2007 11:28.

02-05-2007 11:27 Ouragan jest offline Szukaj postów użytkownika: Ouragan Dodaj Ouragan do Listy kontaktów
Alkor
Full Member


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozesz uzywac innej tylko tatek nie bedzie dzialal Tongue
a w rpzyszlosci jak juz bedziesz mial skompletowany srpzet na biale to bedziesz mogl wrocic
02-05-2007 11:29 Alkor jest offline Szukaj postów użytkownika: Alkor Dodaj Alkor do Listy kontaktów
Proteusz
Member


images/avatars/avatar-3194.jpg

Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 28
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ouragan...

gdybym byl tak wysoko jak Ty to pewnie gdybym znalazl Doskonale AK-47 to mialbym zlewke na to... ze nie wspomne o innych itemach...

ale jak ktos jest "dopiero" na 4 strefie i znajduje na dalekich wyprawach PALKI... ewentualnie DOBRE PALKI lub DOBRE NOZE to cos jest nie tak...

jakby nie bylo widac to gram Lapaczem Mysli...

a jakos pielgrzymki pewien czas temu udawaly sie tez inaczej...
przy ponad 20% musiales miec max 3 pielgrzymki i zaliczales... ja przy ponad 50% zaliczalem zwinke ponad 30 razy...

ktos cos totalnie spieprzyl z tym calym algorytmem...

jak dostane bana za prawde to spoko, przezyje, ale jak wiekszosc inteligentnych ludzi na BW nie wykupie nastepnego konta PREMIUM...

chce grac na rowni ale widac, ze niektorzy sa "ROWNIEJSI"...

POZDRAWIAM TYCH rowniejszych...

obyscie w realu mieli tyle szczescia...

moj nick i moj IP jest widoczny dla wszystkich

__________________
nick R4 : LaoK
ID R4 : 21850

04-05-2007 16:36 Proteusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Proteusz Dodaj Proteusz do Listy kontaktów
Luzno123
Junior Member


Data rejestracji: 21-04-2007
Postów: 12
Klan: XerVerQer Na Zawsze
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehh Szczęście daje dużo do % na zaliczoną wyprawę...Drop Zależy tylko i wyłącznie od osbistego farta...Smile Mam kumpla, który gra odemnie o 3 tyg. Mniej i ma ponad 10 pkt straty do Mnie, a ma takie same itemki i Dużo lepsze staty niż ja...Nierusza mnie to Smile ...Lubie grac w BW bo zawsze jest ten dreszczyk emocji gdy robisz pielgrzymki Lub gdy chodzisz na zwykłe wyprawy...POzdrawiam i Dobra rada : Niepłaczcie Tyle...Wink
04-05-2007 16:56 Luzno123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Luzno123 Dodaj Luzno123 do Listy kontaktów
Proteusz
Member


images/avatars/avatar-3194.jpg

Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 28
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez urazy...

nie placze ale pytam o te "wielce wyjasnione" procenty ...

powtorze sie... przy ponad 50% szansy musialem miec ponad 30 pielgrzymek na zwinnosc zeby zaliczyc...

moj znajomy przy 18% zaliczyl za 3 (slownie: trzecim) razem...

chyba adminom ten caly alorytm cos nie zadzialal jak powinien...

nie wspominam o dropach na wyprawach, bo to szkoda jakichkolwiek slow...


pozdrawiam

__________________
nick R4 : LaoK
ID R4 : 21850

04-05-2007 17:00 Proteusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Proteusz Dodaj Proteusz do Listy kontaktów
MemR
Forum Ace


images/avatars/avatar-2499.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 87
Klan: Monastyr i DaTe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Profundice partes del infierno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MemR
Frown RE: po co w zasadzie jest szczeście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi tez sie cos wydaje ze cos jest nie tak z algorytmem technicznie działa ale praktycznie nie robi roboty zbyt mało ludzi wyciaga cos z wypraw ostatnio miałem 60 pare szczęścia i d.palka i kamizelka a na wszystkim miałem 70%

__________________

04-05-2007 17:05 MemR jest offline Szukaj postów użytkownika: MemR Dodaj MemR do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » po co w zasadzie jest szczeście

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH