Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Dobry Jastrzębi Amulet Szaleńca Wyceni Mi To Ktos » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dobry Jastrzębi Amulet Szaleńca Wyceni Mi To Ktos
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hubertol
Newbie


Data rejestracji: 27-11-2009
Postów: 1
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: PL.LBN.

Dobry Jastrzębi Amulet Szaleńca Wyceni Mi To Ktos Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Jastrzębi Amulet Szaleńca ZAMKNIJ


Amulet
Cechy: WYGLĄD +6, WPŁYWY +9, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +6, WIEDZA +3
Wymagania: POZIOM: 47, WYGLĄD: 38
Cena sprzedaży: 9 375 PLN

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hubertol: 03-07-2012 07:28.

01-07-2012 12:05 hubertol jest offline Szukaj postów użytkownika: hubertol Dodaj hubertol do Listy kontaktów
Tandetta
Member


images/avatars/avatar-420.jpg

Data rejestracji: 28-09-2006
Postów: 42
Klan: Misiowy Garrison, Khorn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hubertol + 1 za złamanie punktu 5. regulaminu wycen "Nazwy tematów muszą zawierać nazwy wycenianych przedmiotów". 24 h na poprawę, albo temat zamknę.

__________________


Skargi na moją działalność przyjmuje Sonszajn.

Każdy ma takiego t-moda na jakiego zasłużyl.

Wstąp do BWteam! Poznaj miłych, interesujących ludzi i zbanuj ich.

02-07-2012 20:24 Tandetta jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandetta Dodaj Tandetta do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Dobry Jastrzębi Amulet Szaleńca Wyceni Mi To Ktos

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH