Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH pokornyGNO kończy swoje nie-życie na polu walki. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony pokornyGNO kończy swoje nie-życie na polu walki. 10 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

pokornyGNO kończy swoje nie-życie na polu walki. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem podziękować za kilka lat wspólnej gry. Niestety nałożyły się na siebie brak wojen, dropa, czasu, chęci do gry i brak czasu. Pewnie kogoś pominę, to przywróćcie mnie do pionu Smile

jako i Exelsior - za przyjęcie do Ciastkarni, miejsca, w którym świetnie się czułem i będę miło wspominał
foccacia - za prowadzenie klanu Soesmy. Potrafiłeś zebrać grupę fantastycznych ludzi.
4everyoung (ZłaDziewczyna), Sirenia i Viona - Najfajniejsze babki na r10 Wink
rozpustnik - Wiele wspólnych exp i sporo pw
Livia - Nigdy Cię nie ogarniałem Big Grin
Gordasth i Ksin - Za pomoc, gdy byłem jeszcze maluchem.
Scream my name i Armitage - Za dawanie impulsu do gry, przy próbie wysłania mnie na s5 (kiedy to było?)

Szczególne podziękowania dla całej Ciastkarni i Soesmy. Bez Was ta gra nie byłaby taka sama.

Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam, nie było to celowe. Ogarnę swoje sprawy i zapewne w ciągu 2 tygodni zaloguję się po raz ostatni.

DZIĘKUJĘ


Edyta bo bym zapomniał. Pinek kurde, jedna z najważniejszych osób w mojej historii z bw Smile

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez pokorny: 08-07-2012 15:53.

02-07-2012 23:08 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
troglodyta
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2009
Postów: 0
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Giżycko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żegnaj staruszku...Dziekujemy za wspólne nie-życie
02-07-2012 23:16 troglodyta jest offline Szukaj postów użytkownika: troglodyta Dodaj troglodyta do Listy kontaktów
ScreamMyName
Junior Member


images/avatars/avatar-19504.gif

Data rejestracji: 24-10-2010
Postów: 17
Klan: [khorn]
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Find Me If You Can

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe no troche minelo,3maj sie i czekamy na powrot Wink

__________________
R10=Scream My Name

Tu Zloz Ofke


02-07-2012 23:22 ScreamMyName jest offline Szukaj postów użytkownika: ScreamMyName Dodaj ScreamMyName do Listy kontaktów Dodaj ScreamMyName do twojej listy kontaktowej
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehh, panie Frown

Szkoda, a tutaj Jak wytępic pająki? Cię poznałem Big Grin

powo w realu i gratki, że byłeś w stanie zerwać.

__________________

02-07-2012 23:40 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O, pająki Big Grin Na forum jeszcze pozostanę Wink

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


02-07-2012 23:44 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
azyl
Newbie


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 3
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no proszę...

powodzenia w życiu realnym...

<ukłon>

i do zobaczenia... dziś będę w Gnieźnie - nie pierwszy i nie ostatni, że tak to ujmę...

Smile także teges

__________________
r18 Baaltazariusz
03-07-2012 00:17 azyl jest offline Szukaj postów użytkownika: azyl Dodaj azyl do Listy kontaktów
Koszmar Powraca
Full Member


images/avatars/avatar-23320.jpg

Data rejestracji: 01-04-2012
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElMasmix napisał(a)
ehh, panie Frown

Szkoda, a tutaj Jak wytępic pająki? Cię poznałem Big Grin

powo w realu i gratki, że byłeś w stanie zerwać.

chlip, pierwsza expa.
Żegnaj stary druhu Wink

__________________
Ja chce być tam, gdzie zielony kwiat rozkwita, legalnie patrząc w słońce...
cytat:
Suleyman napisała:
no to cóż rzec ? Powodzenia dalej i nich Ci czarne pyty straszne nie będą

Happy
03-07-2012 00:49 Koszmar Powraca jest offline Szukaj postów użytkownika: Koszmar Powraca Dodaj Koszmar Powraca do Listy kontaktów
jako
Junior Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to tak:

- chcesz wojny - wskaż tylko cel, a wyspecjalizowane komando mupthetów uderzy - po nich tylko ciasteczkowe potworyWink
- dropy - oddam wszystkie moje, ale musimy to zrobić po cichu żeby władze się o tym nie dowiedziały. Twoja zbrojownia zostanie zarzucona wszelkimi rodzajami pałek, w dowolnej kombinacjiWink może przydadzą się na kolejną rodzine pająkówWink )

A tak na poważnie - dzięki za wspólne granie i takie banialuki. Gdybyś chciał kiedyś wrócić - Exi przyjmie, a jak nie dokonam przewrotu i po przejęciu władzy rozwine czerwony dywanWink )))

Wspominek mały - tak wiem, że już widziałeś....ale to jeden z nielicznych wygranych - trzeba się chwalić Wink http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e30577b44b


Powodzenia

__________________
jako r 10
03-07-2012 11:07 jako jest offline Szukaj postów użytkownika: jako Dodaj jako do Listy kontaktów
Celka
Member


Data rejestracji: 05-05-2011
Postów: 28
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moj ulubiony Einstein! Smile

__________________
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.

03-07-2012 11:26 Celka jest offline Szukaj postów użytkownika: Celka Dodaj Celka do Listy kontaktów
4everyoung2
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2010
Postów: 98
Klan: RUNE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z miasta;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

:*

__________________
r10 - Bling xD
15-07-2012 09:50 4everyoung2 jest offline Szukaj postów użytkownika: 4everyoung2 Dodaj 4everyoung2 do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko ogarnięte, postać usunięta Smile Na forum jeszcze pozostanę

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


15-07-2012 13:39 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Aneczka_P
Junior Member


Data rejestracji: 31-03-2012
Postów: 12
Klan: to tu to tam
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Całe życie w delegacji :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak wrócisz i o mnie zapomniał foch xD

__________________
r16 PinO_o
19-08-2012 00:58 Aneczka_P jest offline Szukaj postów użytkownika: Aneczka_P Dodaj Aneczka_P do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aneczka_P napisał(a)
I tak wrócisz i o mnie zapomniał foch xD

No i wróciłem Smile Foch aktualny? Big Grin

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


19-12-2012 22:24 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH pokornyGNO kończy swoje nie-życie na polu walki.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH