Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 0.98a » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 0.98a 11 Ankieta - średnia ocena: 6,9111 Ankieta - średnia ocena: 6,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pedro
Double Ace


images/avatars/avatar-2600.jpg

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 128
Klan: PeDeT
Kraina: Necropolia
Skąd: mam wiedzieć gdzie pochowali wszystkie doskonałe AK??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yes yes yes

eventy... prawie sie posikalem ze szczescia Big Grin

druga opcja tez super

gratuluje dyrekcji... wspaniale zmiany... serio Smile

__________________
Taki piekny i młody
jak wszystkie t-mody

XD
01-05-2007 17:41 pedro jest offline Szukaj postów użytkownika: pedro Dodaj pedro do Listy kontaktów
Norcon
Newbie


images/avatars/avatar-3153.jpg

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 8
Klan: aKZOO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Ust Natha

boze... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I co z tego że jest opcja eksepedycji skoro dopiero od 37 a właściwie 40 poziomu... Za duży poziomFrown
01-05-2007 18:43 Norcon jest offline Szukaj postów użytkownika: Norcon Dodaj Norcon do Listy kontaktów
Kanus
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 110
Klan: XVQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
raczej nie bo kto na Necro wyciągnie 120 zwinki ?



heh 120?? t ozaden problem nawet i 130 Smile i 150 Smile (oczywisce porzyczjac itemySmile
01-05-2007 19:30 Kanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kanus Dodaj Kanus do Listy kontaktów
zakam
Triple Ace


images/avatars/avatar-3196.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 176
Klan: PeDeT
Skąd: Domek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kanus napisał(a)
cytat:
raczej nie bo kto na Necro wyciągnie 120 zwinki ?



heh 120?? t ozaden problem nawet i 130 Smile i 150 Smile (oczywisce porzyczjac itemySmile


150 to nawet TUROK nie miał...
A o ile się nie mylę to na ekspedycjach nie można używać itemów ze zbrojowni klanowej Wink
01-05-2007 19:33 zakam jest offline Szukaj postów użytkownika: zakam Dodaj zakam do Listy kontaktów
Kanus
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 110
Klan: XVQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zakam ja wiem ze to trudne ale jest cos takiego jak rynek i znajmoi Smile

porzyczac dorbe demon palki precyzji Tongue dobre nocy Smile dobrego siewce i d lewitkeTongue
no dobra neich bedzie msciwa bizuteria celnosci dobraSmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kanus: 01-05-2007 19:45.

01-05-2007 19:44 Kanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kanus Dodaj Kanus do Listy kontaktów
zakam
Triple Ace


images/avatars/avatar-3196.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 176
Klan: PeDeT
Skąd: Domek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kanus napisał(a)
zakam ja wiem ze to trudne ale jest cos takiego jak...znajmoi Smile


Nie znam.

cytat:
Kanus napisał(a)
...porzyczac dorbe demon palki precyzji...



Też nie znam.

cytat:
Kanus napisał(a)
...dobre nocy Smile dobrego siewce i d lewitkeTongue
no dobra neich bedzie msciwa bizuteria celnosci dobraSmile


Chłopie, takie zabawki to masz w góra 3 najlepszych klanach w grze Tongue

Poza tym musisz również myśleć o obrażeniach...
Z d. lewitacją (nie mściwą) z d. demonów siekniesz 2 razy, a z mściwym i kurtką szybkości 8. Jest różnica...

Te dzieci neotrady... jak ja je lubię... Baby

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez zakam: 01-05-2007 19:56.

01-05-2007 19:52 zakam jest offline Szukaj postów użytkownika: zakam Dodaj zakam do Listy kontaktów
Krakk18
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 111
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Nie z Krakowa!!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zakam napisał(a)
cytat:
Kanus napisał(a)
zakam ja wiem ze to trudne ale jest cos takiego jak...znajmoi Smile


Nie znam.

cytat:
Kanus napisał(a)
...porzyczac dorbe demon palki precyzji...



Też nie znam.

cytat:
Kanus napisał(a)
...dobre nocy Smile dobrego siewce i d lewitkeTongue
no dobra neich bedzie msciwa bizuteria celnosci dobraSmile


Chłopie, takie zabawki to masz w góra 3 najlepszych klanach w grze Tongue

Ehh te dzieci neotrady... jak ja je lubię... Baby



Canus ma 152 pkty a ty 9 hmm... kto tu nieumie grac?

__________________
GG: 5332390
Nick: Krakk

Sygnatura usunięta przez SuperModeratora

01-05-2007 19:55 Krakk18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk18 Dodaj Krakk18 do Listy kontaktów
zakam
Triple Ace


images/avatars/avatar-3196.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 176
Klan: PeDeT
Skąd: Domek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To, że siedzi w tym od tylu miesięcy nie znaczy, że zna się na grze.
Widzę to po tym, co pisze.

cytat:
Krakk18 napisał(a)
... kto tu nieumie grac?


Kolejny analfabeta...
To nasze społeczeństwo głupieje z roku na rok...

Co ja w ogóle tu robię ?
Kłócę się z jakimiś n00bami Roll Eyes

Zobaczymy, jak będzie i przekonamy się kto ma rację...


P.S. jestem po resecie i również gram od sierpnia Tongue

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez zakam: 01-05-2007 20:06.

01-05-2007 19:57 zakam jest offline Szukaj postów użytkownika: zakam Dodaj zakam do Listy kontaktów
Kanus
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 110
Klan: XVQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zakam wlasnie ja lubie spam ale nie bede spamowałz nobkiem Smile

ze jestes po resecie i ze grasz do sierpnia t onie znaczy ze nie jestes nobkiem

zakam nikt ci nie kazał robic resaSmile i nikogo to nie obchodzi ze ty chcesz ekspedycje robic (no moze kilka osob)


co za duzo to nie zdrowo



pozatym gdy graczom kotrzy zaczyanja od zera znudzi sie to co robili to dojda im eksepdycje i bedzie to dla nich jakas zabawa itp.



ps: jak nie mozesz załatwic dobrych itemow i nie masz poczucia humoru to nie pisz z nami dziecmi neostrady (tak nawiasem to mam astera ) tylko bij tego expa


wasz nobek syn neostrady canus Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kanus: 01-05-2007 21:12.

01-05-2007 20:54 Kanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kanus Dodaj Kanus do Listy kontaktów
zakam
Triple Ace


images/avatars/avatar-3196.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 176
Klan: PeDeT
Skąd: Domek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kanus napisał(a)
zakam wlasnie ja lubie spam ale nie bede spamowałz nobkiem Smile


Ja też nie lubię z n00bami dyskutować, ale w tym wypadku się skuszę Roll Eyes


cytat:
Kanus napisał(a)
zakam nikt ci nie kazał robic resaSmile i nikogo to nie obchodzi ze ty chcesz ekspedycje robic (no moze kilka osob)


A mnie obchodzi to, czy ktoś inny, prócz mnie będzie robił ekspedycje, bo to tak nudno samemu...

cytat:
Kanus napisał(a)
co za duzo to nie zdrowo


Dobrego nigdy za wiele Wink


cytat:
Kanus napisał(a)
pozatym gdy graczom kotrzy zaczyanja od zera znudzi sie to co robili to dojda im eksepdycje i bedzie to dla nich jakas zabawa itp.


Niewątpliwie Smile


cytat:
Kanus napisał(a)
... bij tego expa .


Nie mam z tym problemów... Wink Big Grin

P.S. Chłopie, pisz po polsku, bo ciężko się Twoje słowa czyta...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zakam: 01-05-2007 21:32.

01-05-2007 21:31 zakam jest offline Szukaj postów użytkownika: zakam Dodaj zakam do Listy kontaktów
filthy
Triple Ace


images/avatars/avatar-24038.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 164
Kraina: Necropolia IX
Skąd: z tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lepiej zamilczcie dla waszego dobra
(traktujcie to jako ustny warn)

__________________
Obecnie coś tam na R20
01-05-2007 21:36 filthy jest offline Szukaj postów użytkownika: filthy Dodaj filthy do Listy kontaktów
Kanus
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 110
Klan: XVQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zakam to pismo to moj znak rozpostrzegawczySmile


dobra nie ma co juz spamowac Smile

moim zndaniem jest dobrze ale rzeczywisciel wymaganie mozna zmniejszyc o 5 levelowSmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kanus: 01-05-2007 21:42.

01-05-2007 21:40 Kanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kanus Dodaj Kanus do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poziomy nie zostaną zmniejszone, temat zamykam bo spamujecie o tym samym.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


02-05-2007 07:10 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 0.98a

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH