Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Osoby grające z kom jak i z komputerów - ułatwienie (emotka, ikonka) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Osoby grające z kom jak i z komputerów - ułatwienie (emotka, ikonka) 17 Ankieta - średnia ocena: 7,8817 Ankieta - średnia ocena: 7,8817 Ankieta - średnia ocena: 7,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Annubek
Full Member


images/avatars/avatar-25597.jpeg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 53
Kraina: Necropolia IX
Skąd: 71

Osoby grające z kom jak i z komputerów - ułatwienie (emotka, ikonka) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głównie dotyczy to osób grających, a może nie tyle grających, a czasem logujących się z kom po to aby dobić do ekspy, KW, obla bla bla bla itd.

Jak i również dla osób, które w tym momencie siedzą na kom.

Pomysł mam taki i wydaje mi się, że nie byłby bardzo skomplikowany w realizacji. Mianowicie w zakładce "KLAN" gdzie widzimy "LISTE CZŁONKÓW" przy "IMIĘ" bądź "ON-LINE" umieścić wyświetlanie z czego w danym momencie dana osoba się loguje (gra).

Jeśli jest to telefon to jakaś emotka telefonu, jesli komputer (laptop) to jakaś emotka komputera, bądź po prostu tylko emotka jak ktoś gra z kom umieszczoną przy "IMIĘ" bądź "ON-LINE", tak jak pisałem wyżej, lub zrobić jakąś osobną kolumnę pod to z nazwą "XXX" - nazwa to już nie moja brożka.

Pojawiają się pytania po co ?

A po to, kilka prostych spraw z gry wzięte.

Logujesz się z kom, po to aby dobić do ekspy, pewnie nie chce wybierać Ci się poszczególnych ileś tam rzeczy, szamana krwi i kościaków, tylko robisz to poprzez odwróć zaznaczenie i pożycz zaznaczone.

Wbicie do ekspy, KW, obla itd trwa zdecydowanie dłużej przez kom niż przez komputer (laptop), a nóż widelec, ktoś akurat w tym samym momencie też chce dobić do ekspy, KW, obla, bądź ma zaraz ekspe a ktoś mu wrzucił 2x Legendarne Doskonałe Mp-5k a Ty zabrałeś przez kom całe EQ z ZK i zajeło Ci to 2-3 minuty i już akurat jest po jego ekspie i mu nie weszła...

Teraz do czego zmierzam, zabrałeś całe EQ, on widzi przez zakładkę klan że nie śpisz, bo ruszyłeś się 3 sek temu, i o co chodzi ? Specjalnie wszystko zabrał ?

A jeśli widzi, obok emotkę telefonu, wie że zalogowałeś się przez kom, osoba która pewnie by go rozbierała z reszty rzeczy też by wiedziała i nikt nie ma do osoby która pobierala sprzęt przez telefon żadnych pretensji.


Rzecz następna, pisanie wiadomości...

Piszesz do kogoś wiadomości, widzisz że jest online bo ruszył się 5 sek temu, a on Ci nie odpisuje co za s%$#@^&*!, nie po prostu odpisywanie przez telefon jest naprawdę ciężkie, osobiście mam SE NEO V i szczerze jak mam pisać więcej niż dwie wiadomości to nie chce mi się... Już nie będę dodawał że piszesz do niego aby wrzucił Ci leg dsk orchę na golca bo zaraz masz, a Ty mu wcześniejsz pozyczałeś 2x leg dsk mp5k a on Ci teraz orchy nie chce wrzucić.


I kolejną rzecza jest coś znowu podobne do dobijania, ale w innym kontekście.

Ubrałeś szamana krew kościaki, aby dobić do obla, ekspy, KW, ubrałeś się wchodzisz sobie w zakładkę ekspedycje, a ktoś napisał do zielonego lub mastera, aby Cie rozebrał bo śpisz w szamanie (przez kom po prostu dłużej się to robi, a nie śpi no ale jemu tak się wydawało, bardzo mu się tez spieszy dobić do ekspy) i w tym momencie zielony rozbiera Cię, Ty będąc już w zakładce ekspedycje wrzucasz sobie załóżmy 13 majka itd, dajesz dołącz, a na ekspie masz 4 majka, bo na tyle pozwoliły Ci Twoje pkt krwi... Chyba wniosku nie muszę pisać, że jakby była owa emotka i kazdy wiedziałby jakie ona ma zastosowanie, to nie zrobiłby tego.


No to chyba tyle w tym temacie, wydaje mi się, a może tylko wydaje, że nikomu przeciez by taka głupia emotka nie przeszkadzała, a naprawdę mogła by ułatwić grę osobom grającym z kom jak i również tym z komputerów.


Jak coś mi się przypomni to jeszcze dopiszę.


Annubis.

EDIT: BŁĄD

__________________
cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
Teraz to już napewno kaczucha sie chylila Smile hahahah

cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
NIE DAJCIE SIE KOCZOGRODOWI - oni są mocni tylko od czasu do czasu "w buzi" buahah

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Annubek: 13-07-2012 16:25.

13-07-2012 16:07 Annubek jest offline Strona domowa Annubek Szukaj postów użytkownika: Annubek Dodaj Annubek do Listy kontaktów
agalin
Forum Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 99
Klan: Night Lords [N_L]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie wierzę... wczoraj o dokładnie czymś takim myślałem Smile
Natomiast o tyle to trudne w realizacji, że system przecież nie wie, czy użytkownik naprawdę jest online - ma tylko czas od ostatniego kliku. Więc może to być trochę przekłamane... Coś w stylu: napisałeś wiadomość i czekasz na odpowiedź, bo widzisz, że jest na kom... siedzisz 15 minut i czekasz... a się okazuje, że on akurat się wylogował jak mu wysłałeś tą wiadomość...
13-07-2012 20:56 agalin jest offline Szukaj postów użytkownika: agalin Dodaj agalin do Listy kontaktów
Annubek
Full Member


images/avatars/avatar-25597.jpeg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 53
Kraina: Necropolia IX
Skąd: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Annubek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
agalin napisał(a)
No nie wierzę... wczoraj o dokładnie czymś takim myślałem Smile



No jednak nie jestem jedyny, który o takim czymś pomyślał Smile


cytat:
agalin napisał(a)
Natomiast o tyle to trudne w realizacji, że system przecież nie wie, czy użytkownik naprawdę jest online - ma tylko czas od ostatniego kliku.



Zgadza się, ma tylko czas od ostatniego "kliku", ale można rozegrać to tak, że moment zalogowania, chyba system byłby w stanie że tak ujmę "odczytać" czy zalogowałeś się z komputera czy z telefonu, baaaa a nawet napewno jest w stanie, z tego względu że już nie raz wyskoczyła mi informacja po zalogowaniu się z telefonu coś w rodzaju: "System wykrył że używasz wersji moblinej czy jakoś tak wejdź w ustawienia i zmień coś tam na wersję mobilną" czyli system czyta to z czego się logujemy, więc nie jest to problemem.

__________________
cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
Teraz to już napewno kaczucha sie chylila Smile hahahah

cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
NIE DAJCIE SIE KOCZOGRODOWI - oni są mocni tylko od czasu do czasu "w buzi" buahah

13-07-2012 21:07 Annubek jest offline Strona domowa Annubek Szukaj postów użytkownika: Annubek Dodaj Annubek do Listy kontaktów
Annubek
Full Member


images/avatars/avatar-25597.jpeg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 53
Kraina: Necropolia IX
Skąd: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Annubek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę:

"Używasz ustawień dla telefonu komórkowego, dlatego niektóre grafiki i opisy mogą być niedostępne.
Tryb graficzny może być zmieniony w ustawieniach konta."


USTAWIENIA > USTAWIENIA KONTA > TRYB GRAFICZN:
Klasyczny, Standardowy, Animowany, Komórkowy, Auto.

Wyjątkowo przymknę oko na ten multipost - GrafAir

__________________
cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
Teraz to już napewno kaczucha sie chylila Smile hahahah

cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
NIE DAJCIE SIE KOCZOGRODOWI - oni są mocni tylko od czasu do czasu "w buzi" buahah

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GrafAir: 14-07-2012 00:15.

13-07-2012 21:11 Annubek jest offline Strona domowa Annubek Szukaj postów użytkownika: Annubek Dodaj Annubek do Listy kontaktów
agalin
Forum Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 99
Klan: Night Lords [N_L]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj post pod postem, nieładnie... :p

Że wykrywa, to wiem Smile Chodzi mi raczej o aktualność danego symbolu...
13-07-2012 23:10 agalin jest offline Szukaj postów użytkownika: agalin Dodaj agalin do Listy kontaktów
Annubek
Full Member


images/avatars/avatar-25597.jpeg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 53
Kraina: Necropolia IX
Skąd: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Annubek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GrafAir - podziękował Smile


agalin, chyba się nie rozumiemy, aktualność danego symbolu, nie wiem co chcesz dokładnie przez to powiedzieć, ale jeśli wykrywa i zalogujesz się przez telefon system wyświetli Ci tą "emotkę" telefonu że zalogowałeś się z kom, a jeśli chcesz za 10 min chcesz wbić na BW na komputerze, zmienia się IP i musisz zalogować się od nowa, wtedy system wykryje że jesteś na kompie.


EDIT:

Zajrzy ktoś tutaj z Administracji?

__________________
cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
Teraz to już napewno kaczucha sie chylila Smile hahahah

cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
NIE DAJCIE SIE KOCZOGRODOWI - oni są mocni tylko od czasu do czasu "w buzi" buahah

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Annubek: 14-07-2012 17:41.

14-07-2012 17:40 Annubek jest offline Strona domowa Annubek Szukaj postów użytkownika: Annubek Dodaj Annubek do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po weekendzie na pewno zajrzą, ale czy coś odpowiedzą, to inna sprawa.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
14-07-2012 23:30 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
agalin
Forum Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 99
Klan: Night Lords [N_L]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Że symbol może się zmienić, masz rację. Ale problemem jest ciągle złudność stanu online - kiedy symbol ma znikać? A może przez cały czas do następnego logowania z pc ma się wyświetlać?
15-07-2012 02:37 agalin jest offline Szukaj postów użytkownika: agalin Dodaj agalin do Listy kontaktów
Annubek
Full Member


images/avatars/avatar-25597.jpeg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 53
Kraina: Necropolia IX
Skąd: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Annubek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już Ci postaram się wytłumaczyć, załóżmy logujesz się z telefonu, wyświetla się status telefonu, idziesz offline i dopóki nie zalogujesz się z PC, widnieje kom, dla innych osób oznaczać to będzie, że ostatnie Twoje logowanie, miało miejsce z telefonu. Przy logowaniu z komputera zmieni się na komputer i tak w koło macieja jak to mówią.

__________________
cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
Teraz to już napewno kaczucha sie chylila Smile hahahah

cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
NIE DAJCIE SIE KOCZOGRODOWI - oni są mocni tylko od czasu do czasu "w buzi" buahah

15-07-2012 18:47 Annubek jest offline Strona domowa Annubek Szukaj postów użytkownika: Annubek Dodaj Annubek do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie wystarczyłoby gdyby podczas samemu bycia "online" pokazalo np mały telefonik zielony zamiast kropki.
off normalnie jak teraz

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

15-07-2012 20:00 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
agalin
Forum Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 99
Klan: Night Lords [N_L]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że to najlepsza opcja - offline to offline, bez względu na to, z czego ktoś się logował - a interesuje nas bycie online na komórce...
Weekend się kończy, więc może admini zajrzą i zauważą Smile Temat jak na razie udaje nam się utrzymać na wierzchu Big Grin
15-07-2012 23:37 agalin jest offline Szukaj postów użytkownika: agalin Dodaj agalin do Listy kontaktów
Wielka kosa
Full Member


Data rejestracji: 04-05-2008
Postów: 58
Kraina: Necropolia II
Skąd: 3City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gralem z komorki w bw prawie 3 miesiace i nie mialem az takich problemow o jakich piszesz , nie logowalem sie w tym czasie praktycznie na komputer , moze ze dwa razy.

Fakt jest taki ze z telefonu gra sie wolnej ale najbardziej chodzi o przesyl danych , jak masz slabe lacze to co z tego ze bedziesz mial symbol komorki? Beda czekac na ciebie 12 minut az zalozysz szamana , kosciaki krew i i zdazysz laskawie odpisac na wiadomosc ?

No chyba ze masz szybkie lacze , wrzucenie zestawu do podbicia krwi zajmuje Ci 15 sec , to chyba ludzie w klanie sa nadgorliwi skoro to zdejmuja po tak krotkim czasie lub spamuja szefowi zeby to zdjal zamiast wyslac pw do ciebie Smile .

Moim zdaniem jest wiele innych rzeczy do poprawki a nie jakas emotka z telefonem , jesli kazdy by mial taki problem powstalo by juz kilka takich tematow .

Zrobcie sobie jakies wpisy online dotyczace kto z czego korzysta - link podwiesic w info klanowych i po sprawie .

Nie podpisal bym sie pod tym a gralem jak juz wyzej pisalem bardzo dlugo z kom , to poprostu nie ma sensu , nic to nie zmieni .
16-07-2012 10:37 Wielka kosa jest offline Szukaj postów użytkownika: Wielka kosa Dodaj Wielka kosa do Listy kontaktów
agalin
Forum Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 99
Klan: Night Lords [N_L]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale nie chodzi tylko o tych, którzy grają cały czas z komórki, a również o okazjonalne wejścia... A co do rozbierania i nadgorliwości... Jak jest ktoś, kto czeka na szamany, bo akurat w tym samym momencie chciał wziąć, a jest np. i ekspa i obleg, kw do tego arena, to wbijanie może zająć kilkanaście minut. A to już może wywołać zniecierpliwienie.
17-07-2012 14:02 agalin jest offline Szukaj postów użytkownika: agalin Dodaj agalin do Listy kontaktów
TomCanis
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 315
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za bo często loguje się na chwile z komórki a ktoś pisze dobij do ekspy, a ja wtedy nie czytam żadnych wiadomości


Jedynie wydaje sie mi ze nie potrzebna emotionka - myślę ze wystarczyło by zmienić KOLOR KROPKI tj zielona - to online z komputera , nie wiem np niebieska lub jakiś inny to online z komórki - wiadomo czerwona zarezerwowana na OFFline jest

i wtedy ci co na kompie siedzą mieli by info kto się loguje z komórki i nie denerwowali by się ze ktoś z szamanem ubiera się klika minut.
23-07-2012 09:45 TomCanis jest offline Szukaj postów użytkownika: TomCanis Dodaj TomCanis do Listy kontaktów
vip3ra
Double Ace


images/avatars/avatar-25199.png

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 143
Klan: MalkaviaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie jest to tworzenie sztucznych problemow, bo po co komu ta informacja?

Logicznym jest, ze jesli ktos sie "rusza" to potrzebuje szamana i nie ma powodow by go rozbierac. No chyba, ze rzeczywiscie trzyma dlugo szamana, a ktos wychodzi/konczy mu sie 1f i pilnie go potrzebuje, wtedy vicek zwykle rozbiera i to bez roznicy jest tutaj, czy ktos gra z koma, czy nie. (Tez mozna miec i z kompa slabe lacze, co skutkuje tym samym) Tak samo jak ktos jest juz czerwony, to tez zostanie rozebrany.


Sama gram czesto z komorki i zdarza mi sie przetrzymywac szamana i 40 minut (w koncu zasieg nie zawsze bywa idealny) i jakos nigdy mnie nikt bez potrzeby nie rozebral. W klanie wiedza, ze grywam z komorki i czasem duzo czasu zajmuje mi sie uporanie z itemami. Rozwiazaniem problemu jest zwykla rozmowa z ludzmi.


Teraz informacja, kto z czego sie loguje. Pozniej ktos wpadnie by byla informacja na jakies zakladce siedzi (np. gra z koma i konczy sie czas do wbicia w expe, zakladajacy sie stresuje i wysyla mu kilka pw by wbil do expy, a gdyby wiedzial ze jest w zakladce expa to by sie nie stresowal).

Zmiana dla mnie niepotrzebna, ale decyzja nalezy do administracji czy bedzie im sie chcialo cos takiego zrobic.

__________________
rotfl rotfl TMOD rotfl rotfl
Troll Moderator


Wycena - R1, R3, R4, R6, R8, R10, R14

23-07-2012 16:31 vip3ra jest offline Szukaj postów użytkownika: vip3ra Dodaj vip3ra do Listy kontaktów
Annubek
Full Member


images/avatars/avatar-25597.jpeg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 53
Kraina: Necropolia IX
Skąd: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Annubek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TomCanis napisał(a)
Jedynie wydaje sie mi ze nie potrzebna emotionka - myślę ze wystarczyło by zmienić KOLOR KROPKI tj zielona - to online z komputera , nie wiem np niebieska lub jakiś inny to online z komórki - wiadomo czerwona zarezerwowana na OFFline jest.



Zgadza się, można również zmienić kolor kropki, nie koniecznie musi być jakaś emotka telefonu czy coś.


Wypowie się ktoś z administracji ?

__________________
cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
Teraz to już napewno kaczucha sie chylila Smile hahahah

cytat:
Wać Pan Kapelan napisał(a)
NIE DAJCIE SIE KOCZOGRODOWI - oni są mocni tylko od czasu do czasu "w buzi" buahah

25-07-2012 15:48 Annubek jest offline Strona domowa Annubek Szukaj postów użytkownika: Annubek Dodaj Annubek do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciągle nie jestem przekonany, że jest to konieczne.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-07-2012 12:43 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo nie jest, nawet jak komuś przebieranie się na komie zajmuje 15 minut(sic! mi na komie tyle czasu nigdy nie zeszło, nawet po przekroczeniu pakietu i spowolnieniu transferu), to wystarczy zabrać się za to np. 5(lub 35) minut po godzinie, oddamy 20 po, nie ma wtedy żadnych problemów. masa osób gra z komy i nie ma z tym większych problemów, przynajmniej w klanach w których grałem.

imo nie ma sensu tracić na to czasu Wink
26-07-2012 18:32
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wielka kosa napisał(a)
No chyba ze masz szybkie lacze , wrzucenie zestawu do podbicia krwi zajmuje Ci 15 sec , to chyba ludzie w klanie sa nadgorliwi skoro to zdejmuja po tak krotkim czasie lub spamuja szefowi zeby to zdjal zamiast wyslac pw do ciebie Smile .

Moim zdaniem jest wiele innych rzeczy do poprawki a nie jakas emotka z telefonem , jesli kazdy by mial taki problem powstalo by juz kilka takich tematow .

no właśnie dużo zależy od łączą choć nie tylko: weźmy na przykład telefon z Androidem czy jakąś inną hiper super maszynę, telefo z Operą Mobile i Operą Mini (dałem akurat takie przykłady bo tylko z takimi miałem styczność) i kto ma najgorzej? - oczywiście ten ostatni

dla mnie lepszym rozwiązaniem (ale dużo trudniejszym w realizacji) było by zrobienie wersji mobilnej BW

a właśnie tak przy okazji czemu na przykład zaznaczając przedmiot w zbrojowni robi mi się "przesył danych" a robiąc to w zbrojowni klanówej już nie?

@GrafAir: jak tu zajrzysz popraw literówke w swojej sygnie - nieragulaminowych Wink

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez skazany789: 02-10-2012 19:22.

02-10-2012 19:20 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
VIOLATOR.
Double Ace


images/avatars/avatar-21844.jpg

Data rejestracji: 30-07-2011
Postów: 118
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a właśnie tak przy okazji czemu na przykład zaznaczając przedmiot w zbrojowni robi mi się "przesył danych" a robiąc to w zbrojowni klanówej już nie?

@GrafAir: jak tu zajrzysz popraw literówke w swojej sygnie - nieragulaminowych Wink [/quote]



właśnie z tym przesyłem danych podczas przebierania korzystając np z mini opera w HTC to jest normalnie tragedia,za każdym razem wygląda to tak jakby się sprzęt brało z zk co przy wolnym nieraz łączu (problemy z zasięgiem) jest tragedia przebranie sie trwa z 5 minut, nie można zrobić żeby normalnie odfajkować i pobrać w całości zaznaczony sprzęt,druga sprawa zaznaczając w opcjach ze gra się z telefonu nie wyświetla opisu przedmiotów a to jest nieraz bardzo potrzebne.
przeglądarki w windowa mobile np opera tez nie wyświetla dobrze strony z gra,niektóre rzeczy na stronie się nakładają np na stronie klanowej chcąc napisać wiad do klanu otwiera się forum.

Korzystając z przeglądarek w telefonie samsung z androidem stwierdzam ze te przeglądarki najlepiej radzą sobie z BW praktycznie żadnych problemów ( problemem było tylko otworzenie kanału klanowego lub głównego,obecnie okey.
Przechodząc do meritum uważam ze zaznaczenie kto gra z tel ikonka by się przydało ,pozwoliłoby uniknąć nieraz sytuacji stresowych Tongue .
Poz

__________________
DEPECHE MODE - LIVE IN BERLIN

Kontakt@ Minikomp

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez VIOLATOR.: 03-10-2012 16:05.

03-10-2012 15:59 VIOLATOR. jest offline Szukaj postów użytkownika: VIOLATOR. Dodaj VIOLATOR. do Listy kontaktów
Aimshot
Triple Ace


images/avatars/avatar-13923.gif

Data rejestracji: 06-07-2008
Postów: 195
Klan: White Tower[W-T] - Kaktusiki [-__-]
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VI; Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh, lepiej napisać wam *.apk do andka, aby umożliwiała tylko szybszy surfing,
jak i rolę oznaczania przedmiotów z ZK przez dotknięcie całego kwadratu ( nie kwadraciku z małym ptaszkiem Frown ).

W Java było to trudniejsze, ale sądzę, że na andka to nie problem.
Jak ktoś przynajmniej trochę bawi się w kodach, to myślę, że antek nie sprawi zawrotów głowy.

Poza tym, jakiś podstawowy interfejs BW da się zapisać na takiej aplikacji,
skróciło by to ładowanie grafiki <same hiperłącza>.

__________________


Wxxx Napisał: "Przecież to nie wina Pana Ce, że już nasrało mu przez te lata na krześle"
kaPxx Napisał: "Za CE47 nikt nie będzie płakał jak poda się do demisji^_^"

22-11-2012 07:58 Aimshot jest offline Szukaj postów użytkownika: Aimshot Dodaj Aimshot do Listy kontaktów Dodaj Aimshot do twojej listy kontaktowej Zobacz profil MSN Aimshot
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Osoby grające z kom jak i z komputerów - ułatwienie (emotka, ikonka)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH