Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 2174 ; 2207 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 2174 ; 2207 10 Ankieta - średnia ocena: 2,8010 Ankieta - średnia ocena: 2,8010 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

2174 ; 2207 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 2174
Postać Inverse

ID 2207
Postać EDDY

Pushing na Doskonałe Krótkie Szorty Siłacza
Ban stały

__________________

20-07-2012 19:36 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
EDDY
Member


Data rejestracji: 27-08-2009
Postów: 26
Klan: Orle Gniazdo
Kraina: Moria IV
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ban stały?

Koszt wbicia itemu na dsk jest określany na jakieś 10 kd.


Wiec za co Ban?

Wcześniej miałem takie szorty i władowałem w nie sporo więcej niż to co zapłaciłem, i tak nie były dsk.

Wiec kupiłem sobie takie, skoro się pojawiły.

A Inverse chyba skończył grę wiec nie kojarzę w czym jest problem?


Czy mogę prosić o jakąś racjonalną argumentacje tej kary?

__________________
Nick r13 EDDY - gram


Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez EDDY: 20-07-2012 20:48.

20-07-2012 19:51 EDDY jest offline Szukaj postów użytkownika: EDDY Dodaj EDDY do Listy kontaktów
jinn23
Newbie


Data rejestracji: 14-08-2010
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Wypowiem się w temacie bo uważam karę za niesprawiedliwą...

Ban poszedł za:

Doskonałe Krótkie Szorty Siłacza 6 168 / 34 / 11 / 4 / 0 2012-07-07
15:43:06 czyli ciut więcej niż 3kd

a tutaj mamy Doskonałe Szorty Siłacza 2 0 / 0 / 0 / 0 / 1 2012-05-18
18:46:48 item bez prefixu za 1kd...

Doskonałe Szorty Siłacza 19 5 / 2 / 0 / 0 / 1 2012-06-12
15:21:38 o i jeszcze jedne zgłoszone...

Teraz biorąc pod uwagę że może to być składnik do łączenia lepszego itemu (pref+suf) wcale nie uważam że taka cena jest wygórowana..
Dla przykładu podam inny rodzaj różnicy wartości przedmiotu tylko ze względu na poziom: Słoneczny Pierścień +3 średnio sprzedawany wcześniej po 30kd za poziomie dsk1 warty jest 50kd...

Tym bardziej napomknę jeszcze że na rynku był do tej pory jako pierwszy item na tak wysokim poziomie więc nie było możliwości określenia jego wartości na podstawie wcześniejszych aukcji...

Pozdrawiam
20-07-2012 21:32 jinn23 jest offline Szukaj postów użytkownika: jinn23 Dodaj jinn23 do Listy kontaktów
Mauryc
Full Member


Data rejestracji: 29-02-2012
Postów: 61
Kraina: Moria IV
Skąd: poznan

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Push nie push ale Adiego mogl bys az tak Drastycznie nie podchodzic do tego ? daj mu z 15 dni za to ze nie zglosil i tyle btw to bylo 14scie dni temu Fakt faktem nie zglosil ale zeby odrazu dac mu stalke ?? to juz mogles byc bardizej wyrozumial jak Cean ;]

__________________
r2 - xKazx skasowane ;]
r13 - Noname1 oddane ;]
21-07-2012 20:48 Mauryc jest offline Szukaj postów użytkownika: Mauryc Dodaj Mauryc do Listy kontaktów
Ivy
Double Ace


images/avatars/avatar-10700.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 136
Klan: Decados, AlamuT, Sparta, Horda
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli to chodzi o te szorty za mnóstwo drobnych to faktycznie wygląda na push. Chciałam jednak zauważyć, że jest tam 6 ofert... Czyli komuś mocno na tym itemie zależało. Więc skoro była zacięta walka to te szorty na poziomie dsk na pewno są dużo więcej warte niż takie zwykłe. Nie można wszystkich przedmiotów oceniać tak samo.
Porównaj sobie inne zakończone aukcje to zobaczysz w czym rzecz Wink Znajdziesz na pewno szorty które normalnie chodziły po kd, a na dsk po 7... A jak nie znajdziesz to daj cynk, podam Ci przykład który znalazłam.

Wnioskuję o skrócenie wymiaru kary dla Eddy'ego do 14 dni.
22-07-2012 11:32 Ivy jest offline Szukaj postów użytkownika: Ivy Dodaj Ivy do Listy kontaktów
dawidwisla1987
Full Member


Data rejestracji: 11-07-2008
Postów: 59
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adagio strasznie ze taki jestes czlowiek ;/ brak szacunek ludzie . ludzie pierwszy raz banowali powinie dostaje krotki ban okresowy a nie ban staly ;/

pisze jest regulamin

adagio daj mi spokoj dajcie ludzie 7-14-30dni

wyobraz sobie ludzie palcze premki jak zbanuje nawet nie bedzie za zarobki w grze Smile

__________________

22-07-2012 14:24 dawidwisla1987 jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidwisla1987 Dodaj dawidwisla1987 do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w przeliczeniu to 1658kk - można mówić czy mało czy dużo, ale z tego co wiem, przynajmniej z rozmowy z ludźmi z BW, zasłyszane zostało, że OPa NIE OBCHODZI jaka waluta została wykorzystana; 3kd = 10kp 1500kk=1500kk.

Ja również bym postulował o zmniejszenie kary lub skrócenie - zwłaszcza, że Adagio (jeśli mogę się do Ciebie na Ty zwrócić) jesteś od niedługiego czasu na pozycji OPa, a bany sypiesz dość srogie.

Naprawdę, przy tak rygorystycznych zasadach dot. handlu jak na BW odsetek ludzi którzy pushują się jest niski.

Inna kwestia jeśli nie zgłosił aukcji/nie wycenił/nie napisał do OPa o konsultację przed/po aukcji - wtedy to jego wina.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 22-07-2012 16:53.

22-07-2012 16:45 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EDDY opiszę ci jak sprawa wygląda.

Przebiłeś ofertę z 0,0,0,1,0 na 168,34,11,4,0
Nie napisałeś nic na ten temat do mnie.

Tak jak napisałem ci na pw. Masz możliwość odwołania się po 30 dniach.

__________________

23-07-2012 11:15 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Mauryc
Full Member


Data rejestracji: 29-02-2012
Postów: 61
Kraina: Moria IV
Skąd: poznan

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
EDDY opiszę ci jak sprawa wygląda.

Przebiłeś ofertę z 0,0,0,1,0 na 168,34,11,4,0
Nie napisałeś nic na ten temat do mnie.

Tak jak napisałem ci na pw. Masz możliwość odwołania się po 30 dniach.



no i elo prawidlowy w takim razie bananik ;]

__________________
r2 - xKazx skasowane ;]
r13 - Noname1 oddane ;]
24-07-2012 20:07 Mauryc jest offline Szukaj postów użytkownika: Mauryc Dodaj Mauryc do Listy kontaktów
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mauryc spoko że z miejsca podejrzewasz o oszustwo kogoś z kim dłuższy czas graleś w jednym klanie.....
Przebicie wysokie to fakt ale ciężko pomyśleć że np. nie miał czasu siedzieć przed BW i dał wysoką ofke dla pewności? Nikt z was nigdy tak nie robił?

Baz jest zbyt wysoki w stosunku do przewinienia.Nawet te 30 dni to i tak za dużo.Ludzie nie takie wałki robią i nie są łapani.
Tyle z mojej strony.
Wytrzymaj EDSmile
25-07-2012 08:18 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
lancuch
Double Ace


Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 134
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
EDDY opiszę ci jak sprawa wygląda.

Przebiłeś ofertę z 0,0,0,1,0 na 168,34,11,4,0
Nie napisałeś nic na ten temat do mnie.

Tak jak napisałem ci na pw. Masz możliwość odwołania się po 30 dniach.



Witam,

Z całym szacunkiem do OP'a, ale argumentowanie, że Eddy przebił z 1 KP od razu na taką a nie inną cenę nie powinno być podstawą od razu do stałego bana...

Sam miałem przypadek taki, że ktoś mnie przebił z 2 KD (jak dobrze pamiętam) od razu na 6 KD jednym kliknięciem...

Tygrysie Szorty Narkomana (+4) 10 0 / 0 / 0 / 0 / 6

jeżeli komuś zależy na składniku aby skleić coś lepszego a zwłaszcza jak ma już 1 składnik wbity na doskonały poziom a drugi składnik jest na aukcji to da każdą cenę...

Jest jeszcze opcja taka, że licytuje z telefonu bądź nie może pilnować aukcji do końca to przebija max ile może dać aby tylko nikt go nie przebił...

Proszę o zdjęcie tego bana, gdyż jest niesłusznie nałożony...

Pozdrawiam
25-07-2012 08:43 lancuch jest offline Szukaj postów użytkownika: lancuch Dodaj lancuch do Listy kontaktów
Sarsynka
Junior Member


images/avatars/avatar-20637.jpg

Data rejestracji: 08-02-2011
Postów: 15
Klan: Alamut
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja podejde do tematu inaczej dlaczego na nekro za wszelkie pushe wieksze bądz mniejsze leca bany 7-14 dni plus zabranie przedmiotow prów itd itp a tutaj odrazu stałka. Moim zdaniem jaknajbardziej nie adekwatna kara do przewinienia.
Dac 7-14 dni zabrac kamienie i sie młodzież nauczy żeby nie przeginać. Nie oszukujmy sie na tych lewelach ta odrobina drobnych to ma być push? Przeciez to na pierwszej próbie wbijania na db+ sie spali.
25-07-2012 18:30 Sarsynka jest offline Szukaj postów użytkownika: Sarsynka Dodaj Sarsynka do Listy kontaktów
EDDY
Member


Data rejestracji: 27-08-2009
Postów: 26
Klan: Orle Gniazdo
Kraina: Moria IV
Skąd: Gdansk

Mad Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To już jest jakiś HC że mnie taki event ominie z powodu bana Crying

help

__________________
Nick r13 EDDY - gram


07-08-2012 00:25 EDDY jest offline Szukaj postów użytkownika: EDDY Dodaj EDDY do Listy kontaktów
jr34855
Forum Ace


Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie, dyskutowanie, czy był push czy nie jest bez sensu, bo push był oczywisty. Skleiłem na r13 kilkanaście doskonałych szortów uników+1 i znam ceny śmieciowych szortów na wysokim poziomie wbicia. I chyba dla każdego jest oczywiste, że wystarczyło dać te 4 kp, jak się bardzo denerwował, to dorzucić 4 kż. A nie takie liczby kamieni. Więc nie udowadniajcie, ze czarne jest białe, bo nie jest.

Natomiast wysokość kary to inna kwestia i się mocno zgadzam, że ban stały to jakieś kuriozum. Osobiście uważam, że za pushe powinien być ban kilka dni, a dopiero za recydywę wyższe bany. Za łatwo jest zrobić pusha, żeby tak wysoko za niego karać.
15-08-2012 13:14 jr34855 jest offline Szukaj postów użytkownika: jr34855 Dodaj jr34855 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać EDDY odblokowana

__________________

20-08-2012 16:31 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 2174 ; 2207

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH