Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R15 Błąd przy wgrywaniu obrazka profilowego » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Błąd przy wgrywaniu obrazka profilowego
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Błąd przy wgrywaniu obrazka profilowego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Kayden
Przeglądarka internetowa: Mozilla

Opis problemu: Otóż próbowałem wiele razy wgrać nowy obrazek profilowy, jednak ciągle występuje błąd typu "nieprawidłowe rozszerzenie", chociaż obrazki mają rozszerzenie .jpg, oraz za duży obrazek chociaż waży 40KB i ma 415x260

Wielokrotnie edytowałem zdjęcie i wrzucałem na hostingi, nawet małe i ciupe dostawało błędy, pomóżcie mi co z tym zrobić.

Egzystuję na win7 64-bitowym może to coś zmienia.

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
22-07-2012 11:39 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Daj link do tego zdjęcia, zobaczę czy jak ja będę wrzucał to da radę.

Ps. Pewny jesteś że dobry link wrzucasz z hostingu? Czyli bezpośredni do zdjęcia? (kiedy na niego wchodzisz to wyświetla ci się sam obrazek)? Tongue Wiem że głupie, ale tych linków podają sporo przy hostingu i czasem człowiek się pomyli jednak na czymś takim chytry
22-07-2012 13:30 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.picshot.pl/pfiles/167077/kayden.jpg

Przykładowy obrazek, który zmniejszyłem i nie mogę go załadować

Zawsze klikam na obrazek i kopiuję adres obrazka Smile

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
22-07-2012 13:45 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Gratiano
Triple Ace


images/avatars/avatar-10488.gif

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 168
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V
Skąd: okolice poznania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli wklejasz link to nie odcinaj początku "http". Kilka osób przejechało się na tym Wink
22-07-2012 15:24 Gratiano jest offline Strona domowa Gratiano Szukaj postów użytkownika: Gratiano Dodaj Gratiano do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie da się uciąć przy PPM -> Kopiuj adres obrazka

Big Grin

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
23-07-2012 00:04 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
popi
Triple Ace


images/avatars/avatar-18517.jpg

Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 151
Klan: Wolny strzelec :))
Kraina: Necropolia VI
Skąd: BKW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawdź rozmiar i szerokość zdjęcia na dzień dobry to po pierwsze po drugie wiele hostingów nie obsługuje linków do innych for .... polecam imageshack (zalecam rjestracje) bedziesz miał dzieki temu wgląd w swoje foty i wiele innych opcji Smile

__________________
popi r10| thorgal r3
23-07-2012 00:25 popi jest offline Szukaj postów użytkownika: popi Dodaj popi do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ja piszę niewyraźnie, że pobieram adres nie z linku, który mi zostaje tylko jeszcze kopiuję adres obrazka, poza tym z tych hostingów, których użyłem działało wszystko wcześniej.

Na dzień dobry podałem już w poście pod tematem rozmiary obrazka Smile

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
23-07-2012 00:45 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próbujesz załadować obrazek w profilu w grze, czy na forum?
Próbowałeś umieścić go na imageshack? Może ten hosting wysyła jakieś nieprawidłowe dane w nagłówkach.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-07-2012 07:58 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, spróbuję z imageshack chociaż nie uśmiecha mi się rejestrowanie i nie wiem czemu miałoby coś zmienić, skoro już wcześniej z tamtych hostingów działało : )

btw chcę zmienić obrazek profilowy w grze

EDIT: Albo hostingi stały się lipne, albo coś pozmienialiście i tylko imageshack wchodzi Smile Problem rozwiązany można zamknąć

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElGollas: 23-07-2012 11:29.

23-07-2012 11:26 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
Regulamin Handlu


23-07-2012 13:25 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R15 Błąd przy wgrywaniu obrazka profilowego

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH