Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R4 padło » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony padło 12 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

padło Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: CoeN
Przeglądarka internetowa: FF

Opis problemu: nie ładuje mi się r4 mimo usilnych prób... w pasku przeglądarki mam tylko "Łączenie..." i tak cały czas....

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
24-07-2012 14:53 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
Blondyneczka :)
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam, to samo tu ;/
24-07-2012 14:54
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r5 przylacza sie do padniecia Wink
Bez zbednych postow - poczekamy, zobaczymy

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
24-07-2012 14:55 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe czy się zreflektują jakoś Wink akurat wypraw leciał i ta niepewność teraz ^^

ba ekspy i kw

hmm może generator negatywnych emocji to ma być ?

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez admII: 24-07-2012 15:17.

24-07-2012 15:02 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
AnoRex
Triple Ace


Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 227

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ba konczace sie aukcje Big Grin

dosk +1 elfia pela zabojcy Big Grin
24-07-2012 15:08 AnoRex jest offline Szukaj postów użytkownika: AnoRex Dodaj AnoRex do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z koma mam 'mleko' czyli biala strone, z kompa nic nie laduje sie
r2uk dziala normalnie, padly polskie serwy
no to expa i kw mam w plecy, dzieki Frown

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Legend@R4: 24-07-2012 15:11.

24-07-2012 15:10 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r14 jeszcze działa, ale wolę sie juz na expę przebrać.... szkoda, że na r4 szlag trafi mi kw :|

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
24-07-2012 15:12 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam, na FireFox nie chce mi się zalogować.

__________________
NICK R4: FaSiU


24-07-2012 15:25 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Sanchez
Lord


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 439
Klan: Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AnoRex napisał(a)
ba konczace sie aukcje Big Grin

dosk +1 elfia pela zabojcy Big Grin


Nawet mi nie mów. Liczyłem że uda się ją dobrze sprzedać ... Crying
24-07-2012 15:33 Sanchez jest offline Szukaj postów użytkownika: Sanchez Dodaj Sanchez do Listy kontaktów
sooka
Triple Ace


Data rejestracji: 10-06-2009
Postów: 200
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też nie miało kiedy paść...
jakaś rekompensata?
24-07-2012 15:43 sooka jest offline Szukaj postów użytkownika: sooka Dodaj sooka do Listy kontaktów
XINVISIBLEX
Double Ace


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 107
Klan: BD niepokorne necro
Kraina: Necropolia III; Necropolia V; Necropolia IX
Skąd: xxxx

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi też padło
24-07-2012 15:56 XINVISIBLEX jest offline Szukaj postów użytkownika: XINVISIBLEX Dodaj XINVISIBLEX do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r9 dziala, zapraszam do nas Big Grin DDDDDDDDDDDDDD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-07-2012 15:59 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
crazy1975
Newbie


Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 2
Klan: A-C SL4 K-C
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R4 Padnięte
Exspa i kw niestety odpaloneFrown

__________________
rotfl Nick R4 Pandox rotfl
24-07-2012 16:00 crazy1975 jest offline Szukaj postów użytkownika: crazy1975 Dodaj crazy1975 do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy ruszy////
24-07-2012 16:01 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
saturn1703
Newbie


Data rejestracji: 10-06-2012
Postów: 4
Klan: Ak Klan Cienia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No mi tak samo r4 sie nie ładuje wogóle, a r3 działa, szkoda tylko ze nie zdążyłem się ubrać na expe i coś mi sie zdaje ze będzie lipa, mam nadzieje ze jakoś nam to zrekompensują Smile

__________________
R4: Bezdechx
R3: Molo
24-07-2012 16:06 saturn1703 jest offline Szukaj postów użytkownika: saturn1703 Dodaj saturn1703 do Listy kontaktów
Brownie
Member


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 27
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i po co to samo piszecie @ jesteście potwierdzone jest a zachowujecie sie jak panienki

__________________
r4 bestia74



24-07-2012 16:11 Brownie jest offline Szukaj postów użytkownika: Brownie Dodaj Brownie do Listy kontaktów
yukichan
ゆきちゃん


images/avatars/avatar-21064.gif

Data rejestracji: 13-08-2007
Postów: 97
Klan: KoDeX/SL4
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ze swojej strony dodam tylko, że przy próbie sprawdzenia pingu dla r4 wyskakuje informacja:
cytat:
"Upłynął limit czasu żądania"



A przy próbie załadowania strony na pasku statusu w przeglądarce pojawia się:
cytat:
Oczekiwanie na r4.bloodwars.interia.pl...


__________________


24-07-2012 16:43 yukichan jest offline Szukaj postów użytkownika: yukichan Dodaj yukichan do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 tematy o padnięciu serwerów... nie piszcie "u mnie też nie działa" bo to jakoś mało odkrywcze i wnoszące coś do tematu... spam w niczym nie pomoże, a rekompensaty być nie musi i będzie to wola adminów Smile

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
24-07-2012 16:56 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
Pawel1982.
Triple Ace


images/avatars/avatar-14550.png

Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 154
Klan: Yin&Yang
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaria napisał(a)
4 tematy o padnięciu serwerów... nie piszcie "u mnie też nie działa" bo to jakoś mało odkrywcze i wnoszące coś do tematu... spam w niczym nie pomoże, a rekompensaty być nie musi i będzie to wola adminów Smile



z tym się nie zgodzę

REGULAMIN ORAZ WARUNKI GRY

IV. Konta finansowane przez użytkownika. (zwane Premium)

Konto finansowane (Premium) uprawnia użytkownika do gry wolnej od reklam. Jednocześnie administrator zastrzega sobie prawo do udzielania specjalnych udogodnień dla użytkowników kont premium, ich modyfikacji, lub wstrzymania. Użytkownik nie nabywa innych praw niż te wyszczególnione w ROWU. Konto finansowane (Premium) podlega takim samym ograniczeniom jak konto bezpłatne. Użytkownik konta finansowanego (Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz ROWU. Każde naruszenie Zasad Gry, ROWU lub przepisów prawa może skutkować zablokowanie lub usunięciem konta, a użytkownikowi nie przysługuje prawo do żadnych roszczeń ani zwrotu pieniędzy.


czyli proszę administrację policzyć ile BW było nieaktywne i oddać wszystkim graczom te pieniążki...
ciekawe jak to zrobicie? wszyscy mają wysłać Wam numer konta bankowego???

pozdro

__________________
NICK MELUZYNA
R4

Yin&Yang


cytat:
Lady Moren napisał(a)
Jakies twurcze +1 poprosze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pawel1982.: 24-07-2012 17:14.

24-07-2012 17:11 Pawel1982. jest offline Strona domowa Pawel1982. Szukaj postów użytkownika: Pawel1982. Dodaj Pawel1982. do Listy kontaktów AIM Screen Name of Pawel1982.: . YIM Account Name of Pawel1982.: . Zobacz profil MSN Pawel1982.
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pieniążków nie dostaniesz ekwiwalent w postaci dnia premium dodatkowego aż nadto powinien starczyć ( tu zależy kiedy i czy serwek wstanie ^^ )

__________________

24-07-2012 17:19 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pawel1982. napisał(a)



z tym się nie zgodzę

REGULAMIN ORAZ WARUNKI GRY

IV. Konta finansowane przez użytkownika. (zwane Premium)

Konto finansowane (Premium) uprawnia użytkownika do gry wolnej od reklam. Jednocześnie administrator zastrzega sobie prawo do udzielania specjalnych udogodnień dla użytkowników kont premium, ich modyfikacji, lub wstrzymania. Użytkownik nie nabywa innych praw niż te wyszczególnione w ROWU. Konto finansowane (Premium) podlega takim samym ograniczeniom jak konto bezpłatne. Użytkownik konta finansowanego (Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz ROWU. Każde naruszenie Zasad Gry, ROWU lub przepisów prawa może skutkować zablokowanie lub usunięciem konta, a użytkownikowi nie przysługuje prawo do żadnych roszczeń ani zwrotu pieniędzy.


czyli proszę administrację policzyć ile BW było nieaktywne i oddać wszystkim graczom te pieniążki...
ciekawe jak to zrobicie? wszyscy mają wysłać Wam numer konta bankowego???

pozdro


Ta, odzyskasz 5 groszy, majątek rotfl przedmówca już napisał, dostaniesz ekwiwalent w postaci premki.
24-07-2012 17:22 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Negral
Junior Member


Data rejestracji: 16-12-2009
Postów: 14
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX
Skąd: K-n

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer nie działa ok. 3h jedyne straty jakie gracze ponieśli to, nie udane ekspy, nie zrobione wyprawki itp. 1 dzień premium gratis nie zrekompensuje. ;-)

__________________
r14-dGN
Wygrałeś? Złóż ofertę.(punkt 9.f regulaminu handlu)

24-07-2012 17:28 Negral jest offline Szukaj postów użytkownika: Negral Dodaj Negral do Listy kontaktów
Seba74
Newbie


images/avatars/avatar-10504.jpg

Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 1
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli nadal nie wiadomo kiedy znowu ruszy ?

__________________
WYGRAŁEŚ/AŚ AUKCJĘ SKŁADAJ OFKĘ R4,R14-Mr.AWESOME
24-07-2012 17:33 Seba74 jest offline Szukaj postów użytkownika: Seba74 Dodaj Seba74 do Listy kontaktów
Pawel1982.
Triple Ace


images/avatars/avatar-14550.png

Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 154
Klan: Yin&Yang
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xyre napisał(a)
cytat:
Pawel1982. napisał(a)



z tym się nie zgodzę

REGULAMIN ORAZ WARUNKI GRY

IV. Konta finansowane przez użytkownika. (zwane Premium)

Konto finansowane (Premium) uprawnia użytkownika do gry wolnej od reklam. Jednocześnie administrator zastrzega sobie prawo do udzielania specjalnych udogodnień dla użytkowników kont premium, ich modyfikacji, lub wstrzymania. Użytkownik nie nabywa innych praw niż te wyszczególnione w ROWU. Konto finansowane (Premium) podlega takim samym ograniczeniom jak konto bezpłatne. Użytkownik konta finansowanego (Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz ROWU. Każde naruszenie Zasad Gry, ROWU lub przepisów prawa może skutkować zablokowanie lub usunięciem konta, a użytkownikowi nie przysługuje prawo do żadnych roszczeń ani zwrotu pieniędzy.


czyli proszę administrację policzyć ile BW było nieaktywne i oddać wszystkim graczom te pieniążki...
ciekawe jak to zrobicie? wszyscy mają wysłać Wam numer konta bankowego???

pozdro


Ta, odzyskasz 5 groszy, majątek rotfl przedmówca już napisał, dostaniesz ekwiwalent w postaci premki.




to czy dostanę 5 groszy to mało ważne.... ciekaw jestem co admini zrobią jakby wszyscy napisali reklamacje..... hehe

__________________
NICK MELUZYNA
R4

Yin&Yang


cytat:
Lady Moren napisał(a)
Jakies twurcze +1 poprosze

24-07-2012 17:38 Pawel1982. jest offline Strona domowa Pawel1982. Szukaj postów użytkownika: Pawel1982. Dodaj Pawel1982. do Listy kontaktów AIM Screen Name of Pawel1982.: . YIM Account Name of Pawel1982.: . Zobacz profil MSN Pawel1982.
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja będzie wiadomo to będzie informacja. Ten temat zamykam.

Edit: @up przedłużą premki o 1 dzień takie trudne? Roll Eyes

__________________
Regulamin Handlu


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptyś: 24-07-2012 17:45.

24-07-2012 17:44 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Runejczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy jakikolwiek "władny" ma zamiar cokolwiek napisać, czy po prostu sami są tak zaskoczeni nawaleniem serwerów, że nie wiedzą co się stało??

no i przydałoby się jakakolwiek informacja od nich typu:

- nie wiemy co się stało, próbujemy dojść do tego
- serwer padł, naprawiamy, nie wiemy kiedy ruszy
- zhakowali nas i to koniec bw Wink





btw. zamiast 55gr zwrotu, czy dnia premki gratis (lol) to dostaniesz - bana za żywota, miłość do Ojczyzny i cichy chód po ulicach....

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
24-07-2012 17:44 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R4 padło

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH