Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (44): « pierwszy ... « poprzednie 41 42 [43] 44 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI 121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
LordBereus
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2017
Postów: 9
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest problem z działaniem skryptu w najnowszej wersji Mozilla Firefoks Quantum 57.0 (64bit)
Do chwili aktualizacji unmod działał bez problemu, po aktualizacji został usunięty z przeglądarki a przy próbach zainstalowania sygnalizuje, że został pobrany i zainstalowany ale po kliknięciu Małpki jest informacja

kod:
1:
! No user scripts installed!


Greasemonkey 4.0
16-11-2017 18:08 LordBereus jest offline Szukaj postów użytkownika: LordBereus Dodaj LordBereus do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spróbuj tampermonkey lub violentmonkey.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

16-11-2017 18:09 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
LordBereus
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2017
Postów: 9
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Spróbuj tampermonkey lub violentmonkey.


Bardzo dziękuje za błyskawiczną reakcję.
Zainstalowałem violentmonkey i po instalacji skryptu unmod wrócił i znów działa w nowym Firefox Quantum.
16-11-2017 18:15 LordBereus jest offline Szukaj postów użytkownika: LordBereus Dodaj LordBereus do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Np. Nie wiem jak z aktualizacjami violentmonkey, ale jeśli chodzi o Tampermonkey jest rozwijany obecnie na bieżąco. Działa on też w przeglądarce mobilnej (na pewno Nightly więc i w FF raczej też).
@Edit
Tamper posiada również możliwość prostego przeniesienia ustawień na dysk google i importu tych ustawień na inne przeglądarki z tym rozszerzeniem.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 16-11-2017 18:20.

16-11-2017 18:19 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
LordBereus
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2017
Postów: 9
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TamperMonkey działa lepiej a przynajmniej działają te opcję które działały w Greasemonkey czyli po kliknięciu Pieniędzy w PLN automatycznie skupował złom w violentmonkey tylko podświetla kwotę ale nie skupuję. Czyli działa ale nie wszystko.
16-11-2017 18:42 LordBereus jest offline Szukaj postów użytkownika: LordBereus Dodaj LordBereus do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć! Czy jest przewidziana możliwość maxowania skóry bestii tak samo jak pozostałych arkanów? WZty by dziękowały Wink
Ewentualnie czy można ustawić to jakoś samemu Wink
z góry dzięki za odpowiedź!

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
17-11-2017 16:58 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, jeśli ta propozycja była ... - czytanie 43 stron forum odnośnie rozwoju genialnego skryptu, to trochę za dużo jak dla mnie na dziś ...
A propozycja jest następująca:
w sekscji: "(po kliknięciu CZYŚĆ obok SPRZEDAJ) czyszczenie najniższej półki do (PLN)" bardzo fajną i przydatną opcją byłoby:
(po kliknięciu CZYŚĆ obok SPRZEDAJ) czyszczenie najniższej półki z przedmiotów BEZ PREFIXU i SUFIXU) z podpunktami:
- ignoruj legendarne
- ignoruj Epickie
Nie wiem, oczywiście, czy jest to wykonalne ... Ale dla osób z wyższych leveli byłaby to bardzo przydatna opcja ... zastępująca proponowany przycisk "Sprzedaj ten szajs" ... który raczej nie wejdzie do gry ...
20-11-2017 10:02 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Abaddon20
Member


Data rejestracji: 11-11-2006
Postów: 34
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozna prosic o opcje usuniecia wyszazenia wymaksowanych ewolucji ?

__________________
Bandit 600 N -> CRB 1100 XX -> Hayabusa
20-11-2017 22:53 Abaddon20 jest offline Szukaj postów użytkownika: Abaddon20 Dodaj Abaddon20 do Listy kontaktów
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
Norther napisał(a)
juen proszę popraw szybki wybór talizmanów

już dawno zwiększyli do 20 a tam dalej tylko pierwsze 10 można wybrać


to możesz sam zedytować

linia 934 zamienić 10 na 20
linia 2921 zamienić 10 na 20

p.s. u mnie działa


gdyby ktoś chciał sobie poprawić to teraz linie lekko przeskoczyły:

linia 940 zamienić 10 na 20
linia 2936 zamienić 10 na 20

__________________
Norther

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Norther: 07-12-2017 19:17.

07-12-2017 19:17 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Instaluję na firefoxie i nie chce mi działać, a przez ponad 3 lata nie było problemu co zrobić?
10-12-2017 09:59 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmienić Greasemonkey na np. Tampermonkey

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
10-12-2017 11:07 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki wielkie, faktycznie pomogło Smile
10-12-2017 12:24 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Endrju723 napisał(a)
Instaluję na firefoxie i nie chce mi działać, a przez ponad 3 lata nie było problemu co zrobić?

Wystarczyło przeczytać (przejrzeć chociaż) kilka(naście) poprzednich postów... No ale po co się wysilać - lepiej być kolejnym "pro-graczem", który pyta o to samo...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

10-12-2017 15:58 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Spoon
Full Member


images/avatars/avatar-13143.jpeg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 71
Klan: Assamici
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Innąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W10 - FF - Tampermonkey.

Mam problem z Shoutboxem i panelem od zbrojowni, wyświetla mi się w taki sposób:
http://i68.tinypic.com/ifrghg.png

Przez co shoutbox jest "nieklikalny", nie jest przyciskiem tylko samą ikonką.

__________________
"Skrzydeł naszych noc, nie zniszczy żadna moc,
chcesz tego czy nie i tak dorwiemy Cię"
14-12-2017 21:50 Spoon jest offline Strona domowa Spoon Szukaj postów użytkownika: Spoon Dodaj Spoon do Listy kontaktów
Beek
Triple Ace


images/avatars/avatar-15672.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 158

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakby się wam udało ustawić zmianę umagiczniej jednym kliknięciem (tych bez dodatkowej łaski pana ciemności) to już unmod nie mógłby być lepszy Tongue

__________________
r16 Beek

08-01-2018 02:33 Beek jest offline Szukaj postów użytkownika: Beek Dodaj Beek do Listy kontaktów
bimbher
Triple Ace


images/avatars/avatar-21742.jpg

Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 247
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy ja coś popsułem modyfikując pod siebie skrypt czy samo się popsuło^^
ale nie działa mi zliczanie pozostałych poziomów w ekspedycjach/kw
7
1130 / 2180 (-1130)

prosiłbym o wycinek skryptu za to odpowiedzialny z góry dziękuję Smile
13-01-2018 19:34 bimbher jest offline Szukaj postów użytkownika: bimbher Dodaj bimbher do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up to jest popsute już od jakiegoś czasu

czy da radę jakoś tak ogarnąć, żeby automatycznie uzupełniało treść wiadomości do członków ekspedycji? znaczy pewnie da, więc jak?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-01-2018 22:07 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawdopodobnie przez nową ilość półek popsuł się przycisk "oddaj zk". umie ktoś naprawić?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
17-01-2018 14:03 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

linia 1009 zmień wartość invertSelect(box[10]) na invertSelect(box[20])
17-01-2018 14:40 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie (być może przez jakieś wcześniejsze zmiany) jest to linia 982 lub 988. na chybił-trafił zmieniłem w 982 i działa, piękne dzięki

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
17-01-2018 14:45 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a faktycznie, ja sobie coś podoklejałem stąd różnice, następnym razem wkleje cały blok żeby łatwiej dało się wyszukać Wink
17-01-2018 14:47 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(nie wiem może gdzieś to już było)


Jest błąd w wyświetlaniu ceny 1 szt złomu



Jak widać w niezalicytowanych jest ok
Ale w zalicytowanych już nie

W zakończonych w ogóle to nie działa, a też by się przydało Smile

__________________
Norther

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Norther: 18-01-2018 23:24.

18-01-2018 23:23 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Norther napisał(a)
cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
Norther napisał(a)
juen proszę popraw szybki wybór talizmanów

już dawno zwiększyli do 20 a tam dalej tylko pierwsze 10 można wybrać


to możesz sam zedytować

linia 934 zamienić 10 na 20
linia 2921 zamienić 10 na 20

p.s. u mnie działa


gdyby ktoś chciał sobie poprawić to teraz linie lekko przeskoczyły:

linia 940 zamienić 10 na 20
linia 2936 zamienić 10 na 20



linia 944 zamienić 10 na 20
linia 2959 zamienić 10 na 20

__________________
Norther
15-02-2018 14:24 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Conradx napisał(a)
cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
Conradx napisał(a)
cytat:
Conradx napisał(a)
Da radę coś zrobić z tymi znikającymi linkami? Strasznie to irytujące.

Zakomentujcie linijki:
2868
2870
2871
2909
2911
2912

zakomentować znaczy edytować skrypt i w danych linijkach przed tekstem wstawiamy dwa znaki
cytat:
//

To oczywiście znika po każdym update unmoda.


@edit
Wystarczy zakomentować:
2870
2872
i
2911
2913

Wtedy nie będzie też takiej dziwnej przerwy po linku.



Zgadza sie, działa. Dzięki!


u mnie nie działa...
może ktoś wkleić kawałek kodu który za to odpowiada?
wstawiam kod od 2870 do 2913:

kod:
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
9:
10:
11:
12:
13:
14:
15:
16:
17:
18:
19:
20:
21:
22:
23:
24:
25:
26:
27:
28:
29:
30:
31:
32:
33:
34:
35:
36:
37:
38:
39:
40:
41:
42:
43:
44:
45:
46:
 a[i].appendChild(iframe);
 unsafeWindow.scrollSbox('global');
 }
 if (a[i].href.substring(0, 23) == 'https://www.youtube.com' && a[i].id != 'done' && GM_getValue(id + 'UM_OP_youtube', true)) {
 a[i].id = 'done';
 iframe = document.createElement('IFRAME');
 iframe.width = '265';
 iframe.height = '199';
 iframe.frameBorder = '0';
 iframe.allowfullscreen = true;
 iframe.src = 'http://www.youtube.com/embed/' + a[i].href.substring(a[i].href.search('v=') + 2, a[i].href.search('v=') + 2 + 11);
 a[i].appendChild(iframe);
 unsafeWindow.scrollSbox('global');
 }
 if (a[i].href.search('bloodwars.interia.pl/showmsg') != -1 && a[i].href.search('mid=') != -1 && a[i].href.search('key=') != -1 && a[i].id != 'done') {
 a[i].id = 'done';
 iframe = document.createElement('IFRAME');
 iframe.width = '100%';
 iframe.height = '14';
 iframe.frameBorder = '0';
 iframe.allowfullscreen = true;
 iframe.scrolling = 'no';

 rid = a[i].href.substring(7,a[i].href.search('.bloodwars'));
 key = a[i].href.substring(a[i].href.search('key=')+4,a[i].href.search('key=')+20);
 mid = a[i].href.substring(a[i].href.search('mid=')+4,a[i].href.search('mid=')+20);
 mid = mid.substring(0,mid.search("&"));
 a[i].innerHTML='';
 iframe.src = "https://zk.nakoz.org/unmod/reader.php?id="+rid+"&key="+key+"&mid="+mid;
 a[i].appendChild(iframe);
 unsafeWindow.scrollSbox('global');
 }
 }
 sb = document.getElementById('sbox_clan_container');
 a = sb.getElementsByTagName('a');
 for (i = 0; i < a.length; i++) {
 if ((a[i].href.substring(a[i].href.length - 4, a[i].href.length) == '.jpg' || a[i].href.substring(a[i].href.length - 4, a[i].href.length) == '.png' || a[i].href.substring(a[i].href.length - 4, a[i].href.length) == '.gif') && a[i].id != 'done') {
 a[i].id = 'done';
 iframe = document.createElement('IMG');
 iframe.width = '265';
 iframe.src = a[i].href;
 a[i].appendChild(iframe);
 unsafeWindow.scrollSbox('clan');
 }



@Pożeracz Dusz dzięki, w końcu jest OK Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez alter-ego: 05-04-2018 14:25.

05-04-2018 10:39 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo po aktualizacji przesunął się kod, teraz trzeba zakomentować:
2897
2898
2899
oraz
2938
2939
2940

Na przyszłość trzeba znaleźć te wpisy w skrypcie i je zakomentować:
cytat:
a[i].innerHTML='';
iframe.src = "https://zk.nakoz.org/unmod/reader.php?id="+rid+"&key="+key+"&mid="+mid; a[i].appendChild(iframe);


__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

05-04-2018 11:44 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wywaliło unmoda na firefoxie, w dodatku nie można zainstalować, bo jak klikam instalacje pokazuje stronę z kodem unmoda... Ktoś, coś pomysł?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
10-04-2018 18:31 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tzn jak wywaliło? Coś robiłeś? Tampermonkey?
Mało wiedzy, dużo pytań Big Grin
Spróbuj jednak skopiować cały kod źródłowy skryptu, wybierz dodaj nowy skrypt w dodatku i wklej kod. Więcej nie trzeba, będzie się aktualizował sam w razie czego.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

10-04-2018 21:09 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz przy klikaniu instalacji była opcja "Ponowna instalacja wersji 201802100?" i poszło, także nie wiem, co mogło się stać, niczym się nie bawiłem.

PS. to nie był tylko mój problem, najpierw spytałem w klanie czy na FF komuś wywaliło, jedna osoba ma/miała to samo

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 10-04-2018 22:04.

10-04-2018 21:28 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też macie w unmodzie coś takiego, że jak klikacie przedmiot to jego grafika wyświetla się w prawym górnym rogu? Strasznie irytujące
06-01-2019 13:10 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dynia napisał(a)
Też macie w unmodzie coś takiego, że jak klikacie przedmiot to jego grafika wyświetla się w prawym górnym rogu? Strasznie irytujące

Unmod wpływa na wygląd niektórych elementów strony. W związku z tym, że nie został uaktualniony kod do zmian po nowych patch'ach może pojawiać się sporo bugów. Do czasu (jeśli w ogóle), aż autor go zaktualizuje musicie się z nimi pogodzić.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

06-01-2019 14:33 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Strony (44): « pierwszy ... « poprzednie 41 42 [43] 44 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH