Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (44): « pierwszy ... « poprzednie 40 41 [42] 43 44 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI 121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56121 Ankieta - średnia ocena: 9,56
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na kw po wbiciu w wiele na raz też znika unmod (nie można szybkim wybieraniem zmienić zestawu, znika przy chacie odnośnik do zestawów i reszta)

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
10-08-2017 10:35 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Abaddon20
Member


Data rejestracji: 11-11-2006
Postów: 34
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozna prosic o opcje usuniecia wyszazenia wymaksowanych ewolucji ?

__________________
Bandit 600 N -> CRB 1100 XX -> Hayabusa
10-08-2017 20:04 Abaddon20 jest offline Szukaj postów użytkownika: Abaddon20 Dodaj Abaddon20 do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Da radę coś zrobić z tymi znikającymi linkami? Strasznie to irytujące.
13-08-2017 22:51 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juen, po tej aktualizacji w ogóle nie widzę linków XD ciągle mam po prostu puste pole i muszę szukać jakiegoś piksela, żeby zobaczyć link

od momentu wejścia aktualizacji się to dzieje, kiedyś widywałem niektóre linki, a czasami nie chciały się załadować, teraz żaden się nie chce załadować

Dasz możliwość wyłączenia tej opcji?

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
13-08-2017 23:10 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przyda sie mozliwosc wylaczenia jej chocby ze wzgledu na to, ze czesto sie buguje. u mnie obecnie link jest czarny, ale rozmiar "click here" jest normalny, nie zaden pixel

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-08-2017 23:15 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Po wielu próbach znów udało mi się odpalić Unmoda na ANDROIDZIE!
Ponieważ dodatek USI lub sam Firefox w nowej wersji, nie zapamiętywał skryptów lub ich nie odpalał, szukałem rozwiązania i wróciłem do wcześniejszej przeglądarki jaką jest DOLPHIN!
Aby uruchomić Unmoda w przeglądarce instalujemy:
1.https://play.google.com/store/apps/detai...ek.TunnyBrowser
2.https://play.google.com/store/apps/detai....browser.engine
3.https://play.google.com/store/apps/detai...y.dolphin&hl=pl
4.https://greasyfork.org/pl/scripts/2307-u....user.js&#8203;

I na koniec cieszymy się dodatkiem na smartphonach. Dolphin ma jeszcze jedną zaletę jeżeli ktoś ma telefon z serii Samsung Galaxy Note to przeglądarka uruchamia się w funkcji wielu okien.


Da radę tylko na dolphinie czy można odpalić na chrome android ?

__________________
R3 = Patolog

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Patolog1908: 17-08-2017 16:45.

17-08-2017 16:45 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Patolog1908 napisał(a)
cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Po wielu próbach znów udało mi się odpalić Unmoda na ANDROIDZIE!
Ponieważ dodatek USI lub sam Firefox w nowej wersji, nie zapamiętywał skryptów lub ich nie odpalał, szukałem rozwiązania i wróciłem do wcześniejszej przeglądarki jaką jest DOLPHIN!
Aby uruchomić Unmoda w przeglądarce instalujemy:
1.https://play.google.com/store/apps/detai...ek.TunnyBrowser
2.https://play.google.com/store/apps/detai....browser.engine
3.https://play.google.com/store/apps/detai...y.dolphin&hl=pl
4.https://greasyfork.org/pl/scripts/2307-u....user.js&#8203;

I na koniec cieszymy się dodatkiem na smartphonach. Dolphin ma jeszcze jedną zaletę jeżeli ktoś ma telefon z serii Samsung Galaxy Note to przeglądarka uruchamia się w funkcji wielu okien.


Da radę tylko na dolphinie czy można odpalić na chrome android ?

Chrome dla androida nie łączy się bezpośrednio z aplikacją tampermonkey tzn. nie używa go jako rozszerzenia. To sama aplikacja otwiera jedno okno (jedna zakładka), w którym uruchamiane są zainstalowane skrypty więc gra wg mnie to katorga. Obecnie nie sprawdzałem które aplikacje mają wdrożoną obsługę rozszerzeń, ale tak z głowy sprawdź sobie które działają i będą Ci odpowiadać:
CM Browser
UC Browser
Firefox/Nightly (tampermonkey, greasymonkey lub usi script)
Yandex browser
Maxthon
Opera w wersji bodajże legacy dostępna gdzieś w czeluściach internetu.
A tu link do oficjalnej strony tamper'a gdzie podane są przeglądarki desktopowe wspierane przez autora.
https://tampermonkey.net/

Co do dolphina, używam go ze względu na możliwość obsługi wielu okien, jeżeli sprawdzisz i znajdziesz coś innego daj znać.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

17-08-2017 21:53 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Maxthon

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/bardzo-sie-zdziwie-jesli-to-wyjdzie-na
-jaw-czyli-wyrzuccie-maxthona/


__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 18-08-2017 00:11.

18-08-2017 00:10 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coś musieli zmienić w zadaniu ze szpiegiem. po pierwsze, szansa powodzenia widoczna jest w raporcie, po drugie, wynosi ona 30% (miałem 401 wpływów, ale nie mogę sprawdzić, czy to od nich zależne, bo weszło od razu)

https://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=c2594dce74

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
18-08-2017 15:02 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Conradx napisał(a)
Da radę coś zrobić z tymi znikającymi linkami? Strasznie to irytujące.
19-08-2017 16:09 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Conradx napisał(a)
cytat:
Conradx napisał(a)
Da radę coś zrobić z tymi znikającymi linkami? Strasznie to irytujące.

Zakomentujcie linijki:
2868
2870
2871
2909
2911
2912

zakomentować znaczy edytować skrypt i w danych linijkach przed tekstem wstawiamy dwa znaki
cytat:
//

To oczywiście znika po każdym update unmoda.


@edit
Wystarczy zakomentować:
2870
2872
i
2911
2913

Wtedy nie będzie też takiej dziwnej przerwy po linku.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 20-08-2017 22:55.

20-08-2017 22:02 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
Conradx napisał(a)
cytat:
Conradx napisał(a)
Da radę coś zrobić z tymi znikającymi linkami? Strasznie to irytujące.

Zakomentujcie linijki:
2868
2870
2871
2909
2911
2912

zakomentować znaczy edytować skrypt i w danych linijkach przed tekstem wstawiamy dwa znaki
cytat:
//

To oczywiście znika po każdym update unmoda.


@edit
Wystarczy zakomentować:
2870
2872
i
2911
2913

Wtedy nie będzie też takiej dziwnej przerwy po linku.



Zgadza sie, działa. Dzięki!
21-08-2017 13:20 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ustawiłem sobie Nightly (taki FF) jako domyślną przeglądarkę i nie wspiera ona starych wersji Greasemonkey przez co nie mogę mieć skryptu UnModa. Da się jakoś to ominąć?
edit: Ściągnąłem violentmonkey i nie chce mi zadziałać strona z pobraniem pluginu :/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dynia: 23-08-2017 12:21.

23-08-2017 12:15 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dynia napisał(a)
Ustawiłem sobie Nightly (taki FF) jako domyślną przeglądarkę i nie wspiera ona starych wersji Greasemonkey przez co nie mogę mieć skryptu UnModa. Da się jakoś to ominąć?
edit: Ściągnąłem violentmonkey i nie chce mi zadziałać strona z pobraniem pluginu :/

Ani FF ani Nightly nie uruchamiają bądź nie współpracują z rozszerzeniami Tampermonkey/Greasymonkey/USI script/Violentmonkey.
Pozostaje Ci sprawdzić ww przeglądarki.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

23-08-2017 13:34 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Działa mi na Nightly UnMod - nie chciała wejść strona greaseforka. Dzięki i sorry za spam.
23-08-2017 16:24 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dynia napisał(a)
Działa mi na Nightly UnMod - nie chciała wejść strona greaseforka. Dzięki i sorry za spam.

Żyłem w przekonaniu, że violentmonkey jest tylko dla Opery. Okazuje się, że jest w rozszerzeniach mozilli i faktycznie unmod działa! Niestety nie mogę przenieść ustawień z tamper do violent.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

23-08-2017 17:37 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
KEMPUS
Member


images/avatars/avatar-21483.gif

Data rejestracji: 05-08-2010
Postów: 29
Klan: Hunter of souls
Kraina: Moria IV
Skąd: Inąd?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czy ktoś ma podobny problem do mojego, ale u mnie przestało odgrywać dźwięki po zakończeniu ataku/wyprawy

dziwna sprawa ponieważ do tej pory działało a w ustawieniach mam zaznaczoną tą opcje

dodam tylko że pomogłem sobie z linkami w SB


cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
Conradx napisał(a)
cytat:
Conradx napisał(a)
Da radę coś zrobić z tymi znikającymi linkami? Strasznie to irytujące.

Zakomentujcie linijki:
2868
2870
2871
2909
2911
2912

zakomentować znaczy edytować skrypt i w danych linijkach przed tekstem wstawiamy dwa znaki
cytat:
//

To oczywiście znika po każdym update unmoda.


@edit
Wystarczy zakomentować:
2870
2872
i
2911
2913

Wtedy nie będzie też takiej dziwnej przerwy po linku.


__________________
cytat:
adagio napisał(a)

On sam mógłby wyskakiwać z okna codziennie, jeśli miałby na to ochotę.
Jednak pisanie do kogoś "a ja z chęcią Cie wyrzuce przez okno" jest groźbą.

30-08-2017 22:20 KEMPUS jest offline Szukaj postów użytkownika: KEMPUS Dodaj KEMPUS do Listy kontaktów
Samedi
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2008
Postów: 5
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapoda ktoś aktualne linki na windowsa Firefox lub chrome
30-08-2017 22:40 Samedi jest offline Strona domowa Samedi Szukaj postów użytkownika: Samedi Dodaj Samedi do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Samedi napisał(a)
zapoda ktoś aktualne linki na windowsa Firefox lub chrome


Linki są aktualne.

Ma ktoś problem z shoutboxem? Nie zawija mi tekstu i część wypowiedzi ucieka w taki sposób, że nie da sie zobaczyć co jest napisane.
05-09-2017 22:55 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Abaddon20
Member


Data rejestracji: 11-11-2006
Postów: 34
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heya

jak mozna zlikwidowac wyszazenie zakonczonych ewolucji ? bo doprowadza mnie to do szalu Smile

__________________
Bandit 600 N -> CRB 1100 XX -> Hayabusa
15-09-2017 21:24 Abaddon20 jest offline Szukaj postów użytkownika: Abaddon20 Dodaj Abaddon20 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Conradx napisał(a)
cytat:
Samedi napisał(a)
zapoda ktoś aktualne linki na windowsa Firefox lub chrome


Linki są aktualne.

Ma ktoś problem z shoutboxem? Nie zawija mi tekstu i część wypowiedzi ucieka w taki sposób, że nie da sie zobaczyć co jest napisane.

Nie, co najwyżej ucina pixelę lub dwie przy ostatniej literce.

cytat:
Abaddon20 napisał(a)
heya

jak mozna zlikwidowac wyszazenie zakonczonych ewolucji ? bo doprowadza mnie to do szalu Smile

Przypomnij mi się po jutrze na pw to sprawdzę co trzeba usunąć.

@edit
zakomentuj linie 1843

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 23-09-2017 17:52.

20-09-2017 18:39 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
Zepsuło się pokazywanie ile lvl jeszcze się zmieści na ekspy/kw, pokazuje na minusie i liczbę lvli, które są na ekspie.


można samemu fixnąć

Linia 1253 -20 na -30
Linia 1530 -20 na -30


edit
chociaż nie do końca, nie wszystkie eskpy/kw podlicza

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 28-09-2017 16:29.

28-09-2017 16:27 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wchodząc w zakładkę "Aukcja" zaczyna lagować bw, zacinać, strasznie długo przeładowywać, czasem przycina całą przeglądarkę. Dzieje się tak od dzisiaj, wcześniej problemu nie było (ponoć była jakaś aktualizacja firefoxa..). Przy podbijaniu aukcji oraz usuwaniu z obserwowanych to samo.

Myślałem, że to z winy bw, więcej do poczytania: Problem z płynną grą w zakładce "Aukcja"

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
30-09-2017 20:03 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem co jest grane ale od poniedzialku nie idzie grac na unmodzie tak spowalnia mi gre.
Dodam tylko ,że łącze 50 Mb a komp Alien r2 wiec co jest grane ?
Wyłaczylem Unmoda i lata ......

Tylko ja tak mam ?
06-10-2017 11:15 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamiast instalować unmoda na Greasemonkey (winowajca), zainstaluj np. na Tampermonkey... Przynajmniej mnie pomogło.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
06-10-2017 11:42 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie po Fuzji, same zmieniaja sie ustawienia co chwile w unmodzie
07-10-2017 14:12 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz więcej niż jedno konto na serwerze fuzyjnym?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
07-10-2017 14:16 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można wprowadzić możliwość odznaczenia tych szybkich klanówek w ustawieniach, by nie pokazywało się? Smile

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
12-10-2017 14:47 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
moris
Member


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 44
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Można wprowadzić możliwość odznaczenia tych szybkich klanówek w ustawieniach, by nie pokazywało się? Smile


Dokładnie to samo chciałem napisać...
Można o taka opcje prosic ?

__________________
Mój nick : Cilivio

<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
13-10-2017 15:34 moris jest offline Szukaj postów użytkownika: moris Dodaj moris do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zakomentuj linię 3428.

a gdyby kogoś tak jak mnie gryzło w oczy "quick message sended via unmod" to też w tej linii trzeba zmienić

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-10-2017 21:09 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Strony (44): « pierwszy ... « poprzednie 40 41 [42] 43 44 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » UnMod (pack) OPIS ROZSZERZEN I PROSTEJ INSTALACJI

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH