Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE zasiadanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zasiadanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DanseMacabre
Junior Member


images/avatars/avatar-22337.jpg

Data rejestracji: 07-05-2011
Postów: 10

zasiadanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam! Nie mogłem znaleźć tego nigdzie na forum dokładnie wyjaśnionego. Chodzi o ten wpis: "Zasiadanie - używanie jednego konta przez kilka osób." i tutaj moje pytanie chodzi o osobe, które mają własne konta na BW czy nie, a jeżeli nie to czy np gre w domu i pracy trzeba zgłaszać jako iż loguje się do gry z dwóch różnych ip i czy wgl tak można Wink

__________________
DanseMacabre r14
Vojo r3
06-08-2012 22:06 DanseMacabre jest offline Szukaj postów użytkownika: DanseMacabre Dodaj DanseMacabre do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

możesz grać z różnych ip, w domu, pracy, z telefonu i skąd jeszcze chcesz, zasiadanie to co innego Wink
06-08-2012 22:13
DanseMacabre
Junior Member


images/avatars/avatar-22337.jpg

Data rejestracji: 07-05-2011
Postów: 10

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DanseMacabre
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli tak jak pisałem, że chodzi o osoby, które mają już swoje konta i logują na inne?

__________________
DanseMacabre r14
Vojo r3
06-08-2012 22:15 DanseMacabre jest offline Szukaj postów użytkownika: DanseMacabre Dodaj DanseMacabre do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi o 2+ osoby posiadające swoje konta, ale logowania są z IP twojego i kolegi na oba konta.

A jeżeli chodzi o granie w kilka osób to możesz grać nawet w 10 osób na 1 koncie, póki macie 1 konto, bo jak niby wykryją że to gra 10 osób a nie 1 Wink

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
06-08-2012 22:23 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
DanseMacabre
Junior Member


images/avatars/avatar-22337.jpg

Data rejestracji: 07-05-2011
Postów: 10

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DanseMacabre
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i tyle w temacie czyli to co zakładałem jako pierwsze Smile Można zamknąć.

__________________
DanseMacabre r14
Vojo r3
06-08-2012 22:33 DanseMacabre jest offline Szukaj postów użytkownika: DanseMacabre Dodaj DanseMacabre do Listy kontaktów
methor
Triple Ace


images/avatars/avatar-21857.gif

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 244
Klan: CD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaria napisał(a)
chodzi o 2+ osoby posiadające swoje konta, ale logowania są z IP twojego i kolegi na oba konta.

A jeżeli chodzi o granie w kilka osób to możesz grać nawet w 10 osób na 1 koncie, póki macie 1 konto, bo jak niby wykryją że to gra 10 osób a nie 1 Wink



A właśnie że wykryją np. przez to że w kilku miejscach naraz np. jedna osoba z warszawy, druga z krakowa w tym czasie będzie próbowała skorzystać z konta a takie coś nie jest realnie możliwe

__________________
Coś kupiłem, sprzedałem, wylicytowałem pisz w grze
cytat:
C47 napisał(a)
a pushing robiły krasnoludki...

06-08-2012 22:50 methor jest offline Szukaj postów użytkownika: methor Dodaj methor do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
methor napisał(a)
cytat:
Alvaria napisał(a)
chodzi o 2+ osoby posiadające swoje konta, ale logowania są z IP twojego i kolegi na oba konta.

A jeżeli chodzi o granie w kilka osób to możesz grać nawet w 10 osób na 1 koncie, póki macie 1 konto, bo jak niby wykryją że to gra 10 osób a nie 1 Wink



A właśnie że wykryją np. przez to że w kilku miejscach naraz np. jedna osoba z warszawy, druga z krakowa w tym czasie będzie próbowała skorzystać z konta a takie coś nie jest realnie możliwe


chodzi mi bardziej o granie w 10 osób z jednego komputera, np w domu Smile

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
06-08-2012 23:03 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
ratman
Double Ace


Data rejestracji: 13-07-2009
Postów: 143
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli 10 osob bedzie logowalo sie z jednego kompa na jedno konto, przejdzie prawdopodobnie...ale jesli jedna z tych osob zalozy konto, to wtedy przelogowania beda z jednego kompa na dwa konta...ban, pewnie za pol roku bo troche cie pocyckaja Tongue
06-08-2012 23:19 ratman jest offline Szukaj postów użytkownika: ratman Dodaj ratman do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE zasiadanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH