Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Ekspy dla pielgrzymów !!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ekspy dla pielgrzymów !!!! 8 Ankieta - średnia ocena: 3,258 Ankieta - średnia ocena: 3,258 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Ekspy dla pielgrzymów !!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie przyszedł mi do głowy pomysł, żeby pielgrzymi też mogli zacząć chodzić na ekspy ^^ Jak każdy wie pielgrzymi nie ekspią bo nie chcą wbijać pustych pkt.
I tu moje pytanie do adminów: czy jest możliwość wprowadzenia nowej opcji w ekspedycjach? a mianowicie zrzeknięcie się ekspa za zabicie moba. Tu widzę 2 opcje do negocjacji:
1. Pr który byśmy dostali dzieli się na resztę uczestników, a my dostajemy 0
2. Pr przepadają i nikt ich nie dostaje Tongue
Sprawa jest prosta ( nie wiem jak wygląda to od strony technicznej )

mam nadzieję, że sprawa zostanie poddana dyskusji Smile

__________________

11-08-2012 20:52 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
Jachu777
Newbie


images/avatars/avatar-23922.jpg

Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 5
Klan: AK Klan Cienia
Kraina: Necropolia III
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo zeby zamiast doswiadczenia dostawali 1 losowy przedmiot, niewazne od tego czy zakladaliby expedycje czy nie

__________________
R3,R4 - Shrek

<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jachu777: 11-08-2012 20:56.

11-08-2012 20:55 Jachu777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jachu777 Dodaj Jachu777 do Listy kontaktów
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lady Moren
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raczej taka opcja zaraz zostanie zbojkotowana, nie chodzi mi o to żeby dostać jakieś bajery za brak ekspa ^^ chce mieć możliwość pomagania innym kolegom z klanu na ekspach, a obecnie jest to niemożliwe Frown ponieważ pr z eksp zniszczyłyby tren o który dbam od bardzo dawna Tongue

__________________

11-08-2012 20:59 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam miałem podobną koncepcje ale by same pr dostać a bez doświadczenia

__________________

11-08-2012 21:08 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No chyba smieszni jestescie... Pielgrzymi to wypaczenie gry i ja postulowalbym raczej wprowadzenie czegos odwrotnego, czyli dropa za walki (odpowiednie moby juz sa gotowe, moznaby zrobic wyprawe typu idziesz gdzies, spotykasz Piekielnego Ogara ktory pilnuje skarbu i zabierasz mu go)

Wybraliscie taka droge to siedzcie i klikajcie pielgrzymki. Expy wiaza sie z przyrostem doswiadczenia. Kazda jedna gra rpg polega na przyroscie doswiadczenia ktory chcecie zatrzymac na swoich postaciach. Cos za cos. A same pr-y za expe bez doswiadczenia.. Chyba sie komus poprzewracalo.

PS. Ta gra ma podtytul Wojny Krwi a nie Klikanie Wypraw.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
11-08-2012 21:23 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie będzie. Sam mam pielgrzyma i dla przedmiotu na białego mozna chodzić.

__________________
Regulamin Handlu


11-08-2012 21:32 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Ekspy dla pielgrzymów !!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH