Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO Problem z hasłem i mailem... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Problem z hasłem i mailem...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jaroufo
Forum Ace


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 94
Skąd: prusy wschodnie

Problem z hasłem i mailem... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id lub nick w grze: TyfuS-R5

Wymieniłem się na to konto za 2 x R8...
2 x R8 za R10, R12 bądź R14
Nie zmieniłem maila, ponieważ nie zdążyłem załadować odpowiedniej ilości premki, a hasło miałem zapamiętane w systemie...
Żona robiła czystki na kompie i usunęła hasła...
I znam tylko login, hasła niestety nie znam...
Piszę do starego właściciela konta, ale bez odzewu...
Twierdzi, że maila nie pamięta...
Proszę o pomoc...

Wcześniej pisałem o tym tutaj:
Problem z hasłem i mailem...

Potem z 5 dni z Ce na PW...

I dalej jestem bez konta itp...

Ciężko zmienić i podać mi hasło ??

__________________
r1/r3/r4/r6/r7 - jaroufo
r11 - seximen
r14 - Lost
15-08-2012 18:41 jaroufo jest offline Szukaj postów użytkownika: jaroufo Dodaj jaroufo do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mail ktory mialem nie dziala nie wiem czy zmieniles czy ktos ci zmienil ja mialem mail: assassinR5@wp.pl i dzialalo caly czas a teraz nie;/

__________________

16-08-2012 20:48 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
jaroufo
Forum Ace


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 94
Skąd: prusy wschodnie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jaroufo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

halo, czy jest tam ktoś, kto pomoże ???

__________________
r1/r3/r4/r6/r7 - jaroufo
r11 - seximen
r14 - Lost
17-08-2012 05:06 jaroufo jest offline Szukaj postów użytkownika: jaroufo Dodaj jaroufo do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak napisałem Ci wcześniej, jedyną osobą która może Ci w tej sytuacji jest C47 i do niego musisz pisać. Link do posta TyfuS_R8 może zapewne pomóc przyspieszyć sprawę.

Natomiast na pytanie:
cytat:
Ciężko zmienić i podać mi hasło ??

Muszę niestety odpowiedzieć - za znajomość hasła odpowiada właściciel konta. Jeśli:
a) Wybrałeś hasło, którego nie pamiętasz
b) Żona Ci robi czystki w kompie
c) Przez 3 tygodnie "nie zdążyłeś" zmienić maila

to przykro mi, ale pretensje o zaitniałą sytuację możesz mieć tylko do siebie.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

17-08-2012 05:16 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
jaroufo
Forum Ace


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 94
Skąd: prusy wschodnie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jaroufo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proszę zamknąć...
sam sobie poradziłem...

__________________
r1/r3/r4/r6/r7 - jaroufo
r11 - seximen
r14 - Lost
17-08-2012 09:54 jaroufo jest offline Szukaj postów użytkownika: jaroufo Dodaj jaroufo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO Problem z hasłem i mailem...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH