Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 Nie mozna sie zalogowac na serwer » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie mozna sie zalogowac na serwer 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
panie boczku
Newbie


Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 3
Kraina: Necropolia VI

Nie mozna sie zalogowac na serwer Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemuRed Face d 21:45 nie moge sie zalogowac na serwer..Tylko ja tak mam czy cos padlo?
16-08-2012 21:55 panie boczku jest offline Szukaj postów użytkownika: panie boczku Dodaj panie boczku do Listy kontaktów
kokomiki
Full Member


Data rejestracji: 12-10-2009
Postów: 57
Klan: ODRODZENI
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

padło bo u mnie to samo, kręci , kreci i pokazuje że nie można połączyć się z siecią (Połączenie zostało zresetowane) chociaż inne serwy chodzą

__________________
Nick R10 - kokomiki
R14-hiro
( z pozdrowieniami dla belli Wink )
16-08-2012 21:57 kokomiki jest offline Szukaj postów użytkownika: kokomiki Dodaj kokomiki do Listy kontaktów
Wybraniec_Nocy
Junior Member


Data rejestracji: 13-09-2011
Postów: 23
Skąd: Lauenburg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przyłączam się do tematu, u mnie i połowy klanu tak samo Frown

__________________
r14: Spinacz
r10: Ventrue
16-08-2012 22:01 Wybraniec_Nocy jest offline Szukaj postów użytkownika: Wybraniec_Nocy Dodaj Wybraniec_Nocy do Listy kontaktów
Marqsblood
Member


Data rejestracji: 08-07-2007
Postów: 41
Klan: Bikiniarze
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ekspa mi sie walic pojdzie ;p

__________________
R10 ID 3932


R4 ID 1103
16-08-2012 22:04 Marqsblood jest offline Szukaj postów użytkownika: Marqsblood Dodaj Marqsblood do Listy kontaktów
panie boczku
Newbie


Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 3
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez panie boczku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OK - smiga Smile wbijac panowieSmile
Thx Smile
16-08-2012 22:08 panie boczku jest offline Szukaj postów użytkownika: panie boczku Dodaj panie boczku do Listy kontaktów
Cavalq
Lord


images/avatars/avatar-765.jpeg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 304
Klan: Ad Patres
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I niestety expa w plecy, bo ekipa nie mogła się przebrać, mam nadzieję że nastąpi rekompensata Smile

__________________
ANCIENT'S DIVISION Pleased
16-08-2012 22:35 Cavalq jest offline Szukaj postów użytkownika: Cavalq Dodaj Cavalq do Listy kontaktów
Kejt
Full Member


Data rejestracji: 02-07-2010
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cavalq napisał(a)
I niestety expa w plecy, bo ekipa nie mogła się przebrać, mam nadzieję że nastąpi rekompensata Smile


dokładnie jak kolega napisał wystąpiłam dzięki temu w "super" eq było by miło gdyby bw team postarał się nie robić takiich psikusów.....

__________________
r1 - Kejt


Nie Jestem Idealna Ale Idealnie Sobie z Tym Radzę
16-08-2012 22:39 Kejt jest offline Szukaj postów użytkownika: Kejt Dodaj Kejt do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10 minutowa zwiecha i rekompensata? Roll Eyes
nie przesadzacie trochę?

działa więc zamykam.

__________________
Regulamin Handlu


16-08-2012 22:42 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 Nie mozna sie zalogowac na serwer

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH