Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Obrona przed większym graczem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Obrona przed większym graczem 9 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Obrona przed większym graczem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć, jako że siedzę na słabo rozbudowanym kwadracie w II strefie, co 30 minut jestem atakowany, bez krwi i szans na wygraną. Najczęściej nie czytam nawet raportów, gdyż 90% walk nie udaje się obronić. Lecz zaciekawiła mnie nazwa tego gracza, gdyż chyba zaatakował mnie po raz pierwszy. Rozbroiła mnie pierwsza runda i myślałem, że już pozamiatane. Jednakże, miło się zdziwiłem. Oto link:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b66746d73d

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

20-08-2012 13:45 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejna obrona:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=573a2c8d63

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-09-2012 18:39 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Bugas
Junior Member


images/avatars/avatar-24195.jpg

Data rejestracji: 05-10-2012
Postów: 11
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Biała górą rotfl Masakryczny ten korbacz 9/10

__________________

06-10-2012 15:11 Bugas jest offline Szukaj postów użytkownika: Bugas Dodaj Bugas do Listy kontaktów
Wieczny Lowca
Forum Ace


images/avatars/avatar-23894.gif

Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 75
Klan: CATS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraków

RE: Obrona przed większym graczem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsza obrona mnie zaciekawiła 3/3 nietrafione ataki z korbacza, więc myślałem, że przegrasz, biorąc pod uwagę dmg z akacza przeciwnika, i jego krytyki .

Myślę, że najbardziej uratowały Cię w 3 rundzie te 3/3 krytyki ...

Pozazdrościć białej . 9/10

__________________
r7: ID: 31325

r11-Pierwszy serwer na którym grałem, nick Saturn

r14-anek23 (dawniej)
06-10-2012 18:47 Wieczny Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Wieczny Lowca Dodaj Wieczny Lowca do Listy kontaktów
Diakon
Double Ace


images/avatars/avatar-23665.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 138
Klan: nPk-nec
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gwiezdne Królestwo Manticore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc, wymiatasz tą korbą Big Grin gratki pięknych krytyków 9/10

__________________


07-10-2012 15:25 Diakon jest offline Szukaj postów użytkownika: Diakon Dodaj Diakon do Listy kontaktów
berbelucha1
Member


Data rejestracji: 06-02-2013
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak tak kozak jest Big Grin z tą korbą
24-02-2013 08:38 berbelucha1 jest offline Szukaj postów użytkownika: berbelucha1 Dodaj berbelucha1 do Listy kontaktów
Nanu-TaL
Full Member


images/avatars/avatar-24254.jpg

Data rejestracji: 12-12-2012
Postów: 53
Klan: N_A_N_O_T_E_C_H
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ładnie fajne obronki Smile a masz może coś jak bronisz się przed dystansem ??? Smile

__________________
WOW !!! KOLEJNY MEGAŚNY DROP NA R2 [PAŁKA +2] Hmm 300 PAŁEK UZBIERAŁEM CHYBA WYBUDUJE SZAŁAS XD
13-05-2013 11:56 Nanu-TaL jest offline Szukaj postów użytkownika: Nanu-TaL Dodaj Nanu-TaL do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Obrona przed większym graczem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH