Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Muza mojego zespołu - komentować, oceniać itd. itp.. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Muza mojego zespołu - komentować, oceniać itd. itp..
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
meralen
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 379
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Gwiezdna Horda

Muza mojego zespołu - komentować, oceniać itd. itp.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od jakiegoś czasu gram w takim sobie początkującym zespole. Nagrania są zrobione przez nas samych. Na razie dwie piosenki są w stanie roboczym (nie miksowane, nie masterowane - zwyczajne nagranie próby), dwie są przez nas miksowane. Oczywiście nie należy spodziewać się jakości studyjnej, ale da się słuchać Smile

Ciekawy jestem co sądzicie o naszej muzyce. Wszelkie komentarze, mile widziane. A może ktoś dysponuje mocnym wokalem i chciałby do nas dołączyć (Warszawa)?

Link:
http://soundcloud.com/rageproof-inst

__________________
-----<--------->-----


-----<--------->-----

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez meralen: 25-08-2012 14:03.

25-08-2012 14:02 meralen jest offline Szukaj postów użytkownika: meralen Dodaj meralen do Listy kontaktów
Arcik is back
Newbie


images/avatars/avatar-23792.jpg

Data rejestracji: 06-05-2012
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajne pomysły, fajne nutki, ale brakuje mi jakiegoś mocniejszego wjazdu na bassie lub perkusji ;P No i jakiegoś darcia ryja. Czasami też przejścia są strasznie dziwne (Reach for np. )

__________________

25-08-2012 14:09 Arcik is back jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcik is back Dodaj Arcik is back do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dokładnie to co napisał Arcik ;d

zresztą jego wypowiedź to, pomijając moje odrębne gusta, ctr+c ctrl+v moich opinii XD

nie mniej, podoba mi się to bardzo Big Grin

__________________

25-08-2012 16:11 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkiem fajnie skomponowane kawałki, tylko właśnie, tak jak koledzy wyżej, miejscami brakuje czegoś mocniejszego, no ale mi osobiście (jako wokaliście Big Grin ) brakuje wokalu jak najbardziej Wink Ale jako muzyczka instrumentalna to całkiem fajnie Tongue

__________________
R1; R5 - Elanor
26-08-2012 00:33 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
meralen
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 379
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Gwiezdna Horda

Autor tematu Temat rozpoczęty przez meralen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za opinie. Wszystkich zapraszam do słuchania i komentowania. Wszelkie komentarze sa niezwykle pomocne. A jeśli jest tutaj jakiś wokalista z wawy, który chciałby do nas dołączyć może pisać na pw.

__________________
-----<--------->-----


-----<--------->-----

26-08-2012 11:12 meralen jest offline Szukaj postów użytkownika: meralen Dodaj meralen do Listy kontaktów
meralen
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 379
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Gwiezdna Horda

Autor tematu Temat rozpoczęty przez meralen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam za multipost... jak komuś spodobało się jak gramy to zapraszam na nasz koncert. Będą nam towarzyszyć trzy zaprzyjaźnione zespoły.

Wydarzenie na facebooku:
http://www.facebook.com/events/170816633047235/

Okazjonalny plakat informacyjny:


__________________
-----<--------->-----


-----<--------->-----

20-09-2012 13:36 meralen jest offline Szukaj postów użytkownika: meralen Dodaj meralen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Muza mojego zespołu - komentować, oceniać itd. itp..

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH