Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 Brak kodu zwrotnego sms przy zakupie premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak kodu zwrotnego sms przy zakupie premium
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
exterminator
Full Member


images/avatars/avatar-5821.jpg

Data rejestracji: 09-10-2007
Postów: 74
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VIII
Skąd: Hamburg

Brak kodu zwrotnego sms przy zakupie premium Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Regis
Przeglądarka internetowa: Firefox

Opis problemu: Jak w temacie, mniej więcej 2 tygodnie temu wysłałem 2 smsy na doładowanie konta premium. Czekałem 24 godziny ale smsów zwrotnych nie otrzymałem. Zgłosiłem problem do Supportu Alopass lecz po ponad 2 tygodniach nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Numer na który zostały wysłane owe sms`y oraz ich treść zgadzają się w 100%ach. Proszę o pomoc.

__________________
Nick w grze:


R3 Berbeluch
R6 MagneticMan
R10 MagneticMan
25-08-2012 18:08 exterminator jest offline Szukaj postów użytkownika: exterminator Dodaj exterminator do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/?a=premium&c=pl&sub=Contact

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


25-08-2012 18:18 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A zrobiłeś zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy?



cytat:
Konto premium jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry. W zamian otrzymasz dodatkowe możliwości, które pozwolą Ci na wygodniejszą i bardziej zaawansowaną grę. Otrzymasz między innymi większą ilość wypraw i ataków, możliwość założenia własnego klanu, powiększoną skrzynkę na wiadomości oraz wiele, wiele więcej.
Aby dowiedzieć się szczegółów, kliknij tutaj ť

W razie problemów z aktywacją Konta Premium prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.


Zakładce konto premium.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

25-08-2012 18:18 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
exterminator
Full Member


images/avatars/avatar-5821.jpg

Data rejestracji: 09-10-2007
Postów: 74
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VIII
Skąd: Hamburg

Autor tematu Temat rozpoczęty przez exterminator
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[quote]Pożeracz Dusz napisał(a)
A zrobiłeś zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy?



właśnie o to chodzi że zgłosiłem i nie dostałem odpowiedzi, dlatego postanowiłem napisać na forum...
na odpowiedź czekam już długo i dalej nic.

__________________
Nick w grze:


R3 Berbeluch
R6 MagneticMan
R10 MagneticMan
25-08-2012 18:32 exterminator jest offline Szukaj postów użytkownika: exterminator Dodaj exterminator do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
exterminator napisał(a)
[quote]Pożeracz Dusz napisał(a)
A zrobiłeś zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy?



właśnie o to chodzi że zgłosiłem i nie dostałem odpowiedzi, dlatego postanowiłem napisać na forum...
na odpowiedź czekam już długo i dalej nic.


To PW lub e mail do Sushiego bodajże. Dziwne by pominął zgłoszenie o brak premki, ale może się zdarzyć.
Napisałeś tylko że zgłosiłeś do Alopass ;]

Lepiej e mail.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 25-08-2012 18:40.

25-08-2012 18:40 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
popi
Triple Ace


images/avatars/avatar-18517.jpg

Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 151
Klan: Wolny strzelec :))
Kraina: Necropolia VI
Skąd: BKW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie nie nie ! nie masz do nich pisać bo Ci nigdy nie odpisza tam musisz wybrać customere clare --->szukaj tego "Are you having a problem with a txtNation service? Click here to access our Customer Care, online support system." klknij na click here --->przepisz kod --> wybierz opcje sms no i dalej juz se poradzisz powinno pomoc Smile jesli to zrobisz i nie pomoze pisz do Adminow ale w 99% pomaga (miałem tak z 8 razy Smile )

__________________
popi r10| thorgal r3
25-08-2012 21:27 popi jest offline Szukaj postów użytkownika: popi Dodaj popi do Listy kontaktów
exterminator
Full Member


images/avatars/avatar-5821.jpg

Data rejestracji: 09-10-2007
Postów: 74
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VIII
Skąd: Hamburg

Autor tematu Temat rozpoczęty przez exterminator
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodam jeszcze że mieszkam za granicą więc to może conieco zmieniać sytucję

__________________
Nick w grze:


R3 Berbeluch
R6 MagneticMan
R10 MagneticMan
26-08-2012 13:20 exterminator jest offline Szukaj postów użytkownika: exterminator Dodaj exterminator do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisz mi dokładnie DOKŁADNIE na sm@bwteam.pl co zgłosiłeś, kiedy były smsy itd

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


27-08-2012 12:49 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
popi
Triple Ace


images/avatars/avatar-18517.jpg

Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 151
Klan: Wolny strzelec :))
Kraina: Necropolia VI
Skąd: BKW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez mieszkam za granica Smile , zrobiłeś to ?? nie działa czy jak ??

__________________
popi r10| thorgal r3
27-08-2012 18:16 popi jest offline Szukaj postów użytkownika: popi Dodaj popi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 Brak kodu zwrotnego sms przy zakupie premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH