Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Radosna twórczość dotycząca niedawnych wydarzeń na r13:D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Radosna twórczość dotycząca niedawnych wydarzeń na r13:D 26 Ankieta - średnia ocena: 7,1226 Ankieta - średnia ocena: 7,12
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Radosna twórczość dotycząca niedawnych wydarzeń na r13:D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ŻADEN Z NIŻEJ UMIESZCZONYCH OBRAZKÓW NIE MA NA CELU OBRAZIĆ KOGOKOLWIEK, POTRAKTUJCIE TO JAKO 'BLOODŁORSOWY KABARET' ;D

temat: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1190530

1.


2.


3.




Na razie tyle, jak się spodoba może będzie więcejBig Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Koluch: 04-09-2012 22:43.

28-08-2012 14:27 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
seba_gala
Junior Member


Data rejestracji: 30-07-2012
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ciekawe obrazki klocuchu, bardzo mi się podobają, daje okejkę!
Jako Twój wierny fan proszę Cię żebyś nadal pracował nad kolejnymi tego typu pracami
Pozdrowienia z MUZG :*
28-08-2012 15:23 seba_gala jest offline Szukaj postów użytkownika: seba_gala Dodaj seba_gala do Listy kontaktów
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Koluch
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CZUJĘ SIĘ TEN MEDAL TO WIELKIE WYRÓŻNIENIE, TERAZ NA PEWNO WEZMĘ SIĘ DO ROBOTY XD

__________________

28-08-2012 15:33 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz nam ktoś to zamknie ale jednak...


__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

28-08-2012 15:48 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam , nie bijcie mnie od razu za to co zaraz napisze Big Grin

Przykro mi ale w moich oczach to jest słabe Crying

No ale- Czekam na kolejne więc może zrobisz coś porządnego chytry

Pozdrawiam Wink

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


28-08-2012 15:54 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Koluch
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoczkoo Askarianh, widocznie nie czujesz gimbazy xD

__________________

28-08-2012 16:14 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

twórczosć do naszej twórczości, a tak wogle to nawet do offtopu sie nie nadaje

zamykam ten spam.

__________________

28-08-2012 16:38 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na prośbę przenosze do naszej twórczości i otwieram.

__________________

04-09-2012 20:21 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Koluch
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnia graficzka dotycząca bana pewnej grupki ludzi na r13(konkretnie chodzi o Jezusa)




link do tematu dla ciekawych http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=8100559#post8100559



Dzisiejsza graficzkaBig Grin
temat: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=8097503#post8097503

grafika:


__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Koluch: 04-09-2012 22:17.

04-09-2012 20:47 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
Gipson
Junior Member


Data rejestracji: 21-04-2012
Postów: 23
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Graficznie to siedzi w rowie i kwiczy, ale liczy sie przekaz Big Grin

Rób tego więcej jak masz pomysły, przynajmniej można się pośmiac Big Grin
04-09-2012 22:21 Gipson jest offline Szukaj postów użytkownika: Gipson Dodaj Gipson do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

H3H3H3H3HH3H3H3H3RBATAAA Big Grin rotfl

SWIERDZAM OCENĘE 10 ;___________;

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Elric: 04-09-2012 22:36.

04-09-2012 22:35 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zajrzałem tutaj po raz pierwszy w życiu i jakoś tego nie kupuję. No nie Wink Może nie czaję bazy, może jestem za stary, albo za głupi. Ale skoro kogoś to cieszy, to niech temat zostanie Wink

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-09-2012 23:09 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc muszę stwierdzić, że no cóż ale
cytat:
widocznie nie czujesz gimbazy xD
(ed: ale to dobrze)
do osób w Twoim wieku to nie trafi, ale znajdzie się wielu, którym to przypadnie do gustu.

Osobiście nie jestem fanem komiksów w stylu "prosiałkę i puchałkę"(wręcz ich nie lubię), ale w połączeniu z tym co się dzieje w skargach i pręgierzu powiem szczerze, że to niezły efekt daje i mnie to bawi, a najbardziej rozwaliła mnie grafika o Jezusie z tekstem pfk(może dlatego, że w skardze na nick się udzielałem Tongue ), jest best of the best, ode mnie 10 za to Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 05-09-2012 00:09.

04-09-2012 23:48
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłupiałem na moment od tej twórczości Tongue Dobrze że mój rocznik (88 ) jest chyba za stary na zachwyt taką hmm, powiedzmy specyficzną twórczością.

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gerald_Tarrant: 05-09-2012 13:37.

05-09-2012 13:37 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Koluch
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up 3 lata różnicy, a taka przepaśćBig Grin
dzięki za ocenki, czekam na kolejne perełki z serwera i zabieram się do 'roboty' ;d

__________________

05-09-2012 15:24 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
Gipson
Junior Member


Data rejestracji: 21-04-2012
Postów: 23
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gerald_Tarrant napisał(a)
Zgłupiałem na moment od tej twórczości Tongue Dobrze że mój rocznik (88 ) jest chyba za stary na zachwyt taką hmm, powiedzmy specyficzną twórczością.


jestem rocznik '91 ale jakos mnie to bawi, a puchałke i prosiałke lubie tak samo jak CS (skrótem, żeby nie używać wulgaryzmów) Big Grin
05-09-2012 21:52 Gipson jest offline Szukaj postów użytkownika: Gipson Dodaj Gipson do Listy kontaktów
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Koluch
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, spreparowałem dziś komigzBig Grin

Każdy kto zna gwiazdy jutuba, powinien rozpoznać mordkę użytą na końcu, pozdro;d



__________________

07-09-2012 22:00 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do mnie moja kulo Big Grin beka Big Grin

__________________
18:Senti
07-09-2012 22:08 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
Koszmar Powraca
Full Member


images/avatars/avatar-23320.jpg

Data rejestracji: 01-04-2012
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

^ suabe


ale raszta nawet ujdzie

5/10

__________________
Ja chce być tam, gdzie zielony kwiat rozkwita, legalnie patrząc w słońce...
cytat:
Suleyman napisała:
no to cóż rzec ? Powodzenia dalej i nich Ci czarne pyty straszne nie będą

Happy
07-09-2012 22:09 Koszmar Powraca jest offline Szukaj postów użytkownika: Koszmar Powraca Dodaj Koszmar Powraca do Listy kontaktów
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Koluch
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem że temat oklepany, ale nie mogłem się powstrzymać ;d

__________________

07-09-2012 22:10 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
MATI1977
Newbie


images/avatars/avatar-22413.gif

Data rejestracji: 23-11-2009
Postów: 9
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koluch powiem tak :

do twórczości komiksowej potrzebny jest talent i własne pomysły bo to co tu odstawiłeś to ni w płacz nie w śmiech .

zapodaj jakieś sobie dobre komiksy poczytaj pośmiej się i zacznij wtedy tworzyć , jak coś dobrego zrobisz zapodaj ogólnie na forum wtedy będzie sens jakiś


życzę powodzenia w twórczości LEX

__________________
"Aukcja kończy się 24h po zaoferowaniu CM." + 5 minut od ostatniego przebicia

R-3 Pitagoras
R-12 lex

od 100.000 do 499.999 - 10.000pkt
od 500.000 do 999.999 - 50.000pkt
od 1.000.000 do 4.999.999 - 100.000pkt
od 5.000.000 w zwyż - 500.000pkt
07-09-2012 22:23 MATI1977 jest offline Szukaj postów użytkownika: MATI1977 Dodaj MATI1977 do Listy kontaktów
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Koluch
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za konstruktywną krytykę, ale to nie jest komiks, tylko KOMIGZ xD Więc argument nie jest trafiony ;d

Szkoda że Ci się nie podoba, ale właściwie to się nie dziwię - wnioskując po nicku, jesteś z 77-ego, czo Ty możesz wiedzieć o komigzach;d(no offence ofc)


edit:

DZIEKI BANANA JUICE XD WIDZĘ ŻE WYŁAPAŁEŚ TEŻ DRUGIE POWIĄZANIE Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Koluch: 07-09-2012 22:31.

07-09-2012 22:28 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie się najbardziej podobała ostatnia praca z moim idolem Kulą w roli głównej, 7/10 i oby tak dalej Wink

__________________

08-09-2012 17:54 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SPAAAAAAAAAAAAAAAAM ????!!!!

__________________

06-10-2012 21:38 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Radosna twórczość dotycząca niedawnych wydarzeń na r13:D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH