Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R16 atak przez innego gracza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony atak przez innego gracza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
poranek
Newbie


Data rejestracji: 30-08-2012
Postów: 2
Kraina: Necropolia X

atak przez innego gracza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

jestem na 5 strefie, zostalem zaatakowany po pol godz od poprzedniego ataku tak jakbym byl na 2 strefie
30-08-2012 23:07 poranek jest offline Szukaj postów użytkownika: poranek Dodaj poranek do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
RE: atak przez innego gracza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
poranek napisał(a)
Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

jestem na 5 strefie, zostalem zaatakowany po pol godz od poprzedniego ataku tak jakbym byl na 2 strefie


edit: za ostro; krótki staz na forum i pewnie w grze też.
cytat:
Zostałem zaatakowany 2 razy w ciągu czasu ochronnego.Przyczyna: Czas ochronny dotyczy rozpoczęcia ataku, a nie jego zakończenia. Jeśli jedna osoba ma do nas 2 godz 5 min. a druga 5 minut, to możemy zostać zaatakowani dwukrotnie w ciągu nawet niespełna minuty.


Punkt 6 tematu który podobno przeczytałeś....

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez profes79: 30-08-2012 23:09.

30-08-2012 23:09
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

RE: atak przez innego gracza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ataki liczą się od momentu zaatakowania a nie jak do Ciebie dotrze.

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sege: 30-08-2012 23:09.

30-08-2012 23:09 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
poranek
Newbie


Data rejestracji: 30-08-2012
Postów: 2
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez poranek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a na toturiale to pisze tak


Należy przy tym pamiętać że każdy gracz może zostać zaatakowany raz na jakiś czas, zależny od strefy w której znajduje się osoba która ma zostać zaatakowana. Czasy te wynoszą:

5 strefa -> 120 minut
4 strefa -> 90 minut
3 strefa -> 60 minut
2 i 1 strefa -> 30 minut

w ciagu pol godz zostalem 2 razy zaatakowany a jestem na 5 strefie czegos nie rozumie
30-08-2012 23:20 poranek jest offline Szukaj postów użytkownika: poranek Dodaj poranek do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaatakowałem cię o 14:00, ale długość ataku wynosiła 2 godziny i i 18 minut, ktoś inny zaatakował cię o 16:00(120 minut później), ten atak trwał 3 minuty.

raport z mojego ataku dostałeś o 16:18, zaś raport tego, który zaatakował cię dwie godziny po mnie odczytałeś wcześniej, bo o 16:03, tak jest to możliwe i to nie jest bug.
30-08-2012 23:29
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w razie wątpliwości zapraszam na pw.

__________________
Regulamin Handlu


31-08-2012 04:01 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R16 atak przez innego gracza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH