Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » przejscie do 4 strefy ... pr » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony przejscie do 4 strefy ... pr
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kanibaal
Junior Member


Data rejestracji: 29-04-2007
Postów: 10
Kraina: Necropolia VI

przejscie do 4 strefy ... pr Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PROSZE O UDZIELENIE ODPOWIEDZI



1.ile dostane za przejscie do 4 strefy pr ?
2. ile jest pr za 4 udane pielgrzymki
3. Skad niektorzy biora tyle prkow . Widzialem ze gosciu(nie byl skarbnikiem) byl wstanie dac za cos np. 50 k pr . Dla mnie jest niemozliwoscia tyle uzbierac . Czy potem bedzie sie wiecej dostawac dosw. za udane ataki na kogos ? a moze z wypraw wiecej ?

__________________
-----------------------------------------------------------------------

nick w grze TIking
04-05-2007 20:32 Kanibaal jest offline Szukaj postów użytkownika: Kanibaal Dodaj Kanibaal do Listy kontaktów
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.Ja dostałem ponad 1000pr
2.około 52-58
3.Sprzedaje sie przedmioty dużo warte i ma sie pr i to prawda w 5 strefie dostaje sie najmniej pr w 4 więcej i tak dalej i tak dalej

__________________
Nick :Naadir
r14
04-05-2007 20:40 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do 2.
2. okolo 2000 pr [jesli chodzi o zadanie]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DrGreenthumb: 04-05-2007 20:44.

04-05-2007 20:44 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to chyba też o poziom chodzi ale ja dostałem nie wiele ponad 1k

__________________
Nick :Naadir
r14
04-05-2007 20:46 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » przejscie do 4 strefy ... pr

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH