Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 46733 , 46731 , 47983 , 54091 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 46733 , 46731 , 47983 , 54091 13 Ankieta - średnia ocena: 5,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym poprosić ponownie Opa lub Sopa o rzeczowe uzasadnienie swojej decyzji podtrzymania bana stałego w odniesieniu do powyższych stanowisk, które moim (i nie tylko) zdaniem w stopniu wystarczającym ukazują zasadność uchylenia decyzji o permanentnej blokadzie naszych kont.

__________________
R13: Jezus
11-10-2012 18:20 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak napisałem na pw.
Wielokrotne zasiadanie a także tworzenie wasali.

__________________

12-10-2012 07:57 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No już z tym tworzeniem wasali to byś dał spokój, a "zasiadanie" tłumaczyliśmy wielokrotnie jako siedzenie przy jednym komputerze na jednej przeglądarce. Owszem, nasz błąd, ale to się już nie powtórzy. Nadal proszę o odblokowanie kont.

__________________
R13: Jezus
12-10-2012 07:59 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
jajah
Member


images/avatars/avatar-24247.png

Data rejestracji: 03-09-2009
Postów: 37
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy można prosić o wypowiedź Super Operatora bo, bez urazy, nie mam podstaw by Ci wierzyć Panie Operatorze. Oczywiście dobrze by było, żeby zapoznał się z argumentami przedstawionymi w tym temacie, gdyż nie widziałem żadnych odniesień do WSZYSTKICH przedstawionych argumentów za złagodzeniem kary Marvitce i Jezusowi.

pozdrawiam

__________________
R13: Atz
16-10-2012 17:31 jajah jest offline Szukaj postów użytkownika: jajah Dodaj jajah do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie rzecz biorąc w ogóle nie widać jakichkolwiek odniesień do argumentów. Ban stały został dany za wielokrotne zasiadanie w dłuższym okresie z tego co udało mi się od Was wyciągnąć na PW. Mamy wyjaśnienie tej sytuacji, które jest logiczne i do tego potwierdzane przez inne osoby. Mam Wam schemat naszej sieci domowej przesłać wraz z nagimi fotkami żebyście uwierzyli w te wersję czy o co chodzi, bo Wasz upór jest aż nienaturalny? (z tymi fotkami to żart, mogę co najwyżej szkice węglem).

__________________
R13: Jezus
17-10-2012 11:35 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołanie możesz napisać do C47.

__________________

17-10-2012 13:52 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PW do Super Operatora poszła. Proszę o wzięcie pod uwagę faktu, że nie byliśmy wcześniej karani oraz treści tematu, jak również treści dyskusji przez PW.

__________________
R13: Jezus
17-10-2012 14:44 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stworzyłeś kilka wasali
grałeś bez zgłoszenia z atz
występowało wielokrotne zasiadanie z dwoma innymi kontami

nie ma żadnego powodu by dawać szansę na tych kontach

możesz założyć nowe i logować się tym razem tylko na nie, nie łamiąc więcej regulaminu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-10-2012 20:15 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stworzyłem jednego wasala z tego co pamiętam, ok: 9 dni
Grałem z atz z jednego komputera w jedną sobotę gdy mnie odwiedził, nie zgłosiliśmy: 48h
Grałem z 2 innymi osobami z jednego IP po wcześniejszym zgłoszeniu tego, jeśli widzisz tam zasiadanie to ok: 48 do stałego (spory przedział, prawda?).

Sumując kary jesteś w stanie utworzyć wartość skończoną, a nie ban permanentny.
Najprościej zbanować na stałe i mieć to z głowy, wiem o tym, ale to chyba nie jest Wasza główna rola jako administratorów, prawda?

edit: faktycznie wasali jest więcej niż 1, jednego stworzyłem na początku gry w celu zaliczenia zadania, drugi na r9 gra aktywnie, losów pozostałych 2 nie znam, ale osobiście nie widzę powodu dla tworzenia ich większej ilości dla jakichkolwiek profitów

__________________
R13: Jezus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Chudzian: 18-10-2012 07:56.

18-10-2012 07:50 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy tak wielokrotnym zasiadaniu przedział kar to od bana stałego do bana do końca świata...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-10-2012 10:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
tomi123
Forum Ace


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 84
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda C47 że w innych sytuacjach byłes bardziej wyrozumiały,moze twoi znajomi byli?? identyczna sprawa była na r12 Hansi i smile i jakims to sposobem znalezliscie mozliwosc zeby ich odblokowac,łapówke trzeba dac czy jak??wytłumacz to może.
18-10-2012 14:17 tomi123 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi123 Dodaj tomi123 do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I w tym miejscu chciałbym bardzo podziękować wszystkim za wsparcie jakiego nam udzielili. Większość ludzi, którzy się wypowiedzieli zna temat bardzo dobrze i słowa przez nich tu pozostawione o czymś świadczą.
Niestety, nawet najbardziej logiczne argumenty nie znaczą nic wobec betonu intelektualnego współrozmówcy. Cała dyskusja tu, na forum oraz przez PW wyglądała bardzo znajomo. Analizując wypowiedzi Operatorów świadczące o ich oryginalnym toku myślenia, gorąco rekomendowałbym im rozważenie opcji wykorzystania swojego potencjału jako pracownicy instytucji takich jak ZUS, US, czy też najzwyklejsza Komenda Policji w Rybniku (nie chcąc urazić garstki ludzi kompetentnych w tychże urzędach).

Tak czy inaczej, pojawienie się wypowiedzi Operatora zawierającej tak górnolotne określenie jak "ban do końca świata" oznacza, że nadszedł na odpowiedni moment na ZAMKNIĘCIE TEMATU i oszczędzenie czytającym zakwasów mięśni czoła.

Ave

__________________
R13: Jezus
24-10-2012 11:40 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
averadek
Double Ace


images/avatars/avatar-13507.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 132
Kraina: Moria V
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zastanówcie się czy ta gra wam jest potrzebna do życiaTongue

prawdopodobnie jest tak duży popyt na bw, że zasada "klient nasz pan" już nie funkcjonuje... a bez kupców premki bylibyście zerem
tak jak to pokazał mój przypadek, przez 6 lat ładowałem kase jak frajer, dowalili mi za nic(grałem fair!!!!) a później "rozłożyli ręce", dając do zrozumienia, że mają mnie gdzieś

Pozdrawiam Graczy
Galwen

__________________


TOP KLANY R15 ZAPRASZAJĄ NOWYCH GRACZY(LINK)
01-02-2013 19:09 averadek jest offline Szukaj postów użytkownika: averadek Dodaj averadek do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 46733 , 46731 , 47983 , 54091

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH