Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 46733 , 46731 , 47983 , 54091 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 46733 , 46731 , 47983 , 54091 13 Ankieta - średnia ocena: 5,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

46733 , 46731 , 47983 , 54091 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 46733
Postać Jezus

ID 46731
Postać Marvitka

ID 54091
Postać Shasel Montyr

Wielokrotne zasiadanie
Ban stały

Dodatkowo tworzenie sobie wasala

ID 46733
Postać Jezus

ID 46741
Postać Huligan

oraz

ID 54091
Postać Shasel Montyr

ID 54131
Postać Rumcajs

A także

ID 47983
Postać atz

Niezgłoszone logowanie z tego same ip z postacią Jezus
Oraz stworzenie sobie wasala

ID 47984
Postać pylimy

9 dni

__________________

03-09-2012 11:03 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
jajah
Member


images/avatars/avatar-24247.png

Data rejestracji: 03-09-2009
Postów: 37
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(postać Atz) Mam pytanie, nie ma możliwości jakiegoś nadzwyczajnego złagodzenia kary? Wpadłem do Jezusa i Marvitki w towarzyskie odwiedziny i podczas małej popijawy owszem pokazywaliśmy sobie nasze konta, ale to był jednorazowy przypadek. A Marvitka i Jezus mają zgłoszoną możliwość korzystania z jednego komputera, jako że są parą w życiu realnym.

Dlatego prosiłbym o złagodzenie kary, jako że dzięki bw mogliśmy zawiązać znajomość, która przekłada się na życie realne. A chyba administratorzy powinni popierać taki pozytywny aspekt gry...

Jeżeli istnieje taka możliwość, to przejmę na siebie część winy, że wynikło ryzyko zasiadania. Mogę się zgodzić na dłuższy ban na swoją postać, byleby Marvitka i Jezus nie stracili swoich postaci. Rok zaangażowania w tę grę, budowania postaci, płacenia premium, normalnego korzystania i cieszenia się grą, poznawania ludzi w realu nie powinno być karane permabanem... Proszę o wzięcie pod uwagę tych okoliczności.

__________________
R13: Atz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jajah: 03-09-2012 11:41.

03-09-2012 11:11 jajah jest offline Szukaj postów użytkownika: jajah Dodaj jajah do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podłączam się i wyjaśniam, marvitka to moja narzeczona, mieszkamy razem, więc używamy jednego komputera również w pracy. Shasel Montyr to mój przyjaciel i często u nas przebywa, choć jak widzisz przeważnie loguje się z okolic Olsztyna. Wspólne IP zgłosiliśmy już dawno. Co to atz, wleciał do mnie w sobotę wieczorem i siedzieliśmy przy jednym komputerze.

Proszę mi wyjaśnić w takim razie skąd ta nagła decyzja i to jeszcze w takim wymiarze. Nie mamy możliwości gry z osobnego IP - MIESZKAMY RAZEM, nawet z komórki czasem wchodzimy razem jak jesteśmy gdzieś w mieście i trzeba jednoraza wrzuć.

Proszę o odpowiedź.

To nie jest zasiadanie, tylko wspólne życie w realu.

edit:

Ponadto, dziwię się, że dopiero po roku gry i osiągnięciu prawie 70 lvl z jednego IP nagle zostaje podjęta tak radykalna decyzja i zarazem krzywdząca. Jeśli to wizyta atz u nas w domu, to kara na pozostałe konta (marvitka i shasel montyr) w wymiarze inf. to gruba przesada.

__________________
R13: Jezus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Chudzian: 03-09-2012 11:35.

03-09-2012 11:17 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
tomi123
Forum Ace


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 84
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Maja burdel i niechce im sie sprawdzac co i kto zgłasza,nie raz nie dwa były bany za to a puzniej nawet słowa przeprosin nie było że niesłusznie itp.a druga sprawa pewnie podpadiscie komus z Topki co ma znajomosci,aby sie nikt za bardzo nie rozwiną to banki sie daje,a i kasa za premium darmowa.
03-09-2012 12:54 tomi123 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi123 Dodaj tomi123 do Listy kontaktów
Koluch
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2011
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



__________________

03-09-2012 12:55 Koluch jest offline Szukaj postów użytkownika: Koluch Dodaj Koluch do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra już nie szalejcie, chodzi tylko o pewne zasady. Rok gramy w taki sposób, wydajemy realne pieniądze żyjąc w przekonaniu, że wszystko robimy regulaminowo. Celowo nie licytujemy swoich przedmiotów wzajemnie, a po tym roku dostaję informację, że mam multi. Bądźmy poważni, trzeba było o wątpliwościach powiedzieć mi przez tymi kilkuset złotymi na konto moje i Marty. Shasel finansuje się akurat sam, chociaż wchodzi na konto ostatnio raz na ruski rok.

__________________
R13: Jezus
03-09-2012 13:00 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
jajah
Member


images/avatars/avatar-24247.png

Data rejestracji: 03-09-2009
Postów: 37
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może i ja jeszcze wtrącę się. Znalazłem sytuację analogiczną do tej, którą łączy Marvitkę i Jezusa:

malekith Khayman ; Darc Aneska

Ponieważ precedens już w tej sprawie był, na podstawie powyższego logiczne jest ułaskawienie chociażby tylko częściowe. Pozdrawiam.

__________________
R13: Atz
03-09-2012 13:47 jajah jest offline Szukaj postów użytkownika: jajah Dodaj jajah do Listy kontaktów
darthe
Newbie


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 5
Klan: LGH
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To i ja się w swojej sprawie wypowiem Smile
No dokładnie taka sama sytuacja jw. napisane (w razie wątpliwości to mogę nawet wysłać skan nauk przedmałżeńskich Tongue ). Spędzamy ze sobą prawie 24/h, razem wyjeżdżamy więc razem korzystamy z komputerów/komórek. Sprawa była zgłaszana i jeśli byłby z tym problem, to spodziewałabym się szybszej reakcji. Gramy nie dla jakichś zysków (chyba, że nowych przyjaciół Wink ), nie po to, żeby być super w topce i być the best of, tylko dla własnej przyjemności grania.
Jeśli już koniecznie musi być ten ban, to przynajmniej nie stały, bo to trochę nie fair...

Marvitka
03-09-2012 14:06 darthe jest offline Szukaj postów użytkownika: darthe Dodaj darthe do Listy kontaktów
NasedO
Junior Member


Data rejestracji: 03-05-2010
Postów: 13
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Marvitka - z nimi to jest tak muszą wyzyskać od człowieka te 300zł za prema a później zaczynają działać w kwestii bana. Admini każde zgłoszenie (o wspólnej grze z IP) powinni prześledzić w ciągu miesiąca żeby człowiek nie był stratny i załamany po tak długiej grze. Niestety szanowana administracja woli dać bana po roku czy dwóch latach Wink nie wiem jaki oni maja tam system tego wszystkiego ale jest bezsensowny.

Pozdrawiam Pleased

__________________
r1: Bang | off
r10: AnteK | off
r13: meXes | ON
03-09-2012 14:31 NasedO jest offline Szukaj postów użytkownika: NasedO Dodaj NasedO do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jajah 9 dni jest właśnie złagodzeniem kary.

Co do Jezusa i Marvitki.
Zgłoszenie gry z 1 ip nie powoduje, że można logować się na konto drugiej osoby.

__________________

04-09-2012 13:27 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
jajah
Member


images/avatars/avatar-24247.png

Data rejestracji: 03-09-2009
Postów: 37
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak pisałem wcześniej, nie jestem za złagodzeniem kary dla siebie, którą przyjmuję z pokorą za moją ignorancję odnośnie tego, co się stało.

Chcę złagodzenia kary dla Marvitki i Jezusa (tak jak w sprawie: malekith Khayman ; Darc Aneska) oraz wytłumaczenia, dlaczego kara została nałożona ROK po rozpoczęciu przez nich wspólnie gry.

__________________
R13: Atz
04-09-2012 13:38 jajah jest offline Szukaj postów użytkownika: jajah Dodaj jajah do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc wytłumacz mi Szanowny Operatorze dlaczego dopiero po roku naszego takiego właśnie funkcjonowania zostaliśmy ukarani? Czy to ma prawo wydawać mi się dziwne? Człowiek zgłasza wszystko wg regulaminu, czeka określony w formularzu czas, aż zgłoszenie zostanie przyjęte,

"Jeśli kopia zgłoszenia doszła na Twój adres e-mail, zaś operator nie odpisał w ciągu 24 godzin, to znaczy że zgłoszenie zostało przyjęte. W przypadku niekompletnego zgłoszenia lub pytań ze strony operatora - otrzymasz od niego odpowiedź mailową w ciągu najbliższych 24 godzin."

< hint: odpowiedzi nie otrzymałem, a zgłoszenie wspólnego IP automatycznie blokuje pewne niedozwolone interakcje pomiędzy graczami, które gracze mogliby podjąć nawet nieświadomie >

po czym korzysta z uroków gry będąc spokojnym, że nie stwarza żadnych problemów. Po roku okazuje się, że działa w szkodzie dla serwera bez większego wyjaśnienia, ot tak po prostu, nagraliście się już, Państwu dziękujemy.

Bardzo przepraszam, ale widzę tu sporą nieścisłość/niekonsekwencję/niekompetencję w działaniu służb porządkowych. Naraziłeś mnie na stratę czasu oraz, co gorsze, stratę materialną. Szczerze? Przyjąłbym permabana ze zrozumieniem i pokorą gdybyś wlepił mi go po tygodniu takiego funkcjonowania, które, przypominam, od roku się nie zmienia. Osobiście widzę osobę Operatora Gry jako czuwającego nad prawidłowością funkcjonowania serwera, bezpieczeństwo, oraz równe szanse użytkowników. Działalność (tzw. gra) moja i Marvitki nie powodowała szybszego niż u innych rozwoju naszych postaci, oraz innych tego typu występków.

Jeśli chodzi o przelogowania pomiędzy kontami, to czego się spodziewałeś? Że za każdym razem będę pisał na shoucie: "Kochanie, rzuć mi proszę szamany, dołączam do złotego", aby uczynić zadość równym szansom graczy? Nie musiałem tego pisać, bo siedzieliśmy obok siebie. A może mamy sobie wyznaczać czasy sesji tak, aby nie drażnić smoka? Co więcej, może mam co tydzień pisać do OP zapytanie, czy aby na pewno wszystko co robię jest ok, aby niepotrzebnie nie ładować konta Premium i nie marnować czasu? Nie tylko naraziłeś, ba! spowodowałeś moją i Marty stratę materialną, ale również spowodowałeś utracone korzyści Właściciela serwisu. Z pewnością nie jest to jego target w zakresie funkcjonowania serwerów.

Dobra, dosyć wylewania żalów, moja prośba i propozycja zarazem jest następująca:

Jeśli nagięliśmy Regulamin, popełniliśmy wykroczenie, ale Wy, szanowni administratorzy również nie byliście wobec nas fair, (tak jak napisałem oczekiwałem od Was działalności korekcyjnej, nie eliminacji Waszego problemu, bo tak to właśnie wygląda, pod dywan zamiatać jest najprościej), związku z powyższym i w ramach zadośćuczynienia za za nasze (wciąż i mam nadzieję, że tylko potencjalne) straty oczekuję jasnej informacji czego nie powinniśmy robić, aby sytuacja się nie powtórzyła. W pełni biorę na siebie winę za niezgłoszenie wejścia atz z mojego komputera na swoje konto, w pełni biorę na siebie winę za zmontowanie wasala (Marvitka tego problemu nie ma, bo ja jestem jej wasalem), ale wina za stan rzeczy związany z pozostałymi wykroczeniami w takiej sytuacji leży tak po naszej, jak i po Waszej stronie szanowni Admini.

Liczę, że Właściciel serwisu angażuje w obsługę serwerów ludzi kompetentnych, ludzi zaznaczam, bo zachowałeś się jak ustrojstwo z ograniczoną liczbą algorytmów. Byle XT z 512 kb RAM przetworzy to lepiej (a o ile taniej i bezstresowo dla użytkowników).

Link to podobnej sprawy masz kilka postów wyżej, wierzę, że Twoja skrupulatność w działaniu, Adagio, pozwoli Ci to bez większych przeszkód znaleźć.

Pozdrawiam,

Daniel

__________________
R13: Jezus
04-09-2012 14:14 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
CoCo2
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2012
Postów: 23
Kraina: Moria
Skąd: a srasz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja dostałem bana za zasiadanie po 5-6 miesiacach. Adagio wszedł i czyści syf po poprzednikach, ale rozumku mu bozia nie dała i <ciach> głupoty w stylu

"Zgłoszenie gry z 1 ip nie powoduje, że można logować się na konto drugiej osoby. "
04-09-2012 20:40 CoCo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CoCo2 Dodaj CoCo2 do Listy kontaktów
Warmaker
Junior Member


Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 17
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko skad on ma wieciec kto sie loguje na czyje konto ? szpiegostwo jakies ?

__________________
r13 - walker
04-09-2012 22:18 Warmaker jest offline Szukaj postów użytkownika: Warmaker Dodaj Warmaker do Listy kontaktów
dredevil
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 20
Klan: brak chwilowo
Kraina: Moria
Skąd: highland

Re: 46733 , 46731 , 47983 , 54091 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialbym prosic o skrocenie kary dla jezus i marvitka z bana stalego na 30 dni bana , jako kare za przypadkowe zasiadanie

a za wasali proponuje dodakowe 10 dni bana i kasacje pozostalych kont na serwerze r13 Smile

wszyscy znamy regulamin i znamy konsekfencjie takich czynow , a bladzic jest cecha ludzka , wescie prosze pod uwage regulaminowe zachowanie jezusa i mkarvitki na samym poczatku gry w BW

z wyrazami szacunku dredzio
04-09-2012 23:17 dredevil jest offline Szukaj postów użytkownika: dredevil Dodaj dredevil do Listy kontaktów
tomi123
Forum Ace


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 84
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adagio a wypowiadanie się w temacie dotyczącym ludzi z własnego klanu tez nie jest przestępstwem wiec możesz mi dać jeszcze jedno ostrzeżenie jak tak lubisz wisi mi to.Jezus jesteśmy z Tobą.

Znalazłem taki przykład chłopaki zgłosili,meile niby zagineły potem sie znalazły a i tak dostali po 10 dni,adagio jestes niekompetentynym (CIACH)#$%^&*%$#@Smile
265 ; 27

Nawet jak zgłosisz z 1 IP to jesteś oszustem bo opek to master i wie lepiej
Adagio wracaj skąd przyszedłes i nie rób z siebie idioty

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tomi123: 05-09-2012 12:57.

04-09-2012 23:43 tomi123 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi123 Dodaj tomi123 do Listy kontaktów
darthe
Newbie


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 5
Klan: LGH
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adagio - wyjaśnię jak wygląda nasze życie - wyobraź sobie taką właśnie sytuację: mieszkamy w kawalerce (miniaturowy pokoik), mamy stacjonarkę i laptopy. Skoro dzielimy wyro, to także całą resztę, kompy też. Siedzimy przy stacjonarce razem, więc raz ja jestem u siebie na koncie, a po chwili Daniel, no ale to chyba logiczne, skoro żyjemy razem i siedzimy przy jednym kompie? Czasem z kolei siedzimy jedno przy lapku drugie przy stacjonarce i się zamieniamy miejscami, ja idę leżeć z lapsem, a Daniel siada do stacjonarki. No przecież ustalenie, że ja na BW wchodzę z lapka tego i tego,a on tylko ze stacjonary to zakrawa na paranoję i absurd. Czy chodzi Ci o to, że co podejście do kompa mam pisać " A teraz zaczyna grać Jezus", "teraz wchodzę na swoje konto - Marvitka" i tak co 5 sekund, skoro siedzimy przy jednym kompie?! Tak samo wygląda sprawa z komórkami, raz wejdę sobie ze swojej, jak mi nie działa, to z Daniela, jak inaczej? Nie jesteśmy znajomymi, co sobie razem mieszkają w akademiku czy innym domu i każdy ma swojego kompa, tylko jesteśmy parą, zaraz małżeństwem i co? Takie coś chyba też należy wziąć pod uwagę - to jest trochę specyficzna sytuacja, skoro mieszkamy razem i gramy w to samo. Ale jak mamy funkcjonować, skoro gramy w jedną grę razem? Nawet, o ile się nie mylę, było wspomniane w zgłoszeniu do Operatora, że jesteśmy parą. Bądźmy ludźmi, takie jest życie we 2, jak inaczej mamy grać, jak wg Was byłoby dobrze? No jak?
05-09-2012 14:02 darthe jest offline Szukaj postów użytkownika: darthe Dodaj darthe do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłoszenie gry z 1 IP i czas reakcji na ew. błędy, które się w nim (w zgłoszeniu) znajdują to jedno. A okresowe sprawdzanie kont to zupełnie coś innego. Nie ma tutaj znaczenia czy blokada konta byłaby po tygodniu, miesiącu, czy też roku.

Dlatego zastanawiam się gdzie tutaj jest wina administracji za wasze zasiadanie, tworzenia sobie wasali i niezgłaszanie gry z 1 IP z innymi osobami.

__________________

05-09-2012 17:40 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- jedno jedyne logowanie atz bez zgłoszenia,
- tworzenie wasala - ok, zgadzam się,
- zasiadanie, owszem, jak się uprzemy, to przypadki pewne można tak zdefiniować,

ale ban stały to zdecydowana przesada, jeśli masz do dyspozycji tak duże widełki kary.

69 lvl osiągnęliśmy przez ponad rok, czy to za szybko? Nie działaliśmy na szkodę innych graczy, także proszę przemyśl czy to faktycznie jest potrzebne. Jeśli mamy tworzyć nowe postacie i brnąć przez to jeszcze raz, to to nie będzie dla nas żadna nauczka, po prostu strata czasu.
Zastanów się, czy ban nawet 60 dniowy nie jest wystarczający w tym przypadku.

Pozdrawiam.

__________________
R13: Jezus
05-09-2012 17:53 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy z was może napisać odwołanie po 30 dniach.

__________________

05-09-2012 17:55 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
darthe
Newbie


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 5
Klan: LGH
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, dzięki.
05-09-2012 18:04 darthe jest offline Szukaj postów użytkownika: darthe Dodaj darthe do Listy kontaktów
dredevil
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 20
Klan: brak chwilowo
Kraina: Moria
Skąd: highland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adagio czy bedzie Ci sie chcialo raz jeszcze czytac te same sposty po uplywie 30 dni od wstawienia kary ( bana) skoro wszelkie wyjasnienia i wstawiennictwa ludzi sa juz napisane , gram z tymi ludzmi od samego poczatku i musze powiedziec ( napisac ) ze bardziej wiarygodnych osob niz Jezus, Marvitka i Atz nie poznalem od poczatku mojej przygody z bw , ponad 5 lat stukam wypraweczki na (r2 tu zaczynalem ) i poznalem wiele oson z roznych klanow na roznych serwerach Tongue mam ich 5 na kazdym po jednej postaci Smile co oczywiscie jest dozwolone


przemysl prosze swoja decyzje dotyczaca ukaranej trujcy , bo szkoda krzywdzic ich , gdy inni gracze maja gleboko gdzies zasady , a znam takie przypadki

pozdrawiam wiec

z wyrazami szacunku dredzik
05-09-2012 22:18 dredevil jest offline Szukaj postów użytkownika: dredevil Dodaj dredevil do Listy kontaktów
tomi123
Forum Ace


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 84
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dredevil nie ma sensu pisac bo on to ma i tak głeboko gdzies,a odwołania do C-47 bedą pisac,a dla Ciebie nasz kochany opku oblukaj sobie to,tam dopiero sie działo,podobna sytuacja : 13441 ; 1115 ; 39899 ; 15777 i co i odblokowali ich wiec nie pieprz mi tu smutków o jakis odwołaniach po 30 dniach tylko daj im 5 dni i odblokuj
05-09-2012 23:32 tomi123 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi123 Dodaj tomi123 do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomimo braku odpowiedzi na kolejne PW dotyczące prośby odblokowania kont piszę jeszcze raz tutaj. Sytuacje podobne do naszej miały miejsce:

13441 ; 1115 ; 39899 ; 15777

Sytuacja bardzo podobne, z tym, że my mieszkamy razem. Jak się okazuje znalazł się warunek odblokowania: brak logowań z tego samego IP, jesteśmy w stanie go spełnić pomimo mieszkania razem, a Wy to nie chcecie dać nam szansy. Kompletnie nie rozumiem Waszego uporu. Jeśli nie spełnimy warunków to banujcie ile chcecie.

W naszym przypadku kara wynosi 48h do stałego, spore widełki jak dla mnie, w skrajności popadać nie trzeba.

Kolejny przykład: malekith Khayman ; Darc Aneska

Da się? Jasne, że tak, wystarczy trochę dobrej woli Smile

Bądźcie tak dobrzy i sprawcie prezent ślubny mnie i Marvitce w postaci odblokowania kont, grzecznie proszę po raz wtóry.

Pozdrawiam.

__________________
R13: Jezus
10-10-2012 10:41 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisałem ci na pw, że z powodu częstotliwości przelogowań konta nie będą odblokowane.

__________________

10-10-2012 10:44 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Chudzian
Junior Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 18
Klan: Legia Cudzoziemska
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Warszaw a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli mamy Wam teraz na nowych kontach udowodnić, że przelogowań nie będzie? Trochę ostra kara moim zdaniem i niepotrzebna.

__________________
R13: Jezus
10-10-2012 10:46 Chudzian jest offline Szukaj postów użytkownika: Chudzian Dodaj Chudzian do Listy kontaktów
darthe
Newbie


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 5
Klan: LGH
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przelogowania - rozumiem, siedzieliśmy przy jednym kompie-już mówiłam, są osoby, które potwierdzą, że tak to wyglądało. Szczerze nie myślałam, że może to zostać tak odebrane, jakoś tak dość naturalne dla mnie było, że skoro siedzimy razem obok siebie, to i się przelogowujemy raz ja raz on, np. dołączając do obla czy ekspy najpierw wchodzę ja, a potem Jezus, a potem wracam na swoje konto, potem idę na atak, a jak ja idę, to na swój idzie on. Trochę lenistwo, ale tak było wygodnie i naturalnie, tak samo przeglądamy strony internetowe, skok tu skok tam, jedno moje drugie jego. Mieliśmy postacie, w których rozwój dużo zainwestowaliśmy, nie jakoś nadnaturalnie szybko rozwinięte, teraz gramy postaciami, które na nic są w obecnym klanie, gdzie mamy znajomych i ludzi, z którymi dobrze się nam gra i dogaduje nie tylko wirtualnie.
Ok, zostaliśmy ukarani, ban trwa już długo, dowiedzieliśmy się, że to, że tak przelogowania występowały było złe, ale nie robiliśmy tego, no nie wiem, na szkodę innych graczy, tylko po prostu nie wpadliśmy na to, że tak źle to może dla Was wyglądać. A nam naprawdę zależy na powrocie starych postaci do gry.

Prosiiiiiiiiimy Smile
Howgh Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez darthe: 11-10-2012 13:23.

10-10-2012 11:02 darthe jest offline Szukaj postów użytkownika: darthe Dodaj darthe do Listy kontaktów
RaZor86
Triple Ace


Data rejestracji: 16-02-2010
Postów: 214
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako samozwańczy zastępca lidera klanu proszę o odblokowanie w/w kont.

Ludzi aktywnych jest coraz mniej na serwerze a Wy nam zabieracie kolejne osoby.
Przecież logiczne jest ze jak mieszkają razem to i spędzają czas razem wiec jak siedzą przy jednym komputerze to i występują przelogowania. Gre z jednego komputera mieli zgłoszoną. Te przelogowania nie miały wpływu na grę i rozwój postaci. Nie było pushów, wiec dlaczego ban stały. Uważam że nałożona kara jest zbyt surowa, a okres ponad 30 dni bana który minął jest wystarczający, dostali nauczkę i robić tego już nie będą.

To nie są renegaci, to nie są multikonta żeby dawać bana stałego!!!
Nie byli wcześniej karani, wiec proszę o odblokowanie ich kont.
Pozdrawiam
RaZor

__________________

10-10-2012 11:36 RaZor86 jest offline Szukaj postów użytkownika: RaZor86 Dodaj RaZor86 do Listy kontaktów
jajah
Member


images/avatars/avatar-24247.png

Data rejestracji: 03-09-2009
Postów: 37
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Chciałbym się zapytać Opa i SOpa, czym według nich jest kara banu stałego, tzn.jaką funkcję ma spełniać? Jeżeli ma tylko niszczyć postać, nie dawać nadziei na czerpanie dalszej przyjemności z gry oraz karanie idiotów chcących oszukać system... to w tym wypadku nie trafiliście z wymiarem kary.

Daniel i Marta nie korzystali ze swoich kont, by oszukać system, gdyż mieszkając w ich mieszkaniu ciężko jest uniknąć przelogowań. Jest wiele metod, żeby oszukać system w zakresie przelogowań, i z tego co wiem, to dużo osób z nich korzysta. Oni traktowali grę jako zabawę, jako odpoczynek, jako forma relaksu. Nie szli po trupach, żeby koniecznie zdobywać miliony pr i evo (popatrz sobie nawet na postać Jezusa Tongue ), tylko korzystali z prawidłowego przeznaczenia gry.

Owszem, były nieprawidłowości, dostali karę, którą dalej przeżywają, ale chcą wrócić do gry.
Tak jak już kiedyś pisałem, funkcja wychowawcza została spełniona. Dostali surową nauczkę. Czy nie zasługują na to, aby dostać drugą szansę, gdy bez żadnych nieprawidłowości? Regulamin tego nie zabrania, a jedyne, co byłoby nagięte, to Twoja, niezrozumiała przez nas wszystkich, nieustępliwość. Inni operatorzy dawali drugą szansę, nie rozumiemy, dlaczego Ty nie chcesz, bo pokutę już odbyli i mają postanowienie poprawy. Wykaż się iście Jezusowskim miłosierdziem, dla przyszłej błogosławionej pary małżeńskiej.

pozdrawiam

__________________
R13: Atz
10-10-2012 11:58 jajah jest offline Szukaj postów użytkownika: jajah Dodaj jajah do Listy kontaktów
hay
Newbie


Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 7
Klan: SSAK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako lider klanu, w którym były zbanowanie osoby również bardzo ładnie proszę o odbanowanie w/w kont. Dostali już nauczkę i według tego co piszą nie będą już tak robić. Odczekali juz ponad 30 dni więc chyba już wystarczy tej kary, nie są recydywistami żeby dostać stałke.

Pozdrawiam i mam nadzieję że zaczniecie myśleć o ludziach bo chyba zapomnieliście że dzięki właśnie ludziom macie kaskę z premki a jak ich zabraknie to i Was również
11-10-2012 14:59 hay jest offline Szukaj postów użytkownika: hay Dodaj hay do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 46733 , 46731 , 47983 , 54091

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH