Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R16 r16 nie dziala » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony r16 nie dziala 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

r16 nie dziala Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Mess
Przeglądarka internetowa: IE10

Opis problemu: Koszmarne lagi, odswiezanie, cookiesy, cache itd nie dziala...

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

09-09-2012 18:49 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

RE: r16 nie dziala Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie od 17.00 normalnie działa, Twój dostawca ma problemy raczej.

Żadnych lagów u mnie nie było.

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
09-09-2012 19:39 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Apaathie
Triple Ace


images/avatars/avatar-24780.png

Data rejestracji: 20-05-2012
Postów: 211
Kraina: Necropolia X
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi też działa Smile

__________________

09-09-2012 20:45 Apaathie jest offline Szukaj postów użytkownika: Apaathie Dodaj Apaathie do Listy kontaktów
avin1
Junior Member


Data rejestracji: 14-10-2010
Postów: 10
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie dziś nie działa
avin
10-09-2012 09:11 avin1 jest offline Szukaj postów użytkownika: avin1 Dodaj avin1 do Listy kontaktów
DonJuan
Full Member


Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oprocz tego również r13 nie działa...

na r16 również nie mogę wejść Frown

__________________
Szukam Konta Smile ! pisać na priv!
Aktualnie:
R13-Sennar
10-09-2012 10:37 DonJuan jest offline Strona domowa DonJuan Szukaj postów użytkownika: DonJuan Dodaj DonJuan do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam, r13 nie działa
10-09-2012 10:43 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spokojnie, administracja o awarii wie i podejmuje działania by to naprawić. Kolejne posty, mówiące ,,że u mnie też nie działa" nic nie wnoszą i tworzą zbędne spamowisko. Apeluję o cierpliwość.

Pozdrawiam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

10-09-2012 10:51 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R16 od jakiegoś czasu już działa. Dla R13 jest już założony osobny temat, więc ten zamykam.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




10-09-2012 11:23 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R16 r16 nie dziala

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH