Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA SZANOWNA ADMINISTRACJO - Naprawa karawany DELUXE » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony SZANOWNA ADMINISTRACJO - Naprawa karawany DELUXE 24 Ankieta - średnia ocena: 8,1324 Ankieta - średnia ocena: 8,1324 Ankieta - średnia ocena: 8,13
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Attention SZANOWNA ADMINISTRACJO - Naprawa karawany DELUXE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
jako, że niektórzy protestują przeciwko skróceniu czasu poszczególnych wypraw np do poziomu 1 minuta - bliska, 2 minuty - daleka, 4 minuty - pielga to chciałbym się zwrócić z postulatem naprawienia najdroższej opcji PREMIUM tj,

KARAWANY DELUXE.

Jest ona luksusowa tylko z nazwy. NIe dość, że każda wyprawa jest coraz droższa i tracimy większą sumę PLN niż klikając pojedynczo, to nie możemy skorzystać z arkan w każdej wyprawie oraz dodatkowo obcinane są % na udaną wyprawę.

I płacimy za to 30 dni premium... Sporo jak na coś co jest średnio "user friendly"... i na coś co trwa do 4 godzin (o ile klikamy pielgrzymki)

Uprzejma prośba do administracji o przemyślenie wprowadzenie 2 podstawowych zmian:

1. % są dokładnie takie same jak przy standardowym klikaniu

2. Ustawione arkana zalicza do każdej wyprawy pobierając od razu odpowiednią ilość krwi (i koszt krwi może być większy niż standardowy.



Przy takich zmianach otrzymamy wreszcie produkt, z którego opłaca się regularnie korzystać i który zapewni BW team dodatkowe przychody, bo idę o zakład, że w tej formie dużo więcej osób z tego skorzysta.

OPrócz korzyści dla Was - będę korzyści dla serwerów - utrzyma to niektórych mających mniej czasu, powinno choć trochę zachęcić do dłuższych wypraw, a przez to możę odrobinę poprawić podaż ciekawszych itemów na aukcjach.

Dodam, że wiele osób zrezygnowało z gry, bo nie miało czasu wyprawkować i dodatkowo odczuwało brak satysfakcji z powodu jakości dropu w stosunku do poświęcanego grze czasu.


Jednak PODSTAWOWA kwestia to produkt adekwatny do ceny.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 23-09-2012 18:32.

20-09-2012 20:03 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, mam kase= mam dużo łatwiej? Czym to by się różnilo od kilkania pojedynczo i poświecania czasu poza kosztami w złotówkach? Zwiększonym kosztem w PLN? To żadne wyrzeczenie.
Nie będzie

__________________
Regulamin Handlu


20-09-2012 20:22 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Ptyś
tak, mam kase= mam dużo łatwiej? Czym to by się różnilo od kilkania pojedynczo i poświecania czasu poza kosztami w złotówkach? Zwiększonym kosztem w PLN? To żadne wyrzeczenie.
Nie będzie


Hmm... idąc tym tokiem myślenia powinno się wycofać opcje płacenia premium za łowy, bo przecież każdy mógłby poświęcić swój czas na łapanie expy jak sie zwolni slot a nie iść na łatwiznę i zapłacić ze pełną lokację...

Sam korzystam z deluxa bo nie mam czasu siedziec cały dzień i klikać każdej pielgi. Tutaj w 100 baa nawet w 200% zgadzam się z Rayem. W końcu to jest opcja premium to powinna być bonusowa a nawet powinna być lepsza niż zwykłe klikanie. Czemu za premium dostajemy 2x więcej ataków i wyprawek?? Czy to ma oznaczać że jedno premium ma być gorsze od drugiego???

Ze swojej strony przychylam się do prośby Raya i dodatkowo jestem za zwiększeniem bonusów podczas korzystania z karawany.

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
20-09-2012 20:47 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czym to by się różniło od wprowadzonego dawno temu - skrócenia czasu za premium?
Albo niedawno - odpalania ekspedycji za premium?
Nic nie tracisz, a za premium masz więcej.
Na tym polega premium.
No i rzecz jasna na tym, żeby BW Team na nas zarabiał, udając, że premium to darowizna :-)
Wyrzeczenie? Oszalałeś? Płacę to coś za to chcę w zamian.
20-09-2012 20:48
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Expa za premkę ma swoją alternatywę za repkę (nie trzeba nic płacić), nie wiem co by mogłoby być alternatywą tutaj karawana DELUX za pr? PLN? Ludzi? rep?

Płacisz i masz lepiej jak nie płacisz możesz korzystać ze zwykłej karawany chyba jest gorszą opcją od tej DELUX?
Podstawą jest zwykła karawana, a wydaje mi się że niektórzy uważają, że istnieje jedynie DELUX i klikanie każdej wyprawki osobno.

__________________
Regulamin Handlu


20-09-2012 20:53 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Ptyś
Expa za premkę ma swoją alternatywę za repkę (nie trzeba nic płacić), nie wiem co by mogłoby być alternatywą tutaj karawana DELUX za pr? PLN? Ludzi? rep?

Płacisz i masz lepiej jak nie płacisz możesz korzystać ze zwykłej karawany chyba jest gorszą opcją od tej DELUX?
Podstawą jest zwykła karawana, a wydaje mi się że niektórzy uważają, że istnieje jedynie DELUX i klikanie każdej wyprawki osobno.


Ależ proszę cię bardzo, jeśli chodzi o wyprawki masz nawet 2 alternatywy:

1. Klikasz każdą osobno
2. Puszczasz zwykłą karawanę

Jak chcesz premium to ona musi być lepsza od zwykłych puszczanych pojedynczo i w karawanie.

Podobnie jest z expami, za premke dostajesz expe z pelną lokacja i extra bonus nie placisz za nia ani repą ani ludźmi... To niby dlaczego karawana deluxe ma być gorsza od puszczania expy za premke???

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
20-09-2012 20:57 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
Expa za premkę ma swoją alternatywę za repkę (nie trzeba nic płacić), nie wiem co by mogłoby być alternatywą tutaj karawana DELUX za pr? PLN? Ludzi? rep?

Płacisz i masz lepiej jak nie płacisz możesz korzystać ze zwykłej karawany chyba jest gorszą opcją od tej DELUX?
Podstawą jest zwykła karawana, a wydaje mi się że niektórzy uważają, że istnieje jedynie DELUX i klikanie każdej wyprawki osobno.


NIe do końca bym szedł z argumentacją jak Żul, ale bardziej chodzi o to, że jak napsiałem wyżej - miał być produkt "luksusowy", a brakuje mu tego co napisałęm wyżej. Po takich modyfikacjach osiąnięte IMO zostaną 3 rzeczy:

1. Więcej graczy zostanie w grze mogąc cieszyć się nią na podobnych warunkach jak zwykli klikacze, choć za dodatkową opłatą

2. BW team zacznie czerpać z tej części gry większe przychody, bo zakup tego elementu wzrośnie.

3. Przy takiej opcji będzie możliwa gra na większej ilości serwerów co też da korzyści BW Team jak i graczom chcącym być w różnych środowiskach w jak najpełniejszym wymiarze.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 20-09-2012 21:15.

20-09-2012 21:02 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze: usługą jaką jest karawana deluxe jest w aktualnej opcji mało atrakcyjna.

Z jednej strony i tak się płaci większą ilością złomu za nią (w porównaniu do zwykłych wypraw), premką
A z drugiej dostaje się karę do % i brak arkan. Kolorowo to nie wygląda.

Przy aktualnym problemie: braku dropów na starszych serwerach, znużeniu grą, to poprawa tej opcji miałaby szereg wymiernych korzyści:
- pielgowanie i ogólnie wyprawki miałyby dla graczy atrakcyjniejszą formę (sam znam kilka osób, które nie wyprawkują, bo im się nie che, a na karawanie w takiej formie za wiele nie zyskują)
- zwiększyłaby się liczba w skali makro lepszych dropów
- można by fajniej farmić tych, co są na karawanie Smile
- komuś by tam wpadło trochę więcej za premkę.

A sama gra nie byłaby tylko dla no-lifów, ale dla ciutkę mniej zasobnych w czas.
Większy target, więcej klientów.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
20-09-2012 21:45 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
wiara
Double Ace


images/avatars/avatar-22928.jpg

Data rejestracji: 07-04-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

słuchajcie przecież to jest bardzo dobry pomysł i rozwiązuje on kilka problemów, które nas teraz męczą. Przepraszam, że powtórzę parę spraw z tych dwóch wątków ale aby było jasno.

+ Skrócenie czasu pozwoli wielu graczom zaczac chodzic na pielgrzymki w nieznane, gdyż wczensiej nie mogli poswiecic na to tyle czasu
+ Gracze mając wiecej czasu moga wrocic na stare korzenie/zalozyc nowe konta itp.

++ łącząć te dwa plusy więcej osob gra, więcej dropow wypada, robienie pielgrzymek zamiast dalekich teoretycznie zwieksza szanse na lepsze dropy.

administarcji chyba zalezy na tym aby bylo wiecej aktywnych kont na kazdym z serwerow. O nowe nie musimy sie bac przez jakis czas, a starsze powinny dostac boosta.

poprawmy karawane niech wszystkim bedzie latwiej i przyjemniej. Cieszmy sie z tej gry po prostu niech daje nam satysfakcje

dzieki
20-09-2012 22:01 wiara jest offline Szukaj postów użytkownika: wiara Dodaj wiara do Listy kontaktów
GunGrave
Double Ace


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 136
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

True Karawana deluxe powinna być poprawiona.

W BW grają głównie ludzie starsi.

A co za tym idzie wolący dać teamowi te pare groszy za wygodne oszczędzanie czasu, który i tak poświęca rodzinie, znajomym pracy.

Więc temat jak najbardziej powinien być rozważony i zmiany wprowadzone.

Pozdrawiam GG, vel Exodus.

__________________
R2 - Exodus

20-09-2012 22:06 GunGrave jest offline Szukaj postów użytkownika: GunGrave Dodaj GunGrave do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie chcą płacić 2 premkę nie żeby mieli więcej, tylko, żeby to za co się płaci nie było gorsze od darmoszki.

Inflacja jest, może w końcu coś się zmieni skoro premka nie drożeje.

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

20-09-2012 22:08 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
Toffi
Lord


images/avatars/avatar-21313.png

Data rejestracji: 27-04-2010
Postów: 391
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetna propozycja Smile "Wyzwanie" w dropieniu (o ile w ogóle można używać tego słowa w tym kontekście) powinno polegać na skompletowaniu odpowiedniego eq pod pielgi czy zyskaniu dostępu do wyższych stref, nie na gapieniu się w ekran i odklikiwaniu wyprawek pojedynczo.

Jest całkiem sporo osób, które wyprawek nie robią, bo nie mają czasu. Zwykła karawana jest bez sensu a deluxe to... dość drogie i jednak dziadostwo, za taką kasę powinno być coś, co sprawi, że będzie się zbierało manę na pielgach ciut lepiej Wink

No i zgadzam się z Ariusem - jak więcej osób będzie korzystać z karawan, to będzie można poszpiegować i poatakować takich leniwych wyprawkowiczów.

Nie wiem, czy nie byłoby sensowne ograniczenie propozycji tylko do morii, bo linia podziałów co do sensowności rozwiązania może być dość wyraźna.

__________________
Na wampirzej emeryturze od 6 XII 2017 ;-)
20-09-2012 22:09 Toffi jest offline Szukaj postów użytkownika: Toffi Dodaj Toffi do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
Expa za premkę ma swoją alternatywę za repkę (nie trzeba nic płacić), nie wiem co by mogłoby być alternatywą tutaj karawana DELUX za pr? PLN? Ludzi? rep?

Płacisz i masz lepiej jak nie płacisz możesz korzystać ze zwykłej karawany chyba jest gorszą opcją od tej DELUX?
Podstawą jest zwykła karawana, a wydaje mi się że niektórzy uważają, że istnieje jedynie DELUX i klikanie każdej wyprawki osobno.


Ptyś ale nie musi tego kazdy kupowac to jest kwestia Mojego widzimisie .
Daje to korzysci takie , że :
- osoby ktore sporo zainwestowaly w sprzet , moga wtedy odetchnac i puszczac karawane i nie musza tracic czasu na klikanie co 10minutowe
- ten sam drop co normalnie
Minusem jest to ze poszkodowane sa osoby co nie zdecyduja sie tego kupic.

Mimo to ogromny + nawet nie puszczajac karawany moge sobie puszczac pielgi na 4 min .

Juz nawet jezeli nie wejdzie opcja karawany ultra delux ( tak to nazwijmy ) , to niech chociaz wejdzie pielga 4 min , 10 min to i tak jest za dlugo to wychodzi kupa czasu jak mam komplet....

Pozdrawiam
bac

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
20-09-2012 23:14 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
gibki_bondo
Forum Ace


images/avatars/avatar-20892.jpg

Data rejestracji: 16-03-2011
Postów: 81
Klan: UZUMAKI; LBK (DR); XVQ/L_S
Kraina: Necropolia; Necropolia VII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już dawno o tym myslalem i zawsze sie dziwilem, dlaczego ta Karawana Deluxe jest tak lipna za taka cene...zdecydowanie popieram poprawienie tego. Nigdy z tego nie korzystałem, bo cena jest dla mnie zbyt wygórowana zważając na to co za to dostaje...ale jakby to poprawić tak jak autor posta proponuje, to może bym się skusił na taką opcję.

__________________


R1: CKY [off]
R11: gibki_bondo [oddane] (top16)
R14: gibki_bondo [on] (top3)
20-09-2012 23:35 gibki_bondo jest offline Szukaj postów użytkownika: gibki_bondo Dodaj gibki_bondo do Listy kontaktów
lord_zul
Triple Ace


Data rejestracji: 13-07-2010
Postów: 153
Klan: PhoenixObsessed
Kraina: Moria
Skąd: zkontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Bac^
/..ciach../
Minusem jest to ze poszkodowane sa osoby co nie zdecyduja sie tego kupic.
/...ciach../
bac


To mozna uznać ze niektorzy się czują poszkodowani że nie uzywają w ogole premki, nie placa premką za skrocenie atakow/wypraw lub nie kupuja za premke exp...

Ja podtrymuje moja wersje ze delux powinien byc naprawde delux czyli wieksza szansa na dropa i inne rzeczy ktore wymieniliscie Smile

Ale znajac zycie siusi wymysli ze tak bedzie jak jest bo mu sie nie chce zmieniac nic w skrypcie mimo ze ludzie z checia z tego skorzystaja i zaplaca (podobnie jak z expami delux zwanymi lowami)

Smile )

__________________
W życiu liczą się tylko chwile i debile, których wspominać należy mile... Smile
20-09-2012 23:37 lord_zul jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_zul Dodaj lord_zul do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie tam zastanawia w ogóle jak ktoś kto gra za darmo może czuć się poszkodowany Tongue

nie pomaga w utrzymaniu się gry, nie wspiera adminów kilkoma pln za ciężką pracę i (muszę to powiedzieć) całkiem fachową obsługę (bo gra na więcej jak kilka h nigdy się nie zawiesza przecież :p).

Jak dla mnie takie osoby prawa głosu nie mają :d

Chcą grać za free? To nie gadać o poszkodowaniu. I tak BW jest o tyle fajne że mając górę cashu i tak nie będzie się na 100% namber łan Big Grin





Ale wracając do tematu. Karawana delux. Kiedyś się na nią nabrałem, i chciałem dzięki niej porobić sobie kilka pielg... Tak rozczarowany to ja nigdy nie byłem xD

% w plecy, brak arkan i jednorazów, a w dodatku koszt PLNów wysoki :p


Dziękuję, postoję :d
Poczekam aż naprawią :>
20-09-2012 23:45
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karawana Deluxe w obecnym wydaniu to po prostu "mniejsze zło"

"Większym złem" jest dla mnie zaniechanie robienia wypraw w sytuacji gdy brak czasu mi to uniemożliwia. Wtedy z dwojga złego wolę strzelić deluxa i wykorzystać limit jaki mi przysługuje na dzień.

Na co dzień jednak moje klikanie wyprawek wygląda tak, że zerkam co 10 min na ekran telefonu aby sprzedać trochę złomu i puścić kolejną pielgę.
Nie korzystam z deluxa gdy nie muszę bo zależy mi na tych kilku % więcej.

Chętnie bym wykupił dodatkową opcję premium aby skrócić czas pielgrzymki i/lub zyskać dostęp do karawany która nie zmniejsza szans na lepszego dropa oraz szans na zaliczenie wyprawy.

Może rozważyć taką opcję żeby podwyższyć koszt takiej "ultra wyprawy" w złomie.

__________________
R14 : Brzydall
20-09-2012 23:45 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeden jedyny raz kupilem deluxa i nigdy więcej go nie kupie dopóty, dopóki go nie naprawią, szkoda plnów - i złota. niedość ze wyprawy wchodzą jedna na krzyż, to kosztuje komplet prawie 200k PLN Smile i niby udogodnienie wielkie dla wyprawkowiczów. Jeden wielki pic na wode z ktorego są tylko straty materialne.

po drugie zeby móc sobie pozwolic na to trzeba miec własny/spółkowy luck, a to juz jest spora inwestycja

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

21-09-2012 00:08 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi się że możliwosć odpalenia arkan + krótszy czas ogólny byłby wystarczajacym usprawnieniem. Mimo wszystko Ci którzy poświęcają ten swój czas powinni być w jakiś sposób nagradzani i mieć te minimalnie większe %. Ucięcie wszystkich minusów doproawdzi do tego że bedzie to jedyna słuszna opcja bo po co sie męczyć jak można zapłacić i wejść na 2 minuty żeby karawanę włączyć?

__________________
Regulamin Handlu


21-09-2012 00:12 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
Wydaje mi się że możliwosć odpalenia arkan + krótszy czas ogólny byłby wystarczajacym usprawnieniem. Mimo wszystko Ci którzy poświęcają ten swój czas powinni być w jakiś sposób nagradzani i mieć te minimalnie większe %. Ucięcie wszystkich minusów doproawdzi do tego że bedzie to jedyna słuszna opcja bo po co sie męczyć jak można zapłacić i wejść na 2 minuty żeby karawanę włączyć?


Myślę, że każdy poświęcił już sporo czasu tej grze i opisana przeze mnie opcja deluxe byłaby miły ukłonem w stronę graczy. BW nigdy nie było gra premiującą ludzi siedzących na niej 24h na dobę i dlatego powinna być opcja alternatywna, platna (z prawdziwego zdarzenia) dla tych, ktorych życie realne bardziej pochłania a nie chcą przez to tracić możliwości zabawy na sprzecie poskładanym kosztem wielu inwestycji, łączeń z karą na %, które na pielgach i tak są obniżone, bo to tylko 65% na maksieSmile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 21-09-2012 00:20.

21-09-2012 00:17 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rey
BW również nie było nigdy grą typu płacisz=1 klik i masz, nie płacisz męcz się. Opcje premium dają ułatwienia lub możliwości które osiągalne są również do uzyskania pracą nad postacią. Dlatego uważam że powinno być płacisz=masz prawie to samo ale jednak trochę mniej. I tak zaoszczędziłeś 4h.

__________________
Regulamin Handlu


21-09-2012 00:23 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
wiara
Double Ace


images/avatars/avatar-22928.jpg

Data rejestracji: 07-04-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Ptyś

Ci którzy poświęcają swoj czas robia systematycznie ataki dodatkowo, ja robiac ponad 4h pielg nie mam czasu na ataki, w sumie to mam czas.

TAK MAM CZAS jestem nolifem uzaleznionym i co z tego?

chcialbym jednak krocej spedzac czas przy tej grze i nadal jechac jak rowny z rownym z tymi co sa w topce.

skrocmy to chociaz do 2-2,5h dziennie razem z atakami.

nie zadamy klkik klik klik i offline 2,5h dziennie to juz jest i tak sporo, dziwie sie, ze tak pozno powstal taki temat.

ale my gracze wiemy jak reaguja admini i staramy sie powoli po okruszku wszystkie udogodnienia zdobywac i nieech nikt tego nie myli z 'daj palec, a wezma reke'
21-09-2012 00:23 wiara jest offline Szukaj postów użytkownika: wiara Dodaj wiara do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do usunięciu kary procentowej, to nie wypowiadam się. Z jednej strony, dużo przyjemniej byłoby bez niej, ale spowodowałoby to że taka karawana deluxe otrzyma status ,,must have", tak jak jest ze skróceniem czasu. Wybór zmniejszonej szansy na udaną wyprawę spowodowany był promowaniem graczy, którzy jednak klikają wyprawy pojedynczo.

Koszt w PLN mógłby zostać, taki jaki jest. Podobny przelicznik mógłby mieć zastosowanie do kosztu użytych arkan.

Kolejkowaniu jednorazówek mówię stanowcze NIE.

Uważam, że karawana deluxe powinna być obciążona jakimiś niedogodnościami, ale niech będą to właśnie powiększone koszty jej puszczenia w PLN i krwi.

Kolejną opcją może być skrócenie czasu wypraw, korzystanie z karawany deluxe powodowałoby, że te wyprawy w pakiecie trwałyby krócej.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-09-2012 00:26 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uważam, że karą w DELUXE są:
1. Koszt PLN - już znaczny
2. W mojej wersji podwyższony koszt krwi do arkan.
3. Nie możność skorzystania z jednorazówek.
4. Większa podatnosć na ataki w trakcie tego.

+ duży koszt premium

% w takim układzie powinny być takie jak w klikaniu pojedynczym. To wciąż będzie czas w tym samym eq co przy pojedynczym klikaniu, ale bez konieczności siedzenia przed kompem.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
21-09-2012 00:33 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czwarty punkt można uznać za niebyły, ponieważ każdy wyprawkujący jest narażony na ataki, a zwłaszcza taki pielgrzym klikający wyprawy pojedynczo, bo zabiera to więcej czasu niż karawana.

W takiej postaci karawana deluxe byłaby moim zdaniem do przyjęcia. Może się jednak zdarzyć, że SushiMaker na to się nie zgodzi, dlatego alternatywnie postulowałbym o zmniejszenie kosztu obecnej karawany deluxe, jeśli nie zostanie ona upgradowana.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-09-2012 00:37 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
wiara
Double Ace


images/avatars/avatar-22928.jpg

Data rejestracji: 07-04-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

można spróbować tak:

Ci co klikaja recznie mają skrócony czas wyprawki dla przykładu: pielgrzymka trwa 6 minut

Ci co korzystaja z deluxe - wszystkie wyprawy trwaja tak jak teraz i odejmujemy wszystkie obecne kary, cena pln bez zmian
21-09-2012 00:37 wiara jest offline Szukaj postów użytkownika: wiara Dodaj wiara do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
Uważam, że karą w DELUXE są:
1. Koszt PLN - już znaczny
2. W mojej wersji podwyższony koszt krwi do arkan.
3. Nie możność skorzystania z jednorazówek.
4. Większa podatnosć na ataki w trakcie tego.

+ duży koszt premium

% w takim układzie powinny być takie jak w klikaniu pojedynczym. To wciąż będzie czas w tym samym eq co przy pojedynczym klikaniu, ale bez konieczności siedzenia przed kompem.


1. Koszt w PLN taki sam jak w zykłej karawanie.
2. Podwyższony koszt ale arkana działają do każdej wyprawki (coś za coś)
3. Tak samo jak w normalnej karawanie
4. jw.

Korzyści:
-wiecej przedmiotów
-więcej doświadczenia

Karawana delux została stworzona jako płatna alternatywa dla zwykłej karawany nie dla pojedynczego klikania.

Jeszcze jedno nie wiem czemu temat jest otagowany jako moria, bo chyba (tak mi się wydaje) zmiany miałyby dotyczyć każdego silnika. No morii krew i PLN są trudniej dostępne więc ten koszt nie jest taki zły. Jeśli chodzi o necro, tam surowce sie przelewają wiec bez - do % jest to praktycznie pozbawione wad) z drugiej strony na morii łatwiej wykręcić bardzo dobre % także ten mały minus nie powinien aż tak boleć a promowałoby to klikanie pojedynczo. Według mnie dobrym rozwiazaniem byłoby skrócenie czasu pileg do 7 minut, a w karawanie delux aby pakiet trwał 2h (co do używania arkan za zwiększoną ilość krwii według mnie moze być.)

__________________
Regulamin Handlu


21-09-2012 02:09 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
szczecinka
Double Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 123

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiany karawany deluxe w proponowanej postaci są bardzo atrakcyjne i uzasadnione. Tak długo oczywiście, jak długo nie pojawi się żadne skracanie czasu. Pielgi będą robić ci, którzy będą mieli sprzęt, dla mnie to słuszny kierunek.

Naprawa tej usługi premium z pewnością zwiększy liczbę wykonywanych pielgrzymek, udanych wypraw, więc potencjalnie i drop na serwerach. Dodatkowo wartość lucka nie spadnie, a może nawet rosnąć. W przypadku skrócenia czasu wypraw wszystko zacznie lecieć na klanowym, nie będzie sensu mieć swojego, więc ceny pójdą w diabli...

__________________

Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Liczba ludzi stale rośnie.
21-09-2012 02:34 szczecinka jest offline Szukaj postów użytkownika: szczecinka Dodaj szczecinka do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ptys,
zwyklej karawany nie traktuje w ogole jako bazy porownawczej bo zeby ja robic to juz w ogole trzeba nie miec czasu ani pieniedzy....

Pokazuje porownanie dwoch rzeczy bedacych REALNYMI konkurentami, czyli pojedynczego klikania vs karawany DELUXE.

Otagowane jest Moria, bo nie znam realiow Necro chocby % czy krwi, wiec nie bede sie wypowiadal.

Reasumujac, na skroceniu mi tak niezalezy jak na utrzymaniu % i uzywaniu arkan. I prosilbym Cie aby skrocenie zostawic w temacie do niego przynaleznym, aby uniknac tu nalotu osob krzyczacych przeciw temu w innym temacie, celem unikniecia zaspamowania tematu.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 21-09-2012 08:12.

21-09-2012 08:11 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Gangnam.muzg
Lord


Data rejestracji: 16-08-2012
Postów: 455
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niektórzy zapominają chyba, że dzięki karawanie nie muszą spędzać tych 4 godz przy kompie, tylko mogą spędzić ten czas inaczej (chociaż raczej jest na odwrót, nie mogę to klikam karawane)
Wg mnie karawana deluxe powinna:
- mieć obniżone % (tak jak jest teraz)
- mieć możliwość odpalenia arkan do każdej z pielg (koszt większy niż normalnie, ale mniejszy wzrost niż przy liczniku PLN, może x1.25? )
- z racji tego że to karawana deluxe, można by zmniejszyć koszt w PLN (do x1.5?)
21-09-2012 08:15 Gangnam.muzg jest offline Szukaj postów użytkownika: Gangnam.muzg Dodaj Gangnam.muzg do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA SZANOWNA ADMINISTRACJO - Naprawa karawany DELUXE

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH